SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by north »

Je li otac onaj lik što je glumio u ratnim i poslijeratnim nadrealistima? Jao tuge goleme, šta je bilo nesretnoj djevojci, zna li se?
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4818
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Tvrtko II Kotromanić »

north wrote:Je li otac onaj lik što je glumio u ratnim i poslijeratnim nadrealistima? Jao tuge goleme, šta je bilo nesretnoj djevojci, zna li se?
ne zna se jos uvijek nista..
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by hana_montana »

andjeo moj lijepi :)

ja jutros mislila da sam sve sanjala :( :( :( :(

zivot je govno kad je pustio da nju uzme smrt a njeni roditelji umiru za njom jer za njih vise zivota nema..a mi koji smo je znali i voljeli vjecno cemo plakati za njom..

a ona spava..
*mima*

#654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by *mima* »

Ne pamtim kad sam se ovako rastuzila.......ljubicica draga...... :cry:



kako sam cula ....sutra je odbukcija... :(
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by neo7 »

Alipasino A faza...cujem da je neko sranje ?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by BHF_Manijak »

neo7 wrote:Alipasino A faza...cujem da je neko sranje ?
Ma Đe ce sranje biti divi magle na polju, brat brata ne vidi... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
anakadabra
Posts: 364
Joined: 10/06/2005 15:41
Location: Sarajevo

#657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by anakadabra »

FreeSol2 wrote:
neo7 wrote:Alipasino A faza...cujem da je neko sranje ?
Bombasko ili... :D
Culo se neko rafalanje, ja kontala ove nove petarde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Ko to smat »

Protestujem da neko zove ucenike masinske jalijasima.Ja sam bio ucenik te skole generacija 1983 i bio sam primjer tj,ne jalijas.Sala mala fakat je ta skola bila puna svega.Marisana svaki dan.Ja sam se moro marat sa jednim firaunom koji je otimo pare i kifle raji.A o zlostavljanju treba koje su isle tamo u skolu da nepricam.po neke su i roditelji morali dolaziti nakon skole.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Urban B. »

neo7 wrote:Alipasino A faza...cujem da je neko sranje ?

Bilo je neko rafalanje al je bila magla pa se nista nije moglo vidjeti,prvi put oko 12 a onda oko 1 opet isto!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72764
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Velkoski »

User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Urban B. »

Al su mu jarani pizde velike :run:
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Troll_Happens »

Urban B. wrote:Al su mu jarani pizde velike :run:
hahaha ti bi ko ostao da su bila 3-4 grmalja sa palicama i pistoljima aha al u k..
ovo izgleda samo sa pistoljem po gradu hodat ko ti pridje supljom oko sha me gleas u celo odmah.. :x
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Industrialyzer »

Jedan001 wrote:
Urban B. wrote:Al su mu jarani pizde velike :run:
hahaha ti bi ko ostao da su bila 3-4 grmalja sa palicama i pistoljima aha al u k..
ovo izgleda samo sa pistoljem po gradu hodat ko ti pridje supljom oko sha me gleas u celo odmah.. :x
Ja bih ostao. Da su i njegovi jarani ostali sigurno ne bi ovako prosao , bar bi jednog tih kretena zakacili par puta :thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 4839
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: bordo-bijeli

#664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Reglan »

Ma Marki je smece od kafica.Tu dolaze rokeri koji nisu oprali kosu 2 mjeseca.Uglavnom usao sam tu 2 puta i nikada vise :run:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8490
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by kokuz_sa »

FreeSol2 wrote:
Jedan001 wrote:
Urban B. wrote:Al su mu jarani pizde velike :run:
hahaha ti bi ko ostao da su bila 3-4 grmalja sa palicama i pistoljima aha al u k..
ovo izgleda samo sa pistoljem po gradu hodat ko ti pridje supljom oko sha me gleas u celo odmah.. :x
Ti bi bjezao, da ti jarana na smrt udaraju? ccc :-)

I onda se cudimo sto narod ne obraca paznju kad bude neki belaj na ulicama :oops:
a to bi ti ostao pa da i ti primis npr metak u celo radi branjenja jarana?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by JThomas »

pa hvala bogu, zato i gaze i zato je iz dana u dan sve gore zato što znaju da "jaran" neće pomoći "jaranu".
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by -LIBERO- »

Jedna je stvar stati nekome na crtu kada ovaj ima palicu pa i noz..a druga je stvar kada imaju pistolje. Nemojte zezati sada.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25761
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by BHF_Manijak »

arshavin wrote:Ma Marki je smece od kafica.Tu dolaze rokeri koji nisu oprali kosu 2 mjeseca.Uglavnom usao sam tu 2 puta i nikada vise :run:
Ma vidis da ima i kockastih glava...Joj kako me takvi debili nerviraju to je cudo nevidjeno, samo palijom u glavu! :x :x

