TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
exliberal-ex
Has thanked: 108 times
Been thanked: 102 times

#2926 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by exliberal-ex » 29/04/2015 17:48

Lincoln-Burrows wrote:Oćeli Nerdin biti posthumno odlikovan?
Pa ako je sudit prema multikulturnim hoce...samo neznam dali je to dozvoljeno po vehabijskim pravilima
trebali bi pitat ove sto ga uzdizu u visinu

VjecitiStudent

#2927 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by VjecitiStudent » 29/04/2015 17:48

palermo wrote:
VjecitiStudent wrote:
Prava borba zahtijeva i pravog lidera :D

Naravno veliki dio odgornosti za radikalizaciju bošnjačkog naroda snose njegove poltičke elite, svojim beskičmenjaštvom, poltronstvom i da dalje ne nabrajam.

Ali ni u kom slučaju se ne smije zaboraviti uloga tzv.nenacionalističke elite, koja svojim relativiziranjem, palamuđenjem, i vječnim skretanjem krivnje samo na bošnjačke političke vrhove, naprosto postaje jedan od generatora bošnjačke radikalizacije (primjera radi spomenimo samo Envera Kazaza, Zdravku Grebu i ine). Istaknuti članovi i promotori upravo ovakvih razmišljanja se nalaze i među forumašima.
Kad Grebo, Kazaz i ini, budu imali mrvicu moći i novca kojeg lider sa ovog sramotnog videa ima, komotno ih krivi za sve.

Drinski

#2928 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski » 29/04/2015 17:50

KatarinaKosaca wrote:
Kao prvo Bakira nisam glasala ja, nego ti i takvi koji plaču nad nekim zgradama u kojima sjedi Bakirova familija i poslušnici, nas siromaše i na grbači nam jašu i povrh svega smiju. Dalje, i de nije Bakira, i da smo mi jednonacionalna zemlja, opet bi bio jednak pritisak jer je histerija antiterorizma globalni fenomen. Još dalje, nije mi žao zgrade u kojoj sjede uhljupi koji potkradaju svoje građane i ne daju im jednaku šansu, ali mi jeste žao dede iz Zvornika koji u svojoj kući danas ne čuje ezan i drhti po noći hoće li neka pijanica doći da mnu puca u kuću i ukućane. E, to je napravio ovaj Nerdin. Sasvim neovisno o policajcu. Samo posmatrano šta je napravio svojim sunarodnjacima.

Prvo, taj deka je glasao za Bakira. Drugo tvoj miljenik je gori nego Bakir. Trece, kada vec strahujes, vidi kod svog miljenika da se pohapse oni koji su ubili Nurdinu babu, koji su ga drzali u logoru i zbig kojeg deka strahuje. To treba uraditi a od tvoje brige iz stana nema niko nista.

Drinski

#2929 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski » 29/04/2015 17:52

I na koncu, kako to mrzis Bakira i njegove a ne mrzis genicidlije? Kome se prodajes? A sto se tice Bakija, ja se molim da ode ocu sto prije.
Last edited by Drinski on 29/04/2015 17:54, edited 1 time in total.

Drvenija87

#2930 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drvenija87 » 29/04/2015 17:53

mirza_15 wrote:Ni meni nije jasno po cemu je ovaj dogadjaj zasluzio dan zalosti? Po cemu je ovo ubistvo "vaznije" od drugih? Je li ubijeni neka moralna vertikala? Je li veliki broj ljudi poginuo? Sta je to toliko bitno? A sta ce biti 11.jula? Hoce li iz RS isto odgovoriti? Hoce li prestati negirati genocid? Ovaj dan zalosti je samo uvlacenje u supak onima kojima smo se uvlacili i do 92. Tada nam nije pomoglo, nece ni sada. Samo ce nam se smijati jer smo obicne pi.ke i beskicmenjaci. Fuj!
Ugledajte se na Albance ,zato i imaju dvije drzave.Tko se dvolicnim Srbima uvlacio na koncu je zavrsio na smetljistu historije. Bakir muce ce Bosnjake dovesti do konacne propasti. Ustvari i Bosnjaci snose veliku krivicu jer su neslozni,razjedinjeni i samo misle na materijalnu korist. Danas su vasi povratnici u Zvornik,Srebrenicu ... iskonski heroji i niposto ih ne treba zapostaviti.

