McDonalds

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#326 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

ActionWoman wrote: E to mene ubi, koliko se ovaj nas svijet blamira, ko da prose. Ko da su Cevljanovici, a ne Sarajevo. Eh da je samo hilarious...
Pričam danas s jednim taksistom i kaže mi on: "Šta su navalili ko da će se sutra zatvoriti..." :lol:

I da, još jedna stvar nervira, ljudi unutra strašno razvlače, valjda žele biti viđeni :D :D
Ja sam ušla, naručila brzo, pojela u roku od 5-6 minuta i izašla, bez previše zadržavanja i stvaranja gužve. Ne kontam >zakaj je tak guba da te svi vide<? :run:
ActionWoman
Posts: 639
Joined: 03/06/2011 17:04

#327 Re: McDonalds

Post by ActionWoman »

Kad ce takav red biti pred kakvom bibliotekom. Nikad, a mozda ni tad.
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#328 Re: McDonalds

Post by HomeArt »

nepredvidiva wrote:Samo jedna zamjerka na hranu, nije bila vruća nego topla, a to je vjerovatno jer mnogo hrane prave odjednom da ljudi ne bi čekali. To mi se nije dešavalo u ostalim McDonald's restoranima, iako nisam morala da čekam ni sekunde, sva hrana je bila gotovo vrela. Sve ostalo je ok, ambijent jako fin, radnici veoma prijatni, doduše još je gužva, ali očekujem da se razrijedi do kraja mjeseca. ;-)

Btw, danas kad sam izašla slušam dvije britanke: "Omg, look at this, this is hilarious, look at all these people in front of McDonald's." - mislim da su htjele reći - ohanite malo ljudi :lol:
U cemu je razlika kad britanci kampuju ispred Apple-a da bi kupili novi iPhone!? Kada se bude otvarao 21-vi MD nikome nece biti zabremedet ovo je prvi i nije cudo da je guzva. Pun mi je kufer i "stranac" vala. :run:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#329 Re: McDonalds

Post by hadzinicasa »

HomeArt wrote:
nepredvidiva wrote:Samo jedna zamjerka na hranu, nije bila vruća nego topla, a to je vjerovatno jer mnogo hrane prave odjednom da ljudi ne bi čekali. To mi se nije dešavalo u ostalim McDonald's restoranima, iako nisam morala da čekam ni sekunde, sva hrana je bila gotovo vrela. Sve ostalo je ok, ambijent jako fin, radnici veoma prijatni, doduše još je gužva, ali očekujem da se razrijedi do kraja mjeseca. ;-)

Btw, danas kad sam izašla slušam dvije britanke: "Omg, look at this, this is hilarious, look at all these people in front of McDonald's." - mislim da su htjele reći - ohanite malo ljudi :lol:
U cemu je razlika kad britanci kampuju ispred Apple-a da bi kupili novi iPhone!? Kada se bude otvarao 21-vi MD nikome nece biti zabremedet ovo je prvi i nije cudo da je guzva. Pun mi je kufer i "stranac" vala. :run:

sutra ce se u Briselu otvoriti Starbucks. Red vazdan....

koji seljaci.
User avatar
Šef
Posts: 1275
Joined: 05/11/2010 18:19
Location: retroseksualac

#330 Re: McDonalds

Post by Šef »



:D
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#331 Re: McDonalds

Post by Toto »

ActionWoman wrote:
nepredvidiva wrote:Samo jedna zamjerka na hranu, nije bila vruća nego topla, a to je vjerovatno jer mnogo hrane prave odjednom da ljudi ne bi čekali. To mi se nije dešavalo u ostalim McDonald's restoranima, iako nisam morala da čekam ni sekunde, sva hrana je bila gotovo vrela. Sve ostalo je ok, ambijent jako fin, radnici veoma prijatni, doduše još je gužva, ali očekujem da se razrijedi do kraja mjeseca. ;-)

Btw, danas kad sam izašla slušam dvije britanke: "Omg, look at this, this is hilarious, look at all these people in front of McDonald's." - mislim da su htjele reći - ohanite malo ljudi :lol:
E to mene ubi, koliko se ovaj nas svijet blamira, ko da prose. Ko da su Cevljanovici, a ne Sarajevo. Eh da je samo hilarious...
E nek si im rekla. Od kad ja govorim da se bodljavina bikova moze i u Sarajevu napravit. :D
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#332 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

Toto wrote: E nek si im rekla. Od kad ja govorim da se bodljavina bikova moze i u Sarajevu napravit. :D

Hahahahahaha :lol: :thumbup:
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#333 Re: McDonalds

Post by Simply_Red »

Dođoh vidjeh pojedoh, dobrih curica ima, hrana ko hrana, atmosfera fina, vidimo se za godinu dana kad budem imo viška para :D :D :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#334 Re: McDonalds

Post by VenomousV »

ja jos uvijek ne mogu sebi da dodjem kol'ko su ljudi ljubazni i usluzni a u Sarajevu sam :-) :D :D
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#335 Re: McDonalds

Post by mig »

VenomousV wrote:ja jos uvijek ne mogu sebi da dodjem kol'ko su ljudi ljubazni i usluzni a u Sarajevu sam :-) :D :D
A svi se smejali sto su ljudi bili na obuci :D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#336 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

Koji će biti prije otvoren: bihaćki ili banjalučki? Ja sam krajiški lokalpatriota pa mi mrsko ostavljat' pare u sarajevskom a prob'o bi i ja taj bigmek... Znal' se jel' im glamočki pomfrit?
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#337 Re: McDonalds

