Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
Hercegoviina
Posts: 2261
Joined: 14/02/2013 14:11

#17126 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Hercegoviina »

pici wrote: 25/04/2020 15:12
Hercegoviina wrote: 25/04/2020 15:06
pici wrote: 25/04/2020 14:59


:lol: :lol: :lol: :lol: e ovaj se ubio za vodze
Đ, jbte...jesi nepismen
mozda u ercegovini al u vaskolikom svetu je dŽ
da, kod nepismenih bubašvaba
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#17127 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Nek si mu reko! :oops:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17128 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by pici »

Hercegoviina wrote: 25/04/2020 15:25
pici wrote: 25/04/2020 15:12
Hercegoviina wrote: 25/04/2020 15:06
Đ, jbte...jesi nepismen
mozda u ercegovini al u vaskolikom svetu je dŽ
da, kod nepismenih bubašvaba
džes ti skolu pohaćžao da ne upisujem džecu
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#17129 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by dale cooper »

omar little wrote: 25/04/2020 14:51
dale cooper wrote: 25/04/2020 04:07

Gledajte izraza na licu ove doktorice Birx. :| Mislim da je to onaj osjećaj kad si u noćnoj mori iz koje se ne možeš probuditi. :mrgreen:
da bi se probudila trebala je ustati i oglasiti se. zar osoba sa kredibilitetom i integritetom ne bi momentalno ustala i rekla da to sto on govori ne samo da nije tacno, naucno neobrazovano nego i opasno? apelirala na ljude momentalno da ne piju varikinu. da ne velim da osoba i strucnjak koji drzi do sebe ne bi nikada davao "hvalospjevke" ovom predsjedniku i njegovom hendlanju pandemije i krize.
Da, apsolutno, morala je reagovati ovdje. Mislim da neki od ljudi koji su trenutno u ovom američkom kriznom štabu imaju
karaktera i integriteta. Kao recimo Anthony Fauci i da jedini razlog zbog kojeg još trpi sranja je taj neki osjećaj dužnosti prema
građanima kao glas državnog službenika medicinske struke. Vjerovatno i konta ako bi on napustio da bi doveli nekoga ko će samo kimati
glavom i šutiti, slično kao ova Birxova.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#17130 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

https://en.wikipedia.org/wiki/Howie_Hawkins

Soko 2 uzima jedini po meni Tramponji moze da parira. Cujem raja u Merici zeli treceg kandidata i to bas ovog covu. Cini mi se da je za raju i iz raje.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17131 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

Sanjarko wrote: 25/04/2020 19:39 https://en.wikipedia.org/wiki/Howie_Hawkins

Soko 2 uzima jedini po meni Tramponji moze da parira. Cujem raja u Merici zeli treceg kandidata i to bas ovog covu. Cini mi se da je za raju i iz raje.
Ne znam kako ih nije sramota to raditi, nakon što su 2016. sa Jill Stein Trumpu dali pobjedu.
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#17132 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by omar little »

cuj sad odjednom glasaci ne biraju.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17133 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

Garant je i ovaj studirao u Moskvi...
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#17134 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by omar little »

neam pojma ko je lik, niti me zanima. jos manje te pateticne anti-ruske histerije. samo konstatiram kako se "principi" mijenjaju od situacije do situacije.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#17135 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

ultima_palabra wrote: 25/04/2020 19:58
Sanjarko wrote: 25/04/2020 19:39 https://en.wikipedia.org/wiki/Howie_Hawkins

Soko 2 uzima jedini po meni Tramponji moze da parira. Cujem raja u Merici zeli treceg kandidata i to bas ovog covu. Cini mi se da je za raju i iz raje.
Ne znam kako ih nije sramota to raditi, nakon što su 2016. sa Jill Stein Trumpu dali pobjedu.
Citam raja ga dosta podrzava. Cini mi se da je za raju i iz raje cova. Na njega sam mislio negdje gdje sam pisao da moze Tramponji da parira. Bolje i on od Tramponje. Vidio anketu neku Twitterovu, Tramponja ubjedljivo ima podrsku a ovaj Soko iza njega. Dojadili citam raji i jedni i drugi. Po toj anketi dosta ljudi nece glasat.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17136 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

omar little wrote: 25/04/2020 20:48 neam pojma ko je lik, niti me zanima. jos manje te pateticne anti-ruske histerije. samo konstatiram kako se "principi" mijenjaju od situacije do situacije.
Principi se uvijek mijenjaju u nesvakidasnjim situacijama.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#17137 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Nikad cuo za lika, nit sam cuo da ga “raja” hoce. Malo ko ce praviti istu gresku ko prije 4 godine.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#17138 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

Po ovoj Twitter anketi dosta ljudi neće glasati što sam ja vidio. Ovaj mi djeluje kao OK lik. Građevinac, marinac izgleda bivši itd.