Freamon Lester
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

#2931 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 17:53

KatarinaKosaca wrote:
Drinski wrote:Ja. I kako one pravdas a ovog tipa ne pravdas? A tu pricu o poklonu pricaj nekom drugom, ako Bakir ne zna da igra ne treba ici u kolo.
Kao prvo Bakira nisam glasala ja, nego ti i takvi koji plaču nad nekim zgradama u kojima sjedi Bakirova familija i poslušnici, nas siromaše i na grbači nam jašu i povrh svega smiju. Dalje, i de nije Bakira, i da smo mi jednonacionalna zemlja, opet bi bio jednak pritisak jer je histerija antiterorizma globalni fenomen. Još dalje, nije mi žao zgrade u kojoj sjede uhljupi koji potkradaju svoje građane i ne daju im jednaku šansu, ali mi jeste žao dede iz Zvornika koji u svojoj kući danas ne čuje ezan i drhti po noći hoće li neka pijanica doći da mnu puca u kuću i ukućane. E, to je napravio ovaj Nerdin. Sasvim neovisno o policajcu. Samo posmatrano šta je napravio svojim sunarodnjacima.
Kato, zasto se zivciras. Vidis da je dosao momenat da budala progovori i galami. Ovdje slave budalu koja puca po policiji, u RS-u po forumima mozes citati kako je vrijeme da policija RS-a postavi kontrolne punktove na sve vaznije komunikacije i pregleda sve putnike iz federacije.

Budale se okupile. Samo steta sto nam drzava nije jaka i azurna da pokupi ove budaletine i pokaznjava ih zbog izrecenog. A do tad ucestvuj u jedninstvenom prvom festivalu trolanja.

155_mm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 116 times

#2932 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by 155_mm » 29/04/2015 17:54

KatarinaKosaca wrote:
Drinski wrote:Ja. I kako one pravdas a ovog tipa ne pravdas? A tu pricu o poklonu pricaj nekom drugom, ako Bakir ne zna da igra ne treba ici u kolo.
katarina de prestani srati na ovog mrtvog momka zivotati. niko normalan ne opravdava njegov cin. ali i niko ne zna sta ga je navelo na to. sta ako je casu prepunila ova miloradova deklaracija o samostalnosti entiteta. niko ne sere po nekom ko ovakav potez provocira vec 10 godina.
i kazem ti jos jednom prestani srati po ovon nesretnom momku.

Partijaner

#2933 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Partijaner » 29/04/2015 17:54

Bosnjo nikad doci pameti, mi smo sami sebi neprijatelji.

Freamon Lester

#2934 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 17:55

Drvenija87 wrote:
mirza_15 wrote:Ni meni nije jasno po cemu je ovaj dogadjaj zasluzio dan zalosti? Po cemu je ovo ubistvo "vaznije" od drugih? Je li ubijeni neka moralna vertikala? Je li veliki broj ljudi poginuo? Sta je to toliko bitno? A sta ce biti 11.jula? Hoce li iz RS isto odgovoriti? Hoce li prestati negirati genocid? Ovaj dan zalosti je samo uvlacenje u supak onima kojima smo se uvlacili i do 92. Tada nam nije pomoglo, nece ni sada. Samo ce nam se smijati jer smo obicne pi.ke i beskicmenjaci. Fuj!
Ugledajte se na Albance ,zato i imaju dvije drzave.Tko se dvolicnim Srbima uvlacio na koncu je zavrsio na smetljistu historije. Bakir muce ce Bosnjake dovesti do konacne propasti. Ustvari i Bosnjaci snose veliku krivicu jer su neslozni,razjedinjeni i samo misle na materijalnu korist. Danas su vasi povratnici u Zvornik,Srebrenicu ... iskonski heroji i niposto ih ne treba zapostaviti.
Inace albanci se sami svojim vojnim uspjesima zadrzali na Kosovu. :lol:

Kroksica

#2935 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Kroksica » 29/04/2015 17:55

palermo wrote: Nemoguće je, ali nemoguće da u ovoj konstelaciji snaga, u kojoj Dodik divlja protiv države,ne rodi se klica radikalizma, bilo vjerskog ili nacionalnog ili pak vjersko/nacionalnog, nemoguće. I pozivanje da budu Bošnjaci pametni je naprosto uzaludno, suviše su puta bili u prilici da vide da pamet i sabur i nisu baš neka mnogo cijenjena kategorija........

