Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Rothmans
Posts: 2848
Joined: 21/11/2019 21:32

#50551 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

Kikibombona wrote: 10/04/2021 22:03 Moj doprinos je odlican. Da svi doprinose kao ja, mnogo lakse bi smijenili SDA vlast. Ja sam sad na izbore poveo dva covjeka koja inace ne bi glasala.
Uzmes gajbu Pana pred zadrugom i povesces cetvoricu :roll: mani nam se teme ziv bio, ti dje god se pojavis tu trava ne raste..... ili te izgranatiraju turci . Nema druge
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#50552 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Slabo ko konta da smo mi propali grad, u propaloj drzavi, samo nismo dibidus propali, ni grad, ni drzava. @Kikibombona ti mislis da ce nas kapitalizam i kapitalisti izvuc iz g*vana i sr*nja.

Samo se dalje propadanje moze usporit ili cak skroz mozda zaustavit, ali ne treba ocekivat nesto grandiozno i magicno.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3198
Joined: 28/01/2012 11:38

#50553 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Nivelacija wrote: 10/04/2021 22:53 Ja uvijek biram najbolje.

Tako da cu i Malika birati ako bude kandidat.

Ako ne bude glasat cu za nekoga drugog ko bude najkvalitetniji. Jel Babajic SDP ili neko drugi nebitno samo ko bude najbolje punudjeno rjesenje.

Nisam mazohista kao ti da iz mrznje prema jednom biram za sebe losiji izbor.

Ps. Tvoj doprinos je nula sto vidis na rezultatu NS.
Da biraš najbolje, onda ti SDA trojanski konj ne bi bio prvi izbor.
Fuad je odvratni bahati primitivac, ali on je više manje sam. Fudu je daleko laše maknuti sa vlasti nego nekog Malika koji iza sebe ima jebeni kartel i u tome je čitava poanta.
Ta zločinačka stranka je toliko spustila kriterije da biramo njihovu kopilat jer nemaju mašineriju zla iza sebe, nego će se solo bavit kriminalom. Ja ne razumijem kako tebi nije jasno da ti n3 glasaš za Malika, nego za zlo koje je otrovalo duh ovog naroda i države. Jedan ušminkani balqvac plesat kako kaže riđobrado krme.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50554 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

kamberovica polje wrote: 10/04/2021 23:46
Nivelacija wrote: 10/04/2021 22:53 Ja uvijek biram najbolje.

Tako da cu i Malika birati ako bude kandidat.

Ako ne bude glasat cu za nekoga drugog ko bude najkvalitetniji. Jel Babajic SDP ili neko drugi nebitno samo ko bude najbolje punudjeno rjesenje.

Nisam mazohista kao ti da iz mrznje prema jednom biram za sebe losiji izbor.

Ps. Tvoj doprinos je nula sto vidis na rezultatu NS.
Da biraš najbolje, onda ti SDA trojanski konj ne bi bio prvi izbor.
Fuad je odvratni bahati primitivac, ali on je više manje sam. Fudu je daleko laše maknuti sa vlasti nego nekog Malika koji iza sebe ima jebeni kartel i u tome je čitava poanta.
Ta zločinačka stranka je toliko spustila kriterije da biramo njihovu kopilat jer nemaju mašineriju zla iza sebe, nego će se solo bavit kriminalom. Ja ne razumijem kako tebi nije jasno da ti n3 glasaš za Malika, nego za zlo koje je otrovalo duh ovog naroda i države. Jedan ušminkani balqvac plesat kako kaže riđobrado krme.
Radi ovakvih kao Nivelacija, a upravo demonstrira politicku nepismenost, mi jesmo IZGUBILI 20 godina na nista.

I njegovo ukivanje u zvijezde Huse, koji je u Zenici bio jak kao BOG, sa vertikalom moci od vrha do dna (drzava-enitet-kanton-vijece), preko stranke SDA, govori da nije sposoban ispravno glasati. Kao sto kaze Rambo Amadeus, narod se nije dovoljno opismenio, nema funkcionalnu pismenost da bi mogao racionalno raspolagati glasom. I tako imamo slucaj da stranka poput SDA, koja je kriminalna horor organizacija, vlada trecinu vijeka.

Nivelacija ne moze skontati da je glas za Malika = glas za mafijasku organizaciju koja je opasnija po buducnost drzave od bilo kojeg kriminalnog klana.

