100%-tna hava našeg Ljepotana Epizoda 7

Post Reply
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#151

Post by pisko »

Ne, ja ne grijesim, i pouzdano znam da je Tihi, nakon sto je Paravac raskrinko Terzu u Njujorku, poslo naseg premijera u Seul da lobira tj. da obendjija Koreance, kako bi se osvetio Paravcu.
A ti ako imas dokaz da Osnivač nije bio kandidat, deder ga podnesi.
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#152

Post by Jasho »

Lepi Hare je obična bjelosvjetska varalica, ublehaš, lažov, ratni profiter i jedan bolesni nacionalista i rasista! A svi vi koji ga podržavate ste plitkog mozga i isti ste kao on! Kad bi građani imali dovoljno mozga, bojkotovali bi izbor za Bošnjačkog člana predsjedništva i jasno poručili Haretu, Tihiću, Ajanoviću da ih ne žele i da neće glasati sve dok se ne kandiduje neko normalan! Moj glas ide Željku Komšiću, čovjeku koji će biti prvi član prdsjedništva koji će predstavljati sve građane BiH ma na kojem njenom djelu živjeli, a vi koji ga ospravate ste obični rasisti, nacionalisti i fašisti i ne želim trošiti vrijeme na vaše bolesne komentare i zaključke u odbrani jednog bolesno-ambicioznog lopova!


Smrt Fašizmu sloboda narodu!!!
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#153

Post by Grom iz vedra neba »

Moja zelja je da u predsjednistvu sjede Silajdzic i Komsic.

Iako cu glasati za Komsica, smatram da je Silajdzic daleko najveci autoritet pred medjunarodnom zajednicom od svih politicara u BiH.

Takodjer, moj glas Komsicu ne znaci da cu glasati za SDP, jer mislim da je SDP sranje od stranke, svi kvalitetni kadrovi su izasli iz te stranke, a ostala je djecurlija koja na forumima manijakalno pljuje Harisa Silajdzica, jer ocigledno smatra Stranku za BiH svojom konkurencijom (za koju btw, necu glasati), a sa kojom je SDP bila u koaliciji (jebo lud zbunjenog). :-)

U svakom slucaju, ljudi ne trebaju glasati kao roboti, po partijskom naredjenju, na svim nivoima za jednu i samo jednu stranku, trebaju glasati za dokazane autoritete koji mogu doprinjeti boljitku BiH.
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#154

Post by Jasho »

Pisko, malo prosurfaj internetom ili još bolje posjeti stranicu UN-a i sam češ se uvjeriti da su Hare i njegovi lagali za Kandidaturu za Generalnog sekretara!
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#155

Post by Grom iz vedra neba »

Jasho wrote:Lepi Hare je obična bjelosvjetska varalica, ublehaš, lažov, ratni profiter i jedan bolesni nacionalista i rasista! A svi vi koji ga podržavate ste plitkog mozga i isti ste kao on! Kad bi građani imali dovoljno mozga, bojkotovali bi izbor za Bošnjačkog člana predsjedništva i jasno poručili Haretu, Tihiću, Ajanoviću da ih ne žele i da neće glasati sve dok se ne kandiduje neko normalan! Moj glas ide Željku Komšiću, čovjeku koji će biti prvi član prdsjedništva koji će predstavljati sve građane BiH ma na kojem njenom djelu živjeli, a vi koji ga ospravate ste obični rasisti, nacionalisti i fašisti i ne želim trošiti vrijeme na vaše bolesne komentare i zaključke u odbrani jednog bolesno-ambicioznog lopova!


Smrt Fašizmu sloboda narodu!!!
Ja smatram da je tvoja patologija problem, i ja cu glasati za Zeljka, ali ne daj mi Boze za SDP. Takodjer smatram da je Silajdzic bolji od svih politicara u BiH, i da je ucinio za BiH vise od svih tih politicara.

Naravno da ga mrze ljudi kojima se ne svidja sto Haris otvoreno govori o srpsko-hrvatskom genocidu nad Bosnjacima, pa ga onda zovu rasistom. Tako su i neonacisti zvali Simona Vizentala. I zbog toga su takve suplje, isprazne, komunisticke floskule lavez koji kratko traje.

