Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post Reply
grizly91
Posts: 109
Joined: 14/04/2014 10:40

#176 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by grizly91 »

Genije wrote:
grizly91 wrote: Isto kad mršavog čovjeka zovu Deba... :lol:
Ama jasno je meni šta ti hoćeš da kažeš "vid mu glOve", al te pitam da argumentuješ tu svoju opservaciju, naravno ako si kadar... :roll:
Zar se činjenice trebaju objašnjavati?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#177 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by veljaca »

Platformas wrote:Postoji kapacitet za sve, uz određene asistencije. No, vjerovatno bi uslijedio rat jer bi vladajući, da spase svoju kriminalom stecenu imovinu a i glavu, nahuškali narode jedne na druge.
Najgore je što je većina naroda u FBiH ubijeđena da je za njihovo socioekonomsko stanje najviše kriv Dodik a oni iz RSa su ubijeđeni da ih guše ovi iz FBiH. To naravno ništa nije tačno ali hajde to objasni prosječnom bh građaninu koji je tako reć ubijan u glavu zadnjih 20 godina.

Vidjeli smo šta su "naši" političari uradili od onih protesta, čisti spin, dalje se vidjelo da ne postoji neovisan medij u BiH. Svi do jednog su se zgražavali na 'huliganske napade', dok se uzrok tog bunta konstantno gurao pod tepih. A bez medija na svojoj strani, teško. Ko god je imao dodira sa budžetskom sisom u suštini nije podržavao proteste.

U svakom slučaju, mislim da oružani ne bi valjali :)
Molotovi, kamenice i to bi možda i moglo proći.

Uostalom, sad će dežurni, dobro uhljebljeni branioci vladajuće oligarhije da ti to podbrobnije objasne.
Ovo povecano je nesto najpametnije napisano na ovom Forumu ..... :thumbup:

Kao da je Amerikanac pisao .... :mrgreen:
grizly91
Posts: 109
Joined: 14/04/2014 10:40

#178 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by grizly91 »

Paranoid wrote:Bata, ovaj genije ne da te je samo ispresjecao rafalima, nego ti je uspio povadit zrna i zasit rane...

Ovakve odgovore treba sankionirat banom jer ovo moze covjeka dovest da se baci sa zgrade...onako izresetan.
Bravo dijasporac, reci mu!
grizly91
Posts: 109
Joined: 14/04/2014 10:40

#179 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by grizly91 »

Alfons Kauders wrote: To ona ista zla & naopaka Amerika u kojoj je stavljen potpis na nas ustav? Kako li bi izgledao taj sporazum da je sklopljen u nekoj ruskoj zrakoplovnoj bazi pitam se pitam... :D
Hebem ja taj Ustav koji je jednom narodu dao ekskluzivno pravo na 50% teritorije, a druga dva zgurao na ostalih 50%
Da ga barem nikad nisu stavili... I ja se isto pitam šta bi bilo da je potpisan u ruskoj "zrakoplovnoj" bazi.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#180 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by detroit-mercy »

grizly91 wrote:
Alfons Kauders wrote: To ona ista zla & naopaka Amerika u kojoj je stavljen potpis na nas ustav? Kako li bi izgledao taj sporazum da je sklopljen u nekoj ruskoj zrakoplovnoj bazi pitam se pitam... :D
Hebem ja taj Ustav koji je jednom narodu dao ekskluzivno pravo na 50% teritorije, a druga dva zgurao na ostalih 50%
Da ga barem nikad nisu stavili... I ja se isto pitam šta bi bilo da je potpisan u ruskoj "zrakoplovnoj" bazi.
Vjerovatno bi onda jedan narod imao exkluzivno pravo na 100% a za ostala dva, preko dvoje sto visi :D .
grizly91
Posts: 109
Joined: 14/04/2014 10:40

#181 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by grizly91 »

Genije wrote:
grizly91 wrote:
Zar se činjenice trebaju objašnjavati?
Da bi tvrdnja postala činjenica, mora se argumentirati.
Šta vam djeco ova Bolonja uradi, pa ni osnovne pojmove ne znate... :saveta:
Zašto ću argumentirati neke stvari kad ni ti ne argumentiraš svoje, nego sa podsmijehom trolaš...

