Pariz

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#2801 Re: Pariz

Post by Point. »

radiša wrote:izgleda da cemo i mi propjevat ovi prijete kako ce nam glave sjeci
Nek jebu mater svoje bolesne. Da hoce ufatiti onog iz Vijesti Ummeta pa nek prijeti iz kakve ustanove onda.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#2802 Re: Pariz

Post by Zviz »

Mene pomalo cudi sto ovdje ljudi samo pricaju o proslosti tj. nekih 90% a niko da se okrene buducnosti. U Danskoj kad se Bosanci sastanu da igraju saha, lopte ili da popiju nesto - pricaju o tome, kako ce ove Sirijce i Arape zapad pjeske natjerati nazad. Kratko opisano, ovdje ih opisuju kao ne odgojenu i ne zahvalnu stoku. U BiH izgleda konta, ili se samo meni tako cini. Jednostavno Arapi su u velikom mahu izgubili kreditibilnost medju domicilnim stanovnistvom, mislim medju tradicionalnim stanovnistvom te drzave gdje i oni borave.

2,73 miliona Danaca je glasalo za stranke koje stezu zakone do emigranata i izbjeglica od 3,56 miliona koji su izasli da glasaju a od ukupno 4,15 miliona koji su mogli glasati. Moze se konstatovati da 2/3 u Danskoj navija za stezanje zakona o emigrantima i izbjeglicam, samo u zadnjih 5 mjeseci je zakon dva puta stegnut. I sad se raspravlja o trecem stezanju. Vec neke tacke stezanja se kose sa nekim humanin propisima ali to ovdje niko ne hebe ni 2%. Zapravo neke konvencije o izbjeglicama i sl. ovdje niko ne uzima ozbiljno. Isto sto ovdje niko ne uzima ozbiljno i te institucije koje kako preko 50% stanovnistva smatra supljim.

Kad budete razumili da se na jednog Sirijca sa 20 godina medicinskog znanja ne gleda kao kvalitet vec kao teret onda znate koliko je sati.
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2803 Re: Pariz

Post by Novak20 »

Point. wrote:
radiša wrote:izgleda da cemo i mi propjevat ovi prijete kako ce nam glave sjeci
Nek jebu mater svoje bolesne. Da hoce ufatiti onog iz Vijesti Ummeta pa nek prijeti iz kakve ustanove onda.
Trenutno se lik sasvim legalno smije Francuzima i svima ostalim....

https://vijestiummeta.wordpress.com/
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2804 Re: Pariz

Post by plain vanilla »

I sta cemo mi poduzeti povodom ovih prijetnji? Hocemo li se kao prije rata pozivati na bratstvo i jedinstvo i organizovati mirovne mitinge?

Ili su napokon dosli pameti i naucili iz gresaka???
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2805 Re: Pariz

Post by Danguba »

plain vanilla wrote:I sta cemo mi poduzeti povodom ovih prijetnji? Hocemo li se kao prije rata pozivati na bratstvo i jedinstvo i organizovati mirovne mitinge?

Ili su napokon dosli pameti i naucili iz gresaka???
imas ideju?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2806 Re: Pariz

Post by plain vanilla »

Danguba wrote:
plain vanilla wrote:I sta cemo mi poduzeti povodom ovih prijetnji? Hocemo li se kao prije rata pozivati na bratstvo i jedinstvo i organizovati mirovne mitinge?

Ili su napokon dosli pameti i naucili iz gresaka???
imas ideju?
Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:
User avatar
beniciodeltoro
Posts: 534
Joined: 28/10/2015 18:14

#2807 Re: Pariz

Post by beniciodeltoro »

It_is_a_Leclerc wrote:Bravo za Rijaset Islamske zajednice BiH.

S obzirom da će sutra cijela Evropa i svi normalni, zdravi ljudi u njoj u 12h odavati počast žrtvama ovih napada, ezani će se za podne učiti s petominutnim zakašnjenjem.
Evo kao najavljeno ezani su se čuli u 12:05. Samo mi je tu nešto nejasno :wink: a to je što su se čula crkvena zvona tačno u 12 sati. Očerkujem sada Leclerca i ostale da počnu katolike u BiH nazivati bolesnim nenormalnim ljudima jer su obavljali svoju dužnost dok sav normalan svijet šuti, ali naravno ignorisat će se ova činjenica jer njemu i sličnim to ne ide u prilog.

