gdje izlazite u zimske dane?

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#1 gdje izlazite u zimske dane?

Post by Chischo »

gdje izlazite u zenici, sad kad je zima...
meni je nekako gatto najblize i najbolje, a i fina je raja, nema krezavih seljaka u eurosport trenerkama...
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#2

Post by amrino »

Jest da sam rijetko u Ze ali kada izlazim u zimske dane to je uglavnom ili Galerija ili Gatto, kako si ti rekao...doduse ne zaobilazim bas ni ostala mjesta tako da me ima i u Rafaelu, Colegiumu...joj ko kad kod nas mozes sva mjesta nabrojati na prste jedne ruke, pa si prinudjen izlaziti i na mjesta koja nisu bas u tvom "folu", ali tako je uostalom i u ostalim gradovima...
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#3

Post by genija »

Jazz Club ( i ako je ljepse u ljetnoj basti ) , Stari Sat , i Gatto
laureena
Posts: 13
Joined: 25/02/2004 00:00

#4

Post by laureena »

U ze se stvarno nema gdje izaci kad nastupe hladni dani, sve se svodi na nekoliko kafica :(. Galerija i Dzez su mi nekako postali pravo jadni , bas da te depresija uhvati od silnog drveta i zeljeza, neudobnih stolica , a da ne pricam o tome sto puse sa svih strana. Hajd dzez i nekako ,al u gal vise ne zalazim, i jos sva ta silna djecurlija...
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#5

Post by dr.iver »

Galerija je odavno out, jazz je dobar ljeti, ali ih sad stolice ubijaju, sjedi se na pola guza, a u gatto mi se ne ide bez auto, a ne mozes otic dole da ne popijes, tako da nadje se neki kompromis :lol:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#6

Post by Oi »

dr.iver wrote:Galerija je odavno out, jazz je dobar ljeti, ali ih sad stolice ubijaju, sjedi se na pola guza, a u gatto mi se ne ide bez auto, a ne mozes otic dole da ne popijes, tako da nadje se neki kompromis :lol:
u galeriju je dobro otici kad nema puno ljudi, tj. kad ne navali sve i svasta oko 12h ili oko pola 8 navecer... puno brate djecurlije, cudnih tipova, koji su dosli da se pokazuju kakvi su sta su..
zato sam ja najrahatniji tamo oko 9-10 ujutru, oko 5 poslijepodne i iza 10 navecer... tad sebi dam ceifa, kao podsjecanje na stare dane, kada je galerija bila naseto drugo
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#7

Post by sulesavic »

Ma, ni ne izlazim vi¹e nigdje.
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#8

Post by Oi »

sulesavic wrote:Ma, ni ne izlazim više nigdje.
u odredjenim situacijama ti fakat zavidim!
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#9

Post by Chischo »

sulesavic wrote:Ma, ni ne izlazim više nigdje.
da mi je nac kakvu normalnu curu, ne bi ni ja izlazio, osim ako ona ne bi htjela...
uvijek kad izadjem iste face isto rade...
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#10

Post by Oi »

Chischo wrote:
sulesavic wrote:Ma, ni ne izlazim više nigdje.
da mi je nac kakvu normalnu curu, ne bi ni ja izlazio, osim ako ona ne bi htjela...
uvijek kad izadjem iste face isto rade...
e to je fakat istina oko tih faca... cak isto mjesto zauzimaju, sute ( a petoro ih za stolok), nesto kuziraju, poziraju, mah....
odes negje na zivu svirku i svim bendovima se repertoar se svodi na "neko te ima nocas", "mala truba" i sl...
nista kreativno u pm!
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#11

Post by genija »

Nece valjda djevojka prva prici .. . :)

Primjer: Galerija. .. muskarci vecinom sjede zajedno sa svojim jaranima , pijuckaju kafu, zapale, vode neku vaznu diskusiju ( fol ) i pokupe se.. .
et' i ja sada moram prici i naci neki razlog zasto ga barim? ! U glavnom tako je bilo sa mojimi momkom :D
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#12

Post by Chischo »

mislio sam, da mi je naci neku kojoj cu prici...
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#13