A vezano za diskusiju bjegstva, nezahvalno je skroz o tome pricati, niko ne zna kako bi reagovao u datom momentu, nije isto preko tastature kontati i kad ti se nadje pistolj uperen u celo, a kakvi su debili nije iskljuceno da majmuni i opale! :x
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by JThomas »

ne, generalno, kabadahije se ne boje reakcije normalne raje. ne boje se da će im biti uzvraćeno istom mjerom. i to je problem, vjerujte da jeste. (države se naročito ne boje, jer je država zajebancija, to je davno apsolvirana tema)

što se nisu tako kurčili u narodnjačkoj kafani sa živom muzikom, ako shvatate šta hoću da kažem?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8490
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by kokuz_sa »

FreeSol2 wrote:
kokuz_sa wrote: a to bi ti ostao pa da i ti primis npr metak u celo radi branjenja jarana?
Nisam jednom ostao zbog jarana i udarao se, ali nikad nisam ni pomislio da bjezim. Bolje i primiti metak u celo, nego cijeli zivot sebe prokljinati sto nisi nista uradio, a mogao si... :-)
Svasta ce covjek procitati na ovom forumu. :-?
ostajao sam i ja i tukao se skupa s jaranom..nije mi to problem..cak sam i u hitnoj tako 1 zavrsio,jednom na granici nas u hr istjerali jer sam drzao jaranu crtu i mlatili se s neka 2 lika u busu..al kad mi neko izvadi pistolj i pocne se nesto praviti..ma da mi je tro jaran meni je drazi moj zivot..
semso_bonaparte
Posts: 308
Joined: 01/04/2011 09:27

#671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by semso_bonaparte »

.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by KPNCTNJAH »

kokuz_sa wrote:
FreeSol2 wrote:
kokuz_sa wrote: a to bi ti ostao pa da i ti primis npr metak u celo radi branjenja jarana?
Nisam jednom ostao zbog jarana i udarao se, ali nikad nisam ni pomislio da bjezim. Bolje i primiti metak u celo, nego cijeli zivot sebe prokljinati sto nisi nista uradio, a mogao si... :-)
Svasta ce covjek procitati na ovom forumu. :-?
ostajao sam i ja i tukao se skupa s jaranom..nije mi to problem..cak sam i u hitnoj tako 1 zavrsio,jednom na granici nas u hr istjerali jer sam drzao jaranu crtu i mlatili se s neka 2 lika u busu..al kad mi neko izvadi pistolj i pocne se nesto praviti..ma da mi je tro jaran meni je drazi moj zivot..
Kasnije kad se sve zavrsi i niko ne dobije metak kao sto je bilo u ovoj situaciji kako bi mogao pogledati tog 'jarana' u oci ? Ako bjezimo, bjezimo svi, ako ostane jedan ostaju svi... tako je uvijek bilo kod mene i moje raje... neko izvadi utoku i pocne udarati mog druga kojeg znam 10+ godina i ja da pobjegnem, a njega da ostavim :-) da ne pricam o rodjenom bratu za kojeg bi poginuo odmah... ali nismo svi isti... ne kazem da bi glumio ramba ako vidim da nemam nikakve sanse, ali bar bi ostao tu da i mene udari koji put ako nista...
BigGringo
Posts: 73
Joined: 20/07/2007 13:11

#673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by BigGringo »

Kasnije kad se sve zavrsi i niko ne dobije metak kao sto je bilo u ovoj situaciji kako bi mogao pogledati tog 'jarana' u oci ? Ako bjezimo, bjezimo svi, ako ostane jedan ostaju svi... tako je uvijek bilo kod mene i moje raje... neko izvadi utoku i pocne udarati mog druga kojeg znam 10+ godina i ja da pobjegnem, a njega da ostavim :-) da ne pricam o rodjenom bratu za kojeg bi poginuo odmah... ali nismo svi isti... ne kazem da bi glumio ramba ako vidim da nemam nikakve sanse, ali bar bi ostao tu da i mene udari koji put ako nista...


@KPNCTNJAH

:lol: :lol: ti si gigant isti sam takav
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8490
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by kokuz_sa »

bi ga ostavio jos bi mu donio poslije 1L lavita soka..jbg kod mene svi haveri naoruzani jos imaju policijske znacke..tako da im moja pomoc nije nesto potrebna pogotovo jer ne nosam pistolj.
lijepo je drzat stranu jaranima dok te kuci ne ceka zena i dijete..pitao bi te kakva bi onda situacija bila..

kazem ti jedno je ostati i primiti batine ili da te izudaraju palicom i bokserom pri pomoci jaranu ..a drugo sasvim je ostati dok ti je zivot ugrozen od vatrenog oruzja
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72764
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#675 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.2

Post by Velkoski »

Ne znam za vas, al' kad budem im'o zenu i djecu garant necu sjedit' u kafani do 2-3.
Locked