Pariz

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3351 Re: Pariz

Post by _BataZiv_0809 »

Freamon Lester wrote:
Da ne idemo u raspravu slozicemo se da se ne slazemo? :D
Naravno drugar :thumbup:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3352 Re: 9Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote:
gospodja profiterka wrote: Sve je proteklo kako treba, mudro i dostojanstveno. Par mamlaza na utakmici i to je sve. Nisu oni jedini kojima smetaju različiti aršini i gotovo horsko pjevanje kako "svako više žali za rođakom, nego za nepoznatim čovjekom" (obrati pažnju, vrlo popularan argument na portalima širom Evrope ovih dana), ali su to primitivni i glupi ljudi i svoje nezadovoljstvo su iskazali baš onako kako to čine razni lesteri na ovom forumu: samo glasno i bezveze.

Uglavnom, dobro je prošlo. Sada se moramo pobrinuti za vlastitu sigurnost, ovdje u BiH.
E vidis u tom grmu lezi mali zeko...vlastita sigurnost ovde je zanimljiv pojam...neki tipovi su jedva docekali ovakve dogadjaje pa da bosnjackom narodu zafarbaju ograde crvenom bojom i pripreme scenarij za nove bartolomejske noci( dosta "dobronamjernih " "forumasa " uziva u pokoljima koje izvrsavaju kamikaze tzv IS zarad nekih drugih ciljeva)
Dakle dilema za ili protiv IS ne postoji....dilema je sta ce sve neki proglasiti IS-om u datom momentu i kontekstu...i kod nas i globalno
Objektivno i realno ocekivati da ce svaki vid Bilal Bosnic ideologije biti proglaseno nepozeljnim na zapadu.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3353 Re: 9Re: Pariz

Post by Avetinho »

Freamon Lester wrote:
gospodja profiterka wrote: Sve je proteklo kako treba, mudro i dostojanstveno. Par mamlaza na utakmici i to je sve. Nisu oni jedini kojima smetaju različiti aršini i gotovo horsko pjevanje kako "svako više žali za rođakom, nego za nepoznatim čovjekom" (obrati pažnju, vrlo popularan argument na portalima širom Evrope ovih dana), ali su to primitivni i glupi ljudi i svoje nezadovoljstvo su iskazali baš onako kako to čine razni lesteri na ovom forumu: samo glasno i bezveze.

Uglavnom, dobro je prošlo. Sada se moramo pobrinuti za vlastitu sigurnost, ovdje u BiH.
Lupas gluposti od prvog momenta kad si dosla na temu, a i poprilicno trolas.
Nista novo za ovu temu. Ovdje se u redovnim razmacima pojavi neki novi trol koji bi uredjivao forum, odredjivao ko sta smije, a ko sta ne smije pisati, inace nema daljnje diskusije i jer inace zove policiju da hapsi.

I gospodji, kao i svim prethodnim i buducim trolovima, predlazem otvaranje bloga. Tamo se sa istomisljenicima mogu tapsati po ramenima u znak podrske, sve do kraja vremena.
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#3354 Re: Pariz

Post by gospodja profiterka »

:D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3355 Re: Pariz

Post by insomnia78 »

Nije CH al naletih na netu
Image
"TERORISTI SU KORISTILI SEAT I POLO
Koja posrana godina..."

Cudo su Francuzi, cudo
Poslije napada na CH, cini mi se istu noc il najdalje sutradan su se na Canal-u + "zajebavali" na racun toga pa je tako objavljen hitan oglas u kojem CH zaposljava karikaturiste

Onda onaj teroristicki napad, kad se lik zabio autom u fabriku plina(kad je sa sobom donio odrezanu sefovu glavu)
Dan prije napada su bili veliki protesti taksista protiv Ubera, lupali im i palili auta...
Image
Ministar: napad islamista?
"Ne, vozac Ubera, uhvatila su ga cetvorica taksista"
Inace, ovaj lutkarski sou "les guignols" na Canal+ je nesto nevjerovatno
Zajebaju se sa svim mogucim i nemogucim likovima i dogadjajima
User avatar
Oligarh
Posts: 874
Joined: 05/06/2010 13:23

#3356 Re: Pariz

Post by Oligarh »

gospodja profiterka wrote::D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
Postaješ iritantna kao moja bivša supruga :D Ženska tvrdoglavost upakirana u globalne teme
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#3357 Re: Pariz

Post by gospodja profiterka »