Umjesto da zamarate i lažete i druge i sebe bar budite fer i priznajte da je se ezan odgodio ne zbog solidarnosti nego zbog savijanja kičme tradicionalnog islama pred zapadom od straha da nas ne prozovu teroristima zbog provokacija da baš u podne se čuje "Allahu ekber" kada se odaje počast žrtvama ubica koji su vikali "Allahu ekber".
To je strah da neko ne shvati ezan u podne kao provokaciju kao kada bi neko kod odavanja počasti žrtvama u Srebrenici pustio muziku Baje Malog Knindže. Svako ima pravo da to opravdava ili ne ali neka bar bude iskren umjesto da izmišlja da je to jer su svi pali u Vive la France ekstazu
User avatar
Putnik ali stvarno
Posts: 842
Joined: 12/02/2015 14:57
Location: on the ride

#2808 Re: Pariz

Post by Putnik ali stvarno »

Kako se ovde krenulo mal ne je trebalo pevati Marseljezu u 12

circus :roll:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65335
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2809 Re: Pariz

Post by _BataZiv_0809 »

beniciodeltoro wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Bravo za Rijaset Islamske zajednice BiH.

S obzirom da će sutra cijela Evropa i svi normalni, zdravi ljudi u njoj u 12h odavati počast žrtvama ovih napada, ezani će se za podne učiti s petominutnim zakašnjenjem.
Evo kao najavljeno ezani su se čuli u 12:05. Samo mi je tu nešto nejasno :wink: a to je što su se čula crkvena zvona tačno u 12 sati. Očerkujem sada Leclerca i ostale da počnu katolike u BiH nazivati bolesnim nenormalnim ljudima jer su obavljali svoju dužnost dok sav normalan svijet šuti, ali naravno ignorisat će se ova činjenica jer njemu i sličnim to ne ide u prilog.

Umjesto da zamarate i lažete i druge i sebe bar budite fer i priznajte da je se ezan odgodio ne zbog solidarnosti nego zbog savijanja kičme tradicionalnog islama pred zapadom od straha da nas ne prozovu teroristima zbog provokacija da baš u podne se čuje "Allahu ekber" kada se odaje počast žrtvama ubica koji su vikali "Allahu ekber".
To je strah da neko ne shvati ezan u podne kao provokaciju kao kada bi neko kod odavanja počasti žrtvama u Srebrenici pustio muziku Baje Malog Knindže. Svako ima pravo da to opravdava ili ne ali neka bar bude iskren umjesto da izmišlja da je to jer su svi pali u Vive la France ekstazu
U Sandzaku se nije odgodio?
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2810 Re: Pariz

Post by sema911s »

[quote="plain vanilla"][quote="Danguba"][quote="plain vanilla"]I sta cemo mi poduzeti povodom ovih prijetnji? Hocemo li se kao prije rata pozivati na bratstvo i jedinstvo i organizovati mirovne mitinge?

Ili su napokon dosli pameti i naucili iz gresaka???
imas ideju?

Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:


vi hvatajte muske teroriste(bradonje) i radite sa njima sta hocete,.,

a edo, spreco, mali i ja cemo zene,., mi znamo sta bi sa njima
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#2811 Re: Pariz

Post by Latte »

Image

Za njega se sumnja da je organizator u Parizu.
Pojavio se novi video u kojem direktno prijete Wasingtonu
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7935
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2812 Re: Pariz

Post by Baltazar_khan »

fatmirov saff kaže da su vijesti ummeta najvažniji medijski servis velikosrpske propagande :mrgreen:

Code: Select all

http://saff.ba/najvazniji-medijski-servis-velikosrpske-propagande-su-vijesti-ummeta/
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#2813 Re: Pariz

Post by Towelie »

U Sandzaku se nije odgodio?
Ne, ovde je bilo sve kao i obicno.
User avatar
beniciodeltoro
Posts: 534
Joined: 28/10/2015 18:14

#2814 Re: Pariz

Post by beniciodeltoro »

_BataZiv_0809 wrote:
beniciodeltoro wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Bravo za Rijaset Islamske zajednice BiH.

S obzirom da će sutra cijela Evropa i svi normalni, zdravi ljudi u njoj u 12h odavati počast žrtvama ovih napada, ezani će se za podne učiti s petominutnim zakašnjenjem.
Evo kao najavljeno ezani su se čuli u 12:05. Samo mi je tu nešto nejasno :wink: a to je što su se čula crkvena zvona tačno u 12 sati. Očerkujem sada Leclerca i ostale da počnu katolike u BiH nazivati bolesnim nenormalnim ljudima jer su obavljali svoju dužnost dok sav normalan svijet šuti, ali naravno ignorisat će se ova činjenica jer njemu i sličnim to ne ide u prilog.

