MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post Reply
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#26 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by topcam »

Joe McCarthy wrote:
topcam wrote:
Nista bolje ili losije, od hercegovacke imigracije po lipoj dalmaciji. Doduse ovi nisu bili izbjeglice, nego su se "snasli",
ne kazem ratni profiteri (to tvrde dalmatinci), ali su za prave i casne hrvate, nesto poput tih iz arapskih zemalja za tebe.
Ne sjećam se kad su južnobosanski latini spalili pola Štokholma...
Ne mozes sve ljude isto gledati, svugdje imas i ´vakih i ´nakih.
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#27 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Stoner »

topcam wrote: isto ih smatraju najezdom.
Ah, ma to su samo one budaletine poput Mate Kapovića i pokemona Sinčića po Hrvatskoj i njih ne treba uzimati kao neki faktor. Ne sekirajte se , naši zemljaci su uzorni građani i uvjeravam vas da su jako dobro prihvaćeni među finim i poštenim svijetom u Hrvatskoj.

:thumbup:
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#28 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by dpjokala26 »

Stoner wrote:Kakve veze imaju Hercegovci u Hrvatskoj sa najezdom Arapa u našu domovinu?
neki su ocito gadljivi na hercegovce. :lol:
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#29 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

topcam wrote: Ne mozes sve ljude isto gledati, svugdje imas i ´vakih i ´nakih.
90% pojedinaca emulira svoju okolinu u kojoj su odrasli. Da je ovo izolovani incident a ne anualna tradicija, ne bi Damask, Sana, Bagadad, Kairo i Halep bili u vatri. Sry paša moj :)

>inb4 komentara o Anglo-cionističko-nacističko islamofobnim zavjerama.
Last edited by Joe McCarthy on 28/01/2015 18:47, edited 1 time in total.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#30 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

Dupli post :p
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#31 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by daddy-kool »

Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.

Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#32 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

daddy-kool wrote:Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.
Naravno, Njemačka je Njemačka, a Arapi su Arapi.

daddy-kool wrote:Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
Ma boli me k... za njihove razloge, samo znam da me ugrožavaju njihovim prisustovom ovdje.
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#33 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Stoner »

daddy-kool wrote:Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.

Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
Nije isto kad ti dođe Švabo koji ti je pola grada sagradio i čovjek iz podneblja u kojem non-stop bijesne sukobi.

Zamotanih žena je više u nekim zemljama Zapadne Evrope nego ovdje.
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#34 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by York Light 100`s »

Ljut si na Arape a ne na svoje mještane što su toliko gladni pa prodaju svoja zemljišta za vreću dukata nekim talibanima? Što ne bališ svojim komšijama kao nama. A što je najsmješnije sutra bi ti svoje ognjište gdje ti je pradjed nekada pušio lulu prodao lično sinu Bin Ladena da ti ponudi određenu svotu novca yebem vas gladne
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#35 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by animals »

daddy-kool wrote:Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.

Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#36 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Fudo387 »

Joe McCarthy wrote:Ma boli me k... za njihove razloge, samo znam da me ugrožavaju njihovim prisustovom ovdje.
Prodas sve sto imas, preselis u Metkovic i neces biti ugrozen...ha ja.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#37 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

York Light 100`s wrote:Ljut si na Arape a ne na svoje mještane što su toliko gladni pa prodaju svoja zemljišta za vreću dukata nekim talibanima? Što ne bališ svojim komšijama kao nama. A što je najsmješnije sutra bi ti svoje ognjište gdje ti je pradjed nekada pušio lulu prodao lično sinu Bin Ladena da ti ponudi određenu svotu novca yebem vas gladne
Bile su mi ponuđene i od Grkoslavaca u Podrinju i od Latina u bosanskom Humu malo poveće vreće duakata, ali bošnjačka zemlja će biti bošnjačka makar skapavao od gladi :izet:
Last edited by Joe McCarthy on 28/01/2015 19:29, edited 1 time in total.
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#38 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by York Light 100`s »

animals wrote:
daddy-kool wrote:Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.

Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Ako su arapi sa njihovim investicijama (uključujući hotele i čitavu englesku nogometnu ligu) milion godina unazad mogu misliti šta sve švabo ima :-)
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#39 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by daddy-kool »

animals wrote:

Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Boja novca je ista, ja samo ističem prisutni rasizam.

Švabe su isto recimo puno kupovali po Španiji vikendice.
Arapi ulažu svugdje po svijetu, kupuju i nekretnine i firma.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#40 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

Fudo387 wrote:
Joe McCarthy wrote:Ma boli me k... za njihove razloge, samo znam da me ugrožavaju njihovim prisustovom ovdje.
Prodas sve sto imas, preselis u Metkovic i neces biti ugrozen...ha ja.
Što bi se ja iz bošnjačke loze stare preko 600 godina prilagođavao ekberlanaškim pridošlicama? Nisu moji preci đabe izdržali i Turke, i Srbe, i Hrvate da bi sada ja pokleknuo pred domaćim izrodom koji bi se napio prije arapskog urina nego bosanske vode.
Last edited by Joe McCarthy on 28/01/2015 19:31, edited 1 time in total.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#41 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

daddy-kool wrote:
animals wrote:

Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Boja novca je ista, ja samo ističem prisutni rasizam.

