Egipat (pročitati prvi post)

Post Reply
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3751 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

:lol:
Sad se i javno hvale sto postaju prcija zaljevskih monarhija.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3752 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Kikibombona »

Sto Sisi ubire pare od Sauda na racun straha od teroristickih skupina, ihvanija i Irana. :lol: Ono, dajte mi pare, pomoci cu vam ako vas neko napadne. :lol:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3753 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Cega se pametan stidi...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3754 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Kikibombona »

Ne bih imao nista protiv da Saudi Baketu ulete 10 milijardi kao sto su Sisiju.....

Al ko smo mi da nam neko daje pare. :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3755 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

Pusti bolan sitne ljubomorne duše... Sisi, uzimaj lovu legendo, uzimaj, ne vadi.

Ha,ha!
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3756 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

*ebo mater, svi uzimaju lovu preko neta: jedni kuckaju za stranke, drugi za teroriste, a ja "za svoju dušu". Dođe mi da se javim kao net-aktivista za baba Sisija i da i meni kane koja stoja od ovih milijardi... :lol:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3757 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Kao sto vidimo,kratak je put od negiranja da Sisonju placaju Saudi & co do hvaljenja time.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11521
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#3758 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by japin_mutapi »

Co0l wrote:Kao sto vidimo,kratak je put od negiranja da Sisonju placaju Saudi & co do hvaljenja time.
još dok saudi ispostave račun i zatraže vračanje usluga
biće zanimljivo čitati forumske stručnjake

nije da nisu bili zanimljivi i do sada ... naprotiv
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#3759 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by ema_ »

http://egyptianstreets.com/2015/03/14/p ... -in-egypt/

Sigurno i oni imaju skrivene namjere :razz:

P.S. Negativizam i profesionalno hejtanje je loše za zdravlje :D
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3760 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by jastuk1 »

ema_ wrote:http://egyptianstreets.com/2015/03/14/p ... -in-egypt/

Sigurno i oni imaju skrivene namjere :razz:

P.S. Negativizam i profesionalno hejtanje je loše za zdravlje :D
Niko ovdje ništa ne h8-ta draga moja sa vapidnim komentarima, već se ljudi zgražavaju i povraćaju nad kolektivnim svršavanjem prema jednom zločincu protiv čovječnosti.

Čeli da te pitam, kako Sisosvinjetina, koja je naredila ubijanje hiljada civila, a zatim i zgrtanje tijela bagerom može biti legenda? Može naravno, ali samo onima kojima je legenderni nacizam srcu!
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3761 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

Čeli da te pitam...
Od kako je ona kockoglava budaletina preuzela Egipat, zemlja je počela da tone i počela je da se dijeli. Ljudi su počeli da lete sa zgrada, kao u Siriji, a zemlja je bila na rubu građanskog rata. Da su Egipćani i sam Sisi bili inertni, jadni i nikakvi kao onaj korumpirani bijednik Janukovič, danas bi Egipat gorio kao njegovo okruženje: Libija, Sirija i Irak. Žali Bože svakoga čovjeka, ali bolje nekoliko stotina nego nekoliko stotina hiljada mrtvih... Ili miliona, ne daj Bože. Da je Bog d'o Ukrajina imala svog Sisija, imala bi par stotina ili par hiljada mrtvih ljudi, a ne 50.000 mrtvih kao danas, imala bi Krim, ne bi imala razvaljena sela i gradove a penzije ne bi bile Somalijske, kao danas.

Bojim se da si se zaletio sa etiketama-
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3762 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

Šta je regiji donijelo tzv. "Arapsko proljeće"? Krv, suze i znoj, od Libije preko Sirije do Iraka. Ista sudbina je bila namijenjena Egiptu, ali zahvaljujući njenom narodu i ovom čovjeku, Egipat je oaza mira u sred magrebsko-bliskoistočnog pakla. Da nema jednog Dolara donacije, to je u ovim okolnostima više nego dovoljno za prolaznu ocjenu.

Željeti da Egipat gori iz uskih ideoloških razloga je p-u-k-i egoizam.
Last edited by Challenger__ on 14/03/2015 12:04, edited 1 time in total.
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#3763 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Klavikula »

Ako izuzmemo to sto se obracunao sa svojim protivnicima (gle cuda u politici), Sisi je daleko bolja opcija od budalastog prethodnika. covjek je za kratko vrijeme uspio kapitalizovati dobru egipatsku poziciju. u principu radi ono sto Morsi nije znao.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3764 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Vidim,boravak u Banovicima je na Celijevo lupanje imalo inspirativan efekat.Post prepun gluposti od kojih se izdvaja ova o 50 hiljada mrtvih u Ukrajini.
Eh,s kim mi dijelimo virtualni prostor...
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3765 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

Co0l wrote:Vidim,boravak u Banovicima je na Celijevo lupanje imalo inspirativan efekat.Post prepun gluposti od kojih se izdvaja ova o 50 hiljada mrtvih u Ukrajini.
Eh,s kim mi dijelimo virtualni prostor...
Ne shvatam porive ljudi koji idu ad personam... Valjda zloba i želja da se diskredituje sagovornik kada već ne mogu argumenti. Da, 50.000 mrtvih u Ukrajini. Njemački obavještajni izvori, bilo na temi:
Sicherheitskreise: Bis zu 50.000 Tote