Post by VenomousV »

mig wrote:
VenomousV wrote:ja jos uvijek ne mogu sebi da dodjem kol'ko su ljudi ljubazni i usluzni a u Sarajevu sam :-) :D :D
A svi se smejali sto su ljudi bili na obuci :D
ova moja na kasi je bila malo zbunjena al' i dalje nasmijana pa joj je pomogla neka a la nadzornik zenska koja je pricala na ekavici - straaaaaaaaaasno ljubazna zena...
a kad sam posla onu tacnu da vratim, kaze djevojka "dajte meni, ja cu" ja 'vako :shock: i zahvalih se a ona "hvala vama" :-) :-) :-)
mozda ovi nasi po ostalim ugostiteljskim objektima sta nauce :roll:
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#338 Re: McDonalds

Post by mig »

VenomousV wrote:ova moja na kasi je bila malo zbunjena al' i dalje nasmijana pa joj je pomogla neka a la nadzornik zenska koja je pricala na ekavici - straaaaaaaaaasno ljubazna zena...
a kad sam posla onu tacnu da vratim, kaze djevojka "dajte meni, ja cu" ja 'vako :shock: i zahvalih se a ona "hvala vama" :-) :-) :-)
mozda ovi nasi po ostalim ugostiteljskim objektima sta nauce :roll:
:thumbup: Uzivajte dok traje, mi sami prosipamo tacne :sad: :lol:
User avatar
Attitude
Posts: 615
Joined: 13/07/2011 10:35

#339 Re: McDonalds

Post by Attitude »

nema cole light :x
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#340 Re: McDonalds

Post by SanskiBiser »

Ridjobrki wrote:Koji će biti prije otvoren: bihaćki ili banjalučki? Ja sam krajiški lokalpatriota pa mi mrsko ostavljat' pare u sarajevskom a prob'o bi i ja taj bigmek... Znal' se jel' im glamočki pomfrit?
Slab je MCD za nas Krajisnike, nama treba BURGER KING , mi smo se "ubili" za BK Whoper :lol: :D

Image

Image
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#341 Re: McDonalds

Post by VenomousV »

mig wrote:
VenomousV wrote:ova moja na kasi je bila malo zbunjena al' i dalje nasmijana pa joj je pomogla neka a la nadzornik zenska koja je pricala na ekavici - straaaaaaaaaasno ljubazna zena...
a kad sam posla onu tacnu da vratim, kaze djevojka "dajte meni, ja cu" ja 'vako :shock: i zahvalih se a ona "hvala vama" :-) :-) :-)
mozda ovi nasi po ostalim ugostiteljskim objektima sta nauce :roll:
:thumbup: Uzivajte dok traje, mi sami prosipamo tacne :sad: :lol:
ma znam al' mi je stvarno famozno kako sve savrseno funkcionise :D

najjaci mi je ekran na dnu stepenica - mozes fino vidjeti ima li na terasi mjesta bez da se penjes :D koji su to genijalci :D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#342 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

@sanski: :thumbup: Ma nema nama bez Glavuša Menija i McObraza ništa...
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#343 Re: McDonalds

Post by Lakat Jebić »

Ridjobrki wrote:Koji će biti prije otvoren: bihaćki ili banjalučki? Ja sam krajiški lokalpatriota pa mi mrsko ostavljat' pare u sarajevskom a prob'o bi i ja taj bigmek... Znal' se jel' im glamočki pomfrit?
nije pomfrit, al je livanjski sir u cheeseburgeru :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#344 Re: McDonalds

Post by pustopoljina »

bogami jos malo ce vas gotiviti, a onda k'o sav normalan svijet- svoju tacnu, pa u onaj hepek.

@ridjobrki: prvo bihacki 8-) :lol:
User avatar
nepredvidiva
Posts: 218
Joined: 12/01/2011 02:18
Location: U potrazi.

#345 Re: McDonalds

Post by nepredvidiva »

Ma najbolje nam je sad da sav ovaj luksuz i uslužne radnike popljujemo i zgazimo, da sve uništimo i išaramo, jer zaboga, nije domaće, kalorično je i zajebaće ćevape. :-)
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#346 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

Zna li se gdje će biti?
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8740
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#347 Re: McDonalds

Post by SanskiBiser »

Ridjobrki wrote:@sanski: :thumbup: Ma nema nama bez Glavuša Menija i McObraza ništa...
Ma Kozaracka kvrgusa meni dosta :D i to bi se dalo patentirati i zastititi da bude KozarackaKvrgusa(R) :D :-)

Image
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#348 Re: McDonalds

Post by pustopoljina »

SanskiBiser wrote:
Ridjobrki wrote:@sanski: :thumbup: Ma nema nama bez Glavuša Menija i McObraza ništa...
Ma Kozaracka kvrgusa meni dosta :D i to bi se dalo patentirati i zastititi da bude KozarackaKvrgusa(R) :D :-)

Image
to se kod nas zove samo kvrgusa :? poneko kaze batakusa :)

brko...ne zna se...ali nesto kontam...ili medju skole ili isCerati cavkunovica iz centra :skoljka:
bas bi fino leg'o.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#349 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

Ili adaptirat' Hamdinu šalter-salu... :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#350 Re: McDonalds

Post by pustopoljina »

:lol: :lol:
e vala si kreativan, sto jes'-jes' :lol:
Locked