Ili, da maksimalno pojednostavim. Ako je po vama Kamberovic polje najsposobniji i najposteniji covjek na svijetu, da li bi njemu povjerili vas novac za investiranje u projekat koji izvodi zajedno sa Alijem Gasijem, Darkom Elezom i Zijadom Turkovicem. Sta njegovo znanje i postenje vrijedi ako je okruzen mafijom? Ljudi, da li ste normalni? Kakav je to mozak, meni zaista nije jasno. Imate iza sebe 30 godina vlasti SDA i nakon toga razmatrate da im ponovo date glas. Zaista ne razumijem.

I ovo malo mladosti sto je ostalo ce otici jer SDA nije sposobna uraditi nista za privredu. Nece nikad pokrenuti pravosudje bez cega nema drzave. Jebes drzavu bez pravosudja, ne postoji.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50555 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ma sve dok si glasac najprimitivnijeg i najradikalnijeg ex SDA kadra koji vec 5 godina razara Zenicu sto masovnim uhljebljivanjem sto unistavanjem simbola grada, sto zapustanjem grada, tvoji postovi su mi presmiješni.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#50556 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Ispred zgrade mi vec mjesecima vrvi čopor pasa lutalica, kome da se obratim da to riješe?
Užassavam se svaki dan proći da me neraščerupaju...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50557 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

cenecimoveocino wrote: 11/04/2021 02:53 Ispred zgrade mi vec mjesecima vrvi čopor pasa lutalica, kome da se obratim da to riješe?
Užassavam se svaki dan proći da me neraščerupaju...
Nazalost Alba je prekinula saradnju u martu sa gradom u vezi odrzavanja azila tako da vise nema hvatanja lutalica po gradu.

Neka firma osnovana prije 20 dana je preuzela azil a oni nemaju ni biciklo a kamoli vozilo za intervencije za hvatanje i prevoz lutalica.
skoronikako
Posts: 1021
Joined: 08/10/2018 12:09

#50558 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

kamberovica polje wrote: 10/04/2021 23:46 Fuad je odvratni bahati primitivac, ali on je više manje sam.
Kako sam, a 200 novih zaposlenih? Kako sam, a sve tendere pokupise njegovi jarani?

SDA je losa, Fuad je los. Pustite dva zla, treba glasat za dobre.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3198
Joined: 28/01/2012 11:38

#50559 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

skoronikako wrote: 11/04/2021 12:59
kamberovica polje wrote: 10/04/2021 23:46 Fuad je odvratni bahati primitivac, ali on je više manje sam.
Kako sam, a 200 novih zaposlenih? Kako sam, a sve tendere pokupise njegovi jarani?

SDA je losa, Fuad je los. Pustite dva zla, treba glasat za dobre.
Kad Fudo ko individua padne, pada i sve oko njega.
SDA je hidra sa 1000 korumpiranih lopovskih glavuša. Jednu odsječeš, a dvije nove glavurde niknu, e u tome je razlika.
Da još ne pričam o zaleđima i višim nivoima vlasti.
skoronikako
Posts: 1021
Joined: 08/10/2018 12:09

#50560 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Znas kad ce se to desiti? Kada umre ili mu dosadi. Dakle ne mozes nista promjenit, a on krade i krade.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50561 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

skoronikako wrote: 11/04/2021 14:56 Znas kad ce se to desiti? Kada umre ili mu dosadi. Dakle ne mozes nista promjenit, a on krade i krade.
A koliko Fudo moze ukrasti ako se zna da je 45-50 miliona od ukupnog iznosa unaprijed potroseno.

Koliko moze ukrasti od tih 10-15 miliona koje ima na raspolaganju za ulaganja?

...

Mi smo eksperti da se TROSIMO na nebitne stvari. Vise komentara na drustvenim mrezama kada 'pokrivena djevojka' u Marsu ukrade olovku i siljalo nego kada SDA pokrade milione. Zar smo toliko glup i nepismen narod?

Jebo Kasumovica, on upravlja sa 10 miliona. On ne moze nista sustinski promijeniti. Sta cemo mi sa ovima sto trose milijarde, sto su zarobili pravosudje i kompletan sistem? Ja ne mogu shvatiti da nekoga, a da nije SDA bot, vise zulja Kasumovic nego SDA kartel.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#50562 Re: Zeničani

Post by avenija »

Brate moj znam te iz vidjenja znam da si odlican momak bez mrlje ali ne mogu vjerovati da si plitak ko potok.

Ti mislis da njega pet drugih stranaka u vijecu podrzava bez protuusluge? Sta je sa tobom covjece ?

Covjek je zaposlio za 4 godine vise nego SDA prije njega za 10.

Pojedeno 250 miliona naseg novca za 5 godina, ove godine jos 2 miliona vise samo za plate NOVIH ZAPOSLENIH, covjek siri organizaciju da je bog nece moci slomiti, od Televizije do gradske uprave i svakog JP.

