Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#57701 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ko hoce da pliva, nasi bazeni su top.

Ko hoce da potrosi 50 KM da se malo proseta Vitezom, onda je Ribica top :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57702 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ma na nasim bazenima je problem sto svako ziv moze uci.
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#57703 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Pravo da ti kazem, na nase bazene kada idem, idem radnim danima poslije posla.
Posao, kuca, taxi, bazeni... od 16 h do 18 h, iskupam se i vozdrica.

Mada, generalno nije to kao prije 10 tak godina...
Nema toliko raje i svakakve mrake :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57704 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Jes vala bilo mrake :-)

Nasi bazeni su top kompleks, uradjeni smisljeno i fino, problem je odrzavanje.

Ribica je isto dobra, covjek je usred nicega napravio jako lijepu pricu, (uz Cardake, Macka i Stari mlin to sve izgleda evropski). Mana je nedostatak prirodnog hlada i preguzve.
User avatar
Rothmans
Posts: 2865
Joined: 21/11/2019 21:32

#57705 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2022 20:56 Pa nema ni na Ribici neke aman zaman hladovine
Nema puno , da, al' u odnosu na nase bazene imam se dje sakrit opet
N.N. wrote: 22/06/2022 21:12 Ko hoce da pliva, nasi bazeni su top.

Ko hoce da potrosi 50 KM da se malo proseta Vitezom, onda je Ribica top :mrgreen:
6 kermi poslije 15h plus cener goriva . Za fesa odem na panoniku :D
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#57706 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Lazes da ne popijes pivu/sok, uzmes onaj pomfrit ili odes kod Macka na zakusku nakon svega :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57707 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Pa u Fis svratis :P
User avatar
Rothmans
Posts: 2865
Joined: 21/11/2019 21:32

#57708 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

N.N. wrote: 22/06/2022 21:33 Lazes da ne popijes pivu/sok, uzmes onaj pomfrit ili odes kod Macka na zakusku nakon svega :mrgreen:
Ahaaa.. Stucem jednu putnu , a mlada dobije fast . Kad bi svaki put iso na te zakuske kad sam u vitezu do 10 u mjesecu ne bi mogo priustit krug do heca i nazad
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#57709 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Preporuka za panju na putu ili u povratku sa Ribice, vam je doner kod Isoja.
Preko puta dzamije u Vitezu.
Nema boljeg donera, jaci od naseg Turcina :izet:
User avatar
Rothmans
Posts: 2865
Joined: 21/11/2019 21:32

#57710 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

A i onaj kod fis-a ubi poso frajer
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57711 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Rothmans wrote: 22/06/2022 21:44 A i onaj kod fis-a ubi poso frajer
Kazu mi da je topić doner. Ja to slabo jedem ali cu ovaj probati koliko ga hvale :D
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#57712 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Otvoreni su i kod nas burgeri po 7, 8 KM. :mrgreen:

Sefir, Njam Njam ih otvorio.

Neko probao, valja li cemu?
veliki_ah
Posts: 1082
Joined: 28/09/2008 23:42

#57713 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2022 00:23
phillie wrote: 22/06/2022 00:00
Ma nema cega mi nije zao sto se tice Zenice. Od rave partija u halama Zeljezare, bruku pozorisnih predstava, pa i koncerata Zabranjenog Pusenja u industrijskoj, Hard rock festivala, Tife na Bilinom, KnockOuta na Bilmistu, utakmica KK Celika u toj istoj dvorani pred 2000 ljudi, pa eto i Merlina, Bijelog Dugmeta, Zdravka Colica, Olivera Dragojevica u Areni...a sad?

I zato mi je krivo kad ljudi kazu, lijepo je u Zenici i sve je super, a znam da smo imali potencijal da se mjerimo sa BL, Tz, Mo...a sad je nasa realnost Visoko, Tesanj, Travnik, Bugojno (bez ikakve namjere za vrijedjanjem).

@kuglanje_ze
Upravo tako.
. Dijete koje je rodjeno kad je Pusenje sviralo na Bilimiscu danas ima 20 godina.
Na koncertu koji on spominje garant nisi bio.. to je kultni koncert u industrijskoj '97.godine.