Nemam ja ništa protiv dana žalosti, mislim da je ok, nemam protiv ni toga da se okarakteriše ovo kao teroristički čin, ali zaboga nemojte napadati Bošnjake što se nakon dvadeset godina zajebancije i njihova pamet mijenja.....bilo bi čudno da nije tako....
Ja bih radije da se Dan drzavnosti i nezavisnosti obiljezava na citavom teritoriju BiH a dani zalosti - pa dogovoricemo se, nije nama problem žaliti.

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
Has thanked: 14 times
Been thanked: 4 times

#2936 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by KatarinaKosaca » 29/04/2015 17:55

Drinski wrote:Prvo, taj deka je glasao za Bakira. Drugo tvoj miljenik je gori nego Bakir. Trece, kada vec strahujes, vidi kod svog miljenika da se pohapse oni koji su ubili Nurdinu babu, koji su ga drzali u logoru i zbig kojeg deka strahuje. To treba uraditi a od tvoje brige iz stana nema niko nista.
Ni od tvoje brige sa foruma nema nitko ništa, ni od brige za zgrade ni od brige za.. ne znam koga. Nego, je ko moj miljenik sviju ti? :roll: :D
Tako da ti je post ličan, fantazija i mašta (nemam baš političkog miljenika, ali imam onog najrepulzivnijeg), i neuspješan spin oko istinske nesreće koja je zadesila Bošnjake povratnike.

Stjui

#2937 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Stjui » 29/04/2015 17:56

Freamon Lester wrote: Inace albanci se sami svojim vojnim uspjesima zadrzali na Kosovu. :lol:
ma uglavnom su bili mudriji od tvojih ljubimaca.

KatarinaKosaca

#2938 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by KatarinaKosaca » 29/04/2015 17:57

155_mm wrote:i kazem ti jos jednom prestani srati po ovon nesretnom momku.
Još mi daj citat onoga gdje ja serem po njemu, pa ću ti i vjerovati.

KatarinaKosaca

#2939 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by KatarinaKosaca » 29/04/2015 17:58

Inače zanimljiva tema.. virtualno četničko-vehabijsko sjelo sa ponekim upadom nekog normalnog i pokojeg ustaše :D Jako interesantno.... :roll:

Karadoz

#2940 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Karadoz » 29/04/2015 17:58

Četrdesetjednogodišnji muškarac iz Gradiške čiji su inicijali G.Š. uhapšen je zbog sumnje da je danas lažno prijavio postavljanje eksplozivne naprave u Osnovnu školu "Vasa Čubrilović" u Gradišci, rekla je Srni portparol Centra javne bezbjednosti Banjaluka Marija Markanović.

Srna nezvanično saznaje da je uhapšen Goran Šobot.

Freamon Lester

#2941 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 17:58

Stjui wrote:
Freamon Lester wrote: Inace albanci se sami svojim vojnim uspjesima zadrzali na Kosovu. :lol:
ma uglavnom su bili mudriji od tvojih ljubimaca.
Mami svojoj inputiraj da su joj srbi ljubimci seljacino primitivna.

Drvenija87

#2942 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drvenija87 » 29/04/2015 17:59

Freamon Lester wrote:
Drvenija87 wrote:
Inace albanci se sami svojim vojnim uspjesima zadrzali na Kosovu. :lol:
Imaju pametne i slozne politicare koji znaju svoj cilj i ne dodvoravaju se dojucerasnjem agresoru.
Srpske vojne uspjehe mozes okaciti macku o rep.

