SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#4176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by zli_hordas »

jesam
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by kokuz_sa »

zli_hordas wrote:jesam
znaci kolege :D
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#4178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by baja »

meni sad nista nije jasno, jel ova suze roni zbog kerova ili zbog sene keruse? :D
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#4179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by zli_hordas »

zbog kerova
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#4180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by muniza »

cappy_tempo wrote:Image

cemu ovo? e kad bi se ovakva frka pa i veca pravila u vezi situacije u gradu i drzavi inace gdje bi nam kraj bio. nek su spasili ove cuke,a znam ovu zenu i cerku joj od 1. osnovne i tad su svi bjezali od nje i tad se "igrala" sa cukama i macama.
Ja odavno ofirniju scenu i osobu ne vidjeh. Ok, jest odvratan slučaj ali suze roniti, halo ba :D
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#4181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by baja »

zli_hordas wrote:zbog kerova
pa zar ce im bit loshije...barem su oni zasticeni u ovoj banana drzavi

a ovoj uplakanoj blesi, djeca nek gledaju ovu slicicu :zjev:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#4182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by zli_hordas »

Ne kontam kako muriji nije smrdilo jer je Fmup odmah preko puta. :D
maximilijana
Posts: 509
Joined: 11/01/2006 23:44

#4183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by maximilijana »

zli_hordas wrote:Ne kontam kako muriji nije smrdilo jer je Fmup odmah preko puta. :D

pa jer je to federalni nivo :P da je smrdilo na nivou federacije imali bi ovlasti :D :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by -LIBERO- »

zli_hordas wrote:Ne kontam kako muriji nije smrdilo jer je Fmup odmah preko puta. :D
E ovo i meni nije jasno..... :shock:

Ma nema, policija nam je sposobna, uvidjajna i spremna .... :run: :run:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by kokuz_sa »

opet vi brkate stvari..to ako nesto smrdi ne treba se policiji obracat nego kantonalnoj inspekciji koja treba poslat svoje ljude da vide koji je djavo..ako ne mogu uci i otkriti izvor smrada onda obavjestavaju MUP i traze da im ovi pribave nalog za ulazak u odredjenu zgradu da bi otkrili uzrok smrada
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#4186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by r_faruk »

i ova cura sto place je pukla totalno...... moze komotno sa onim petrovicem :D

nego stvarno, sta bi sa onih 100 pasa..... gdje nestadose, kad ih prevezose? skoro curica poginula, bjezala od pasa i udari je auto, i niko ni mukajet..... ma daj.....ovo sve treba na lijecenje poslati, zajedno sa ovom tetom sto je drzala 5 pasa.........
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by -LIBERO- »

kokuz_sa wrote:opet vi brkate stvari..to ako nesto smrdi ne treba se policiji obracat nego kantonalnoj inspekciji koja treba poslat svoje ljude da vide koji je djavo..ako ne mogu uci i otkriti izvor smrada onda obavjestavaju MUP i traze da im ovi pribave nalog za ulazak u odredjenu zgradu da bi otkrili uzrok smrada

Pa dobro prijatelju, al' vidi... :D

Ti si policajac(recimo), koji svaki dan ide na posao i prolazis tom ulicom barem dva puta dnevno(a vecina ih prolazi 10- setak puta dnevno), cak vrlo cesto imas policajce tamo prekoputa gdje su im i automobili cesto parkirani. Znaci, stalno se krecu tom ulicom, i nema sanse da nisu primjetili laveze i cviljenje, i da nisu osjetili smrad iz tog haustora .

Zar nije logicno da policija kao sluzbena lica koja se bave odrzavanjem javnog reda i mira (izmedju ostaloga) zainteresuju se sta se to desava u tom polu napustenom haustoru, i da po sluzbenoj duznosti zovnu sanitarnu inspekciju (ili ko je vec odgovorani nadlezan za to) i da zajedno rijese taj problem??


Meni je to sasvim normalan redoslijet i reagovana, i rjesavanja, ovog problema i slicnih problema.


