Zenicka politicka scena-all about!

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
kuglanje_ze
Posts: 642
Joined: 17/02/2020 11:29

#401 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by kuglanje_ze »

Kikibombona wrote: 02/12/2021 18:17
kuglanje_ze wrote: 02/12/2021 18:11Ama vjeruj mi, bio sam, vidio sam, ne znas ni 5%. Misliš da znaš, ali ne znaš, ne možeš ni prefpostaviti.
Nije za foruma, možda jednom na kafi, ako imaš želju.
Sve se prevazidje ako su ljudi iole normalni. Ako se radi o kretenima, onda jebaji ga, nema pomoci.

A moze caj ili piva kada se vrnes iz voljenog sehera, pa cemo sudariti misljenja. :D
U Ze sam 11.12 (sljedeća subota), imam neko druženje u klubu. Može oko podneva kafa/pivo.
Eto ako neko još od forumaša ima želju bujrum. Poziv važi i za Tempa jer vidim da može i normalno komunicirati.
kuglanje_ze
Posts: 642
Joined: 17/02/2020 11:29

#402 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by kuglanje_ze »

scarr wrote: 02/12/2021 18:27
Kikibombona wrote: 02/12/2021 18:12

Mislio sam na kanton, daleko su izbori za grad.

NiP ce biti jak kao zemlja u ZDK. Konakovic je na turbo pogon, siri organizaciju. Bice jaci od SDP u ZDK. E tu je sansa za NS, da u kantonu dobiju neko jako ministarstvo. Tu moc mogu koristiti da jacaju poziciju u Zenici za lokalne izbore.

Recimo, NS u Kaknju ima super ekipu. Ne znam zasto je u Zenici tako lose. Cini mi se da su u Kaknju uzeli 8-9% glasova. :thumbup:
Lose je zbog Sanje Renić, eto zbog koga i čega
Jednim dijelom DA. Sanja nije cvjećka, ali veliki procenat tu ih je wella hawlle. Jedina osoba koja je istinski bila na pravcu NS je bila rahmetli Meliha.
zona072
Posts: 125
Joined: 01/12/2018 01:21

#403 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by zona072 »

Kikibombona wrote: 02/12/2021 18:45
zona072 wrote: 02/12/2021 18:23 @_BataZiv_0809

Ja se samo vodim ovim što si ti napisao da ne treba gledati na ideologiju pri izboru ili ipak treba, ne znam malo si kontradiktoran ili ja ne razumijem. Da, ljekar uvijek ispred čovjeka za kopir aparatom. :D
Svako ima pravo na ideologiju. Postujem postenog desnicara iako sam ideoloski na suprotnoj strani.

Medjutim, sta misliti o covjeku koji je clan SDA, stranke koja je opljackala narod i drzavu?

Ja mislim da tu covjeka nema, da su posrijedi mutni interesi, jer zasto bi iko posten usao u SDA????

...

Lopovske stranke ciljano forsiraju umiljate ljude kako bi maskirali Novalica, Sarajlica, Osmicu i hiljade drugih koji u pozadini rasturaju drzavu.

Glas za nekakvog pitomog doktora daje sansu SDA lopovu da zasjedne u neko javno preduzeće i zajedno sa ostatkom kriminalne organizacije pocini opstu pljacku. Dakle, taj doktor dodje kao ikebana ozbiljnim mafijasima.
To je glupost čista što si napiso, izvini što ti ovo pišem ali ti je post budaleština. Mislim ti favorizuješ ovdje NiP a DNK-a te stranke je SDA.
To što je neko u SDA ne znači da je lopovi smutljivac. Npr da je moj dedo "zbog pogrešnog mišljenja" bio na golom otoku a da se ja bavim politikom bio bih u SDA, da mi je babo šehid vjerovatno bih bio u SDA . Dajem ti onako primjere napamet zašto bih ja izabrao tu ideologiju, s druge strane ima ljudi koji bi izabrali SDA za bogaćenje, promociju kao naš gradonačelnik.
Meni ide živce to licemjerstvo lijeve i centar lijeve opcije, koja se busa u prsa poštenju, socijalnoj politici priči o Našoj stranci, o evropskim opcijama i kad dođu izbori glasaju za Fuada Kasumovića ili Elmedina Konakovića, mislim gdje je tu princip. Valjda je principijelnost nešto što bi trebalo krasiti lijevu i centar lijevu opciju.
Eto vas trojica na forumu Tempo, Bata i ti ste to priznali, svi ste protiv etnonacionalnih opcija, al više puta im letite u zagraljaj. O tome vam je napiso post i nick @Ja_Ja a ja samo boldirao, pa pročitaj ponovo pa vidi.











