Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#50476 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

Casual's wrote: 08/04/2021 20:06
apsidejzi wrote: 08/04/2021 19:52
avenija wrote: 08/04/2021 19:34 5 godina slusate pricu uskoro trg, uskoro put, uskoro ovo, uskoro ono i opet nasjedate jbt

Obale rijeke se ne mogu ocistiti i odrzavati ovo sto imamo od parkova do rasvjete, kakvi trgovi i suplja prica
Od toga je 4,5 godine bilo SDA sabotiranje jer Fudo nije imao vecinu u vijecu. Nakon posljednjih izbora ima vecinu i sad vise nema opravdanja.
Dvije godine je imao vecinu. Helem, ništa od cesta u gradu. Sve će ostati kakve jesu. Put za Poratje je prioritet.
ja mislim kad bi SDA sad ponovo pobjedila grad bi procjetao garant
User avatar
Sanjarko
Posts: 23210
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#50477 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

muhafuca wrote: 08/04/2021 23:06
Casual's wrote: 08/04/2021 20:06
apsidejzi wrote: 08/04/2021 19:52
Od toga je 4,5 godine bilo SDA sabotiranje jer Fudo nije imao vecinu u vijecu. Nakon posljednjih izbora ima vecinu i sad vise nema opravdanja.
Dvije godine je imao vecinu. Helem, ništa od cesta u gradu. Sve će ostati kakve jesu. Put za Poratje je prioritet.
ja mislim kad bi SDA sad ponovo pobjedila grad bi procjetao garant
Valjda prodisao, prodisao. :mrgreen:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50478 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

muhafuca wrote: 08/04/2021 23:06
Casual's wrote: 08/04/2021 20:06
apsidejzi wrote: 08/04/2021 19:52
Od toga je 4,5 godine bilo SDA sabotiranje jer Fudo nije imao vecinu u vijecu. Nakon posljednjih izbora ima vecinu i sad vise nema opravdanja.
Dvije godine je imao vecinu. Helem, ništa od cesta u gradu. Sve će ostati kakve jesu. Put za Poratje je prioritet.
ja mislim kad bi SDA sad ponovo pobjedila grad bi procjetao garant
Pa Eka da pobjedi grad bi procvjetao nakon ove nesposobne ublehe.
User avatar
Rothmans
Posts: 2857
Joined: 21/11/2019 21:32

#50479 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

:lol:
Daft Haruki
Posts: 257
Joined: 05/04/2019 14:18

#50480 Re: Zeničani

Post by Daft Haruki »

Malice i SDA company bez ikakvog cinizma isl. Napravite jedan most pa ga nazovite kako hocete. Nikakav problem. Prestanite davati druga imena ulicama mostovima isl.
Hvala na razumjevanju.
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#50481 Re: Zeničani

Post by Casual's »

muhafuca wrote: 08/04/2021 23:06
Casual's wrote: 08/04/2021 20:06
Dvije godine je imao vecinu. Helem, ništa od cesta u gradu. Sve će ostati kakve jesu. Put za Poratje je prioritet.
ja mislim kad bi SDA sad ponovo pobjedila grad bi procjetao garant
Koga briga šta ti misliš
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50482 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Daft Haruki wrote: 09/04/2021 07:41 Malice i SDA company bez ikakvog cinizma isl. Napravite jedan most pa ga nazovite kako hocete. Nikakav problem. Prestanite davati druga imena ulicama mostovima isl.
Hvala na razumjevanju.
:thumbup:
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#50483 Re: Zeničani

Post by muhafuca »

Casual's wrote: 09/04/2021 08:01
muhafuca wrote: 08/04/2021 23:06
Casual's wrote: 08/04/2021 20:06
Dvije godine je imao vecinu. Helem, ništa od cesta u gradu. Sve će ostati kakve jesu. Put za Poratje je prioritet.
ja mislim kad bi SDA sad ponovo pobjedila grad bi procjetao garant
Koga briga šta ti misliš
one koje ne zanima tvoje misljenje
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50484 Re: Zeničani

Post by ChMar »

Glasao sam na Fudu na prvim i na drugim izborima, iskljucivo zato jer sam protiv SDA terora koji je vladao 25 godina. Iskljucivo zato jer sam bio protiv vladavine Sarajeva, Kaknja i Zavidovica u Zenici, i unistavanja grada od strane sake pojedinaca.