Ti zivis u jebenom paralelnom univerzumu.

Boli me kurac vodi licnu borbu protiv SDA kao sto vodis ali nemoj mi zmiriti na devastaciju i umiranje grada i pokusavati to opravdati hajde jebote 60 miliona.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2627
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#50563 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

cenecimoveocino wrote: 11/04/2021 02:53 Ispred zgrade mi vec mjesecima vrvi čopor pasa lutalica, kome da se obratim da to riješe?
Užassavam se svaki dan proći da me neraščerupaju...
Firma koja je preuzela upravljanje azilom se zove Happy Dogs. Mozes ih naci na faceboku: https://www.facebook.com/happydogs.ba

Prilikom preuzimanja na gradskoj facebook stranici su objavili slijedece sto se tice hvatanja pasa:
Obavještavamo građane Zenice da je poslove hvatanja i zbrinjavanja napuštenih pasa, prema Okvirnom sporazumu o pružanju usluga skloništa za životinje i higijenskog servisa na području Grada Zenica, broj: 02-11-2082-4/21 od 30.03.2021. godine, preuzela firma "Happy dogs" d.o.o. Zenica. Molimo vas da sve prijave o napuštenim psima, radi efikasnijeg i bržeg rješavanja problema, ubuduće uputite na telefonski broj +387 60 30 77 919.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#50564 Re: Zeničani

Post by channel10 »

avenija wrote: 11/04/2021 16:16 Brate moj znam te iz vidjenja znam da si odlican momak bez mrlje ali ne mogu vjerovati da si plitak ko potok.

Ti mislis da njega pet drugih stranaka u vijecu podrzava bez protuusluge? Sta je sa tobom covjece ?

Covjek je zaposlio za 4 godine vise nego SDA prije njega za 10.

Pojedeno 250 miliona naseg novca za 5 godina, ove godine jos 2 miliona vise samo za plate NOVIH ZAPOSLENIH, covjek siri organizaciju da je bog nece moci slomiti, od Televizije do gradske uprave i svakog JP.

Ti zivis u jebenom paralelnom univerzumu.

Boli me kurac vodi licnu borbu protiv SDA kao sto vodis ali nemoj mi zmiriti na devastaciju i umiranje grada i pokusavati to opravdati hajde jebote 60 miliona.
Prijatelju, vicevi su na drugom pdf-u..
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2627
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#50565 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Kikibombona wrote: 11/04/2021 15:47
A koliko Fudo moze ukrasti ako se zna da je 45-50 miliona od ukupnog iznosa unaprijed potroseno.

Koliko moze ukrasti od tih 10-15 miliona koje ima na raspolaganju za ulaganja?

...

Mi smo eksperti da se TROSIMO na nebitne stvari. Vise komentara na drustvenim mrezama kada 'pokrivena djevojka' u Marsu ukrade olovku i siljalo nego kada SDA pokrade milione. Zar smo toliko glup i nepismen narod?

Jebo Kasumovica, on upravlja sa 10 miliona. On ne moze nista sustinski promijeniti. Sta cemo mi sa ovima sto trose milijarde, sto su zarobili pravosudje i kompletan sistem? Ja ne mogu shvatiti da nekoga, a da nije SDA bot, vise zulja Kasumovic nego SDA kartel.
Kiki dragi ti ko i Fudo. Presalto se na vise nivoe po automatizmu. Kako mislis koliko moze ukrasti. Ugradjuju se u svaki tender, svaki metar puta, svaku klupu, svako zaposljenje. Ne da se samo finansijski ugradjuju vec postaje ko omca, siri krug onih koji mu "dodju" a samim tim steze tu omcu gradu oko vrata.

Ja sam pobornik rijesavanja problema iz temelja. Za mene je grad temelj. Ne mozes ti kanton rijesavat ako ti je "pozadina" tj. grad u klincu. Prvo lokalni, pa kantonalni, pa tek onda federalni a poslije toga i drzavni nivo.

Mi nismo rijesili jedan jedini problem u gradu od kako je Fudo na vlasti. Niti jedan jedini. Cak sta vise, grad je sigurno u gorem stanju nego sto je bio. A za to se trebalo biti maher pa biti gori od SDA kriminalaca.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50566 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

avenija wrote: 11/04/2021 16:16 Brate moj znam te iz vidjenja znam da si odlican momak bez mrlje ali ne mogu vjerovati da si plitak ko potok.

Ti mislis da njega pet drugih stranaka u vijecu podrzava bez protuusluge? Sta je sa tobom covjece ?

