Mladi chetnici! (& ostali ekstremisti)

Post Reply
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#26

Post by zavrzlama »

Izgleda da je zoom66 opet uzeo slobodan dan :D
boric
Posts: 296
Joined: 25/05/2006 00:15

#27

Post by boric »

DOBOJLIJA wrote:Boric

ja nekontam jednu stvar, evo ja sam pola Srbin da ti to bude jasno da nemislis da mrzim srbe.
budi ti cijeli Srbin a ne pola..ali kako uvjeriti Srbe u Bih da su cetnici losi momci kad srpski narod dozivljava cetnike kao svoju nacionalnu vojsku.
Ljudi se zale CIJELO vrjeme kako im je tesko ( U RS ).. Mislim svi se zale kako im je tesko, nema posla nema para nema zivota a to sto nekontaju je da oni sam sebi kvare zivot (ne samo u RS nego u cjeloj bosni se ovo desava )
eliminacijom ovih nacionalistickih stranaka stanje se nece poboljsati,vidis li ti alternativu ovim strankama.
Da samo SVI u BIH prihvate ovu drzavu i da zajedno zive bilo bi im sve lakse, ali jebiga ljudi su tako glupi da im je vaznije dali ce im licna kartica biti cirilicom ili latinicom nego dali ce imati sta da jedu.
ova drzva ovakva kakva je sada ne odgovara ni jednom narodu u Bosni.
nasi su politicari samo za jedokratnu upotrebu..Bosna nema vizionra politi
cara!
Sto se onda zale cijelo vrijeme?
koliko su oni svjesni sta rade i sta cine.

Kad svi znaju sta treba uraditi da im zivot bude laksi, eli jebiga vaznije ej imati nekakav ponos nego da im djeca u buducnosti mogu da putuju po svjetu
.

nepismeno glasacko/biracko tijelo!!
Jebi sve ove nacijonalne partije, niko te netjera da volis svog komsiju, ali zivi makar zajedno i zivi BOLJE. A sta ti mislis o svojoj komsiji je tvoj problem. Ali ljudi su tako glupi da ce oni i dan danas da glasaju za SDA, HZA, SDS mm.mmm. I da ce nastaviti kukati kako im je tesko.
to ti dodje ko Gordijev cvor!!!
Jastreb35
Posts: 1222
Joined: 31/05/2006 22:59

#28

Post by Jastreb35 »

potpisali smo smrt ovoj drzavi samom legitimacijom ove ideje. Ka´ce Djekna crknut ne zna se. Al´samo sto nije
Slikovito. Medjutim, BiH nece nestati zbog nepostojanja zakona o verbalnom deliktu. Ovi su ekstremisti nasa stvarnost i cudi to da je neko iznenadjen njihovim postojanjem. Ali drzavu ne ugrozavaju cetnicke organizacija sve dok postoji vojni potencijal kojim bi se skrsilo njihovu pobunu. To imamo, tako da postojanje drzave treba prestati dovoditi u pitanje. Umjesto sto narices nad zivom Bosnom i Hercegovinom, pozabavi se nacinima da se ovaj rak cetnicki odstrani iz tijela srpskog naroda.
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#29

Post by stickitout »

boric wrote:
stickitout wrote:
boric wrote:hocemo onda vikati;zivili bosanski cetnici!!!

neznam sto ih toliko zalite i stitite.
Haj ne lupaj!!! Ko ih stiti?? Jedino ta tvoja demokratija!!!

Dok je bilo Tite i tog tvog kako ga nazivas "Komunizma" znalo im se mjesto, upravo tamo gdje se i slika podmladak. Suma i pecina.

A sad neka se zna lijepo i ko su i sta misle i kako su dosli do toga da slobodno izrazavaju svoje bolesne stavove i fasisticke ideje!!!

Zivjela nasa Demokratija :x :x


jebo te Tito!!!

jes' ti blesav ili neznas procitati sta ja pisem..gdje ja to hvalim komunizam.

ne stavljaj meni u usta ideologiju koju ja nevolim.


:D :D :D :D

Lijepo ja rekoh...anti - protivan tip....
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#30

Post by spongebob »

Jastreb35 wrote:
potpisali smo smrt ovoj drzavi samom legitimacijom ove ideje. Ka´ce Djekna crknut ne zna se. Al´samo sto nije
Slikovito. Medjutim, BiH nece nestati zbog nepostojanja zakona o verbalnom deliktu. Ovi su ekstremisti nasa stvarnost i cudi to da je neko iznenadjen njihovim postojanjem. Ali drzavu ne ugrozavaju cetnicke organizacija sve dok postoji vojni potencijal kojim bi se skrsilo njihovu pobunu. To imamo, tako da postojanje drzave treba prestati dovoditi u pitanje. Umjesto sto narices nad zivom Bosnom i Hercegovinom, pozabavi se nacinima da se ovaj rak cetnicki odstrani iz tijela srpskog naroda.

sto bi ga ja odstranjivo :?

nisam ja prizno cetnike nit sam im omogucio da porobe pola Bosne. Time nek se bavi onaj koji ih je doveo u skupstinu. Cetnici su verbalni delikt :-? ? U BIH POSTOJI VOJNI POTENCIJAL :-?