edit. Mektić je stvarno lik i po :D Kasumović se potrbušio u pritvoru :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#404 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by _BataZiv_0809 »

Nije problem SDA ideologija, problem je "poslo me Asim" koncept poimanja drzave.
zona072
Posts: 125
Joined: 01/12/2018 01:21

#405 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by zona072 »

Sve su to isti koncepti "poslo me Asim" i "sposoban a ne podoban"
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#406 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by _BataZiv_0809 »

Nisu.
zona072
Posts: 125
Joined: 01/12/2018 01:21

#407 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by zona072 »

_BataZiv_0809 wrote: 02/12/2021 19:17 Nisu.
:lol: ok
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#408 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Casual's »

Da li ce moralna vertikala jos jednu noc provesti iza resetaka? :mrgreen:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#409 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Nivelacija »

Ako ima pravde jos 30 minimalno.

Zenicu moze samo i spasiti tužilaštvo i sud pisao sam to hiljadu puta zadnje 2-3 godine. Zenica ne bi prezivjela kraj njegovog drugog mandata. Bi dočekala ali u rangu Grahova i Vareša.
doff
Posts: 2328
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#410 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by doff »

Nivelacija wrote: 02/12/2021 19:48 Ako ima pravde jos 30 minimalno.

Zenicu moze samo i spasiti tužilaštvo i sud pisao sam to hiljadu puta zadnje 2-3 godine. Zenica ne bi prezivjela kraj njegovog drugog mandata. Bi dočekala ali u rangu Grahova i Vareša.
Preživjela bi, kao što je preživjela i zulum koji je sistememaski provodila SDA (privreda, zdravstvo, obrazovanje...) Ovaj ne radi ništa što nije radio sistem prije, samo malo zamijenio partnere, ali je princip identičan. Ako to ne vidiš....
User avatar
Truba
Posts: 81597
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#411 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Truba »

Imal te slike ljubavnice
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#412 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Tempo »

Nivelacija wrote: 02/12/2021 19:48 Ako ima pravde jos 30 minimalno.

Zenicu moze samo i spasiti tužilaštvo i sud pisao sam to hiljadu puta zadnje 2-3 godine. Zenica ne bi prezivjela kraj njegovog drugog mandata. Bi dočekala ali u rangu Grahova i Vareša.
Jeste, jeste. Tuzilastvo i sud bi mogli potpuno pomesti sda.
User avatar
gentoo
Posts: 3272
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#413 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by gentoo »

Umanjenje za grijanje 0 dana :lol: . Kako cu ih samo zbog ovog seljackog poslovanja iskljucit' makar 300KM struje placao..
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#414 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Tempo »

Casual's wrote: 02/12/2021 19:47 Da li ce moralna vertikala jos jednu noc provesti iza resetaka? :mrgreen:
Jos vecaras je napolju. Ko je svrsio, svrsio je.
User avatar
N.N.
Posts: 3008
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#415 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by N.N. »

Kako se bagra kolje i koprca po internetu :mrgreen:
Ugrozena radna mjesta, obecanja, talovi, šeme, folovi golovi...

Nevezano za Fudu, ovaj grad zasluzuje svaka 2 mjeseca da neko 'padne'.
'Apsi bagru pickaimmaterina svima.
Gdje god krenes, lopovluk, mito i korupcija.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#416 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Tempo »

zona072 wrote: 02/12/2021 19:01
Kikibombona wrote: 02/12/2021 18:45

Svako ima pravo na ideologiju. Postujem postenog desnicara iako sam ideoloski na suprotnoj strani.

Medjutim, sta misliti o covjeku koji je clan SDA, stranke koja je opljackala narod i drzavu?

Ja mislim da tu covjeka nema, da su posrijedi mutni interesi, jer zasto bi iko posten usao u SDA????

...