Glede Celika, koja je to retorika koja bi tebe i slicne priblizila klubu? Bas me zanima u par recenica sta je klub ili neko iz kluba trebao uraditi da ostanete pri klubu, a ne da idete kontra?

Ja duboko sve pratim pa mi sve ima smisla, i razumijem sta kuglas govori, ali me zanima kako to vidi i zeli da vidi neko ko nije tako blizu. Vjerujem da bi zanimalo i ljude u klubu.
User avatar
Rothmans
Posts: 2865
Joined: 21/11/2019 21:32

#57714 Re: Zeničani

Post by Rothmans »

_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2022 21:46
Rothmans wrote: 22/06/2022 21:44 A i onaj kod fis-a ubi poso frajer
Kazu mi da je topić doner. Ja to slabo jedem ali cu ovaj probati koliko ga hvale :D
Dobri su pravo, jos brzi , jos na putu. Ja ako danas imam utovar na kalvariji necu nidje drugo jest
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#57715 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 Pa ovaj put je Bata upravu, ko god ima drugačije mišljenje u vezi Čelika bude napadnut, s takvim ponašanjem se samo pravi uski krug ljudi oko Čelika, jednoumlje a to realno ne vodi ni čemu.
Ako ćemo realno, danas se očekuje od navijača Čelika da bude član kluba, posjećuje utakmice, plaća kartu za utakmice što donatorske, što ove obične, da učestvuje u davanju novca za akcije "12 igrač" i "vjerni navijač" da kupuje u skupom fan šopu, a kad se taj isti navijač pobuni i kaže da se ovako klub ne može izvući, taj isti bude napadnut da je strančki dupelizac bilo koga u ovom gradu. S druge strane uz sva ta izdavanja para, za uzvrat obični navijač ne dobije ništa.Onakav fudbal ne vrijedi pišljivog boba. Jedina sreća Čeliku je stadion Bilino polje, da se kojim slučajem utakmice igraju na Kamberovića polju ta podrška bi bila prepolovljena.
Trenutnoj upravi svaka čast na finasijskom poslovanju, ali treba spomenuti da tamo gdje nemaš nekih velikih troškova, teško možeš biti u minusu.
Čeliku trebaju navijači, podrška, brojnost, brojke. Ali, ako se svako drugačije stavlja na nož ljudi će od toga bježati zato što Čelik ne daje ništa a uzima puno.
Pa da i uzmemo da je Bata upravu (na kraju krajeva ima pravo na misljenje bez obzira da li se neko slagao s njim ili ne, bas kao i ti i ja), ono sto je on napisao ti si umnogostrucio i dodao mu negativni kontekst koji on nije imao. Evo npr. banalizovao si ono sto se radi u klubu insistirajuci na tome da se neko napada zbog drugacijeg misljenja ili da se postavljaju neka nadrealna "ocekivanja" prema navijacima. Necemo realno, jer "ako cemo ralno" nije cinjenicno. Niko ne napada nikog ali se replicira onima (pa i tebi) koji pausalno pisu neke stvari koje nisu "realne". Oni koji zele imaju mogucnost da pomognu klub. Na koji nacin, to je do njih. Ako ti je fan shop skup, mozes kartu kupiti, ako ti je i to puno ne moras nista. Ni to nije problem. Problem nastaje onda kada se pokusava stvoriti slika da zato sto mozda ti nesto ne podrzajes ono nema svoju vrijednost ili mozda zato sto ispalis neku glupost (a ispalio si ih bar 3-4 u jednom paragrafu) pa se na to odgovori da se odmah ti kao napadas. Nije napad ne sloziti se s tobom i to obrazloziti, nije napad reci da nisi upravu kada tvrdis da se sve ono sto si nabrojao trazi od navijaca, a pogotovo nisi upravu kada tvrdis da se svi koji imaju drugacije misljenje proglase stranackim botovima. Imati drugacije misljenje i trolati su dvije potpuno razlicite stvari. Bas kao sto su cinjenice i tvoje tvrdnje da navijac ne dobija nista dijametralno suprotne stvari. Da i ne idem u kvalifikaciju igre, povezivanja stadiona sa posjetom, ili banalizovanje odlicnih finansijskih rezultata uprave. Previse stvari si rokno u jedan paragraf i ostavio tu i sada svaka replika znaci napad.
kuglanje_ze
Posts: 655
Joined: 17/02/2020 11:29

