Batko osudjen

User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#1 Batko osudjen

Post by trcicu trceci »

Ne znam zasto su zabranili komentare na clanak, ali evo jos jedna dobra vijest, 45 godina :thumbup:
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#2 Re: Batko osudjen

Post by nemampojmakad »

konačno.
gazija_sa
Posts: 62
Joined: 25/03/2013 12:03

#3 Re: Batko osudjen

Post by gazija_sa »

SUPER VJESTI! Nek se zna ko je kakav i ko je šta radio.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#4 Re: Batko osudjen

Post by drunken tiger »

Šteta što je 45 godina maksimalna.. Ne postoji kazna za ove monstrume.
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#5 Re: Batko osudjen

Post by zambaklija »

:thumbup: fala Perunu :thumbup:
bomba
Posts: 240
Joined: 13/02/2008 18:15

#6 Re: Batko osudjen

Post by bomba »

Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#7 Re: Batko osudjen

Post by nemampojmakad »

bomba wrote:Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
ne kvari nam slavlje.
User avatar
jasko_ba
Posts: 7801
Joined: 13/11/2006 17:47

#8 Re: Batko osudjen

Post by jasko_ba »

Jedan od onih koji je pomagao da nastane ovakva Republika Srpska.
Zasluzeno! Gov*o jedno, jos da ga hoce u Zenicu poslati! :x :x
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9 Re: Batko osudjen

Post by Banksy »

Malo je i 45 ... Gdje će služiti kaznu, u kojem zatvoru, i nakon koliko godina ima pravo na molbu za pomilovanje?

Sreća makar da je gotovo, da svjedoci ne moraju ponovo kroz sve prolaziti ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#10 Re: Batko osudjen

Post by ultima_palabra »

I ja se pitam kakva djela moraš počiniti da bi dobio doživotnu?

Ali dobro je i ovo... jebem li mu pleme retardirano :x
bomba
Posts: 240
Joined: 13/02/2008 18:15

#11 Re: Batko osudjen

Post by bomba »

nemampojmakad wrote:
bomba wrote:Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
ne kvari nam slavlje.
Zao mi je ako kvarim (i sebi ga takodjer kvarim) ali nazalost, takva nam je ova nakaradna drzava i nebi me sekunde zacudilo da se scenario koji sam opisao fakat i dogodi....
A svakako, ako zavrsi u Foci, tamo ce sascim sigurno imati kraljevski tretman...
To treba bacit u Zenicu, zakljucat a kljuc bacit u rijeku Bosnu i zaboravit na njega
Last edited by bomba on 29/03/2013 10:52, edited 1 time in total.
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#12 Re: Batko osudjen

Post by dudlov »

nemampojmakad wrote:
bomba wrote:Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
ne kvari nam slavlje.
Kakvo crno slavlje. 45 godina je ništa za zločine koje je počinio. Gledao sam, povremeno, suđenje i svakih 10-20 minuta se sklanjo u kuhinju da zapalim. Jebo mater svoju, pa taj je svaki dan nekoga jal ubio jal silovao.
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13 Re: Batko osudjen

Post by muha_sa »

kad je ovakav jebeni zakon, smradu samo mogu poželjet da poživi bar još 40 godina al u ljevaonici "Boljeg Života" u Zenici.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14 Re: Batko osudjen

Post by It_is_a_Leclerc »

Doživotna kazna, kao takva, ne postoji u pravnom sistemu BIH. Maksimalna kazna je 45 godina zatvora. Čestitam sudskom vijeću Suda BiH na hrabrosti da jednoglasno donese takvu odluku, nadam se da apelaciono vijeće neće ništa dirati, i čekam da se na stranici suda pojavi presuda, pa da je malo pročitam.
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#15 Re: Batko osudjen