Zivi bili pa vidjeli.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#156

Post by Grom iz vedra neba »

Jedno pitanje za ove profesionalne pljuvace:

Koliko vam placaju da pljujete Silajdzica na forumima? Iskreno, molim...jer znam iz prve ruke da SDP svojim posmatracima daje vrlo precizne instrukcije koje granice sa malverzacijama da komuniciraju SMS-ovima, da lobiraju za SDP, da spijuniraju, da svoje ljude postavljaju kroz udruzenja gradjana, a ne krroz SDP itd. To je tako postalo otvoreno da se vise i ne krije, i zato bih zamolio ove "lobatore" da ohanu malo, jer ih moze neko prijavit, i da ne pricaju svakom o svojim planovima, jer nije svako SDP-ovac, ako razmislja svojom glavom i ako nije nacionalista.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#157

Post by mala-i »

a moj @grome,pa kud vizentala i silajdžića u isti koš?!
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#158

Post by Grom iz vedra neba »

mala-i wrote:a moj @grome,pa kud vizentala i silajdžića u isti koš?!
A u cemo je problem. Obojica su se borili protiv fasizma. Jel to neki problem?
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#159

Post by The Man »

Kad dodje Haris u BiH ce biti mir i prosperitet :-) :-) :-) :roll: :-?
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#160

Post by mala-i »

Grom iz vedra neba wrote:
mala-i wrote:a moj @grome,pa kud vizentala i silajdžića u isti koš?!
A u cemo je problem. Obojica su se borili protiv fasizma. Jel to neki problem?
je li problem boriti se protiv fašizma? :?
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#161

Post by Grom iz vedra neba »

The Man wrote:Kad dodje Haris u BiH ce biti mir i prosperitet :-) :-) :-) :roll: :-?
Sto, zar ga se Srbi toliko plase? Ne vidim razloga za to, jer Haris ima Srba u stranci koji su Za BiH, npr. ministar Gavrilo Grahovac.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#162

Post by Grom iz vedra neba »

mala-i wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
mala-i wrote:a moj @grome,pa kud vizentala i silajdžića u isti koš?!
A u cemo je problem. Obojica su se borili protiv fasizma. Jel to neki problem?
je li problem boriti se protiv fašizma? :?
Matematicki pogresno cccccccc

Je li problem sto su obojica protiv fasizma <> Je li problem borba

Elementarna matematika, samo malo vise ukljuci boolovu algebru.
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#163

Post by haris ubleha »

Grom iz vedra neba wrote:SDP svojim posmatracima daje vrlo precizne instrukcije koje granice sa malverzacijama da komuniciraju SMS-ovima, da lobiraju za SDP, da spijuniraju, da svoje ljude postavljaju kroz udruzenja gradjana, a ne kroz SDP
:lol: :lol: CIA, Grome, CIA, oni sve kuhaju u cijelom svijetu... 8)
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#164

Post by haris ubleha »

pisko wrote:A ti ako imas dokaz da Osnivač nije bio kandidat, deder ga podnesi.
Pazi logike poklonika Lepog Hareta. Umjesto da dokazu kako je ovaj patoloski lazov bio kandidat za generalnog sekretara UN, oni imaju toliko drskosti da traze da im se pruze dokazi da je to laz... :-D Evo, Piško, ja sam bio kandidat za trenera Real Madrida umjesto Kapela, hajde mi dokazi da to nije istina... :D
"Ima ljudi koji puno lažu, ima ljudi koji malo lažu, ali samo jedan laže 100%..."
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#165