Jedan od vecih problema cijelog ovog aktuelnog sistema kod nas, i moralnog i pravnog, sto ogromna vecina ljudi se ne zeli petljati u bilo sta, cak i ako su barem djelomicno odgovorni za to nesto, jer eto (cak i ako nije tako) "...neka to rijesi neko ko ima vecu odgovornost za to...",a ja cu prst u uho i zdravoooooooo. :D :-)
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#4188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by plejka2 »

ma treba izaci na ulicu i stvari uzet u svoje ruke jedino to pije vode izgleda.tek ce onda otvorit mnogi oci a do tad kao zmire.cinjenica je da je doticna lajladi al takve i slicne stvari jednostavno se ne smiju desavati.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Velkoski »

Eki place :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#4190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by azurna_obala »

Ne znam kako ovi pojedinci mogu biti ovako hladnokrvni i bezosjećajni, rugat se ženi jer plače nad onakvom monstruoznošću jedne žene, koja bi trebala da je ljudsko biće, jer potiče od ljudskog roda! Neko gore u prethodnim postovima reče zašto se ne pravi frka oko nečega ''bitnijeg'' zašto ovo, zašto ono??? Pa ZAŠTO VI koji postavljate ovo pitanje ne dignete svoje dupe pa ne mijenjate stvari, kad neko nema šta da jede, zašto ne odvojite od svog ručka pa ne odnesete, neko nema šta da obuče, odnesite ono što ne nosate, nečije dijete nema marke za sendvič u školi, dajte mu je??
Nego ste se ''ufatili'' ovdje čuditi nečijoj osjećajnosti i brizi, ismijavati nečiju tugu!! Zaboga ako ovo nije dokaz koliko čovjek može biti užasan prema životinjama, kakav je tek prema ljudima!? Pa odmah nađete preče stvari, bujrum brate izvolite pa mijenjajte, najlakše je ovako, što ono, što ovo??
Jesu to ovi psi doveli ovo društvo naše gdje jeste, jesu li oni krivi što su se rodili, jesu li oni krivi što im svako može raditi šta hoće, što ujedaju, što žive u ovom gradu, u ovoj državi??? Krivi smo mi, jer nas ne interesuje ništa živo, a kad ispadne ovako nešto, onda nam dođe iz guzice u glavu, pa čim se bura stiša, sve se ponovo vrati u dupe..i tako u krug.
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#4191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by A-R-N-I »

azurna_obala wrote:Ne znam kako ovi pojedinci mogu biti ovako hladnokrvni i bezosjećajni, rugat se ženi jer plače nad onakvom monstruoznošću jedne žene, koja bi trebala da je ljudsko biće, jer potiče od ljudskog roda! Neko gore u prethodnim postovima reče zašto se ne pravi frka oko nečega ''bitnijeg'' zašto ovo, zašto ono??? Pa ZAŠTO VI koji postavljate ovo pitanje ne dignete svoje dupe pa ne mijenjate stvari, kad neko nema šta da jede, zašto ne odvojite od svog ručka pa ne odnesete, neko nema šta da obuče, odnesite ono što ne nosate, nečije dijete nema marke za sendvič u školi, dajte mu je??
Nego ste se ''ufatili'' ovdje čuditi nečijoj osjećajnosti i brizi, ismijavati nečiju tugu!! Zaboga ako ovo nije dokaz koliko čovjek može biti užasan prema životinjama, kakav je tek prema ljudima!? Pa odmah nađete preče stvari, bujrum brate izvolite pa mijenjajte, najlakše je ovako, što ono, što ovo??
Jesu to ovi psi doveli ovo društvo naše gdje jeste, jesu li oni krivi što su se rodili, jesu li oni krivi što im svako može raditi šta hoće, što ujedaju, što žive u ovom gradu, u ovoj državi??? Krivi smo mi, jer nas ne interesuje ništa živo, a kad ispadne ovako nešto, onda nam dođe iz guzice u glavu, pa čim se bura stiša, sve se ponovo vrati u dupe..i tako u krug.
Bravo, svaka cast
User avatar
hamalalija
Posts: 339
Joined: 16/03/2012 08:59

#4192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by hamalalija »

Ovaj plac mi lici na situaciju kao kada ratni profiter sa vilama po gradu i najnovoijm kajenom dodje u neku povratnicku vukojebinu i tamo pusti suzu nad mukom tog naroda.