Jednostavno, ti si sušta suprotnost genija i sa takvima se neću raspravljati ni u kom slučaju. Šta ima kod tebe, o, ti koji si tudirao po starom sistemu? Zbog vas genijalaca nam i jeste ovakvo stanje.
grizly91
Posts: 109
Joined: 14/04/2014 10:40

#182 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by grizly91 »

detroit-mercy wrote:
grizly91 wrote:
Alfons Kauders wrote: To ona ista zla & naopaka Amerika u kojoj je stavljen potpis na nas ustav? Kako li bi izgledao taj sporazum da je sklopljen u nekoj ruskoj zrakoplovnoj bazi pitam se pitam... :D
Hebem ja taj Ustav koji je jednom narodu dao ekskluzivno pravo na 50% teritorije, a druga dva zgurao na ostalih 50%
Da ga barem nikad nisu stavili... I ja se isto pitam šta bi bilo da je potpisan u ruskoj "zrakoplovnoj" bazi.
Vjerovatno bi onda jedan narod imao exkluzivno pravo na 100% a za ostala dva, preko dvoje sto visi :D .
Uglavnom, ovu nakaradu od Ustava nisu pisali Rusi, nego ovi drugi, sve ostalo spada pod ono "šta bi bilo, kad bi bilo." Rusija je imala mnogo više problema u svojoj avliji i sumnjam da bi tadašnja vlada plaho razbijala glavu oko ovih balkanskih prćija koje mi zovemo državama.
User avatar
Joe McCarthy
Posts: 1164
Joined: 09/11/2012 18:23
Location: Dežurni forumski homofob, šovinista i majorizator

#183 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by Joe McCarthy »

Ma kad oni jadni, iskorišteni, napaćeni haman-samokombustivni irgeti koji su propišali 3,5 godine u rovovima, skontaju da imaju više fajde od zapaljivanja kuće nekog političkog/vjerskog glavonje (dobijaju bonus poene da je glavonja u kući zavezan negdje kad plameni krenu) nego od samo nanesenih prvostepeni opekotina, tek onda će biti progresa.

A do tada oni sa zviždaljkama i transparentima mogu se pridružiti Cezaru.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#184 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by _BataZiv_0809 »

grizly91 wrote:
Paranoid wrote:Bata, ovaj genije ne da te je samo ispresjecao rafalima, nego ti je uspio povadit zrna i zasit rane...

Ovakve odgovore treba sankionirat banom jer ovo moze covjeka dovest da se baci sa zgrade...onako izresetan.
Bravo dijasporac, reci mu!
Ne obracaj paznju na Paranoida. Nemoj pridavati vaznost nevaznim likovima. Njemu je najlakse bilo rec da sam sljedbenik cetnickih vojvoda i tako me pokusati diskreditirati za diskusiju. Nije ni pokusao dati argumente. Ali eto on iz Sve'cke zna bolje, i ja mu vjerujem :D Kao sto je i Kaudersu bilo najlakse rec da sam teoreticar zavjere :D

Ni ja se ne sjecam pripadnika regularne vojske Ruske federacije koja se bori na strani VRS. Bradatih spodoba, pasa rata, placenika se dobro sjecam. Prodefilovalo je kroz ovaj rat svega, ali je najlakse biti povrsan i zakljucivati jednostrano.

Ako neko zeli da ulogu Ruske federacije svede na nekoliko stotina placenika sa njenim pasosem, to je njegov problem. Ako neko hoce da se klanja Americi jer je zaustavila rat, ali i napravila ovaj monstrum od drzave i vjernog slugu u internacionalnim odnosima, isto je njegov problem.