Oligarh wrote:
gospodja profiterka wrote::D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
Postaješ iritantna kao moja bivša supruga :D Ženska tvrdoglavost upakirana u globalne teme
To nešto po rodnoj liniji? Ne čini to, o mladiću. :D
User avatar
Oligarh
Posts: 874
Joined: 05/06/2010 13:23

#3358 Re: Pariz

Post by Oligarh »

gospodja profiterka wrote:
Oligarh wrote:
gospodja profiterka wrote::D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
Postaješ iritantna kao moja bivša supruga :D Ženska tvrdoglavost upakirana u globalne teme
To nešto po rodnoj liniji? Ne čini to, o mladiću. :D
Samo još nismo tu rodnu liniju ovdje počeli da eksploatišemo :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3359 Re: 9Re: Pariz

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:
kamen spoticanja wrote:
gospodja profiterka wrote: Sve je proteklo kako treba, mudro i dostojanstveno. Par mamlaza na utakmici i to je sve. Nisu oni jedini kojima smetaju različiti aršini i gotovo horsko pjevanje kako "svako više žali za rođakom, nego za nepoznatim čovjekom" (obrati pažnju, vrlo popularan argument na portalima širom Evrope ovih dana), ali su to primitivni i glupi ljudi i svoje nezadovoljstvo su iskazali baš onako kako to čine razni lesteri na ovom forumu: samo glasno i bezveze.

Uglavnom, dobro je prošlo. Sada se moramo pobrinuti za vlastitu sigurnost, ovdje u BiH.
E vidis u tom grmu lezi mali zeko...vlastita sigurnost ovde je zanimljiv pojam...neki tipovi su jedva docekali ovakve dogadjaje pa da bosnjackom narodu zafarbaju ograde crvenom bojom i pripreme scenarij za nove bartolomejske noci( dosta "dobronamjernih " "forumasa " uziva u pokoljima koje izvrsavaju kamikaze tzv IS zarad nekih drugih ciljeva)
Dakle dilema za ili protiv IS ne postoji....dilema je sta ce sve neki proglasiti IS-om u datom momentu i kontekstu...i kod nas i globalno
Objektivno i realno ocekivati da ce svaki vid Bilal Bosnic ideologije biti proglaseno nepozeljnim na zapadu.
Nisam bas siguran...akcija policije manjeg entiteta nakon sranja u Zvorniku kaze da te sufara i dimije mogu poslati iza resetaka :wink:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3360 Re: Pariz

Post by insomnia78 »

Zandarmerija trazi od gradjana da pokazu odgovornost i ne upozoravaju na prisustvo patrola te tako omoguce teroristima da ih izbjegnu
Image
"Upozoravate ih na prisustvo snaga reda
-ablendovanjem
-postavljanjem lokacija na GPS aplikacije
-pisanjem postova na drustvenim mrezama
Mislite da je to cin solidarnosti, gradjanska gesta?

Svi smo odgovorni
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#3361 Re: Pariz

Post by llull »

Image

doslijedni su nema sta
sarajevoxxxx
Posts: 26430
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#3363 Re: Pariz

Post by sarajevoxxxx »

gospodja profiterka wrote::D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
Da zato si ti odgovorila da je dozvoljeno ubijati žene i djecu u borbi protiv Isila.Blago se tvojim kolegama forumašima. :-)
sarajevoxxxx
Posts: 26430
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#3364 Re: Pariz

Post by sarajevoxxxx »

User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3365 Re: 9Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote: Nisam bas siguran...akcija policije manjeg entiteta nakon sranja u Zvorniku kaze da te sufara i dimije mogu poslati iza resetaka :wink:
Mislim da ipak govorimo o zapadnim demokratijama, a ne balkanskim brdovitim pripizdinama gdje torom vlada najdeblji Baja. Baja ako bi tumacio sta je neprihvatljvo najveci dzihadista bio bi Mladen Bosic.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#3366 Re: Pariz

Post by Zviz »

insomnia78 wrote:
Zviz wrote:Ako ti nije mrsko, ako mozes naci link, posalji ga.
Evo
http://www.pressedefrance.com/abonnemen ... rlie-hebdo
Trenutno ne mozes jos, jer izlazi tek sutra al to je to

Super hvala. :-D
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#3367 Re: 9Re: Pariz

Post by tandmand »