Ali sad odgovorno tvrdim, Fuad Kasumovic ce biti zapamcen kao najgori gradonacelnik u historiji Zenice. Nije on nista drugo nego jedan od najzescih i najkorumpiranijih SDA sinova. Moze on otici iz SDA koliko god hoce puta, ali SDA iz njega nikad nije otisla.

Stavio je kljuc u bravu u Zenicatrans, Celik je otjerao u kantonalnu ligu, u Vodovod i Grijanje je primio 120 novih "radnika", iako ih je prije njega bilo previse. Za savjetnike doveo ljude koji nisu u stanju trafiku da vode, a ne grad. Opstina je vise nego ikad leglo neradnika i poslusnika. I najgore od svega, Fuad Kasumovic zeli da unisti svaku rijeku koja tece u i oko Zenice, gradeci hidrocentrale. Licno njegova firma je syebala kompletan tok rijeke Lasve, samo 12 kilometara od Zenice. Firma se vodi na njegovom bratu, ali svi znaju da je to retardiran covjek koji nema teorije da moze voditi nesto tako veliko.

Najvaznije odluke za grad se donose kod Perce u kafani, u krugu ljudi koji imaju vise ociju nego zuba.

Jedva cekam dan kad nece biti vise ni SDA ni Fude u ovom gradu.
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50485 Re: Zeničani

Post by ChMar »

channel10 wrote: 08/04/2021 22:59 Aslanijeva kuca je ona velika prekoputa crkve, dok je hemijska cistionica dole nize i mislim da je drugi vlasnik.
Ako mislis na slasticarnu, to drzi Saliji a ne Aslani. U svakom slucaju jos jedna "stara zenicka porodica" :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50486 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

ChMar wrote: 09/04/2021 09:44 Glasao sam na Fudu na prvim i na drugim izborima, iskljucivo zato jer sam protiv SDA terora koji je vladao 25 godina. Iskljucivo zato jer sam bio protiv vladavine Sarajeva, Kaknja i Zavidovica u Zenici, i unistavanja grada od strane sake pojedinaca.

Ali sad odgovorno tvrdim, Fuad Kasumovic ce biti zapamcen kao najgori gradonacelnik u historiji Zenice. Nije on nista drugo nego jedan od najzescih i najkorumpiranijih SDA sinova. Moze on otici iz SDA koliko god hoce puta, ali SDA iz njega nikad nije otisla.

Stavio je kljuc u bravu u Zenicatrans, Celik je otjerao u kantonalnu ligu, u Vodovod i Grijanje je primio 120 novih "radnika", iako ih je prije njega bilo previse. Za savjetnike doveo ljude koji nisu u stanju trafiku da vode, a ne grad. Opstina je vise nego ikad leglo neradnika i poslusnika. I najgore od svega, Fuad Kasumovic zeli da unisti svaku rijeku koja tece u i oko Zenice, gradeci hidrocentrale. Licno njegova firma je syebala kompletan tok rijeke Lasve, samo 12 kilometara od Zenice. Firma se vodi na njegovom bratu, ali svi znaju da je to retardiran covjek koji nema teorije da moze voditi nesto tako veliko.

Najvaznije odluke za grad se donose kod Perce u kafani, u krugu ljudi koji imaju vise ociju nego zuba.

