Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#50851 Re: Zeničani

Post by Casual's »

studiorum_tuzlaensis wrote: 29/04/2021 21:01 Pozz Zeničani,

treba mi pomoć, sutra idem na put popodne prema Austriji i iftar će me zakačiti negdje kod Gradiške. Pošto nas je puno auto htjeli bi da pojedemo nešto da valja, tj. da uzmemo za ponijeti.

Dajte mi neke preporuke...
https://korpa.ba/partner/restoran-almy

Fina hrana i ponuda, a samo skreneš sa M17
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#50852 Re: Zeničani

Post by studiorum_tuzlaensis »

:thumbup: odlična ideja.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50853 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Danas pitam jednog bivseg načelnika zbog čega Fudo ovo radi s Čelikom..Hladno covjek rece to je osnova politike, kada nemas projekata nametnes o nečemu da se prica...da je ispostovano sa Čelikom narod se ne bi bavio time nego pitao gdje su projekti zasto se nista ne radi po Zenici...kada nemas djela napravis par problema da se skrene pažnja..isto rade i na svim nivoima..eto zasto je ovo sa Čelikom po njemu
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50854 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Prica mi danas lik sto je zivio u dijelu zgrade Papirna sto je izgorio. Obratili se nekolicini privatnika, niko nista. U Almiju rekli, neka vam Fudo pomogne.

Jedino se vlasnik Pero Zenica pokazao kao covjek i bas pomogao. Poslao pun kamion raznog materijala.

Eto, cisto da pohvalim lijep gest.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66035
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50855 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Mladen je institucija.
User avatar
N.N.
Posts: 3011
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#50856 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Odakle su ona dvojica sto su uhapseni za paljenje Papirne !? Jesu li zivjeli na Papirnoj ili !?

A Mladen je odavno gospodin. Sa PEROm je milina poslovati :thumbup:
veliki_ah
Posts: 1082
Joined: 28/09/2008 23:42

#50857 Re: Zeničani

Post by veliki_ah »

Nivelacija wrote: 29/04/2021 21:39 Danas pitam jednog bivseg načelnika zbog čega Fudo ovo radi s Čelikom..Hladno covjek rece to je osnova politike, kada nemas projekata nametnes o nečemu da se prica...da je ispostovano sa Čelikom narod se ne bi bavio time nego pitao gdje su projekti zasto se nista ne radi po Zenici...kada nemas djela napravis par problema da se skrene pažnja..isto rade i na svim nivoima..eto zasto je ovo sa Čelikom po njemu
To je jasno kao dan. On sad nema pravog protivnika u vijecu i na puno je vecem tapetu. Slicno je uradio s grijanjem gdje je dosao kao spasioc da ga ukljuce.
S Celikom je svjesno napravio problem jer zna da ga u svakom momentu moze rijesiti za vrlo male pare. Pare koje klub trazi nisu nikakvo opterecenje za budzet i nije uopste velik, tako da to on moze rijesiti kao od sale. Al tada ima problem sto ce Celik rasti bez njega, a s druge strane mora izmisliti novi problem da se s njim narod bavi.
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50858 Re: Zeničani

Post by ChMar »

Nivelacija wrote: 29/04/2021 21:39 Danas pitam jednog bivseg načelnika zbog čega Fudo ovo radi s Čelikom..Hladno covjek rece to je osnova politike, kada nemas projekata nametnes o nečemu da se prica...da je ispostovano sa Čelikom narod se ne bi bavio time nego pitao gdje su projekti zasto se nista ne radi po Zenici...kada nemas djela napravis par problema da se skrene pažnja..isto rade i na svim nivoima..eto zasto je ovo sa Čelikom po njemu
Da ti kazem jednu stvar, s Celikom je jasno kao dan. Identicna stvar kao sa Zenicatransom, ali u detalj isto. On je to dvoje u prvom mandatu pokusavao odrzati po svaku cijenu vjestacki, iako je znao da ni jedni ni drugi nemaju nikakvu buducnost, ali sve do sljedecih izbora, i sve zarad glasova. E izbori se priblizili, oni glupi klenovi iz Zenicatransa nasjeli na price prepelice Emine i ostalih SDA parazita, i blokirali stanicu. Fudo se naljuti i odreze ih skroz, jer je procjenio u jednom trenutku da ima dovoljno vremena do izbora da se ta prica zaboravi. Isto tako, za Celik su ga navijaci ucjenili bukvalno dan pred izbore, ili ce potpisati reprogram ili ide kampanja protiv njega. I on je doslovno 24h prije izbora potpisao to, i na sva zvona objavio kao da je spasioc kluba.