Lopovske stranke ciljano forsiraju umiljate ljude kako bi maskirali Novalica, Sarajlica, Osmicu i hiljade drugih koji u pozadini rasturaju drzavu.

Glas za nekakvog pitomog doktora daje sansu SDA lopovu da zasjedne u neko javno preduzeće i zajedno sa ostatkom kriminalne organizacije pocini opstu pljacku. Dakle, taj doktor dodje kao ikebana ozbiljnim mafijasima.
To je glupost čista što si napiso, izvini što ti ovo pišem ali ti je post budaleština. Mislim ti favorizuješ ovdje NiP a DNK-a te stranke je SDA.
To što je neko u SDA ne znači da je lopovi smutljivac. Npr da je moj dedo "zbog pogrešnog mišljenja" bio na golom otoku a da se ja bavim politikom bio bih u SDA, da mi je babo šehid vjerovatno bih bio u SDA . Dajem ti onako primjere napamet zašto bih ja izabrao tu ideologiju, s druge strane ima ljudi koji bi izabrali SDA za bogaćenje, promociju kao naš gradonačelnik.
Meni ide živce to licemjerstvo lijeve i centar lijeve opcije, koja se busa u prsa poštenju, socijalnoj politici priči o Našoj stranci, o evropskim opcijama i kad dođu izbori glasaju za Fuada Kasumovića ili Elmedina Konakovića, mislim gdje je tu princip. Valjda je principijelnost nešto što bi trebalo krasiti lijevu i centar lijevu opciju.
Eto vas trojica na forumu Tempo, Bata i ti ste to priznali, svi ste protiv etnonacionalnih opcija, al više puta im letite u zagraljaj. O tome vam je napiso post i nick @Ja_Ja a ja samo boldirao, pa pročitaj ponovo pa vidi.











edit. Mektić je stvarno lik i po :D Kasumović se potrbušio u pritvoru :izet:

Sda nema ideologiju. Tako da...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#417 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by _BataZiv_0809 »

@N.N. fakat Almiru uhapsilo :o

Ali nije onu drugu saradnicu :evil:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#418 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Nivelacija »

Nema grijanja opet pišam im se na novu toplanu.

6 sati dnevno puste grijanje. Po nekoj logici ni pola računa ne bi smjelo doci. Mutava čarsija suti.
kuglanje_ze
Posts: 642
Joined: 17/02/2020 11:29

#419 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 02/12/2021 19:48 Ako ima pravde jos 30 minimalno.

Zenicu moze samo i spasiti tužilaštvo i sud pisao sam to hiljadu puta zadnje 2-3 godine. Zenica ne bi prezivjela kraj njegovog drugog mandata. Bi dočekala ali u rangu Grahova i Vareša.
Zenica je preživjela Smajlovića i SDA destrukciju, tako da bi preživjeli i FK. Modus operandi je isti.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#420 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Nivelacija »

kuglanje_ze wrote: 02/12/2021 21:03
Nivelacija wrote: 02/12/2021 19:48 Ako ima pravde jos 30 minimalno.

Zenicu moze samo i spasiti tužilaštvo i sud pisao sam to hiljadu puta zadnje 2-3 godine. Zenica ne bi prezivjela kraj njegovog drugog mandata. Bi dočekala ali u rangu Grahova i Vareša.
Zenica je preživjela Smajlovića i SDA destrukciju, tako da bi preživjeli i FK. Modus operandi je isti.
Ne mozes to porediti nikada, najboljeg i najgoreg u historiji. Smajlović je od kasabe napravio pristojan grad a ovaj sve to devastirao. Znam da ti je u krvi kao NS mrznja prema SDA ali CINJENICE su neosporive. Zenica je za vrijeme Smajlovica bila najvece gradilište u BiH a sada ne postoje radovi u vrijednosti 50 KM sa lokalnog nivoa u cijelom gradu.
User avatar
N.N.
Posts: 3008
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#421 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by N.N. »

_BataZiv_0809 wrote: 02/12/2021 20:25 @N.N. fakat Almiru uhapsilo :o

Ali nije onu drugu saradnicu :evil:
Nisi mi vjerovao? :mrgreen:

Almira ti je alfa i omega grada.
Cuo sam da je vecina potpisa dokumenata oko Ze transa, njen potpis.
Na nju Fudio prenio kao seficu kabineta i ona potpisivala.
Guska.
Zato je zadnjih mjeseci kao izludjena sama hodala.

