Kras choco bar

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

beeri
Posts: 182
Joined: 27/10/2008 17:08
Location: Sarajevo

#26 Re: Kras choco bar

Post by beeri »

blondddy wrote:Odusevljena sam ambijentom a i uslugom u kras choco baru.U petak sam tamo organizovala druzenje sa prijateljima povodom rodendana,sve je bilo na nivou,na stolovima dvije velike posude sa bajaderama,griotama i ledenim kockama plus poslije dolazi konobar i donosi mi kesu kras u kojoj je upakovan poklon(velika bajadera i griote) ja ostala bez rijeci.Godinama sam rodjendane organizovala u Palmi,pa Torte i to prosle godine i nikad nista ni najobicniji komad torte.E sad nije ni stvar poklona nego tog odnosa, vidis da drze do nekog reda i da te jednostavno cijene kao klijenta.
A koliko je kostala ta "muzika" ? :D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#27 Re: Kras choco bar

Post by karanana »

znaci dodjem na kaficu i jedem dzabalesku bajadera sa stola?
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#28 Re: Kras choco bar

Post by Ma.Le.Na »

karanana wrote:znaci dodjem na kaficu i jedem dzabalesku bajadera sa stola?
:lol:

ne al niposto
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#29 Re: Kras choco bar

Post by citroen »

beeri wrote:
blondddy wrote:Odusevljena sam ambijentom a i uslugom u kras choco baru.U petak sam tamo organizovala druzenje sa prijateljima povodom rodendana,sve je bilo na nivou,na stolovima dvije velike posude sa bajaderama,griotama i ledenim kockama plus poslije dolazi konobar i donosi mi kesu kras u kojoj je upakovan poklon(velika bajadera i griote) ja ostala bez rijeci.Godinama sam rodjendane organizovala u Palmi,pa Torte i to prosle godine i nikad nista ni najobicniji komad torte.E sad nije ni stvar poklona nego tog odnosa, vidis da drze do nekog reda i da te jednostavno cijene kao klijenta.
A koliko je kostala ta "muzika" ? :D
Mislish ova reklama koliko je kostala :D :D :D :D :D
blondddy
Posts: 14
Joined: 31/01/2011 13:56

#30 Re: Kras choco bar

Post by blondddy »

beeri wrote:
blondddy wrote:Odusevljena sam ambijentom a i uslugom u kras choco baru.U petak sam tamo organizovala druzenje sa prijateljima povodom rodendana,sve je bilo na nivou,na stolovima dvije velike posude sa bajaderama,griotama i ledenim kockama plus poslije dolazi konobar i donosi mi kesu kras u kojoj je upakovan poklon(velika bajadera i griote) ja ostala bez rijeci.Godinama sam rodjendane organizovala u Palmi,pa Torte i to prosle godine i nikad nista ni najobicniji komad torte.E sad nije ni stvar poklona nego tog odnosa, vidis da drze do nekog reda i da te jednostavno cijene kao klijenta.
A koliko je kostala ta "muzika" ? :D
Bilo nas je sedam i sve me izaslo 61 km.....nije nikakva reklama nego jednostavno u moru katastofalnih mjesta gdje te docekaju prljavi stolovi,konobara cekas da se smiluje da dode......imala sam potrebu da ovo podijelim.Eh sad ko zna mozda se i oni vremenom pokvare ;-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#31 Re: Kras choco bar

Post by -LIBERO- »

karanana wrote:znaci dodjem na kaficu i jedem dzabalesku bajadera sa stola?
Kralju :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#32 Re: Kras choco bar

Post by shin »

Bio ja prije neki dan, konobari su kurceve glave, najmanje sam 10 min cekao dok kralj usluzi sva tri stola u prostoru.
User avatar
ciacco
Posts: 307
Joined: 14/07/2008 15:09
Location: Nedeljica (odma iza Subotice)

#33 Re: Kras choco bar

Post by ciacco »

Bio ja danas, sve super :)...
*mima*

#34 Re: Kras choco bar

Post by *mima* »