E sad, posto je Fuad Kasumovic prije svega jedno veliko zlopamtilo, i jako osvetoljubiv covjek, sad i sa Celikom radi isto kao i sa Zenicatransom. Sad ga vise glasovi na opcinskom nivou ne zanimaju, razbahatio se i misli da moze i bez toga na opstim izborima iduce godine. Vidjecemo...

Isto tako, jedan od razloga zasto ovo radi je zato sto momci iz Celika NE PRISTAJU NA NAMETNUTU REVIZORSKU KUCU. Oni zele da u klub udje revizija, i da se razmota klupko lopovluka staro 25 godina. S druge strane, Kasumovic pokusava na sve nacine ubaciti svoje ljude kao revizore, kako bi ga amnestirali od malverzacija koje je pravio dok je on upravljao klubom.

Jel ti sad ista jasnije?
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#50859 Re: Zeničani

Post by Oi »

Da budemo precizni, Fuad preferira revizorsku kucu u vlasnistvu Ramiza Dzaferovica, a o ostalim ponudama koje mu stoje na stolu nece ni da prica....
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#50860 Re

Post by Ja_Ja »

Samo mala ispravka :) . Kasumovic je potpisao sporazum 12. novembra a izbori su bili 15tog tj. potpisao je par dana prije izbora. Veoma ukalkulisana odluka koja je imala jasan cilj da privuce glasove. Pokusao se izvuci svojevremeno tvrdnjama da je on to svakako mislio uraditi poslije izbora ali eto kao na insistiranje kluba uradio je netom prije.

Ima smisla tvrdnja o kreiranju kriza u svrhu kontrole javnog mijenja. Na kraju krajeva to i jeste mantra SDA evo vec 25 godina. Analizom predizbornih obecanja i ispunjenog ne treba biti nuklearni fizicar da bi se zakljucilo da jos niti jedno obecanje nije u potpunosti ispunio. Po mom misljenju najblizi je da ispuni obecanje o termoelektrani a i ono je bilo puno kontroverzi od toga da je to obecao uraditi u prve dvije godine prvog mandata do novembarske lazi da grijanje krece iz termoelektrane za dvije sedmice (6 mjeseci kasnije jos nista). Cuke, Celik, javna potrosnja, javna uprava, javna preduzeca. Investicije, itd..itd.. u sve i jednoj drugoj sferi je zakazao.

Sto se revizorske kuce tice ostalo mi je u sjecanju da je u poslijednjem istupu pred vijecem grada klubski predstavnik Rober Jonjic rekao da su na gradonacelnikovom stolu ponude revizorskih kuca za reviziju i da sve sto treba da uradi jeste da potpise nalog za reviziju. Ukoliko je to tacno a u ovom trenutku nemam razloga za sumnju postavlja se nekoliko pitanja.

1. Da li se revizija moze uraditi bez nedostajucih dokumenata koje je izuzelo kantonalno tuzilastvo?
2. Zasto gradonacelnik i dalje kreira percepciju da on zeli reviziju a da se klub protivi tome?

Mislim da se odgovori kriju u pocetnoj tezi o kreiranju kriza.
skoronikako
Posts: 1026
Joined: 08/10/2018 12:09

#50861 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

S tim da on sa Toplanom veze nije imao. Platio 5 miliona KM (kada je bio prisiljen jer je Elektroprivreda bila spremna uci) i to je to. Bilo ko da je bio na mjestu gradonačelnika bi uradio isto jer je AMZ ponudio taj projekt.

Zanimljivo da je i tad igrao igru. Ovamo ucestvuje u Toplani, a preko RTVZE napada AMZ zato sto mu nisu htjeli sponzorisati festival.
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#50862 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kikibombona wrote: 29/04/2021 23:15 Prica mi danas lik sto je zivio u dijelu zgrade Papirna sto je izgorio. Obratili se nekolicini privatnika, niko nista. U Almiju rekli, neka vam Fudo pomogne.

Jedino se vlasnik Pero Zenica pokazao kao covjek i bas pomogao. Poslao pun kamion raznog materijala.