Nach offiziellen Angaben hat der Krieg im Osten der Ukraine bislang 1200 Soldaten und 5400 Zivilisten das Leben gekostet. Deutsche Sicherheitskreise glauben aber: Es dürften fast zehn Mal so viele sein.
:arrow: Frankfurter Allgemeine Zeitung


Jedno su bajke kijevskih Minhauzena (1.200 vojnika i 5.600 civila) a nešto sasvim drugo stvarnost (ukupno, s obje strane, 50 hiljada ljudi).
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3766 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

A sad ti Jastuk i tvoji ideološki istomišljenici naričite i dalje za onom nekompetentnom budaletinom i žalite što i Egipat nije pretvoren u okean krvi, jer, eto, "vaša opcija" nije na vlasti.

Kakvi ste samo vi ljudi, to je za ne povjerovati.

_______
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3767 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by jastuk1 »

Challenger__ wrote:
Čeli da te pitam...
Od kako je ona kockoglava budaletina preuzela Egipat, zemlja je počela da tone i počela je da se dijeli. Ljudi su počeli da lete sa zgrada, kao u Siriji, a zemlja je bila na rubu građanskog rata. Da su Egipćani i sam Sisi bili inertni, jadni i nikakvi kao onaj korumpirani bijednik Janukovič, danas bi Egipat gorio kao njegovo okruženje: Libija, Sirija i Irak. Žali Bože svakoga čovjeka, ali bolje nekoliko stotina nego nekoliko stotina hiljada mrtvih... Ili miliona, ne daj Bože. Da je Bog d'o Ukrajina imala svog Sisija, imala bi par stotina ili par hiljada mrtvih ljudi, a ne 50.000 mrtvih kao danas, imala bi Krim, ne bi imala razvaljena sela i gradove a penzije ne bi bile Somalijske, kao danas.

Bojim se da si se zaletio sa etiketama-
Jedino što mogu prihvatiti - to je da Egipćani ni ne zaslužuju ništa bolje. Sistem drugačijih poreza koji je MB želio uvesti je bio direktni atak na dobar život vojnog establišmenta i zato su ih između ostalog zbacili. Dole se još uvijek zna ko kosi, a ko vodu nosi. Ko šta smije i ko šta ne smije. Strogo razdvojeno. Tako da Egipćani ništa drugo ni ne zaslužuju nego samo vojnu diktaturu.

Porediti MB sa drugim islamistima je krajnja, krajnja, krajnja, krajnja, krajnja, krajnja, krajnja, krajnja pokvarenost Čeli. Nemoj sebe bezveze svoditi na nivo Kikinde. :mrgreen:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3768 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:
Co0l wrote:Vidim,boravak u Banovicima je na Celijevo lupanje imalo inspirativan efekat.Post prepun gluposti od kojih se izdvaja ova o 50 hiljada mrtvih u Ukrajini.
Eh,s kim mi dijelimo virtualni prostor...
Ne shvatam porive ljudi koji idu ad personam... Valjda zloba i želja da se diskredituje sagovornik kada već ne mogu argumenti. Da, 50.000 mrtvih u Ukrajini. Njemački obavještajni izvori, bilo na temi:
Sicherheitskreise: Bis zu 50.000 Tote

Nach offiziellen Angaben hat der Krieg im Osten der Ukraine bislang 1200 Soldaten und 5400 Zivilisten das Leben gekostet. Deutsche Sicherheitskreise glauben aber: Es dürften fast zehn Mal so viele sein.
:arrow: Frankfurter Allgemeine Zeitung


Jedno su bajke kijevskih Minhauzena (1.200 vojnika i 5.600 civila) a nešto sasvim drugo stvarnost (ukupno, s obje strane, 50 hiljada ljudi).
Kad neko napise u tako kratkom postu toliko gluposti ne mozes gluposti krvivit nego onog ko ih je napisao.Zovi ti to kako hoces,zlobom,ad personam ili ad hominem ako ce ti biti lakse,svejedno.
Znam ja vrlo dobro na sta si ti mislio jer se takvi bombasticni 'clanci' ne zaboravljaju.Ako je nesto bilo na temi ne znaci da je tacno.Pogotovo sto je to jedini izvor (ako uopste anonimne i neodredjene izvore koji se kriju iza fraza 'obavjestajni izvori' mozemo tako zvati) od brojnih drugih,koji spominje tako veliku cifru.To sto si ti odlucio da povjerujes jedinom podatku u moru drugih koji se pojavio a koji je daleko najfantasticniji od svih a druge zanemarujes samo zato sto je na fonu tvojih teorija je vec vidjeni modus operandi pasioniranih teoreticara zavjera u koje,bez sumnje,i sam spadas.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3769 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

FAG je EKSTREMNO OZBILJNA NOVINA i njega svoditi na novine koje prenose "teorije zavjere" može samo analfabeta.

