Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#9826 Re: Gdje u Sa......

Post by Goldyna »

Gdje mogu zamijeniti bateriju u kalkulatoru?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#9827 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

promijeni sama ako znaš otvoriti,ima kupiti baterija malih u merkuru na otoci,ona radnjica sa lijeve strane kod ulaznih vrata
User avatar
hamzah
Posts: 81
Joined: 09/01/2009 21:10

#9828 Re: Gdje u Sa......

Post by hamzah »

Kontas?! wrote:