Ali opet možda Tramponja uzme jer kažem ima bazu. Šta god da on uradi oni Tramp, Tramp, Tramp.

Nisam ni ja nikad čuo za lika dok ga nisu spomenuli u toj anketi i da je raji u Americi dosta i jednih i drugih i da mnogi neće glasati.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#17139 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

A. Ako pise na Twitteru onda mora da je tacno.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#17140 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sanjarko »

jeza u ledja wrote: 26/04/2020 07:08 A. Ako pise na Twitteru onda mora da je tacno.
Twit znaš dobro šta znači.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#17141 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by SmokingMan »

dale cooper wrote: 25/04/2020 04:07

Gledajte izraza na licu ove doktorice Birx. :| Mislim da je to onaj osjećaj kad si u noćnoj mori iz koje se ne možeš probuditi. :mrgreen:
Ko nakon ove izjave bude glasao za njega, neka sebi kupi 2 metra čvrstog mornarskog užeta i objesi se u dnevnom boravku. Ovo ozbiljno mislim.
User avatar
video
Posts: 6769
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#17142 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by video »

Neka ti, ima revnosnih gradjana koji slusaju svog dragog preCjednika i rade sta im kaze :shock: :run:

Poslušao Trumpa: Amerikanac ispirao usta varikinom da "ubije" koronavirus


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/posl ... /200426005
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#17143 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by SmokingMan »

User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17144 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by pici »

Riječi imaju posljedice, posebno kada ih izgovara predsjednik države. Donald Trump je nedavno sugerisao da bi ispijanje dezinficijenasa moglo služiti u borbi protiv koronavirusa, a kasnije je kazao kako se bio sarkastičan. Ispravka je došla kasno, a razlog je evidentan.
Iako UV svjetlo i dezinficijensi imaju ulogu u ubijanju virusa na vanjskim površinama, nema dokaza da se takav pristup mođe bezbjedno aplicirati na ljudski organizam.

Trump je sugerisao da je to možda moguće, pa su veliki proizvođači dezinficijenasa poput Cloroxa i Lysola morali izdavati saopćenja u kojima građane mole da ne ni pod kojim uslovima ne piju njihove proizvode.

I pored toga, logika nalaže da je takvo rješenje suludo. Ipak, ljudi su čudna bića.

List Forbes piše da je Hitna pomoć u Marylandu u samo jednom danu primila više od 100 poziva sa upitima građana o tome da li je bezbjedno piti proizvode poput izbjeljivača ili varikine. Tamošnja zdravstvena agencija morala je izdati upozorenje građanima da to ne čine.

U međuvremenu, njujorški Centar za kontrolu otrovnih supstanci imao je duplo više posla sa pozivima slične prirode. 18 sati nakon Trumpovog govora, 30 osoba je zatražilo informaciju o ispijanju dezinficijenasa ili je unijelo proizvod u svoje tijelo.

Država Illinois također je prošla kroz sličnu situaciju jer tamošnje službe bilježe porast u broju poziva zbog ispijanja varikine. Jedna osoba je čak ispirana nos, odnosno sinuse, koristeći deterdžent, a druga je kombinovala varikinu i vodicu za ispiranje usta kako bi "ubila koronavirus", kazao je ljekar Ngozi Ezike za CNN.
ovo je bolesno tamo, kravari na haparatima jebo im tVump sve od do
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17145 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by pici »

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/musk ... /200426008

Mickael Gedlu, 36-godišnji muškarac iz Teksasa osuđen je na 18 mjeseci zatvora zbog prijetnje atentatom na predsjednika Donalda Trumpa.
Gedlu je osuđen u petak, navodi se u izjavi iz ureda američkog advokata Erina Nealyja Coxa u Dallasu. On je u decembru priznao krivnju zbog prijetnji Trumpu, piše ABC News.

Gedlu je priznao da je prijetio Trumpu životom na društvenim medijima, navodeći na YouTubeu: "Čekam da Trump posjeti Dallas prije nego što pokušam izvršiti atentat na njega."

Tokom sudskog postupka, tužitelji su rekli da je Gedlu 31. maja 2018. primijećen preko puta hotela Dallas Adolphus, samo 30 minuta prije nego što je Trump tamo stigao. Policajci iz Dallasa primijetili su da muškarac drži znak "ubij Trumpa" i uhapsili su ga dok je vikao "ubij predsjednika".