#57716 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Šta čovjek napisa i osta živ. Ovaj post treba uokviriti za buduće generacije da vide kako pišu ljudi koji su totalno neupućeni u stanje u klubu.
Dovoljno je pročitati da "onakav fudbal ne vrijedi pišljiva boba" i bude vam jasno s kakvom osobom imate posla. Za ekipu sastavljenu od djece koja imaju od 17 do 20 godina koja ostvari 17 pobjeda u nizu i na kraju pobjedi osvajača državnog kupa i učesnika Konferencijske lige, napisati da im fudbal ne vrijedi može samo veoma zla i pakosna osoba.
Strašno je šta sve hoda Zenicom, ali opet lijepo je da ljudi u upravi vide šta "prosječan čaršijaner" misli o klubu.

Za sve ostale koji pljujete po klubu zbog "nekvaliteta" pitanje zašto niste podržali OKK ČELIK, tamo ste imali vrhunsku kvalitetu, ekipu koja je pucala da bude učesnik regionalne lige, a opet u dvorani 100 ljudi? Gdje ste bili?

Grad pun mudrosera koji kupovinom karte ne bi podržali ni jedan sportski kolektiv, ali su zato spremni popljuvati svakog ko nešto pokuša uraditi.
zona072
Posts: 125
Joined: 01/12/2018 01:21

#57717 Re: Zeničani

Post by zona072 »

Ja sam jedna jako zla i pakosna osoba, robijaši zenica čelik :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57718 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

veliki_ah wrote: 22/06/2022 21:53 Na koncertu koji on spominje garant nisi bio.. to je kultni koncert u industrijskoj '97.godine.

Glede Celika, koja je to retorika koja bi tebe i slicne priblizila klubu? Bas me zanima u par recenica sta je klub ili neko iz kluba trebao uraditi da ostanete pri klubu, a ne da idete kontra?

Ja duboko sve pratim pa mi sve ima smisla, i razumijem sta kuglas govori, ali me zanima kako to vidi i zeli da vidi neko ko nije tako blizu. Vjerujem da bi zanimalo i ljude u klubu.
Nisam, govorim sve vrijeme o koncertu na Bilimistu koji se odrzao otprilike kad je izasao album Bog vozi Mercedes (2002.)

Retorika sama po sebi me ne moze privuci ako je ne prati akcija, ali me itekako moze odbiti. Dakle suzdrzat se od stvari poput "razvalit cemo ih na sudu", "hodat ces pognute glave gradom", "jedan covjek je jedina prepreka" ili ovo frisko sto i je sinoc povuklo zivac-"ex yu firme su šaptom pale, a Čelik nije jer se za njega ima ko boriti", to kad kazes nekome ko prolazi privatnu golgotu i visegodisnju borbu za stecena prava u ex yu firmi, to je kao da mi zivu ranu solis...kojim bolan saptom....

Borbu dakle vodit na sudu, a politiku "taman pritiskat", kao sto rece @apsidejzi . Ne moze Futko biti za sve kriv jer nije, treba ga pritiskat da ispuni sto je obecao, a pohvaliti za ono sto je ispunio. Sipanjem optuzbi i ogorcenja samo na njegov racun se nece nista postici. Kao ni ovim atacima na sve neistomisljenike.

Druga stvar je pozitivna kampanja. Dakle hajmo rostilj za Celik na Kembridzu, hajmo trcat gradski maraton za Celik, hajmo saditi sadnice za Celik, druziti se sa igracima, trenirati sa njima, imati youtube podcast, streamovati na twich, hajmo imati masu tih nekih desavanja gdje ce se ljudi okupljati, placati kotizacije a lova ce ici Celiku. A gdje je narod tu su i politicari koji nanjuse sansu da uberu poene. Od Fučeta se moze izvuc lova sigurno na taj nacin. Fudo turcine napusi se kurcine nece sigurno donijet pare klubu.