Baj d vej Genije je bio korektan u diskusiji sa mnom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#185 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by insomnia78 »

Zato se mudza'edina sjecas


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#186 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by Paranoid »

_BataZiv_0809 wrote:
grizly91 wrote:
Paranoid wrote:Bata, ovaj genije ne da te je samo ispresjecao rafalima, nego ti je uspio povadit zrna i zasit rane...

Ovakve odgovore treba sankionirat banom jer ovo moze covjeka dovest da se baci sa zgrade...onako izresetan.
Bravo dijasporac, reci mu!
Ne obracaj paznju na Paranoida. Nemoj pridavati vaznost nevaznim likovima. Njemu je najlakse bilo rec da sam sljedbenik cetnickih vojvoda i tako me pokusati diskreditirati za diskusiju. Nije ni pokusao dati argumente. Ali eto on iz Sve'cke zna bolje, i ja mu vjerujem :D Kao sto je i Kaudersu bilo najlakse rec da sam teoreticar zavjere :D

Ni ja se ne sjecam pripadnika regularne vojske Ruske federacije koja se bori na strani VRS. Bradatih spodoba, pasa rata, placenika se dobro sjecam. Prodefilovalo je kroz ovaj rat svega, ali je najlakse biti povrsan i zakljucivati jednostrano.

Ako neko zeli da ulogu Ruske federacije svede na nekoliko stotina placenika sa njenim pasosem, to je njegov problem. Ako neko hoce da se klanja Americi jer je zaustavila rat, ali i napravila ovaj monstrum od drzave i vjernog slugu u internacionalnim odnosima, isto je njegov problem.

Baj d vej Genije je bio korektan u diskusiji sa mnom.
Tvoji stavovi su totaliralni i pokusavas kao i drugi ispijeni mozgovi fikcije ovde prenijeti nedokazivo. Naravno, nisi jedini i to ti daje dodatnu snagu da ignorises cinjenice i argumente. Vjerovao ili ne za razliku od tebe ja se dobro sjecam tijela rusa, rumuna i bugara koji su slikani na teritoriji majevice, a pored njih su bile razasuti njihovi dokumenti sa njihovim fotografijama i novcanicama koje su dobili unapred prije nego su popeli na kamione. Mene ne zanima jeli to bilo stotinu placenika ili deset..
Ne znaci to tebi nista jer si totalitarni um koji nikad neces pronaci ni pocetak, a ni kraj svog besmislenog razmisljanja. Nisi ni svjestan koliko znaci biti na strani svjetla i biti obasjan istinom, neces nikad ni biti, jer tama u kojoj se nalazis dovodi te u istu poziciju kao i one nesretnike koji su grobnicama sirom genocidne tvorevine. Oni cekaju da nadju svoj smiraj, a ti cekas da neko shvati ideologiju ciji si rob.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#187 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by _BataZiv_0809 »

Tvoji stavovi su totaliralni i pokusavas kao i drugi ispijeni mozgovi fikcije ovde prenijeti nedokazivo. Naravno, nisi jedini i to ti daje dodatnu snagu da ignorises cinjenice i argumente. Vjerovao ili ne za razliku od tebe ja se dobro sjecam tijela rusa, rumuna i bugara koji su slikani na teritoriji majevice, a pored njih su bile razasuti njihovi dokumenti sa njihovim fotografijama i novcanicama koje su dobili unapred prije nego su popeli na kamione. Mene ne zanima jeli to bilo stotinu placenika ili deset..
Ne znaci to tebi nista jer si totalitarni um koji nikad neces pronaci ni pocetak, a ni kraj svog besmislenog razmisljanja. Nisi ni svjestan koliko znaci biti na strani svjetla i biti obasjan istinom, neces nikad ni biti, jer tama u kojoj se nalazis dovodi te u istu poziciju kao i one nesretnike koji su grobnicama sirom genocidne tvorevine. Oni cekaju da nadju svoj smiraj, a ti cekas da neko shvati ideologiju ciji si rob.
:lol: :lol: :lol: Znas li ti citati?