Freamon Lester wrote:
kamen spoticanja wrote: Nisam bas siguran...akcija policije manjeg entiteta nakon sranja u Zvorniku kaze da te sufara i dimije mogu poslati iza resetaka :wink:
Mislim da ipak govorimo o zapadnim demokratijama, a ne balkanskim brdovitim pripizdinama gdje torom vlada najdeblji Baja. Baja ako bi tumacio sta je neprihvatljvo najveci dzihadista bio bi Mladen Bosic.
Baja koji Bošnjake drži pod ključem i blokirane, je uzdanica iste te zapadne demokratije. Da nije, uklonili bi ga oni odavno. Nego valja im ...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3368 Re: 9Re: Pariz

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:
kamen spoticanja wrote: Nisam bas siguran...akcija policije manjeg entiteta nakon sranja u Zvorniku kaze da te sufara i dimije mogu poslati iza resetaka :wink:
Mislim da ipak govorimo o zapadnim demokratijama, a ne balkanskim brdovitim pripizdinama gdje torom vlada najdeblji Baja. Baja ako bi tumacio sta je neprihvatljvo najveci dzihadista bio bi Mladen Bosic.
Sjecas se 92. :wink:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3369 Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

Otkazana utakmica izmedju Njemacke i Holandije u Hanoveru veceras. Ocigledno obavjestajne sluzbe u EU ocekuju jos od kozojeba. :(
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3370 Re: 9Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote:
Freamon Lester wrote:
kamen spoticanja wrote: Nisam bas siguran...akcija policije manjeg entiteta nakon sranja u Zvorniku kaze da te sufara i dimije mogu poslati iza resetaka :wink:
Mislim da ipak govorimo o zapadnim demokratijama, a ne balkanskim brdovitim pripizdinama gdje torom vlada najdeblji Baja. Baja ako bi tumacio sta je neprihvatljvo najveci dzihadista bio bi Mladen Bosic.
Sjecas se 92. :wink:
I tad smo bili brdovita pripizdina. Malkice bogatija za razliku od danas.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3371 Re: Pariz

Post by Avetinho »

gospodja profiterka wrote::D :D Samo što se suze ne liju.

Ne znam gdje je problem, ja volim svoje sugovornike na forumu čak i kad ne dijelimo mišljenje. Ne nazivam ih, recimo, šešeljevcima, gušterima, ruskim četnicima, teoretičarima zavjere, ludacima itd. Takvima bih preporučila otvaranje bloga. A ja bih ostala s kolegama forumašima i čekala da barem neko da jednostavan odgovor na pitanje: Da li ste u svakom slučaju i bezrezervno protiv ISIS-a? Zasada su odgovori rijetki...
OVO JE FORUM. Zadnjih pet strana, a mozda i vise, mrsko mi je brojati, ova tema se svela na gospodjin monolog, bez obzira sta ti iko napisao, ukljucujuci i saxxxx, koji je vise puta naglasio da je protiv ISIL-a. (Sto bi valter qurac rekao, dominiras temu).

Sama cinjenica da si na jedvite jade priznala da ipak treba sravniti gradove s civilima, zenama i djecom, zajedno s pijacama, bolnicama i skolama, koje trenutno ISIL drzi pod kontrolom, mnogo vise govori o tvom karakteru nego o ijednom drugom ucesniku na ovoj temi.

Trolas i vrijeme je da prestanes. Dobila si odgovore, ohladi.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3372 Re: 9Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

tandmand wrote: Baja koji Bošnjake drži pod ključem i blokirane, je uzdanica iste te zapadne demokratije. Da nije, uklonili bi ga oni odavno. Nego valja im ...
I tako to bude. Dodje, baci "bombu" i produzi dalje. Sad ja tebi trebam ovdje traktat i elaborat pisati o nacinu odlucivanja PIC-a koji je nadredjeni OHR-u i ruskim blokadama i zasto je Dodik postao ono sto je danas.

Na kraju ima tema o PreCjedniku pa tamo se informisi ili raspravljaj...
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#3373 Re: Pariz

Post by Zviz »

U Njemackoj u Hannover evakuacija sa stadiona .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3374 Re: Pariz

Post by insomnia78 »

Pariz je tema ljudi, Pariz
Zakljucace bezveze temu
Odgodjena prijateljska izmedju Njemacke i 'olandije
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#3375 Re: Pariz

Post by Freamon Lester »

insomnia78 wrote:Pariz je tema ljudi, Pariz
Zakljucace bezveze temu
Odgodjena prijateljska izmedju Njemacke i 'olandije
Posto si na izvoru informacija. Sta se desava u Fr i sta je tacno sa onim autom sto su danas pronasli? Jesi li im jos neki umakli ili su ovi samo tamo parkirali?
Post Reply