Kuca cokolade u Radicevoj.....nidje veze.......odron......treba da se zove hodnik cokolade.....malo..usko...tijesno....usluga...odron....sjedila 10 min i ustala.......pitam ...jel konobari obilaze podrumcic...kaze gospodja.....jao izvinite nemaju vremena...u poslu su..... :?
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#35 Re: Kras choco bar

Post by fatamorgana »

*mima* wrote:Kuca cokolade u Radicevoj.....nidje veze.......odron......treba da se zove hodnik cokolade.....malo..usko...tijesno....usluga...odron....sjedila 10 min i ustala.......pitam ...jel konobari obilaze podrumcic...kaze gospodja.....jao izvinite nemaju vremena...u poslu su..... :?
Da sam znao .....
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#36 Re: Kras choco bar

Post by Better Man »

Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#37 Re: Kras choco bar

Post by kween »

*mima* wrote:Kuca cokolade u Radicevoj.....nidje veze.......odron......treba da se zove hodnik cokolade.....malo..usko...tijesno....usluga...odron....sjedila 10 min i ustala.......pitam ...jel konobari obilaze podrumcic...kaze gospodja.....jao izvinite nemaju vremena...u poslu su..... :?
ja sam bas juce mislia svratit al vidim nesto malo usko bas kao hodnik..jesi bar vidjela kakva je ponuda imal neki novi kolaca kolacica:)
meni su najbolji u vatri definitivno i to my favorite brusnica torta ne radi brusnica :) nego sastava kolaca kao da jedete medeno srce :D jer nisam fun krema i kremasti kolaca ..coko king i crazy cokolada za cokoljupce preporucam:)
al nikad necu prezaliti buybook kod pozorista kad je bio onaj peceni cheesecake ,a ne kao ovaj u torte i to..malo offa neplanski sorry ponijelo me :D
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#38 Re: Kras choco bar

Post by Bullet Tooth Tony »

Better Man wrote:Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
:lol: :lol: :lol: ... izvini ali ti je komentar glup , sta , nisi nasao mjesto u kaficu i taj te kafic vise ne zanima i snobovski je i ovakav onakav ,iskreno nisam ni otisao tamo jos, ali te ne kontam, sta, ne nadjes mjesto na parkingu nekom, neces vise nikad tu parkirat :-) , znaci nisi rekao nista ni za ni protiv.A inace pravo ces ih z*** sto neces otici bas :-) :-)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#39 Re: Kras choco bar

Post by manki »

Malo su im konobari niđe veze u Kraš Choco Baru, te ih ima te ih nema, niti obraćaju pažnju na ljude.

Ali im je zato ona Rajska Bajadera, ufffffffffffff. :thumbup:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#40 Re: Kras choco bar

Post by citroen »

Bullet Tooth Tony wrote:
Better Man wrote:Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
:lol: :lol: :lol: ... izvini ali ti je komentar glup , sta , nisi nasao mjesto u kaficu i taj te kafic vise ne zanima i snobovski je i ovakav onakav ,iskreno nisam ni otisao tamo jos, ali te ne kontam, sta, ne nadjes mjesto na parkingu nekom, neces vise nikad tu parkirat :-) , znaci nisi rekao nista ni za ni protiv.A inace pravo ces ih z*** sto neces otici bas :-) :-)
Ovaj Better man ima definitivno problema sa samim sobom :D
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#41 Re: Kras choco bar

Post by Urban B. »

Better Man wrote:Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
A haj ti nama reci kako to u Londunu izgleda?
hebes ovo nase :D
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#42 Re: Kras choco bar

Post by Better Man »