I za kraj, ako je stvarno tolika masa ljudi kojima je stalo do Celika kao sto se tvrdi, eno prijedloga Bekima Dine Pasalica. 10 hiljada ljudi po 100 KM i eto cifre.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3265
Joined: 28/01/2012 11:38

#57719 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

_BataZiv_0809 wrote: 22/06/2022 23:00
veliki_ah wrote: 22/06/2022 21:53 Na koncertu koji on spominje garant nisi bio.. to je kultni koncert u industrijskoj '97.godine.

Glede Celika, koja je to retorika koja bi tebe i slicne priblizila klubu? Bas me zanima u par recenica sta je klub ili neko iz kluba trebao uraditi da ostanete pri klubu, a ne da idete kontra?

Ja duboko sve pratim pa mi sve ima smisla, i razumijem sta kuglas govori, ali me zanima kako to vidi i zeli da vidi neko ko nije tako blizu. Vjerujem da bi zanimalo i ljude u klubu.
Nisam, govorim sve vrijeme o koncertu na Bilimistu koji se odrzao otprilike kad je izasao album Bog vozi Mercedes (2002.)

Retorika sama po sebi me ne moze privuci ako je ne prati akcija, ali me itekako moze odbiti. Dakle suzdrzat se od stvari poput "razvalit cemo ih na sudu", "hodat ces pognute glave gradom", "jedan covjek je jedina prepreka" ili ovo frisko sto i je sinoc povuklo zivac-"ex yu firme su šaptom pale, a Čelik nije jer se za njega ima ko boriti", to kad kazes nekome ko prolazi privatnu golgotu i visegodisnju borbu za stecena prava u ex yu firmi, to je kao da mi zivu ranu solis...kojim bolan saptom....

Borbu dakle vodit na sudu, a politiku "taman pritiskat", kao sto rece @apsidejzi . Ne moze Futko biti za sve kriv jer nije, treba ga pritiskat da ispuni sto je obecao, a pohvaliti za ono sto je ispunio. Sipanjem optuzbi i ogorcenja samo na njegov racun se nece nista postici. Kao ni ovim atacima na sve neistomisljenike.

Druga stvar je pozitivna kampanja. Dakle hajmo rostilj za Celik na Kembridzu, hajmo trcat gradski maraton za Celik, hajmo saditi sadnice za Celik, druziti se sa igracima, trenirati sa njima, imati youtube podcast, streamovati na twich, hajmo imati masu tih nekih desavanja gdje ce se ljudi okupljati, placati kotizacije a lova ce ici Celiku. A gdje je narod tu su i politicari koji nanjuse sansu da uberu poene. Od Fučeta se moze izvuc lova sigurno na taj nacin. Fudo turcine napusi se kurcine nece sigurno donijet pare klubu.

I za kraj, ako je stvarno tolika masa ljudi kojima je stalo do Celika kao sto se tvrdi, eno prijedloga Bekima Dine Pasalica. 10 hiljada ljudi po 100 KM i eto cifre.
Osvrnut ću se na ovo boldano
. Koliko si zapravo upućen u spor između Čelikove uprave i Fuada?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#57720 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamberovica polje wrote: 22/06/2022 23:07
Osvrnut ću se na ovo boldano
. Koliko si zapravo upućen u spor između Čelikove uprave i Fuada?
U sudski spor toliko sto mi je poznato da Celik tuzi na ispunjenje ugovora, a da se grad u odgovoru na tuzbu poziva na krsenje imperativnih propisa zbog kojih je ugovor neprovediv.
skoronikako
Posts: 1026
Joined: 08/10/2018 12:09

#57721 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Ocigledno nije.

Nije upucen ni da se organizuju razna druzenja: sa igracima, sponzorima, clanovima kluba, simpatizerima.

Nije upucen ni da je odredjeni politicar nanjusio kako pokupiti poene, jebe ga samo izvrsenje nakon poena.