Freamon Lester

#2943 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 18:01

Drvenija87 wrote: Imaju pametne i slozne politicare koji znaju svoj cilj i ne dodvoravaju se dojucerasnjem agresoru.
Srpske vojne uspjehe mozes okaciti macku o rep.
Naravno. Dodvoravaju se svjetskim mocnicima i svjetskim silama. Kako ono prodju kod nas teme o amerikancima? :lol: Haj na Kosovu reci nesto javno o njima ili u Albaniji. Znaju ljudi gdje je moc, a nas Bosnjo iz dijaspore sere ili sere po njima. A onda se domaci zivalj upali pa sere i sere. :izet:

Drinski

#2944 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski » 29/04/2015 18:02

Freamon Lester wrote:
Kato, zasto se zivciras. Vidis da je dosao momenat da budala progovori i galami. Ovdje slave budalu koja puca po policiji, u RS-u po forumima mozes citati kako je vrijeme da policija RS-a postavi kontrolne punktove na sve vaznije komunikacije i pregleda sve putnike iz federacije.

Budale se okupile. Samo steta sto nam drzava nije jaka i azurna da pokupi ove budaletine i pokaznjava ih zbog izrecenog. A do tad ucestvuj u jedninstvenom prvom festivalu trolanja.
Prijavljen si, a babi svom reci da je budala.

Freamon Lester

#2945 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 18:03

Drinski wrote:
Freamon Lester wrote:

Prijavljen si, a babi svom reci da je budala.
:lol:

relativno84
Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

#2946 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by relativno84 » 29/04/2015 18:03

Nema Lepog nema smisla :D

Stjui

#2947 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Stjui » 29/04/2015 18:03

Drinski wrote: Prijavljen si, a babi svom reci da je budala.
nije stasao za forumske diskusije,što je je...bezobraznik :-)

cyprus
Has thanked: 22 times
Been thanked: 98 times

#2948 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by cyprus » 29/04/2015 18:06

155_mm wrote:
KatarinaKosaca wrote:
katarina de prestani srati na ovog mrtvog momka zivotati. niko normalan ne opravdava njegov cin. ali i niko ne zna sta ga je navelo na to. sta ako je casu prepunila ova miloradova deklaracija o samostalnosti entiteta. niko ne sere po nekom ko ovakav potez provocira vec 10 godina.
i kazem ti jos jednom prestani srati po ovon nesretnom momku.
A da ga možda postuhmno odlikujemo zlatnim ljiljanom? :-) :-)

Ako po ikome treba srat, to su ovakvi bolesni umovi / isprani mozgovi / zločinci / teroristi / ubice kao što je ovaj... Ponavljam - ne vidim nijedan razlog zašto bi ga trebalo drugačije tretirati u odnosu na četničke zločince... Isti su...

Meni je žao njegove majke, njegovog ubijenog oca od strane također zločinačkih umova i svih drugih kojima je neko u porodici ubijen u ratu... Ovako ispade da je Nerdin heroj, a da su drugi levati što nisu uzeli pumparicu i pravac Republika Srpska :-) Ma bježi jebote, koliko smo visoko na civilizacijskoj skali pokazuje i to što je mnogima krvna osveta nešto normalno i amnestirajuće :-) :-)
Last edited by cyprus on 29/04/2015 18:07, edited 1 time in total.

_BataZiv_0809
Has thanked: 23 times
Been thanked: 110 times

#2949 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by _BataZiv_0809 » 29/04/2015 18:06

Freamon Lester wrote:
Mami svojoj inputiraj da su joj srbi ljubimci seljacino primitivna.
Frimon,ko te naljuti, pobijedio te. Take it easy :wink: Cmoljo je obavijesten :sax:

Freamon Lester

#2950 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Freamon Lester » 29/04/2015 18:06

Stjui wrote:
Drinski wrote: Prijavljen si, a babi svom reci da je budala.
nije stasao za forumske diskusije,što je je...bezobraznik :-)
Primitivac. Zbog takvih kao ti su forumske rasprave na ovom forumu otisle u kurac. Seres, pametujes, a nista u zivotu nisi korisno napravio. Jedino sto znas je dizati tenzije. A normalno da dizes kad zivis u Zenici i boli te kurac za stanje u RS-u. A vidis mnoge povratnike je zadnje dvije noci morilo kakav ce sutra dan biti. A ti ovdje seres i seres, a da nisi niti jednom promislio o tome sta pises. Valjda nemas cime da mislis.

Locked