Meni je u sustini zao onog Bese Husakovica sto je uhapsen sa njima, lik je regulara, bio par mjeseci diretkor i firma u stecaj.
Kolateralna steta ce na kraju biti.
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#422 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Casual's »

Fuad nije budala. Sve potpise stavljaju njegovi debili jer ih ovaj nafura. Mene samo interesuje kako mu je prošlo ono sa budžetom i fora za poskupljenje vode, GV ispade nebitno skroz.
kuglanje_ze
Posts: 642
Joined: 17/02/2020 11:29

#423 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by kuglanje_ze »

Nivelacija wrote: 02/12/2021 21:15
kuglanje_ze wrote: 02/12/2021 21:03

Zenica je preživjela Smajlovića i SDA destrukciju, tako da bi preživjeli i FK. Modus operandi je isti.
Ne mozes to porediti nikada, najboljeg i najgoreg u historiji. Smajlović je od kasabe napravio pristojan grad a ovaj sve to devastirao. Znam da ti je u krvi kao NS mrznja prema SDA ali CINJENICE su neosporive. Zenica je za vrijeme Smajlovica bila najvece gradilište u BiH a sada ne postoje radovi u vrijednosti 50 KM sa lokalnog nivoa u cijelom gradu.
Zenica je u vrijeme Smajlovića bila leglo kriminalne SDA hobotnice koja je započela uništenje svega što je Fudo samo na kraju spustio u mezar i imao namjeru da spusti u mezar. Padali su mnogi od Doma štampe, Dionisa, Željezare, RMK prometa, počele pljačke u Grijanju sa čuvenim Brankom Crnogorcem, Zenicatrans sumnjiva nabavka Higer autobusa, uništenje NK Čelik, gašenje KK Čelik usljed niza pronevjera itd itd. Nikad nismo vidjeli završni račun za GGM, a sumnjive su rekonstrukcije Bilinog polja i igranka oko Arene koja je izgrađena na zemlji privatnika.
O štimanju tendera ITC-u i sličnim režimskim firmama je uzalud pričati. Dobiti mjesto u NO ili UO nekog javnog preduzeća nije bilo moguće osim ako si intiman sa par ljudi bliskih rahmetli Smajloviću (Hrustemović, Heleg i slični). Posao portira u nekoj firmi nisi mogao dobiti ako rahmetlija ne aminuje.
Itd itd itd... Najbolji kažeš u istoriji. Nemoj nasmijavati ljude. Bio je klasični SDA ološ.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#424 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Nivelacija »

Huso je pejgamber. Hvala prijatno.
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#425 Re: Zenicka politicka scena-all about!

Post by Casual's »

kuglanje_ze wrote: 02/12/2021 22:05 Zenica je u vrijeme Smajlovića bila leglo kriminalne SDA hobotnice koja je započela uništenje svega što je Fudo samo na kraju spustio u mezar i imao namjeru da spusti u mezar. Padali su mnogi od Doma štampe, Dionisa, Željezare, RMK prometa, počele pljačke u Grijanju sa čuvenim Brankom Crnogorcem, Zenicatrans sumnjiva nabavka Higer autobusa, uništenje NK Čelik, gašenje KK Čelik usljed niza pronevjera itd itd. Nikad nismo vidjeli završni račun za GGM, a sumnjive su rekonstrukcije Bilinog polja i igranka oko Arene koja je izgrađena na zemlji privatnika.
O štimanju tendera ITC-u i sličnim režimskim firmama je uzalud pričati. Dobiti mjesto u NO ili UO nekog javnog preduzeća nije bilo moguće osim ako si intiman sa par ljudi bliskih rahmetli Smajloviću (Hrustemović, Heleg i slični). Posao portira u nekoj firmi nisi mogao dobiti ako rahmetlija ne aminuje.
Itd itd itd... Najbolji kažeš u istoriji. Nemoj nasmijavati ljude. Bio je klasični SDA ološ.
Svaka na mjestu.

Samo je razlika što ovaj trenutni konj isto to radi, ali bez ikakvih vidljivih pozitivnijih stvari. Huso je ipak imao neke projekte iza sebe, kakve - takve.
Post Reply