Švabe su isto recimo puno kupovali po Španiji vikendice.
Arapi ulažu svugdje po svijetu, kupuju i nekretnine i firma.
I gdje god oni dođu te države gore.
User avatar
York Light 100`s
Posts: 915
Joined: 28/05/2011 14:09

#42 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by York Light 100`s »

Joe McCarthy wrote:
York Light 100`s wrote:Ljut si na Arape a ne na svoje mještane što su toliko gladni pa prodaju svoja zemljišta za vreću dukata nekim talibanima? Što ne bališ svojim komšijama kao nama. A što je najsmješnije sutra bi ti svoje ognjište gdje ti je pradjed nekada pušio lulu prodao lično sinu Bin Ladena da ti ponudi određenu svotu novca yebem vas gladne
Bile su mi ponuđeone i od Grkoslavaca u Podrinju i od Latina u bosanskom Humu malo poveće vreće duakata, ali bošnjačka zemlja će biti bošnjačka makar skapavao od gladi :izet:
E onda ne krivi arape nego tvoje komšije što ti jadan gladan ostade a oni gladni za novcem prodaše sve i ne podržaše te. Nije ovo 92 pa da neko jednostavno uzme nešto. Ljudi ponudili pare, mještani prihvatili, ako se već sprema opasnost ( :-) ) onda krivi svoje a ne arape jer su ljudi legalno otkupili
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#43 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Fudo387 »

Joe McCarthy wrote:
Fudo387 wrote:
Joe McCarthy wrote:Ma boli me k... za njihove razloge, samo znam da me ugrožavaju njihovim prisustovom ovdje.
Prodas sve sto imas, preselis u Metkovic i neces biti ugrozen...ha ja.
Štoo bi se ja iz bošnjačke loze stare preko 600 godina prilagođavao ekberlanaškim pridošlicama. Nisu moji preci đabe izdržali i Turke, i Srbe, i Hrvate da bi sada ja pokleknuo pred domaćim izrodom koji bi prije arapskog urina se napio nego bosanske vode.
Pa sta ja znam, recimo zato sto si "ugrozen". :roll:
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#44 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

York Light 100`s wrote:
animals wrote:
daddy-kool wrote:Treba biti obazriv i ne reagovati ksnofobično, a u slučaju Arapa se često pročitaju i rasistički komentari- da npr švabe kupuju tu zemlju skakali bi od sreće. Strani investitori koji donose svjež kapital su uvijek dobrodošli.

Međutim, ovo je treća-četvrta tema ove vrste, pa je i meni zanimljivo interesovanje arapskih investitora za vikendice u našoj zemlji? Objašnjenje koje sam imao prilike pročitati jesu blaga ljeta, zelenilo i prihvatanje muslimana i zamotanih žena kao normalne pojave?
Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Ako su arapi sa njihovim investicijama (uključujući hotele i čitavu englesku nogometnu ligu) milion godina unazad mogu misliti šta sve švabo ima :-)
Pa samo vidi šta je Švabo ostavio za 40 godina i uporedi s onim šta je Turčin ostavio za 400 godina. :D
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#45 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Joe McCarthy »

Fudo387 wrote: Pa sta ja znam, recimo zato sto si "ugrozen". :roll:
Njihovim prisustvom, nema države koja je benefitirala od arapskog prisustva u čitavoj historiji.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#46 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by Fudo387 »

Joe McCarthy wrote:
Fudo387 wrote: Pa sta ja znam, recimo zato sto si "ugrozen". :roll:
Njihovim prisustvom, nema države koja je benefitirala od arapskog prisustva u čitavoj historiji.
Nema vala ni one koja profitirala od srpskog, hrvatskog a boga mi i bosnjackog prisustva.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#47 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by celava_dlaka »

Arape sto dolaze dobro provjeravati, mozda je racizam, semitizam i ostali pojmovi al to su stoka obicna i gdje god su masovno dosli pravili su sranja
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#48 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by JThomas »

izuzeci od nevidljive ruke tržišta - kad se momčićima ne sviđa kultura kupaca. tu da država nešto učini. a inače da se ne miješa, jer sloboda tržišta...
User avatar
topcam
Posts: 5080
Joined: 08/07/2007 12:49

#49 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by topcam »

Joe McCarthy wrote:
topcam wrote: Ne mozes sve ljude isto gledati, svugdje imas i ´vakih i ´nakih.
90% pojedinaca emulira svoju okolinu u kojoj su odrasli. Da je ovo izolovani incident a ne anualna tradicija, ne bi Damask, Sana, Bagadad, Kairo i Halep bili u vatri. Sry paša moj :)

>inb4 komentara o Anglo-cionističko-nacističko islamofobnim zavjerama.
Nije ni Sarajevo bilo u vatri od sarajlija.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#50 Re: MJEŠTANI KISELJAKA ZABRINUTI ZBOG DOLASKA ARAPA

Post by animals »

daddy-kool wrote:
animals wrote:

Porediti Nijemcei Arape i njihove investicije..
arapi ulazu u dzamije, kako znamo..a Nijemci, su ispred njih milion godina..
Boja novca je ista, ja samo ističem prisutni rasizam.

Švabe su isto recimo puno kupovali po Španiji vikendice.
Arapi ulažu svugdje po svijetu, kupuju i nekretnine i firma.
I ti bogati arapi kupuju vikendice oko Kiseljaka..
ko je lud ovdje :-)
Post Reply