Jedva cekam dan kad nece biti vise ni SDA ni Fude u ovom gradu.
Prijatelju ti si njegov saucesnik u unistavanju i propasti Zenice, dva puta si ga podrzao. To ti je tako. Mozes pisati sada i 10 puta gore stvari ali ti i slicni tebi ste bili naivni i dali apsolutnu vlast jednom od najkoruptivnijih sinova SDA kako ga nazivas sada.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8218
Joined: 25/05/2013 23:49

#50487 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

ChMar wrote: 09/04/2021 09:44 Glasao sam na Fudu na prvim i na drugim izborima, iskljucivo zato jer sam protiv SDA terora koji je vladao 25 godina. Iskljucivo zato jer sam bio protiv vladavine Sarajeva, Kaknja i Zavidovica u Zenici, i unistavanja grada od strane sake pojedinaca.

Ali sad odgovorno tvrdim, Fuad Kasumovic ce biti zapamcen kao najgori gradonacelnik u historiji Zenice. Nije on nista drugo nego jedan od najzescih i najkorumpiranijih SDA sinova. Moze on otici iz SDA koliko god hoce puta, ali SDA iz njega nikad nije otisla.

Stavio je kljuc u bravu u Zenicatrans, Celik je otjerao u kantonalnu ligu, u Vodovod i Grijanje je primio 120 novih "radnika", iako ih je prije njega bilo previse. Za savjetnike doveo ljude koji nisu u stanju trafiku da vode, a ne grad. Opstina je vise nego ikad leglo neradnika i poslusnika. I najgore od svega, Fuad Kasumovic zeli da unisti svaku rijeku koja tece u i oko Zenice, gradeci hidrocentrale. Licno njegova firma je syebala kompletan tok rijeke Lasve, samo 12 kilometara od Zenice. Firma se vodi na njegovom bratu, ali svi znaju da je to retardiran covjek koji nema teorije da moze voditi nesto tako veliko.

Najvaznije odluke za grad se donose kod Perce u kafani, u krugu ljudi koji imaju vise ociju nego zuba.

Jedva cekam dan kad nece biti vise ni SDA ni Fude u ovom gradu.
Zasto ja imam problem da ti povjerujem kako si glasao za Fudu dva puta i sad se kao razocarao?

Zato sto pises nerealne stvari i vise zvucis kao SDA bot nego kao razocarani gradjanin. Bot kameleon. Nije fudo stavio kljuc u bravu Zenicatransa nego SDA i rukovodstvo Zenicatransa koje je htjelo pare a nisu htjeli saradjivati. Nije Fudo izbacio Celik u kantonalnu ligu nego je SDA-ov covjek iz Zenice glasao da se liga prekine prosle godine i Celik je automatski ispao u federalnu ligu. Nakon toga je rukovodstvo celika odlucilo da je bolje biti u kantonalnoj lizi zbog manjih troskova dok se ne vrate dugovi koje je opet SDA nagomilala. Ja ne bih rekao da je Opstina leglo neradnika i poslusnika jer dobar dio tih ljudi radi svoj posao kako treba i jedan veliki broj tih ljudi je i zaposlen u doba SDA. Oko Zenice se ne grade hidrocentrale nego se prica o izgradnji jedne.

Hajmo SDA, mozete vi to bolje...
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50488 Re: Zeničani

Post by ChMar »

apsidejzi wrote: 09/04/2021 10:10
ChMar wrote: 09/04/2021 09:44 Glasao sam na Fudu na prvim i na drugim izborima, iskljucivo zato jer sam protiv SDA terora koji je vladao 25 godina. Iskljucivo zato jer sam bio protiv vladavine Sarajeva, Kaknja i Zavidovica u Zenici, i unistavanja grada od strane sake pojedinaca.

Ali sad odgovorno tvrdim, Fuad Kasumovic ce biti zapamcen kao najgori gradonacelnik u historiji Zenice. Nije on nista drugo nego jedan od najzescih i najkorumpiranijih SDA sinova. Moze on otici iz SDA koliko god hoce puta, ali SDA iz njega nikad nije otisla.