Post by nemampojmakad »

dudlov wrote:
nemampojmakad wrote:
bomba wrote:Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
ne kvari nam slavlje.
Kakvo crno slavlje. 45 godina je ništa za zločine koje je počinio. Gledao sam, povremeno, suđenje i svakih 10-20 minuta se sklanjo u kuhinju da zapalim. Jebo mater svoju, pa taj je svaki dan nekoga jal ubio jal silovao.
s obzirom da je životni vijek u današnji vakat jako ograničen, 45 godina je kao doživotna, po meni bi jedino smrtna kazna bila jača i pravednija

a ono "slavlje" je bila moja reakcija na pisanje onog forumaša što već priča o njegovom " potencijalnom bijegu iz zatvora u Foči"
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#16 Re: Batko osudjen

Post by uglavnomja »

muha_sa wrote:kad je ovakav jebeni zakon, smradu samo mogu poželjet da poživi bar još 40 godina al u ljevaonici "Boljeg Života" u Zenici.
:thumbup:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#17 Re: Batko osudjen

Post by Lakat Jebić »

ultima_palabra wrote:I ja se pitam kakva djela moraš počiniti da bi dobio doživotnu?

Ali dobro je i ovo... jebem li mu pleme retardirano :x
45 godina je plafon kod nas
User avatar
Asamoah Gyan
Posts: 480
Joined: 13/06/2010 19:25
Location: Sarajevo

#18 Re: Batko osudjen

Post by Asamoah Gyan »

Jedina adekvatna kazna bi bila da ga objesimo na Marindvoru i da tako visi jedno mjesec dana (truplo filovati nečim da se ne raspadne), da ga čitava zemaljska kugla vidi.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#19 Re: Batko osudjen

Post by cyprus »

:thumbup:

Šteta samo što će se izležavati u zatvoru, možda se opismeni i napiše koju knjigu stoka... Nad monstrumima poput njega treba da se primjenjuje fizička i psihička tortura 24 sata dnevno, svaki dan do kraja njegovog bijednog života... :x
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#20 Re: Batko osudjen

Post by north »

Izmet poslati u Zenicu, po mogućnosti u blizinu kakve radikalne "braće" da mu objasne par stvari, a i dodijeliti mu čuvara kakvog koji će ga svaku noć dobro "paziti"....

Jebo li lozu svoju seljačku i fašističku, svaki dan ga treba u bulju kar....

Govno ne smije izaći živo nui pod stare dane, treba mu pakao napraviti od života u zatvoru, a raji dijeliti cigare i šta im god treba samo da smrada svaki dan leše i jebu mu sve živo i mrtvo.....
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#21 Re: Batko osudjen

Post by daduli_sa »

Tezak dan za porodice zrtava. Sve se vratilo...

Ali dobra spoznaja da pravda, iako spora, ipak dodje... pa i 20 godina kasnije....
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#22 Re: Batko osudjen

Post by Naslovnica »

Nadam se da neće biti upućen na izdržavanje kazne u Foču.
Nadam se da neće biti pušten nakon provedene 2/3 kazne u zatvoru.
Nadam se da neće biti "puštan za vikend".
A ništa me od ovog pravosuđa ne bi iznenadilo.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#23 Re: Batko osudjen

Post by daduli_sa »

nemampojmakad wrote:
bomba wrote:Ko da gledam, sad ce ga poslati da izdrzava kaznu u zatvoru Foca odakle ce za koju godinu "slucajno" da pobjegne i za sva vremena nestane...
Ili ce ga smjestiti u neki drugi zatvor gdje ce svaki vikend izlaziti na dopust da se setka okolo...
ne kvari nam slavlje.

Nema se sta slaviti. I ova presuda je jos jedan podsjetnik porodicama da njihovih nema. I pri tome imaju jos i spoznaju nacina stradanja.....
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#24 Re: Batko osudjen

Post by tendzera »

Steta sto kod nas nema dozivotne kazne...al' nadam se da ce ovo djubre istruhnut' u zatvoru.
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#25 Re: Batko osudjen

Post by harač »

Naslovnica wrote:Nadam se da neće biti upućen na izdržavanje kazne u Foču.
Nadam se da neće biti pušten nakon provedene 2/3 kazne u zatvoru.
Nadam se da neće biti "puštan za vikend".
A ništa me od ovog pravosuđa ne bi iznenadilo.
mora završiti u republici srpskoj na izdržavanje "kazne". sad dal ima zatvora mimo foče ne znam.
Post Reply