Nestao jedan Ante, pa drugi Ante...

Post Reply
HamoPipa
Posts: 1
Joined: 07/10/2005 09:54

#1 Nestao jedan Ante, pa drugi Ante...

Post by HamoPipa »

Jelavić viđen na splitskoj rivi !







MOSTAR - Ako je točna tvrdnja glasnogovornice MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije Lejle Trivun Ante Jelavić se večer prije izricanja presude uredno javio mostarskoj policiji, poštujući odluku Suda BiH, koji ga je jučer osudio da 10-godišnju zatvorsku kaznu. Iz toga nije teško zaključiti kako je Jelavić "zbrisao" iz Mostara, u noći s četvrtaka na petak ili čak u petak prijepodne. Gdje se krije Ante Jelavić?

Priče na tu temu sljedećih mjeseci i dana bit će najprodavanija medijska roba. Već se pojavila verzija po kojoj je Jelavić pobjegao u Hrvatsku. Bez bh. putovnice Ante granicu nije morao prelaziti ilegalno, već gospodski budući ima hrvatsko državljanstvo i putovnicu. Kažu predao je i hrvatsku putovnicu, ali nije osobnu iskaznicu s kojom se može ući u Hrvatsku.

Jelavić je znao kako su se suci "malo prešli" oduzimajući mu samo putovnicu(e). Bivši predsjedatelj državnog Predsjedništva, očito je u međuvremenu shvatio koliko je bio naivan kad je prije godinu dana vjerovao da ga pravosudne vlasti države kojoj je bio na čelu neće uhititi, ili ako hoće da će mu to njegovi obavještajci na vrijeme javiti. Kažu: Pametna možeš z....at jednom, budalu...

E, Ante očito nije htio ispast "budala man'ita", pa se potrudio na vrijeme saznati na koliko će biti osuđen. I, kad je čuo, između; odležat do pedeset i neke ili pobjeć? - izabrao je ovo drugo.

Hoće li Antu naći i kada, to je teško reći. No, da će ga mediji svakodnevno tražiti i ulaziti mu u trag to je izvijesno. "Jelavić viđen u Splitu", "Ante pobjegao na Pale", "Franjevci kriju Jelavića", "Jelavić za dlaku umekao specijalcima", već možete zamislite naslove u novinama ili najave reportaža političkih magazina i tv vijesti.

Novinari će se pozivati na neimenovane, ali pouzdane izvore, grafički urednici crtat će karte s putovima Jelavićeva bijega. SIP-a i DGS odbijat će otkriti informacije , jer bi one mogle ugroziti potragu, ali će novinari neprestano neslužbeno saznavati gdje je Jelavić.

Vjerujem kako i vi imate neku maštariju uz gore spomenute naslove-patke. Kliknite ovdje i pošaljite nam priču na temu "Gdje se krije Jelavić". Najuvjerljiviju "reportažu" koja nam stigne do ponedjeljaka 10.10.2005. objavit će mo na Pincom.info-u.
Davy Crockett
Posts: 465
Joined: 07/09/2005 15:44

#2

Post by Davy Crockett »

Nije ni čudo jer Jelavić odavno ima stan u Splitu.
neutralac
Posts: 266
Joined: 30/06/2003 00:00

#3

Post by neutralac »

Tesko je otici u buvaru 10-ak godina kad znas koliko si tezak u $.
|||||
Posts: 112
Joined: 12/04/2005 18:04

#4

Post by ||||| »

Sve je to farsa cista. Takvu kaznu presuditi u njegovom odsustvu, hum...
Toliko o ugrozenosti hrvata :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5

Post by muha_sa »

Nek čovjeku vrate kusur od 500 000.. km
Dan murije se plaća 50.km
365 dana=18 250 km
10 godina= 182 500 km.
Uštedio jadnik dok je bio oficir JNA na Koranu.
Tuce
Posts: 26
Joined: 01/01/2005 12:48

#6

Post by Tuce »

Ama imaju oni tih Anta ko gov... da ih sve stavimo u prdekanu trebali bi iznajmiti od Amera Alkrataz.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#7