Uglavnom, jednoumlje smo.
zona072
Posts: 125
Joined: 01/12/2018 01:21

#57722 Re: Zeničani

Post by zona072 »

kamberovica polje wrote: 22/06/2022 20:16
zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 Pa ovaj put je Bata upravu, ko god ima drugačije mišljenje u vezi Čelika bude napadnut, s takvim ponašanjem se samo pravi uski krug ljudi oko Čelika, jednoumlje a to realno ne vodi ni čemu.
Ako ćemo realno, danas se očekuje od navijača Čelika da bude član kluba, posjećuje utakmice, plaća kartu za utakmice što donatorske, što ove obične, da učestvuje u davanju novca za akcije "12 igrač" i "vjerni navijač" da kupuje u skupom fan šopu, a kad se taj isti navijač pobuni i kaže da se ovako klub ne može izvući, taj isti bude napadnut da je strančki dupelizac bilo koga u ovom gradu.
Rukovodstvo kluba je od početka ove priče bilo otvoreno za prijedloge, savjete i sugestije i to se nije promijenilo. Uz ovakav odnos grada prema klubu i uz katastrofalno financijsko stanje koje se zatečeno preuzimanjem kluba, smatram da drugog izlaza nema.
Ukoliko znaš neki drugi put, podijeli ga ovdje s nama ili još bolje napiši mail na adresu kluba, siguran sam da će ga uvažiti.
zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 S druge strane uz sva ta izdavanja para, za uzvrat obični navijač ne dobije ništa.Onakav fudbal ne vrijedi pišljivog boba.
"Igra" kakva god da je, je najmanju ruku prikladna rangu u kojem klub igra, a vjeruj mi da je i dostojna gornjeg dijela tabele u 2. ligi federacije, u koju klub namjerava ući iduće godine. Gorih utakmica i goreg fudbala znao viđati kad je klub igrao u Premijer ligi.
zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 Jedina sreća Čeliku je stadion Bilino polje, da se kojim slučajem utakmice igraju na Kamberovića polju ta podrška bi bila prepolovljena.
Ovo što si napisao nema veze s vezom. Koliko god volim Bilino Polje, nije Camp Nou da ljudi zbog stadiona dolaze na utakmice. Prosjek posjete u dosadašnjim utakmicama 4. i 3. lige nije nikada prešao 500 gledalaca. Taj prosjek bez problema "proguta" i tribina stadiona na Kamberoviću.
zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 Trenutnoj upravi svaka čast na finasijskom poslovanju, ali treba spomenuti da tamo gdje nemaš nekih velikih troškova, teško možeš biti u minusu.
Osim onog gigantskog minusa i dugova koje su ostavile prethodne SDA uprave, zajedno s Fuadovim "investitorom". Upravo se iz tog razloga rukovostvo kluba odlučilo za ispadanje u 4. rang takmičenja kako bi se mogli vraćati dugovi, jer bez rješavanja tih dugova nema normalnog poslovanja, niti igranja u Premijer ligi.
zona072 wrote: 22/06/2022 19:44 Čeliku trebaju navijači, podrška, brojnost, brojke. Ali, ako se svako drugačije stavlja na nož ljudi će od toga bježati zato što Čelik ne daje ništa a uzima puno.
Uzevši u obzir sve gorenavedene činjenice klub daje trenutni maksimum , a "traži" onoliko koliko navijači i simpatizeri mogu dati. Bila to karta za utakmicu, članstvo ili 12ti igrač, nebitno je.
Hajde konačno normalan post nekoga ko je za Čelik, a kunem ti se da nisam ni ja ništa manje ili više od tebe za Čelik. Apsolutno sam upoznat sa svim detaljima oko Čelika, šta više prisutan sam koliko može neki obični navijač, ali također ne vjerujem da ima bilo ko u gradu želi da se Čelik ugasi, ode u stečaj ili slično i ako dođe do takvog nemilog događaja svima će proraditi emocije. Ali vjerovatno ništa više od toga.
Moje mišljenje da raja ne može spasiti Čelik, što znači da ovakav klub nema taj kapacitet u prevodu taj se klub ne volim onoliko koliko ljudi pričaju. Sve i da ga ovi momci iz uprave dovedu na nulu, ko će naći pare za dalje ?
kuglanje_ze
Posts: 655
Joined: 17/02/2020 11:29

#57723 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Ne prati Bata ništa... Evo sad za rođendan 5 dana aktivnosti, a prije toga niz akcija, štandova, druženja sa igračima.