Covjek je zaposlio za 4 godine vise nego SDA prije njega za 10.

Pojedeno 250 miliona naseg novca za 5 godina, ove godine jos 2 miliona vise samo za plate NOVIH ZAPOSLENIH, covjek siri organizaciju da je bog nece moci slomiti, od Televizije do gradske uprave i svakog JP.

Ti zivis u jebenom paralelnom univerzumu.

Boli me kurac vodi licnu borbu protiv SDA kao sto vodis ali nemoj mi zmiriti na devastaciju i umiranje grada i pokusavati to opravdati hajde jebote 60 miliona.
Ama, covjece, poserem Fuada i sve njegove poltrone. Je li to moram hiljadu puta ponoviti? Svaki moj prijatelj zna da o njemu ne mislim nista dobro. Ja sam dosao do ivice fizickog obracuna sa Fudinim idolopoklonicima radi Celika. Nabijem na kurac i njih i njega. Sa mnom se ljudi ne smiju uslikati i staviti na FB jer otvoreno govorim da su SDA i Fudo smece.

...

Medjutim, ne dozvoljavam da se u istu ravan stavljaju SDA i Fuad. To je kao da poredis Cacu i Mladica, ako hoces tako, kao da poredis Hitlera i Pavelića. Zna se ko je najvece zlo u ovom pro-BiH bloku.

...

Bruka mojih drugova je u proteklih 10-15 godina otisla na zapad. Ako ih pitas, niko ti nece reci da je otisao sto negdje nije zacepljena rupa na asfaltu i sto na nekoj zgradi nije uradjena fasada. Niko nije otisao radi Huse niti Fude, otisli su radi Bakira, Fadila, pravosudja, besperspektivnosti i toksičnog ambijenta. Fudo sa tih 10-15 miliona ne moze nikoga odvratiti od odlaska iz Zenice.

...

Boli me kurac za budzet grada Zenice. Totalno. Nije me briga na sta ce potrositi tih 10 ili 15 miliona. Zanima me kako osloboditi drzavu i entitet od SDA, kako osloboditi pravosudje i zarobljeni sistem.

Vidis li da medjunarodnu zvanicnici konstantno upozoravaju da je policija pod kontrolom politike. Sutra me moze pregaziti autom neki SDA tajkun i epilog ce biti da sam izvrsio samoubistvo. To su kljucni problemi a ne komad asfalta tamo ili vamo.
kuglanje_ze
Posts: 628
Joined: 17/02/2020 11:29

#50567 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 10/04/2021 22:53 Ja uvijek biram najbolje.

Tako da cu i Malika birati ako bude kandidat.

Ako ne bude glasat cu za nekoga drugog ko bude najkvalitetniji. Jel Babajic SDP ili neko drugi nebitno samo ko bude najbolje punudjeno rjesenje.

Nisam mazohista kao ti da iz mrznje prema jednom biram za sebe losiji izbor.

Ps. Tvoj doprinos je nula sto vidis na rezultatu NS.
NS nije propao zbog Kikija. Razlozi su mnogo dublje prirode.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#50568 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Propali su zato sto su nepismenoj kokoški Sanji Renic pustili da kolo vodi i pise nebuloze po internetu :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 5711
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#50569 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Propali su jer su u sustini gori nego SDA i Fudo zajedno. Nesto slicno ko SDP Zenica.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#50570 Re: Zeničani

Post by belfy »

channel10 wrote: 11/04/2021 16:31
avenija wrote: 11/04/2021 16:16 Brate moj znam te iz vidjenja znam da si odlican momak bez mrlje ali ne mogu vjerovati da si plitak ko potok.

Ti mislis da njega pet drugih stranaka u vijecu podrzava bez protuusluge? Sta je sa tobom covjece ?

Covjek je zaposlio za 4 godine vise nego SDA prije njega za 10.

Pojedeno 250 miliona naseg novca za 5 godina, ove godine jos 2 miliona vise samo za plate NOVIH ZAPOSLENIH, covjek siri organizaciju da je bog nece moci slomiti, od Televizije do gradske uprave i svakog JP.

Ti zivis u jebenom paralelnom univerzumu.