Nije problem sto ona place, problem je sto takvi ljudi puste suzu za cukom a pored prosjaka prodje bez problema. Ove suze nisu probelm u zapadnim sredjenim zamljama i drustvima.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4837
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#4193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Tvrtko II Kotromanić »

hamalalija wrote:Ovaj plac mi lici na situaciju kao kada ratni profiter sa vilama po gradu i najnovoijm kajenom dodje u neku povratnicku vukojebinu i tamo pusti suzu nad mukom tog naroda.

Nije problem sto ona place, problem je sto takvi ljudi puste suzu za cukom a pored prosjaka prodje bez problema. Ove suze nisu probelm u zapadnim sredjenim zamljama i drustvima.
:thumbup:
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#4194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by holowey »

hamalalija wrote:Ovaj plac mi lici na situaciju kao kada ratni profiter sa vilama po gradu i najnovoijm kajenom dodje u neku povratnicku vukojebinu i tamo pusti suzu nad mukom tog naroda.

Nije problem sto ona place, problem je sto takvi ljudi puste suzu za cukom a pored prosjaka prodje bez problema. Ove suze nisu probelm u zapadnim sredjenim zamljama i drustvima.
a u zapadnim sredjenim zemljama kada prodju pored prosjaka, sazale se, sjednu s njim, popricaju, ponude mu cigaru, kupe mu da jede, daju neku garderobu da presvuce?
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Truba »

očito je da su ljubitelji životinja najbolje organizovani
uz bradate elemente :D u oba entiteta :cry:
glockov kolac
Posts: 1414
Joined: 30/04/2011 15:53

#4196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by glockov kolac »

Black swan wrote:očito je da su ljubitelji životinja najbolje organizovani
uz bradate elemente :D u oba entiteta :cry:
Čudo nisi rekao da i oni "iz Beča dobijaju po 400 eura mjesečno"
User avatar
sinuhe
Posts: 11486
Joined: 03/06/2011 11:33

#4197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by sinuhe »

Bosna i Hercegovina ekstremna zemlja. Nema sredine.
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#4198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by teAMICA »

hamalalija wrote:Ovaj plac mi lici na situaciju kao kada ratni profiter sa vilama po gradu i najnovoijm kajenom dodje u neku povratnicku vukojebinu i tamo pusti suzu nad mukom tog naroda.

Nije problem sto ona place, problem je sto takvi ljudi puste suzu za cukom a pored prosjaka prodje bez problema. Ove suze nisu probelm u zapadnim sredjenim zamljama i drustvima.
Otkud tebi pravo da osuđuješ nečije suze??? Otkud ti pravo da osuđuješ, bez obzira ko za čim plače, to je njegovo pravo! Možda je ova osoba koja "cmizdri nad odvratnom paščadi" dala sirotinji i prosjacima više novca od tebe.
Jao, jao, jao, mati moja mila :x
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#4199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Pasiflora »

hamalalija wrote:Ovaj plac mi lici na situaciju kao kada ratni profiter sa vilama po gradu i najnovoijm kajenom dodje u neku povratnicku vukojebinu i tamo pusti suzu nad mukom tog naroda.

Nije problem sto ona place, problem je sto takvi ljudi puste suzu za cukom a pored prosjaka prodje bez problema. Ove suze nisu probelm u zapadnim sredjenim zamljama i drustvima.
Sram te bilo. Zapitaj se kakav si ti covjek.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#4200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Troll_Happens »

neo7 wrote:
muniza wrote:
cappy_tempo wrote:Image

cemu ovo? e kad bi se ovakva frka pa i veca pravila u vezi situacije u gradu i drzavi inace gdje bi nam kraj bio. nek su spasili ove cuke,a znam ovu zenu i cerku joj od 1. osnovne i tad su svi bjezali od nje i tad se "igrala" sa cukama i macama.
Kao da sam joj ga smjestio pa place...svasta...

hahaha legendo garant si promasio rupu pa je unhappy :lol:
Last edited by Troll_Happens on 24/04/2012 09:34, edited 1 time in total.
Locked