Post by vatra i voda »

dashing wrote:
haris ubleha wrote:
visocicaguy wrote:PS za "hare ubleha": koliki i kakav kompleks tebi nabija Haris Silajdzic da moras svoj identitet na janom forumu, i sve sto kazes, vezati za tog covjeka?! razumijem da ti iz nekih razloga ne odgovara, razumijem da ga iz nekih razloga mozes antipatisati, ali ne razumijem sta je to pa da moras i svoj identitet na njemu bazirati?!
ja ako nekoga ne snosim, ne gledam ga, ne obracam paznju na njega, nebitan mi je faktor. je l to ne mozes, zato sto mislis da je prejak?
Vrlo jednostavno...
Kad mi se ne svidja srbijanski TV Pink, Svrakicev Hayat ili Caletin OBN, onda uzmem daljinski i okrenem na kablovsku ili Federalnu... Kada cujem Deena na radiju, promijenim stanicu... Meni ni u dzep ni iz dzepa... Ali, Hareta ublehasha se ne mozemo tako lahko rijesiti, a nanosi nam svima stetu... Zagaduje ionako zagadjen prostor na politickoj sceni BiH, predstavlja najboljeg saveznika Dodiku, sa svojom strankom je u sjedistu svih korupcijsko-kriminalnih afera... svima nam nanosi stetu i protiv njega se moramo boriti... ili smo saucesnici u unistenju drzave...
nasi stavovi su dijametralno suprotni. ocigledno je da ne mozemo ubijediti jedno drugo nikakvim diskusijama, ni polemikama. ali zapamti da je haris jedini bosnjacki politicar koji ce dati pravi odgovor na ovaj val napada na bih, promijeniti bijednu defanzivnu politiku koju je vodio tihi, okrenuti ustavne procese u pravom smjeru i omoguciti bosnjackom covjeku da ponovo hoda uzdignute glave.
Kada ti budes u stanju da ubijedis ljude na ovom forumu da je jedan covjek koji je potpisao veleizdajncki cin , covjek koji skriva familiju u Turskoj , covjek koji nije znao da ratuju HVO i HV protiv ABIH do augusta 1993 , covjek koji je bio SDA , covjek koji je upropastio Zeljezaru .......kada uspijes dokazati da je on bosanski rodoljub ( a ne pricati sada ce on , bas se nesto naljutio , dizao je tegove u turskoj ) mozda te neko ozbiljno shvati.Jos kada bi nam mogla objasniti kako je to bolje po Bosnu i Hercegovinu da u predsjednistvu sjedi clan jedne fasisticke stranke HDZ , /koja je srusila ovu zemlju u prah i pepeo / nego li da sjedi borac Armije BiH Zeljko Komsic .Do tada cu ja vjerovati da se nama ovdje na forum iz Singapura javlja kcerka Sranje Tudjmana.Ti u Singapur a bosancima bi uvalila HDZ.Hvala gospoja povedi svoj HDZ u Singapur.Porediti Sejdu Bajramovica i Zeljka Komsica moze samo covjek koji ima vrlo lose i podle namjere prema Bosni i Hercegovini.
User avatar
dizZaster
Posts: 589
Joined: 23/09/2005 11:19
Location: Sarajevo

#166

Post by dizZaster »

Slovenija,članica EU ukazuje čast,zna se kome :D
citat;
Predsjednik Stranke za Bosnu i Hercegovinu i novoizabrani član Predsjedništva BiH Haris Silajdžić razgovarao je danas u Sarajevu s Robertom Ferkom, predsjednikom Uprave koncerna DrogaKolinska iz Ljubljane, saopćeno je iz tog koncerna.
Ferko je upoznao Silajdžića o početku probne proizvodnje u tvornici pašteta "Argeta" u Hadžićima, u koju je slovenska kompanija investirala oko 25 miliona eura, a čije je zvanično otvaranje planirano za kraj novembra.

Tokom susreta Ferko je pozvao Silajdžića da zajedno s najvišim predstavnikom državnog rukovodstva Slovenije svečano otvori pogon u Hadžićima.

Silajdžić je zahvalivši na pozivu istaknuo kako će ekonomija i investicije biti snažan prioritet u djelovanju Stranke za Bosnu i Hercegovinu i njegovom osobnom angažmanu u Predsjedništvu BiH.