Boli me kurac vodi licnu borbu protiv SDA kao sto vodis ali nemoj mi zmiriti na devastaciju i umiranje grada i pokusavati to opravdati hajde jebote 60 miliona.
Prijatelju, vicevi su na drugom pdf-u..
za onakvu izjavu su potrebne dvije stvari. velika muda i mali mozak... jer se nije lako izloziti blamazi. trebao je dodati i da "svi znaju da..." isti kazu da je Malik najbolji u SDA, pa se crvenio nakon reakcija i skontao da je uvaljen u govna, a oni, ipak, objavljuju ono sto su svi rekli da hoce - kako Fudo ne postuje zrtve Srebrenice... a Malik ne rece nista poslije...

rjesenje u svim ovakvim situacijama je, barem politicki samar. ali vec odavno je problem isti - dlan je tu, ali obraza nema...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50571 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

N.N. wrote: 11/04/2021 20:10 Propali su zato sto su nepismenoj kokoški Sanji Renic pustili da kolo vodi i pise nebuloze po internetu :mrgreen:
A da li znas neke liberale i progresivne Zenicane koji bi mogli voditi NS? :D

I ako se ne varam zenicku NS je vodio Alan a ne Sanja.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#50572 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Kikibombona wrote: 11/04/2021 21:14
N.N. wrote: 11/04/2021 20:10 Propali su zato sto su nepismenoj kokoški Sanji Renic pustili da kolo vodi i pise nebuloze po internetu :mrgreen:
A da li znas neke liberale i progresivne Zenicane koji bi mogli voditi NS? :D

I ako se ne varam zenicku NS je vodio Alan a ne Sanja.
Miroljub Mijatovic, Hazim Begagic, dr Mirza Dzananovic, prof Zlatan Meskic, Mladen Peric PERO....ovako na prvu koji mi djeluju da bi bili bas za NS.
:mrgreen:
kuglanje_ze
Posts: 628
Joined: 17/02/2020 11:29

#50573 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

N.N. wrote: 11/04/2021 21:48
Kikibombona wrote: 11/04/2021 21:14
N.N. wrote: 11/04/2021 20:10 Propali su zato sto su nepismenoj kokoški Sanji Renic pustili da kolo vodi i pise nebuloze po internetu :mrgreen:
A da li znas neke liberale i progresivne Zenicane koji bi mogli voditi NS? :D

I ako se ne varam zenicku NS je vodio Alan a ne Sanja.
Miroljub Mijatovic, Hazim Begagic, dr Mirza Dzananovic, prof Zlatan Meskic, Mladen Peric PERO....ovako na prvu koji mi djeluju da bi bili bas za NS.
:mrgreen:
Niko od tih ljudi nije bio zainteresovan za politički angažman. Nemojte misliti da se nije razgovaralo sa ljudima i pokusalo ih se akvizirati. Ljudi sa strahom ulaze u stranke liberalne i lijeve orjentacije jer misle da mogu mnogo izgubiti kao vjecna opozicija (jasno nam je svima da SDP i NS nemaju sansi da nekad ostvare vecinu u vijecu).
Nije tu toliko do Sanje, a ni do Alana, pitanje je tu jos kruga ljudi koji se pojavi u stranci i djeluje kao rastimani orkestar bez podrske iz centrale. Nemas finansije da odradis kampanju kako bar minimum nepisanih pravila nalaze...
Itd itd itd...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50574 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

N.N. wrote: 11/04/2021 21:48
Kikibombona wrote: 11/04/2021 21:14
N.N. wrote: 11/04/2021 20:10 Propali su zato sto su nepismenoj kokoški Sanji Renic pustili da kolo vodi i pise nebuloze po internetu :mrgreen:
A da li znas neke liberale i progresivne Zenicane koji bi mogli voditi NS? :D

I ako se ne varam zenicku NS je vodio Alan a ne Sanja.
Miroljub Mijatovic, Hazim Begagic, dr Mirza Dzananovic, prof Zlatan Meskic, Mladen Peric PERO....ovako na prvu koji mi djeluju da bi bili bas za NS.
:mrgreen:
E bas bi Miroljub, Hazim i Mladen mogli donijeti glasove u Zenici. :D Manje nego Alan i Sanja.

Sto se tice Meskica, njega poznajem i ne bih rekao da se uklapa u NS ideologiju. Mozda SDP ali ne i NS. To pod uslovom da se zeli baviti politikom, a ja koliko znam ne pada mu na pamet.

Samir Lemes bi recimo bio dobar izbor, ali ne vidim da je zainteresovan.

...

Zenica je izgleda primitivnija od Kaknja. Tamo je NS imala bas dobru listu, dobili su 9% ako me sjećanje sluzi, sto je nakon Sarajeva najbolji rezultat.

Kada bi u Zenici mogli 5% bilo bi dobro.
kimlija
Posts: 13
Joined: 08/07/2019 09:40

#50575 Re: Zeničani

Post by kimlija »

Post Reply