Stavio je kljuc u bravu u Zenicatrans, Celik je otjerao u kantonalnu ligu, u Vodovod i Grijanje je primio 120 novih "radnika", iako ih je prije njega bilo previse. Za savjetnike doveo ljude koji nisu u stanju trafiku da vode, a ne grad. Opstina je vise nego ikad leglo neradnika i poslusnika. I najgore od svega, Fuad Kasumovic zeli da unisti svaku rijeku koja tece u i oko Zenice, gradeci hidrocentrale. Licno njegova firma je syebala kompletan tok rijeke Lasve, samo 12 kilometara od Zenice. Firma se vodi na njegovom bratu, ali svi znaju da je to retardiran covjek koji nema teorije da moze voditi nesto tako veliko.

Najvaznije odluke za grad se donose kod Perce u kafani, u krugu ljudi koji imaju vise ociju nego zuba.

Jedva cekam dan kad nece biti vise ni SDA ni Fude u ovom gradu.
Zasto ja imam problem da ti povjerujem kako si glasao za Fudu dva puta i sad se kao razocarao?

Zato sto pises nerealne stvari i vise zvucis kao SDA bot nego kao razocarani gradjanin. Bot kameleon. Nije fudo stavio kljuc u bravu Zenicatransa nego SDA i rukovodstvo Zenicatransa koje je htjelo pare a nisu htjeli saradjivati. Nije Fudo izbacio Celik u kantonalnu ligu nego je SDA-ov covjek iz Zenice glasao da se liga prekine prosle godine i Celik je automatski ispao u federalnu ligu. Nakon toga je rukovodstvo celika odlucilo da je bolje biti u kantonalnoj lizi zbog manjih troskova dok se ne vrate dugovi koje je opet SDA nagomilala. Ja ne bih rekao da je Opstina leglo neradnika i poslusnika jer dobar dio tih ljudi radi svoj posao kako treba i jedan veliki broj tih ljudi je i zaposlen u doba SDA. Oko Zenice se ne grade hidrocentrale nego se prica o izgradnji jedne.

Hajmo SDA, mozete vi to bolje...
Pa naravno, najlakse je prepoznati fudinog bota po tome sto ce na svaki argument protiv istog, reagovati optuzujuci drugog da je SDA bot.

Ako procitas s razumjevanjem moj post, a sumnjam da hoces jer vjerujem da sjedis kod Perce u kafani a tamo je to nemoguce, vidjeces da sam protiv SDA terora, protiv bilo kakvog povratka ove stranke na vlast.

Druze, cukundjed s oceve strane mi je rodjen u Zenici, na odmutu, nisam dosao jucer ni prekjucer ovdje, nemam drugog mjesto u koje se trebam vratiti, ni familiju bilo gdje drugo. Niko u mojoj uzoj ni siroj porodici nije pripadnik niti jedne stranke ni partije, niti se okoristio o istu. Deda rahmetli je mozda bio u komunistickoj partiji prije rata, al to je tad bilo moderno.

U svojih 30+ godina sam zapamtio vladavine Spahica, Pasalica, Alica i Smajlovica. Svi su imali svojih prstiju u pravljenju Zenice onakvom kakva je danas, jadna. Ali ni jedan od njih grad i gradske institucije nije sveo na nize grane od aktuelnog gradonacelnika. Ja sam u prvom mandatu vjerovao da on ne moze bolje radi opstrukcija sa visih nivoa vlasti od strane SDA i Ramine privatne druzine. Ali evo sad kad ima apsolutnu vecinu u vijecu, kad je kanton klimav, Federacija se zabavila o sebi, sta Fudo radi? Olicenje njegove vladavine je ona rupa ispred ulaza u direkciju BH Telecoma, samo 50 metara od opcine.

Jedino pozitivno za mene je uklanjanje pasa lutalica s ulica, pa na kakav god nacin da je uradjeno.