Umjesto da zamarate i lažete i druge i sebe bar budite fer i priznajte da je se ezan odgodio ne zbog solidarnosti nego zbog savijanja kičme tradicionalnog islama pred zapadom od straha da nas ne prozovu teroristima zbog provokacija da baš u podne se čuje "Allahu ekber" kada se odaje počast žrtvama ubica koji su vikali "Allahu ekber".
To je strah da neko ne shvati ezan u podne kao provokaciju kao kada bi neko kod odavanja počasti žrtvama u Srebrenici pustio muziku Baje Malog Knindže. Svako ima pravo da to opravdava ili ne ali neka bar bude iskren umjesto da izmišlja da je to jer su svi pali u Vive la France ekstazu
U Sandzaku se nije odgodio?
Tako je, kada se nema odgovor onda hajmo skrenuti na zahebanciju. Znate vi dobro da je pravi razlog ovo šta sam napisao
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2815 Re: Pariz

Post by Danguba »

Guardian: Turska dva puta upozorila Francusku na Omara Ismaila Mostefaija

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/guard ... /151116069

Pade li makar jedna ostavka?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2816 Re: Pariz

Post by VjecitiStudent »

Baltazar_khan wrote:fatmirov saff kaže da su vijesti ummeta najvažniji medijski servis velikosrpske propagande :mrgreen:

Code: Select all

http://saff.ba/najvazniji-medijski-servis-velikosrpske-propagande-su-vijesti-ummeta/
Da jednom i oni ubodu ...
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#2817 Re: Pariz

Post by jao_situacije »

plain vanilla wrote:
Danguba wrote:
plain vanilla wrote:I sta cemo mi poduzeti povodom ovih prijetnji? Hocemo li se kao prije rata pozivati na bratstvo i jedinstvo i organizovati mirovne mitinge?

Ili su napokon dosli pameti i naucili iz gresaka???
imas ideju?
Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:
samo nas nemoj tući :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2818 Re: Pariz

Post by plain vanilla »

jao_situacije wrote:
plain vanilla wrote: Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:
samo nas nemoj tući :mrgreen:
ih da znas kako je to lijepo :oops: :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2819 Re: Pariz

Post by Danguba »

plain vanilla wrote:
jao_situacije wrote:
plain vanilla wrote: Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:
samo nas nemoj tući :mrgreen:
ih da znas kako je to lijepo :oops: :mrgreen:
nije to ideja. to su pokvarena masta i prljave strasti. :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#2820 Re: Pariz

Post by jao_situacije »

plain vanilla wrote:
jao_situacije wrote:
plain vanilla wrote: Imam, ali nemam ovlasti :mrgreen:
samo nas nemoj tući :mrgreen:
ih da znas kako je to lijepo :oops: :mrgreen:
jel to zbog bože :-?

mi ćemo tebe u prve redove, ovi iz daeša se žena boje :zoka:
User avatar
Matzan
Posts: 7007
Joined: 16/01/2015 13:25

#2821 Re: Pariz

Post by Matzan »

VjecitiStudent wrote:
Baltazar_khan wrote:fatmirov saff kaže da su vijesti ummeta najvažniji medijski servis velikosrpske propagande :mrgreen:

Code: Select all

http://saff.ba/najvazniji-medijski-servis-velikosrpske-propagande-su-vijesti-ummeta/
Da jednom i oni ubodu ...
:thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2822 Re: Pariz

Post by plain vanilla »

Danguba wrote:
plain vanilla wrote:
ih da znas kako je to lijepo :oops: :mrgreen:
nije to ideja. to su pokvarena masta i prljave strasti. :D
haha, odvukose me s pravog puta, a bas sam bila ozbiljna :-)

A situacija zapravo nije nimalo smijesno. Teroristi prijetili Europi, ostvarili svoje prijetnje. Sad prijete nama, a mi se zabavljamo pitanjem u koliko ce sati biti ezan.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#2823 Re: Pariz

Post by jao_situacije »

plain vanilla wrote:
haha, odvukose me s pravog puta, a bas sam bila ozbiljna :-)

A situacija zapravo nije nimalo smijesno. Teroristi prijetili Europi, ostvarili svoje prijetnje. Sad prijete nama, a mi se zabavljamo pitanjem u koliko ce sati biti ezan.
pa šta ćemo
ja isto nemam nekih velikih ovlasti :(
User avatar
Truba
Posts: 81020
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2824 Re: Pariz

Post by Truba »

http://www.bitno.net/vijesti/svi-imami- ... z-italije/
zanimljivo


jutros sam bio u posjedu novine koja 1922. najavljuje da će država francuska sponzorirati izgradnju prve dzamije u toj zemlji

sve ok ali komentar na kraju... to bi bilo dobro da nisu zatvarali i rušili crkvete protjerivali svećenike i redovnike do prije dvadesetak godina
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7476
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#2825 Re: Pariz

Post by AleksoMKD »

Kakvih sve debila ima.... :-)

Image
Post Reply