Je li ti stvarno ocekujes da na osnovu ovih nebuloza ja diskutujem s tobom :?
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#31

Post by Celicna_saka »

Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#32

Post by spongebob »

Celicna_saka wrote: Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
Ko ce bolan ratovat, jes ti normalan? Nije dosta 100.000 ubijenih i 200. 000 osakacenih, milion i po raseljenih...Da ne govorimo o bilo cemu drugom...Miran razlaz je, ako do njega mora doci, je hiljadu put pametniji od bilo kojeg slijedeceg rata
Hendrix
Posts: 4113
Joined: 27/02/2004 00:00

#33

Post by Hendrix »

Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
Ma bravo majstore šta mi bi bez tebe,evo ja se prvi javljam da trunem u rovu koju godinu.Preporučujem ti da pročitaš one blogove ratne pa ćeš skontat kakvo je to riješenje.Ako ti se opet gledaju mrtva djeca,pune bolnice ranjenika i živi bez struje burjum u Čečeniju.
Shvatite ove mlade četnike kao idiote bez posla i perspektive,da imauu s čim da se bave ne bi im ni palo na pamet po šumama da se vucaraju.usporedio bi ih sa onim debilnim skinhedsima iz Rusije,po šumama dane provode "trenirajući",a što,niko posla nema,nemaju para i bijes ispoljavaju na slabijima.
boric
Posts: 296
Joined: 25/05/2006 00:15

#34

Post by boric »

Celicna_saka wrote:Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
sad ce drugovi tebe na razanj!!

ko si ti da njima to kazes?

u amanet nam je Alija ostavio Srbiju do Une!
romel
Posts: 30
Joined: 09/02/2006 23:19

#35

Post by romel »

ja samo znam da su Titini generali spalili ovu zemlju.

cetnici su samo nusprodukt Titine Armije.
boric
Posts: 296
Joined: 25/05/2006 00:15

#36

Post by boric »

Hendrix wrote:
Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
Ma bravo majstore šta mi bi bez tebe,evo ja se prvi javljam da trunem u rovu koju godinu.Preporučujem ti da pročitaš one blogove ratne pa ćeš skontat kakvo je to riješenje.Ako ti se opet gledaju mrtva djeca,pune bolnice ranjenika i živi bez struje burjum u Čečeniju.
Shvatite ove mlade četnike kao idiote bez posla i perspektive,da imauu s čim da se bave ne bi im ni palo na pamet po šumama da se vucaraju.
zajedno su samnom radili i dobro zaradjivali i imali perspektivu bolju nego ja,pa su napustili i posao i perspektivu i otisli na Kardzicev poziv!!!

da se glupostima dalje ne obmanjujemo!!!

usporedio bi ih sa onim debilnim skinhedsima iz Rusije,po šumama dane provode "trenirajući",a što,niko posla nema,nemaju para i bijes ispoljavaju na slabijima.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#37

Post by Celicna_saka »

Dobro, legitimna alternativa je i razlaz, samo ja ne zelim da mi Srbija bude na Kozijoj cupriji.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#38

Post by Celicna_saka »

Hendrix wrote:
Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
Ma bravo majstore šta mi bi bez tebe,evo ja se prvi javljam da trunem u rovu koju godinu.Preporučujem ti da pročitaš one blogove ratne pa ćeš skontat kakvo je to riješenje.Ako ti se opet gledaju mrtva djeca,pune bolnice ranjenika i živi bez struje burjum u Čečeniju.
Shvatite ove mlade četnike kao idiote bez posla i perspektive,da imauu s čim da se bave ne bi im ni palo na pamet po šumama da se vucaraju.usporedio bi ih sa onim debilnim skinhedsima iz Rusije,po šumama dane provode "trenirajući",a što,niko posla nema,nemaju para i bijes ispoljavaju na slabijima.
Nisam rekao da ce taj rat biti sutra i budali je jasno dok je ovdje strane vojske i administracije da od tog nema nista. Sta kad oni odu? Razlaz ili rat, trece solucije nema ako uzmemo stanje svijesti kod pripadnika srpskog naroda, a ti i dalje smatraj cetnicarenje ekonomskom kategorijom.
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#39