Eto, cisto da pohvalim lijep gest.
Ovim putem želim da prijavim zloupotrebu donacija za nedavno uništeni dio papirne od požara, u kojem je ugroženo 10 stanova (porodica) koji su sada bez krova nad glavom i koji ne mogu da se vrate. Predsjedik papirne je F. Vardo i njega su stanari izabrali da se brine o objektu papirna a time i za donacije i ostalo. Bez njegovog znanja E. Zenuni i M. Zenuni su prikupljali neke huminatirne pomoći u vidu građevinskog materijala i novca, pri čemu stanari sumnjaju da je otuđio jedan dio novca i građevinskog materijala namjenjenog za krov zgrade, koji je jako bitan da bi se ljudi mogli vratiti u svoje stanove. Takođe je dio novca od donacije završio kod Espić B. koji je isto stanar papirne, ali nije ugrožen. Građevinski materijal se nalazi u sklopu garaže papirne. S. Lunici ga držži pod ključem, što nemamo ništa protiv, već samo tražimo da se ispita ko zlupotrebljava situaciju, da bi se okoristio. Ugrožene porodice mole da se ispita ko je nadležan, inspekcija ili ko već, da ne bi donacije (i novčane i u vidu građevinskog materijala) završile u pogrešnim rukama na štetu ugroženih porodica. Molimo da se odredi osoba zadužena za donacije od strane grada, jer ovako se već zloupotrebljava. Molimo vas da nam pomognete.


:run:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#50863 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

To oko papirne je malo kompleksno pitanje. Papirna je "historijsko naslijedje" koje je navodno zasticeno, pa samim tim i obnova ne moze da se uradi tek tako. Ne bi se smjelo (zakonski) odvijati renoviranje bez strucnog nadzora, pa samim tim to "prikupljanje" materijala za ovo i ono je upitno. U svakom slucaju ti ljudi treba da se objave i gradskim sluzbama i tuziteljstvu i da naprave prijavu protiv ljudi koje sumnjice za prevare.

NK Celik se oglasio povodom neistinitih navoda gradonacelnika na jucerasnjoj sjednici vijeca.

https://nkcelik.ba/nije-istina-da-celik ... z-budzeta/
belfy
Posts: 7648
Joined: 06/08/2007 09:00

#50864 Re: Zeničani

Post by belfy »

_BataZiv_0809 wrote: 29/04/2021 23:38 Mladen je institucija.
:thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50865 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 30/04/2021 14:29
Kikibombona wrote: 29/04/2021 23:15 Prica mi danas lik sto je zivio u dijelu zgrade Papirna sto je izgorio. Obratili se nekolicini privatnika, niko nista. U Almiju rekli, neka vam Fudo pomogne.

Jedino se vlasnik Pero Zenica pokazao kao covjek i bas pomogao. Poslao pun kamion raznog materijala.

Eto, cisto da pohvalim lijep gest.
Ovim putem želim da prijavim zloupotrebu donacija za nedavno uništeni dio papirne od požara, u kojem je ugroženo 10 stanova (porodica) koji su sada bez krova nad glavom i koji ne mogu da se vrate. Predsjedik papirne je F. Vardo i njega su stanari izabrali da se brine o objektu papirna a time i za donacije i ostalo. Bez njegovog znanja E. Zenuni i M. Zenuni su prikupljali neke huminatirne pomoći u vidu građevinskog materijala i novca, pri čemu stanari sumnjaju da je otuđio jedan dio novca i građevinskog materijala namjenjenog za krov zgrade, koji je jako bitan da bi se ljudi mogli vratiti u svoje stanove. Takođe je dio novca od donacije završio kod Espić B. koji je isto stanar papirne, ali nije ugrožen. Građevinski materijal se nalazi u sklopu garaže papirne. S. Lunici ga držži pod ključem, što nemamo ništa protiv, već samo tražimo da se ispita ko zlupotrebljava situaciju, da bi se okoristio. Ugrožene porodice mole da se ispita ko je nadležan, inspekcija ili ko već, da ne bi donacije (i novčane i u vidu građevinskog materijala) završile u pogrešnim rukama na štetu ugroženih porodica. Molimo da se odredi osoba zadužena za donacije od strane grada, jer ovako se već zloupotrebljava. Molimo vas da nam pomognete.


:run:
Ko je ovo napisao?

Donaciju PERO ZE je neko sebi priskrbio ili?

I kad pomogneš ispadnes budala. Siromastvo je ubilo svaku dozu ljudskosti u nama. :(
User avatar
N.N.
Posts: 3011
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#50866 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ja sam zato pitao ko je zapalio Papirnu !?

Neko namirisao bedza stan i konta, pali, dat ce Fudo novi na Terasama :mrgreen: ahhaah
Bagra je to.
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#50867 Re: Zeničani

Post by ChMar »

Molim sve s ovog PDFa da dobro uprate kad na dnevni red OV dodje pitanje HE Janjici. Pogledajte i poslusajte sad koliko se Fudo, SDA i Ramo pljuju medjusobno, a vidjet cete kad ovo pitanje dodje na glasanje, iznenadit ce vas ko ce sve dignuti papire ZA, i kako je mafija slozna kad se pljacka.
User avatar
Distortion
Posts: 2844
Joined: 08/09/2007 19:56

#50868 Re: Zeničani

Post by Distortion »

N.N. wrote: 29/04/2021 23:50 Odakle su ona dvojica sto su uhapseni za paljenje Papirne !? Jesu li zivjeli na Papirnoj ili !?