Post by dalmatinka »

[
quote="Tuce"]Ama imaju oni tih Anta ko gov... da ih sve stavimo u prdekanu trebali bi iznajmiti od Amera Alkrataz.
[/quote]

Zbilja si bistar kad ime poistovjećuješ s karakterom. Predlažem ti samo da napraviš prvi korak, ja obično kad mislim da trebam nešto napraviti to i napravim, a ne "trebalo bi", samo se ne zna tko. Evo predlažem ti svog oca tog imena, starog penzionera koji je mislio da će pod stare dane moći živjeti od penzije u miru. On jedva preživljava, dakle sumljiv je a uz to se zove Ante.

Usput rečeno na ovim prostorima je nekad djelovao i jedan Ante kad smo svi živjeli ko bubreg u loju zahvaljujući njemu.
Davy Crockett
Posts: 465
Joined: 07/09/2005 15:44

#8

Post by Davy Crockett »

dalmatinka wrote:[
quote="Tuce"]Ama imaju oni tih Anta ko gov... da ih sve stavimo u prdekanu trebali bi iznajmiti od Amera Alkrataz.
Zbilja si bistar kad ime poistovjećuješ s karakterom. Predlažem ti samo da napraviš prvi korak, ja obično kad mislim da trebam nešto napraviti to i napravim, a ne "trebalo bi", samo se ne zna tko. Evo predlažem ti svog oca tog imena, starog penzionera koji je mislio da će pod stare dane moći živjeti od penzije u miru. On jedva preživljava, dakle sumljiv je a uz to se zove Ante.

Usput rečeno na ovim prostorima je nekad djelovao i jedan Ante kad smo svi živjeli ko bubreg u loju zahvaljujući njemu.
Dalmatinka imaš li ti kakvih saznanja da je Ante u Splitu?
Šta kažu mediji kod Vas s obzirom da bljesak.info i nije neki izvor.
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#9

Post by dalmatinka »

Davy Crockett
Dalmatinka imaš li ti kakvih saznanja da je Ante u Splitu?
Šta kažu mediji kod Vas s obzirom da bljesak.info i nije neki izvor
Ovako, nisam iz Splita pa ne znam što njihovi lokalni mediji izvještavaju, ali na večerašnjem dnevniku se tome bijegu posvetilo pažnje onoliko koliko stane u jednu rečenicu, tj. par sekundi sporedne vijesti.
dugi
Posts: 476
Joined: 05/09/2004 15:06

#10

Post by dugi »

dalmatinka wrote:[
quote="Tuce"]Ama imaju oni tih Anta ko gov... da ih sve stavimo u prdekanu trebali bi iznajmiti od Amera Alkrataz.
Zbilja si bistar kad ime poistovjećuješ s karakterom. Predlažem ti samo da napraviš prvi korak, ja obično kad mislim da trebam nešto napraviti to i napravim, a ne "trebalo bi", samo se ne zna tko. Evo predlažem ti svog oca tog imena, starog penzionera koji je mislio da će pod stare dane moći živjeti od penzije u miru. On jedva preživljava, dakle sumljiv je a uz to se zove Ante.

Usput rečeno na ovim prostorima je nekad djelovao i jedan Ante kad smo svi živjeli ko bubreg u loju zahvaljujući njemu.[/quote]
-------------------------------------------------------------------------------------

Bez uvrede ali mislim da nisi skontala sta je covjek zelio reci. Kad nas u Bosni kad pricas o nekome u negativnom smislu kao ovdje i kad zelis da naglasis da toga ima jos onda kazes " ima ...... koliko hoces"
Ovdje se mislilo da ima lopova koliko hoces a ne da su svi koji se zovu Ante lopovi.
Imamo mi u BiH Adnana, Anta, Dragana, Sulejmana na izvoz. :D
rajvosa
Posts: 738
Joined: 06/10/2002 00:00

#11

Post by rajvosa »

Jedan je Ante , ostalo su Antici :zjev:
User avatar
Truba
Posts: 81748
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12

Post by Truba »

:D:D:D samo da ne bude ubijen u madridu :D:D:D
Post Reply