Post by genija »

nema finih cura u kaficima . .. to malo zaviri u biblioteke, univerzitete, .. i slicno.. . :)
crnjak
Posts: 216
Joined: 26/10/2006 13:54

#14

Post by crnjak »

genija wrote:nema finih cura u kaficima . .. to malo zaviri u biblioteke, univerzitete, .. i slicno.. . :)
ma i tamo ih je sve manje :-D
zenica zimi ubila se za dobar tv ekran 71 minimum dvd player i spavanje
kafica malo po danu ko ima vremena
ako vodis djevojku onda gatto al da izbjegnes onu guzvu cetvrtkom petkom i subotom ili jednostavno nadjes neki lokal u svojoj mahali koji niko ne posjecuje i tu provodite vrijeme
a jazz i galerija ne vise ostarilo se fakat
ja sam za varijantu daljinski dvd i eventualno kakav termin na bilmiscu dobar fudbal malo bazen stoni tenis malo djevojka zena ili sta vec i moli Boga da se sunce ukaze
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#15

Post by genija »

Gatto? Koliko dugo nisam bila u Gattu. .. ima....samo sam zadnje cula da
je neko nozem uboden .. gdje ces tamo voditi djevojku ? :D

Nije smijesno..
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#16

Post by Chischo »

genija wrote:Gatto? Koliko dugo nisam bila u Gattu. .. ima....samo sam zadnje cula da
je neko nozem uboden .. gdje ces tamo voditi djevojku ? :D

Nije smijesno..
gatto je uredu, nadje se pokoja zalutala faca, ali je ok.
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#17

Post by in medias res »

ma meni je i gatto vise bez veze postao.....guzva..fuj....muzka isto bude nesto bez veze u pocetku (bar za moj ukus)...kasnije nesto kao ok....
stari sat mi je ok....ali je repriza svakog petka i subote.....Nune i Sefa imaju isti repertoar.....ljudi sjede za istim stolovima svaki vikend..... :?
passage je ok......ali i on skoro kao kopija starog sata....
jazz mi je FUJ......hocu da umrem kad ono vidim...neko je spomenuo zeljezo.....mislim, ono je ogavno....a tek kako je hladno u tom zeljezu.... :x
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#18

Post by Chischo »

in medias res wrote:ma meni je i gatto vise bez veze postao.....guzva..fuj....muzka isto bude nesto bez veze u pocetku (bar za moj ukus)...kasnije nesto kao ok....
stari sat mi je ok....ali je repriza svakog petka i subote.....Nune i Sefa imaju isti repertoar.....ljudi sjede za istim stolovima svaki vikend..... :?
passage je ok......ali i on skoro kao kopija starog sata....
jazz mi je FUJ......hocu da umrem kad ono vidim...neko je spomenuo zeljezo.....mislim, ono je ogavno....a tek kako je hladno u tom zeljezu.... :x
ma nije ni meni jasno, svo to zeljezo, ko da u sahtu sjedis, a uvijek puno...
ne kontam.
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#19

Post by genija »

Cula sam da ce Jazz Club i Galeriju srusiti kada se bude obnavljao centar i kino.. mozda sam pogresno cula?
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#20

Post by amrino »

Ne znam ko je ono napisao...ali ne moze nikako Passage biti kopija Sata jer je nastao prije njega pa bar jedno 10 godina...
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#21

Post by in medias res »

ok, onda je sat kopija passaga......svejedno
evrokrem
Posts: 67
Joined: 28/12/2006 18:15

#22

Post by evrokrem »

stari balkan zakonn :lol: ako se neko sjeca preko puta kina u Skolskoj
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#23

Post by Chischo »

evrokrem wrote:stari balkan zakonn :lol: ako se neko sjeca preko puta kina u Skolskoj
kako se necu sjecati kina central, i sad se sjecam kad sam sa tatom kao 7 godisnjak gledao terminatora...
zaaaaaaakon!
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#24

Post by genija »

Evrokremu gdje me nadje.. .. Sa starim u Balkanu po vazdan a onda u Barberu na picu i film poslije .. .. Ah ta stara dobra vremena :)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#25

Post by amrino »

Zilet, kod Mime tj kod Skrte tj. Jabuka...
:D
Post Reply