Svi koji svojim investicijama donose korist Bosni i Hercegovini i potiču njen privredni razvoj imat će moju svesrdnu podršku. DrogaKolinska je pokazala izgradnjom tvornice u Hadžićima da respektuje našu zemlju i njen privredni potencijal i nadam se da će to potaći i druge slovenske investitore da ulažu u BiH. Time će biti dalje unapređivani i ekonomski i ukupni odnosi između naše dvije države", naglasio je Silajdžić danas u susretu s predsjednikom Uprave DrogaKolinska Robertom Ferkom.

FENA
05/10/2006 18:31
mico
Posts: 9
Joined: 09/10/2006 20:23

#167

Post by mico »

zlatkiću je najbolje da šuti za javnost. Cim sta progovori okrene sve protiv sebe. u zadnem izdanju "dana" je vrijedajuci tokica i druge uvrijedio drzavnu instituciju Gornji dom ili Dom naroda parlamenta BiH TAKO STO GA JE NAZVAO DOM PROPALICA. NIJE LI TIME UVRIJEDIO I SVOJE POSLANIKE "PROPALICE" STO SJEDE U TOM DOMU. COVJEK KOJI VRIJEDJA DRZAVNE INSTITUCIJE NE TREBA DA BUDE DRZAVNIK NITI SE TREBA BAVITI POLITIKOM UOPŠTE. TAJ COVJEK SE TREBA POTHITNO SPUSTITI NA ZEMLJU
DDR400
Posts: 38
Joined: 23/10/2006 04:41

#168

Post by DDR400 »

Haris je car. Haris je car car. Haris je car car car. Eto da se zna da je Haris car a nek dušmani pocrkaju ko pilići. :D
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#169

Post by nesvrstan »

DDR400 wrote:Haris je car. Haris je car car. Haris je car car car. Eto da se zna da je Haris car a nek dušmani pocrkaju ko pilići. :D
Mico je driver, Mico je driver. Mico driver driver driver
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#170

Post by sarlo »

nesvrstan wrote:
DDR400 wrote:Haris je car. Haris je car car. Haris je car car car. Eto da se zna da je Haris car a nek dušmani pocrkaju ko pilići. :D
Mico je driver, Mico je driver. Mico driver driver driver
Nesvrstan je nesvrstan. Nesvrstan je nesvrstan. Nesvrstan je nesvrstan, nesvrstan, nesvrstan, i nije svrstan Nesvrstan.

Sve ostalo je promjenljivo promjenljivo i svrstano svrstano.
a car je car of course.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#171

Post by halo_ba »

Cak i laz ima svoju draz,
Hare car lazova, sarlo njegov paz...
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#172

Post by pisko »

Haris je najpopularniji politicar u Bih, sudeci po rezultatima izbora, ili sam to mozda ja?
Hare je dobio preko 60% glasova dobrih,normalnih,pametnih ljudi, ili sam u zabludi spram ove raje?
Cini mi se da je on sad bosnjacki clan Predsjednistva BiH, ili je to fatamorgana jednog ishlapjelog forumasa?
Ko mi razrjesi ove dileme zaradice sevapa...
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#173

Post by Helem »

O Dositeje Obradovicu prosvijetli narod...
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#174

Post by halo_ba »

Helem wrote:O Dositeje Obradovicu prosvijetli narod...
Obradovic je prosvjetljivao samo srpski narod.
Hare ce samo bosnjacki - tj. ako je trazenje imena nacije zavrseno.
mrgud@
Posts: 108
Joined: 19/08/2006 10:29
Location: Sarajevo

#175

Post by mrgud@ »

Goran_35 wrote:Haris Silajdzic je jedan od najacih politicara koje je BiH ikada imala! :oops: :D 8-)

Podapisujem :) i dodajem, jedini pismen covjek koji govori vise stranih jezika od maternjeg a pri tome se uopste ne ponasa arogantno niti je pun sebe, a ima razloga da bude! Pruzam sansu covjeku nek' pokaze sta moze uraditi za Bosnu i zacepi labrnje mnogima, samo nek se Tihi makne sa scene (jad od covjeka)!
Post Reply