A Mladen je odavno gospodin. Sa PEROm je milina poslovati :thumbup:
Cuo sam da su ta dvojica drzali neke zapaljive materijale koji se ne smiju drzati. Zato su i pozvani na saslusanje mada mi je taj slucaj skroz cudan. Nacinjena je velika steta na objektu nazalost.

Neko je napisao da su neki zloupotrijebili donacije i da tim ljudima uopste nije pricinjena steta. Valjda se ljudi obrate sa zvanicnim papirom (molba za donaciju sa pecatom i potpisom kucnog savjeta) jer nece tek tako neko dati donaciju bez papira na kojem je pecat i potpis KS.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50869 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Distortion wrote: 30/04/2021 22:57
N.N. wrote: 29/04/2021 23:50 Odakle su ona dvojica sto su uhapseni za paljenje Papirne !? Jesu li zivjeli na Papirnoj ili !?

A Mladen je odavno gospodin. Sa PEROm je milina poslovati :thumbup:
Cuo sam da su ta dvojica drzali neke zapaljive materijale koji se ne smiju drzati. Zato su i pozvani na saslusanje mada mi je taj slucaj skroz cudan. Nacinjena je velika steta na objektu nazalost.

Neko je napisao da su neki zloupotrijebili donacije i da tim ljudima uopste nije pricinjena steta. Valjda se ljudi obrate sa zvanicnim papirom (molba za donaciju sa pecatom i potpisom kucnog savjeta) jer nece tek tako neko dati donaciju bez papira na kojem je pecat i potpis KS.
Info od covjeka iz prve ruke:

Izgorio je manji dio krova na jednom dijelu zgrade i tu je potrebno par hiljada da se steta sanira. PERO je donirao veliku količinu materijala, osjetno vise nego je potrebno za taj dio.

Frku su napravili stanari drugog dijela zgrade gdje je steta totalna. To su ljudi koji su ostali bez icega. Dakle, doslo je do sukoba stanara iz dva dijela zgrade, jednog gdje je doslo do manjeg ostecenja krova (izgorio, tu je vatra zaustavljena) i drugog gdje je steta totalna (kompletan krov izgorio i sve potopljeno). Ovi prvi su izganjali donaciju da saniraju krov i zastite stanove, a ovi drugi su nezadovoljni sto njih u toj priči sa donacijama nema nigdje, a pretrpili su totalnu stetu.

Dodatna greska prvih je sto su sve to radili bez znanja predsjednika kucnog savjeta. Navodno, nista nije ukradeno.

Sto se tice izgorenog dijela, tu ne moze pomoci nikakva donacija. Prvo se mora izvrsiti provjera da li je taj dio zgrade moguce renovirati, da li je konstrukcija radi ogromne količine vode oslabljena. A onda su potrebne stotine hiljada da se steta sanira.

...

Sto se tice same paljevine, vjerovatno je bilo nekog zapaljivog materijala ili je zacepio dimnjak, zapalile instalacije. Tu zive i roditelji bivseg kapitena Celika Kenana Horica. Navodno je nedavno renovirao stan, ulupao velike novce. Bio sam u jednom stanu tog dijela, izgleda kao svaki drugi stan u normalnim zgradama, iako je fasada horor. Tu mahom zive rudari, pretpostavljam da su ljudi renovirali stanove. Namjeran pozar bi mogla izazvati jedino poremećena osoba. Mogla je cijela zgrada izgoriti, mogli su ljudi umrijeti. Sve je naravno moguce, ali je najvjerovatnije uzrok zapustenost dimnjaka, instalacije ili mozda nemar.
User avatar
Distortion
Posts: 2844
Joined: 08/09/2007 19:56

#50870 Re: Zeničani

Post by Distortion »

Cudno da se nisu dogovorili zajedno i da traze materijal za komplet kvadraturu koju je potrebno sanirat i pokrit. Ima valjda dovoljno firmi u Zenici koje bi pomogle i donirale. Trebali su se dogovorit ti stanari zgrade al ko ce ga znat u kakvim odnosima su taj predsjednik kucnog savjeta i taj Zenuni. Ocito ti odnosi nisu bas najbolji, tipicno nasa posla :roll:

A sto se tice Mladena, hoce donirat i pomoc ljudima :thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50871 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Distortion wrote: 01/05/2021 00:09 Cudno da se nisu dogovorili zajedno i da traze materijal za komplet kvadraturu koju je potrebno sanirat i pokrit. Ima valjda dovoljno firmi u Zenici koje bi pomogle i donirale. Trebali su se dogovorit ti stanari zgrade al ko ce ga znat u kakvim odnosima su taj predsjednik kucnog savjeta i taj Zenuni. Ocito ti odnosi nisu bas najbolji, tipicno nasa posla :roll:

A sto se tice Mladena, hoce donirat i pomoc ljudima :thumbup:
Zgrada je proglasena za nacionali spomenik BiH. Proci ce jos dosta vremena dok se procedure ispostuju. Znas kako to kod nas ide. Ne znam da li su strucna lica utvrdila kakve zahvate je potrebno izvesti da bi zgrada bila bezbjedna. Da li se moraju ugradjivati celicni profili, neke druge konstrukcije itd? Zgrada je ipak iz austrougarskog perioda kada su se koristili drugaciji materijali za gradnju, pretpostavljam sa dosta drveta. Nije bilo betona - cigla, drvo i mozda poneki celicni profil.

...

A sto se tice svadje, pa to je tipicno za nas. Siromastvo, neobrazovanost i odsustvo drzave. Ljudi izgubili sve, a vec su ugrozeni, pogledaj sta se desava sa rudnicima... u takvom stanju nisi sposoban normalno razmisljati. Jadan polozaj.

Pogledaj Vranduk, nacionalni spomenik, u kakvom je stanju. Seljak nema osjecaj za znacaj takve gradjevine. Njemu je bitna njiva/medja i famElija. Na to se svodi SDA 'politika'.
User avatar
notsure
Posts: 1129
Joined: 31/07/2008 19:57

#50872 Re: Zeničani

Post by notsure »

N.N. wrote: 30/04/2021 16:16 Ja sam zato pitao ko je zapalio Papirnu !?

Neko namirisao bedza stan i konta, pali, dat ce Fudo novi na Terasama :mrgreen: ahhaah
Bagra je to.
Kako su u Papirnoj živjele 52 porodice? Tamo ima prizemlje, 2 sprata i tavan. 15 stanova maksimalno.
-Ovo je za nas katastrofa, ovdje stanuju 52 porodice i potpuno je neizvjesno šta će dalje biti, izjavio je za RTV Zenica Muris Mujezinović, jedan od stanara koji do daljnjeg nema pristup svojoj stambenoj jedinici.
https://zenicainfo.ba/2021/04/10/iza-po ... e-papirna/

Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50873 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

notsure wrote: 01/05/2021 07:02
N.N. wrote: 30/04/2021 16:16 Ja sam zato pitao ko je zapalio Papirnu !?

Neko namirisao bedza stan i konta, pali, dat ce Fudo novi na Terasama :mrgreen: ahhaah
Bagra je to.
Kako su u Papirnoj živjele 52 porodice? Tamo ima prizemlje, 2 sprata i tavan. 15 stanova maksimalno.
-Ovo je za nas katastrofa, ovdje stanuju 52 porodice i potpuno je neizvjesno šta će dalje biti, izjavio je za RTV Zenica Muris Mujezinović, jedan od stanara koji do daljnjeg nema pristup svojoj stambenoj jedinici.
https://zenicainfo.ba/2021/04/10/iza-po ... e-papirna/

Image
Druze, 10 stanova je u ovom izgorenom dijelu, a to je 20% Papirne. Ima sigurno 50-60 stanova u cijeloj zgradi. Da si ikada usao u Papirnu to bi znao. Samo u ovom dijelu iza dimnjaka, gdje je glavni ulaz, ima 30-ak stanova. To je ogromno kada udjes unutra.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#50874 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Sad citam ovo na klixu sto je Fudo rekao vijecnici da joj svaka šamara traži, znaci apsolutno me boli qrac za njega i njegov ugled jer svakim danom u javnosti toliko pada da je to nerealno, ostao je jak samo u čobanskim uporistima okolo Zenice ali ovako seljačkim ponašanjem srozava ugled cijelog grada, nikada se Zenica od ovoga primitivca nece oporaviti. Jao jao zamislite je li moguce igdje ovo da prvi covjek javno govori zensku svaka ti šamara trazi. Zamislite Skaku da izadje na govornicu i kaze Sabini Čudić svaka ti samara trazi. Ili Imamovica ili gradonacelnika Mostara. Nemoguce zamisliti. Jesmo najveca vukojebina.
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#50875 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kiki će to opravdati :thumbup:

Babajić je najveca podguzna muha u GV.
Post Reply