Ovom prilikom zelim da poselamim placene opstinske ispijace kafa u gradskoj kafani, jazavce s tv Zenice, kao i druzinu koja kod Perce odlucuje o sudbini grada. Prije vas se odlucivalo na motelu Almy, pa je i to proslo, proci cete i vi ako Bog da.
User avatar
jasko_ba
Posts: 7804
Joined: 13/11/2006 17:47

#50489 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

apsidejzi wrote: 09/04/2021 10:10 Hajmo SDA, mozete vi to bolje...
:thumbup:
Jebo majku, tacno isti postovi na svim SDA stranicama. Vidim i ovaj gore paravojni omladinac ne odustaje, zabrinut covjek, jos top fan znacku zaradio na CarsijaZenica. Nema dalje. :izet: :D
skoronikako
Posts: 1026
Joined: 08/10/2018 12:09

#50490 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Fuad Kasumovic je pokusao, pokusava i pokusavati ce ugasiti Celik. SDA ima svoju ulogu u propasti kluba, FK svoju. Jedno ne iskljucuje krivicu drugog.
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50491 Re: Zeničani

Post by ChMar »

apsidejzi wrote: 09/04/2021 10:10 Nije fudo stavio kljuc u bravu Zenicatransa nego SDA i rukovodstvo Zenicatransa koje je htjelo pare a nisu htjeli saradjivati. Nije Fudo izbacio Celik u kantonalnu ligu nego je SDA-ov covjek iz Zenice glasao da se liga prekine prosle godine i Celik je automatski ispao u federalnu ligu. Nakon toga je rukovodstvo celika odlucilo da je bolje biti u kantonalnoj lizi zbog manjih troskova dok se ne vrate dugovi koje je opet SDA nagomilala. Ja ne bih rekao da je Opstina leglo neradnika i poslusnika jer dobar dio tih ljudi radi svoj posao kako treba i jedan veliki broj tih ljudi je i zaposlen u doba SDA. Oko Zenice se ne grade hidrocentrale nego se prica o izgradnji jedne.

Hajmo SDA, mozete vi to bolje...
I da, doduse neko drugi je kupio one ogromne Mercedes autobuse koji nisu mogli voziti ni jednu prigradsku liniju radi gabarita, a koje je Fudo dogovorio s Junuzovic Kopexom. Neko drugi je postavio posljednja 2 v.d. direktora u Zenicatrans. Neko drugi je doveo Turske ublehase i seoske varalice u Celik.

Slazem se da nije Fudo unistio Zenicatrans i Celik, ali im je pruzio pomoc u propadanju, i to veliku.

U Lasvanskoj dolini je vec izgradjena hidrocentrala u vlasnistvu ovog poslijeratnog tajkuna, a sad hoce da gradi jos jednu na Janjickoj Adi, jednom od najljepsih mjesta u okolini grada. To sto ova prva hidrocentrala administrativno pripada SBK, nema nikakve veze, kad znamo da je bliza Zenici nego bilo kom drugom vecem mjestu.

I opet ponavljam, SDA je zlo, a Fudo je SDA. Moze on otici iz SDA, ali SDA iz njega nece nikad. Ljudi kao sto je Fudo su napravili SDA onakvom kakva jest, i SDA je njih napravila onakvim kakvi jesu.
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50492 Re: Zeničani

Post by ChMar »

skoronikako wrote: 09/04/2021 10:57 Fuad Kasumovic je pokusao, pokusava i pokusavati ce ugasiti Celik. SDA ima svoju ulogu u propasti kluba, FK svoju. Jedno ne iskljucuje krivicu drugog.
Jedva cekam kad ce neko Fuadu postaviti pitanje zasto ne dozvoljava da u NK Celik udje ni jedna druga revizorska kuca osim RK "Dzaferovic"? Pokusao je svim silama progurati da dodju i sacine izvjestaj koji ce ga amnestirati od lopovluka dok je bio predsjednik kluba, ali momci koji su trenutno okupljeni oko kluba zele nezavisnu kucu, bilo koju drugu, da udje i da otkrije realno stanje. Zbog toga je gangster stopirao svu pomoc klubu, i finansiranju reprograma.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#50493 Re: Zeničani

Post by avenija »



Zvanicni fan shop, zvanicni dres, sve legalno, pdv se placa, sve po slovu zakona.