"Ni ja se ne sjecam pripadnika regularne vojske Ruske federacije koja se bori na strani VRS. Bradatih spodoba, pasa rata, placenika se dobro sjecam. Prodefilovalo je kroz ovaj rat svega, ali je najlakse biti povrsan i zakljucivati jednostrano.

Ako neko zeli da ulogu Ruske federacije svede na nekoliko stotina placenika sa njenim pasosem, to je njegov problem".

Ili da prevodim na svedski? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#188 Re: Da li postoji kapacitet za oružane

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote:Zato se mudza'edina sjecas


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Sjecam.Ni oni nisu bili legalna vojna sila drzava iz kojih su dolazili, kao ni Rusi. U motive im ne bih ulazio. Za mnoge stvari im vjecno hvala i naklon do poda. Za neke druge nek je vinovnike sramota i nek odgovaraju pred krivicnim tribunalima.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#189 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by Paranoid »

_BataZiv_0809 wrote:
Tvoji stavovi su totaliralni i pokusavas kao i drugi ispijeni mozgovi fikcije ovde prenijeti nedokazivo. Naravno, nisi jedini i to ti daje dodatnu snagu da ignorises cinjenice i argumente. Vjerovao ili ne za razliku od tebe ja se dobro sjecam tijela rusa, rumuna i bugara koji su slikani na teritoriji majevice, a pored njih su bile razasuti njihovi dokumenti sa njihovim fotografijama i novcanicama koje su dobili unapred prije nego su popeli na kamione. Mene ne zanima jeli to bilo stotinu placenika ili deset..
Ne znaci to tebi nista jer si totalitarni um koji nikad neces pronaci ni pocetak, a ni kraj svog besmislenog razmisljanja. Nisi ni svjestan koliko znaci biti na strani svjetla i biti obasjan istinom, neces nikad ni biti, jer tama u kojoj se nalazis dovodi te u istu poziciju kao i one nesretnike koji su grobnicama sirom genocidne tvorevine. Oni cekaju da nadju svoj smiraj, a ti cekas da neko shvati ideologiju ciji si rob.
:lol: :lol: :lol: Znas li ti citati?

"Ni ja se ne sjecam pripadnika regularne vojske Ruske federacije koja se bori na strani VRS. Bradatih spodoba, pasa rata, placenika se dobro sjecam. Prodefilovalo je kroz ovaj rat svega, ali je najlakse biti povrsan i zakljucivati jednostrano.

Ako neko zeli da ulogu Ruske federacije svede na nekoliko stotina placenika sa njenim pasosem, to je njegov problem".

Ili da prevodim na svedski? :D
Ne vjerujem da znas niti jedan drugi jezik osim maternjeg, a pogotovo svedski. Totalitarni um se ne moze usredocit na ucenje jezika i to se podrazumjeva, a to ti je kao kad bi pitao nekog guslara zna li svirat gitaru...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#190 Re: Da li postoji kapacitet za oružane "proteste" u BIH !?

Post by _BataZiv_0809 »

Pa makar sam cuo za google translate :D

I zamolio bih te da prestanes sa vrijedjanjem. Prica ad hominem me ni najmanje ne interesuje. Mogao bih i ja stagod reci o tvom maternjem i kovancima tipa "totalitarni um", ali mi je ispod casti raspravljati se na tom nivou.

Ukoliko imas argumenata izvoli, ukoliko nemas, zavrsi sa pricom o guslama, cetnickim vojvodama, nebeskom carstvu i svom ostalom ikonografijom koja ti sijeva pred ocima kad se neko ne slaze sa tvojom ideologijom. Lijep pozdrav :thumbup:
Post Reply