Post by A_I_ »

romel wrote:ja samo znam da su Titini generali spalili ovu zemlju.

cetnici su samo nusprodukt Titine Armije.
ta "armija" davno prije '92. prestala je biti Titina a postala Slobina !!!!!!!
al ti to nikad razumjeti neces :(

da nije bilo titine armije tebe mozda ne bi ni bilo a tvoji roditelji bi 50 godina zivjeli u koloniziranoj bosni jal pod kapitalizmom jal pod komunizmom...
imao si u to vrijeme najbolji model uredjenja - socijalizam i saradnju s sve tri strane(zapad, istok i nesvrstani). sila je primijenjivana kako bi se ocuvalo jedinstvo zemlje. simple as that.
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#40

Post by Zadig »

gledam onaj sajt i ne znam dal da se smijem, ili da se ozbiljno zamislim nad glupostima, zadojenoscu i bijedom tog pokreta:

Image


:lol:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#41

Post by Stitch__ »

zadig jesil ti mladi cetnik :D
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#42

Post by mr__bosnjak »

Ma svi do jednog nakon poziranja u pecinu da se izmedju se guze k´o prave cete! :x :x
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#43

Post by Zadig »

Stitch__ wrote:zadig jesil ti mladi cetnik :D
jah koliko i ti
:D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#44

Post by Stitch__ »

Image

:D

jesil sad cetnik :D
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#45

Post by Bosanac_21 »

Jest im ponos, samo kad pomislis kako su "svoju" rs stvorili :roll:
Najzalosnije je sto je to omladina koja podrzava takvu tradiciju i historiju, prenose s koljena na koljeno. Ono na sta su im roditelji bili spremni da ucine '92, ne vjerujem da je velika razlika od ovih kasniji generacija :x
Barem po meni, dok jedni spavaju, drugi se pripremaju :x
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#46

Post by Vozdra_123 »

Hendrix wrote:
Jebeno je kad se rat zavrsi bez pobjednika, onda imas ovakve pojave i sizofrenu situaciju.
Rjesenje je u jos jednom ratu, kako god to nevjerovatno zvucalo u ovom momentu.
Ma bravo majstore šta mi bi bez tebe,evo ja se prvi javljam da trunem u rovu koju godinu.Preporučujem ti da pročitaš one blogove ratne pa ćeš skontat kakvo je to riješenje.Ako ti se opet gledaju mrtva djeca,pune bolnice ranjenika i živi bez struje burjum u Čečeniju.
Shvatite ove mlade četnike kao idiote bez posla i perspektive,da imauu s čim da se bave ne bi im ni palo na pamet po šumama da se vucaraju.usporedio bi ih sa onim debilnim skinhedsima iz Rusije,po šumama dane provode "trenirajući",a što,niko posla nema,nemaju para i bijes ispoljavaju na slabijima.
slazem se ja sa tobom hendrix....
citam ja te ratne blogove...
ali mi ignorsali cete 50 godina od WWII i sta nam bi...
tako ce opet... kad ratne rane zarastu.... kad se neke stvari zaborave... doci ce opet neki mladic i karadzic i onda ce nasa djeca i unici nahebati... :(
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#47

Post by Anka »

Ustaški bećarac- REMIX

Ja ustaša, dida komunista,
Ubit ću ga, Isusa mi krista

Ja ustaša od dva metra,
Serem sliku kralja petra

Druže Tito jebem te u čelo
Što ne nosiš ustaško odjelo

Mene moja naučila strina,
Svim srbima pička materina

Ljeto ide, munja nebom sijeva,
Oj srbine vadit ću ti crijeva
bosn.om
Posts: 441
Joined: 27/06/2006 09:46

#48

Post by bosn.om »

Ma treba organizovat' kakve anti ekstremisticke milicije, par stotina mrkih ludjaka, pa ih pustiti da ih fataju po sumi, nema se sta drugo s ovim raditi, dosta je bilo ovog da se da dalje tolerisati.
teachergirl
Posts: 72
Joined: 25/06/2006 18:15
Location: sarajevo
Contact:

#49

Post by teachergirl »

Gargamel wrote:Dobrovoljno se javljam da 'prevaspitam' onu crnu sa prve fotografije. :D :D
A ne jadan zaboga pa to im je kosovka djevojka, žiku što im sok nosi,da se osvježe, vruće im je ispod kapa, a i tri prsta je ponekad teško dići,
ali to su sve majke zadojile , pa dobro i ostale imamo djecu pa ćemo ih odgojiti "pravilno"!!! :x :x :x :P :P :P
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#50

Post by JBT »

Sve pismene face na ovim slicicama.
Post Reply