Izvoli fiskalni racun. Prvi put poslije rata se radi sve regularno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50494 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

:thumbup:

Valjda uvedu i trenerke/dukserice.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#50495 Re: Zeničani

Post by channel10 »

ChMar wrote: 09/04/2021 10:01
channel10 wrote: 08/04/2021 22:59 Aslanijeva kuca je ona velika prekoputa crkve, dok je hemijska cistionica dole nize i mislim da je drugi vlasnik.
Ako mislis na slasticarnu, to drzi Saliji a ne Aslani. U svakom slucaju jos jedna "stara zenicka porodica" :)
Ne nego na veliku kucu prije kruznog, kad ides od Tetova na lijevu stranu. Kuca se nalazi u onoj jednosmjernoj ulici koja je "zatvorena" kad se napravio GGM.Tu se dugo vremena nalazila neka prodavnica, butik, ali sad ne znam ima li ista. Odmah iznad hem.cistionice prema crkvi. Tacnije nije ni iznad :D nego se na tu sto je iznad veze ta Aslanijeva.

edit: crni dres je :thumbup:
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50496 Re: Zeničani

Post by ChMar »

channel10 wrote: 09/04/2021 13:17
ChMar wrote: 09/04/2021 10:01
channel10 wrote: 08/04/2021 22:59 Aslanijeva kuca je ona velika prekoputa crkve, dok je hemijska cistionica dole nize i mislim da je drugi vlasnik.
Ako mislis na slasticarnu, to drzi Saliji a ne Aslani. U svakom slucaju jos jedna "stara zenicka porodica" :)
Ne nego na veliku kucu prije kruznog, kad ides od Tetova na lijevu stranu. Kuca se nalazi u onoj jednosmjernoj ulici koja je "zatvorena" kad se napravio GGM.Tu se dugo vremena nalazila neka prodavnica, butik, ali sad ne znam ima li ista. Odmah iznad hem.cistionice prema crkvi. Tacnije nije ni iznad :D nego se na tu sto je iznad veze ta Aslanijeva.

edit: crni dres je :thumbup:
Da da, kontam. Ali mislim da je i tu kucu kupio Vrace, ili je vrlo blizu da je kupi. Znam zato jer poznajem ljude koji su tu podstanari, tj. drze taj butik.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50497 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

A odakle vama informacije gdje sta ko kupuje od nekretnina boga vam :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#50498 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote: 09/04/2021 13:48 A odakle vama informacije gdje sta ko kupuje od nekretnina boga vam :D
Ja tebe, nije Zenica metropola, svako svakom familija :D, sve u svemu mafija u akciji :mrgreen: .
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50499 Re: Zeničani

Post by ChMar »

_BataZiv_0809 wrote: 09/04/2021 13:48 A odakle vama informacije gdje sta ko kupuje od nekretnina boga vam :D
Ako zanemarimo ko zna koga od vlasnika, kupaca, prodavaca itd. Uzmimo u obzir katastar i grunt, svako od nas zna nekog ko radi na mjestima gdje se vrsi prevod nekretnina. Svi ti ljudi pricaju, kao sto i notari pricaju po kafama...a sto kaze kolega prije, mala je ovo carsija.
User avatar
notsure
Posts: 1129
Joined: 31/07/2008 19:57

#50500 Re: Zeničani

Post by notsure »

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ici-646511

SDA jedino što zna je glumatati žrtvu.
Oni se kao jako sekiraju i njeguju uspomene na žrtve a u stvari tako ih pokvareno zloupotrebljavaju da je to odvratno.
Podsjećaju me na ceribaše koje zloupotrebljavaju djecu, starce i invalide da za njih prose a onda naprošeno troše na Audije i kućerine.
Post Reply