Američka tajna služba provela je istragu uz pomoć Dallasove policije, izjavili su tužitelji.
:roll: a ovaj sto ubija svojim izjavama i postupcima nikom nista... americko drustvo je zrelo za jedan restart...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44872
Joined: 29/12/2005 01:20

#17146 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Ja moram priznati da mene Trump i dalje uspjeva iznenaditi sa svojim izjavama. :-)
Zamisli glasas za lika koji savjetuje ljudima da si ubrizgavaju varikinu. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17147 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

jeza u ledja wrote: 26/04/2020 19:54 Ja moram priznati da mene Trump i dalje uspjeva iznenaditi sa svojim izjavama. :-)
Zamisli glasas za lika koji savjetuje ljudima da si ubrizgavaju varikinu. :-)
Ali nije to dobro promislio... smanjuje si glasačku bazu :oops:
convict
Posts: 2946
Joined: 10/02/2008 01:20

#17148 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by convict »

pici wrote: 26/04/2020 11:06
Riječi imaju posljedice, posebno kada ih izgovara predsjednik države. Donald Trump je nedavno sugerisao da bi ispijanje dezinficijenasa moglo služiti u borbi protiv koronavirusa, a kasnije je kazao kako se bio sarkastičan. Ispravka je došla kasno, a razlog je evidentan.
Iako UV svjetlo i dezinficijensi imaju ulogu u ubijanju virusa na vanjskim površinama, nema dokaza da se takav pristup mođe bezbjedno aplicirati na ljudski organizam.

Trump je sugerisao da je to možda moguće, pa su veliki proizvođači dezinficijenasa poput Cloroxa i Lysola morali izdavati saopćenja u kojima građane mole da ne ni pod kojim uslovima ne piju njihove proizvode.

I pored toga, logika nalaže da je takvo rješenje suludo. Ipak, ljudi su čudna bića.

List Forbes piše da je Hitna pomoć u Marylandu u samo jednom danu primila više od 100 poziva sa upitima građana o tome da li je bezbjedno piti proizvode poput izbjeljivača ili varikine. Tamošnja zdravstvena agencija morala je izdati upozorenje građanima da to ne čine.

U međuvremenu, njujorški Centar za kontrolu otrovnih supstanci imao je duplo više posla sa pozivima slične prirode. 18 sati nakon Trumpovog govora, 30 osoba je zatražilo informaciju o ispijanju dezinficijenasa ili je unijelo proizvod u svoje tijelo.

Država Illinois također je prošla kroz sličnu situaciju jer tamošnje službe bilježe porast u broju poziva zbog ispijanja varikine. Jedna osoba je čak ispirana nos, odnosno sinuse, koristeći deterdžent, a druga je kombinovala varikinu i vodicu za ispiranje usta kako bi "ubila koronavirus", kazao je ljekar Ngozi Ezike za CNN.
ovo je bolesno tamo, kravari na haparatima jebo im tVump sve od do
kao sto rekoh ranije, prirodna selekcija treba da odradi svoje. ko je spreman slijepo vjerovati trumpu, nije mi ga zao
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#17149 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by omar little »

dale cooper wrote: 25/04/2020 18:09
Da, apsolutno, morala je reagovati ovdje. Mislim da neki od ljudi koji su trenutno u ovom američkom kriznom štabu imaju
karaktera i integriteta. Kao recimo Anthony Fauci i da jedini razlog zbog kojeg još trpi sranja je taj neki osjećaj dužnosti prema
građanima kao glas državnog službenika medicinske struke. Vjerovatno i konta ako bi on napustio da bi doveli nekoga ko će samo kimati
glavom i šutiti, slično kao ova Birxova.
ogavna je.

Appearing on CNN’s State of the Union, B
irx was asked if she was bothered by the fallout from the president’s remarks.

“It bothers me that this is still in the news cycle, because I think we’re missing the bigger pieces of what we need to be doing as an American people to continue to protect one another,” Birx said. “As a scientist and a public health official and a researcher, sometimes I worry that we don’t get the information to the American people that they need when we continue to bring up something that was from Thursday night.”
omar little
Posts: 16351
Joined: 14/03/2008 21:14

#17150 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by omar little »

ultima_palabra wrote: 25/04/2020 22:08
omar little wrote: 25/04/2020 20:48 neam pojma ko je lik, niti me zanima. jos manje te pateticne anti-ruske histerije. samo konstatiram kako se "principi" mijenjaju od situacije do situacije.
Principi se uvijek mijenjaju u nesvakidasnjim situacijama.
da se tako lako mijenjaju ne bi bili principi.

prije ce biti da je po srijedi nedosljednost ili licemjerje.
Post Reply