______

Jastuk. Zemlja je počela da TONE U GRAĐANSKI RAT. Pogledaj okruženje Egipta i sve će ti se samo kazati. Ihvanije... Ne kažem da su fašisti, niti ekstremisti, kažem da su nekompetentni. Evo šta su oni: Traži anonimni babo da trener izbaci Messija a ubaci njegovog sina. Trener zapanjen, pita: "a koje su reference vašeg sina?" Na to će babo: "Moj sin je hafiz!"

To su ihvanije.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3770 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:FAG je EKSTREMNO OZBILJNA NOVINA i njega svoditi na novine koje prenose "teorije zavjere" može samo analfabeta.
Stavi vijest u malo siri kontekst pa ti mozda bude jasnije.A kontest je taj da se radi o novini zemlje cija je kancelarka svim silama pokusavala tih dana da izdejstvuje primirje i ovakva vijest je isla u prilog tome.Koliko god neka novina ozbiljna bila,a FAZ to bez sumnje jeste,nije imuna od takvih stvari.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#3771 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by jastuk1 »

Challenger__ wrote:FAG je EKSTREMNO OZBILJNA NOVINA i njega svoditi na novine koje prenose "teorije zavjere" može samo analfabeta.

______

Jastuk. Zemlja je počela da TONE U GRAĐANSKI RAT. Pogledaj okruženje Egipta i sve će ti se samo kazati. Ihvanije... Ne kažem da su fašisti, niti ekstremisti, kažem da su nekompetentni. Evo šta su oni: Traži anonimni babo da trener izbaci Mesija a ubaci njegovog sina. Trener zapanjen, pita: "a koje su reference vašeg sina?" Na to će babo: "Moj sin je hafiz!"

To su ihvanije.
Zemlja nije tonula u građanski rat jer je mentalitet Egipćana drugačiji. Nisu oni ni 2 posto gordi koliko Sirijci ili Libijci. Sem toga, nisu ni imali kretenizam kakav je vladao/vlada u Siriji. I još nešto, svaka politička opcija (i desna i lijeva) je nekompetentna kada je vojska ustvari ta koja povlači sve konce i koja se pita za sve. Zar ne! I u Turskoj je vojska svako malo izvršavala vojne udare kad vlast nije radila po diktatu! Tek kad vojska postane odgovorna civilnom (vladinom) nadozoru, tek tad je u pravoj službi naroda, a sve do tada je u isključivoj službi sebi.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3772 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Challenger__ »

Cool. Donjecki/Luganski izvori govore da su samo njihovi vojni gubici skoro 6.000 ljudi. Da,da... Bez civilnih žrtava. Bez kijevskih gubitaka, bez Odesse, likvidacija širom Ukrajine. Jedno je ratna propaganda a nešto sasvim drugo gorka istina.

_____

Jastuk. Ideologija ti je zatvorila oči. Pogledaj okruženje Egipta i sve će ti se samo kazati. Još jednom: Da je Bog d'o Ukrajina imala svog Sisija, danas svijet ne bi bio na rubu globalne katastrofe. Neću više da se ponavljam. Ako ti do sada nije jasno, neće ni od sad.

_____
ema_ wrote:http://egyptianstreets.com/2015/03/14/p ... -in-egypt/

Sigurno i oni imaju skrivene namjere :razz:
:kiss:

:thumbup:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3773 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

I meni je najbezvezniji argument da je zemlja pod Mursijem tonula u gradjanski rat.Mursi za godinu dana nije ubio ni jednog politickog protivnika,barem koliko je poznato siroj javnosti,dok je Sisonja u samo prvih nekoliko dana svoje vladavine pobio na hiljade Egipcana.Ako je ista moglo zemlju gurnut u krvoprolice to je onda nacin na koji je svrgnut Mursi.Tacnije,u vece krvoprolice,jer je i njegova smjena vec bila krvoprolice.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3774 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:Cool. Donjecki/Luganski izvori govore da su samo njihovi vojni gubici skoro 6.000 ljudi. Da,da... Bez civilnih žrtava. Bez kijevskih gubitaka, bez Odesse, likvidacija širom Ukrajine. Jedno je ratna propaganda a nešto sasvim drugo gorka istina.
Kolko je to ljudi ubijeno u Odesi?20-30 hiljada!?

Ni sekunde ne sumnjam da su frizirani zvanicni podaci o broju poginulih jer znam da se u ratu laze ali brojka od 50 hiljada poginulih je pretjerana i prije bi se ona mogla nazvat propagandom.Koliko bi ih onda bilo samo ranjenih ako ih je toliko poginulih...
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3775 Re: Egipat (pročitati prvi post)

Post by Co0l »

ema_ wrote:http://egyptianstreets.com/2015/03/14/p ... -in-egypt/

Sigurno i oni imaju skrivene namjere :razz:

P.S. Negativizam i profesionalno hejtanje je loše za zdravlje :D
Masonsko-cionisticka Pepsi i Coca cola da imaju skrivene namjere?Nikad!

Valja l' ova,teoreticari? :D
Post Reply