Bullet Tooth Tony wrote:
Better Man wrote:Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
:lol: :lol: :lol: ... izvini ali ti je komentar glup , sta , nisi nasao mjesto u kaficu i taj te kafic vise ne zanima i snobovski je i ovakav onakav ,iskreno nisam ni otisao tamo jos, ali te ne kontam, sta, ne nadjes mjesto na parkingu nekom, neces vise nikad tu parkirat :-) , znaci nisi rekao nista ni za ni protiv.A inace pravo ces ih z*** sto neces otici bas :-) :-)
Komentar nije uopce glup. Najjadnije mi je kad vidim ljude kako stoje na vratima kao prosjaci i cekaju da se neko smiluje i ustane da ide da bi oni mogli sjesti. Kako moze neko ponizavati sebe na takav nacin. Nema mjesta vozdra, ima drugi objekat! Nikad nisam vidio da ima slobodno mjesto kad prolazim pored objekta i u glavnom iste face sjede satima (vjerovatno je rijec o obicnim besposlicarima). Napraviti objekat za 20-tak ljudi je pravo smijesno. Parking je nesto drugo, on je nuzda i potreba i nikad nisam imao problem da se sa mjestom za parking.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#43 Re: Kras choco bar

Post by Better Man »

citroen wrote:
Bullet Tooth Tony wrote:
Better Man wrote:Kras Choco bar ce uci u konkurenciju za klasicno snobovsko mjesto, a evo zasto. Objekat je minijaturan i probao sam par puta da udjem cisto da probam kakva im je topla cokolada i nikad nije bilo mjesta. J...s objekat u kojem nikad ne mozes naci slobodno mjesto da ne znam u koje doba dana noci dodjes i objekat gdje pojedinci kad sjednu ne ustaju. Tako da taj objekat me savrseno vise ne zanima, niti imam namjeru ikada vise probati uci u isti. Najbolja topla cokolada koju sam probao u Sarajevu je u Vatri, a sto se tice kolaca Torte i to su bez premca.
:lol: :lol: :lol: ... izvini ali ti je komentar glup , sta , nisi nasao mjesto u kaficu i taj te kafic vise ne zanima i snobovski je i ovakav onakav ,iskreno nisam ni otisao tamo jos, ali te ne kontam, sta, ne nadjes mjesto na parkingu nekom, neces vise nikad tu parkirat :-) , znaci nisi rekao nista ni za ni protiv.A inace pravo ces ih z*** sto neces otici bas :-) :-)
Ovaj Better man ima definitivno problema sa samim sobom :D
Prije ce biti da vi imate problema, jer da odete malo vani drugacije bi razmisljali i gledali neke stvari ovdje i ne bi vam podvaljivali sve i svasta pod eksluzivitet.
User avatar
Julistana
Posts: 110
Joined: 22/05/2010 14:15

#44 Re: Kras choco bar

Post by Julistana »

@Better Man ja mislim da je ovaj grad mali za tebe. Neko spomenu London pa pokusaj.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#45 Re: Kras choco bar

Post by Baltazar_khan »

better man bi trebao promijeniti nick u "kontraš".
Moljito
Posts: 140
Joined: 30/03/2009 20:55

#46 Re: Kras choco bar

Post by Moljito »

Jel blizu taj London ?? Kakve su cijene ???
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#47 Re: Kras choco bar

Post by vesna555 »

Ja svoje rođendane slavim u Višegradu na Čaršiji ili u Bosni i najčešće se ne sjećam detalja :D :lol:
Kad bi moja bagra uletjela u Choco bar, ne bi im bilo drago :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#48 Re: Kras choco bar

Post by Ductus Holedocus »

A di se nalazi lipa cokoladna kucica?
User avatar
Julistana
Posts: 110
Joined: 22/05/2010 14:15

#49 Re: Kras choco bar

Post by Julistana »

Ductus Holedocus wrote:A di se nalazi lipa cokoladna kucica?
U Radicevoj, ali nemoj ici, i tu je konkurencija za snobovsko mjesto jako, izaberi Pariz ili Berlin kad' ti cokolada zamirise.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20512
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#50 Re: Kras choco bar

Post by Bullet Tooth Tony »

Prije ce biti da vi imate problema, jer da odete malo vani drugacije bi razmisljali i gledali neke stvari ovdje i ne bi vam podvaljivali sve i svasta pod eksluzivitet.

Image
Post Reply