Definitivno ne prati dešavanja, ali komentariše...
kuglanje_ze
Posts: 655
Joined: 17/02/2020 11:29

#57724 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

zona072 wrote: 22/06/2022 23:16
kamberovica polje wrote: 22/06/2022 20:16
Rukovodstvo kluba je od početka ove priče bilo otvoreno za prijedloge, savjete i sugestije i to se nije promijenilo. Uz ovakav odnos grada prema klubu i uz katastrofalno financijsko stanje koje se zatečeno preuzimanjem kluba, smatram da drugog izlaza nema.
Ukoliko znaš neki drugi put, podijeli ga ovdje s nama ili još bolje napiši mail na adresu kluba, siguran sam da će ga uvažiti.


"Igra" kakva god da je, je najmanju ruku prikladna rangu u kojem klub igra, a vjeruj mi da je i dostojna gornjeg dijela tabele u 2. ligi federacije, u koju klub namjerava ući iduće godine. Gorih utakmica i goreg fudbala znao viđati kad je klub igrao u Premijer ligi.

Ovo što si napisao nema veze s vezom. Koliko god volim Bilino Polje, nije Camp Nou da ljudi zbog stadiona dolaze na utakmice. Prosjek posjete u dosadašnjim utakmicama 4. i 3. lige nije nikada prešao 500 gledalaca. Taj prosjek bez problema "proguta" i tribina stadiona na Kamberoviću.

Osim onog gigantskog minusa i dugova koje su ostavile prethodne SDA uprave, zajedno s Fuadovim "investitorom". Upravo se iz tog razloga rukovostvo kluba odlučilo za ispadanje u 4. rang takmičenja kako bi se mogli vraćati dugovi, jer bez rješavanja tih dugova nema normalnog poslovanja, niti igranja u Premijer ligi.

Uzevši u obzir sve gorenavedene činjenice klub daje trenutni maksimum , a "traži" onoliko koliko navijači i simpatizeri mogu dati. Bila to karta za utakmicu, članstvo ili 12ti igrač, nebitno je.
Hajde konačno normalan post nekoga ko je za Čelik, a kunem ti se da nisam ni ja ništa manje ili više od tebe za Čelik. Apsolutno sam upoznat sa svim detaljima oko Čelika, šta više prisutan sam koliko može neki obični navijač, ali također ne vjerujem da ima bilo ko u gradu želi da se Čelik ugasi, ode u stečaj ili slično i ako dođe do takvog nemilog događaja svima će proraditi emocije. Ali vjerovatno ništa više od toga.
Moje mišljenje da raja ne može spasiti Čelik, što znači da ovakav klub nema taj kapacitet u prevodu taj se klub ne volim onoliko koliko ljudi pričaju. Sve i da ga ovi momci iz uprave dovedu na nulu, ko će naći pare za dalje ?
Znači, jak čovjek s parama?
Imaš nekog biznismena iz Turske da ponudiš klubu?
addiction
Posts: 148
Joined: 19/10/2021 19:16
Grijem se na: ze toplana ba ze

#57725 Re: Zeničani

Post by addiction »

Zaitsev wrote: 22/06/2022 15:26
addiction wrote: 22/06/2022 12:53 Ne vrijedi sa vama ni pricati, no Real Madrid je u najavi koliko vidim. Masina se zahuktava i spremna je pregaziti Zenicu, kanton, entitet, drzavu a mozda i region ko ce ga znat. Samo ovaj jedna opaska, pisite slobodno 500.000 a ne pola miliona. Mislim znam da izgleda zvucnije i jebenije al barem ostanite prisebni kada pisete takve megalomanske cifre.
Veće od Real Madrida i pregaziće mašina Evropu cijelu! To da je vraćeno 0,05 milijardi KM je činjenica. Sitne duše će vazda biti sitne sakrivajući se iza nekakve tobože objektivnosti. Neka je meni crkla krava, al’ nek crkne i komšiji.

Krepaće vam bolan i Fudo, treba poslije toga hodati gradom po kojem pišate godinama…
Meni nece krepati, ja mu glas nisam nikada dao. A vi kvazi gradjani sto ste i prvi i drugi put poletili pa njemu dali glas slobodno sad pisite o njemu do sutra. On je za mene kao rahmetli Husein ako shvatimo to kao bukvalnu krajnost.
Post Reply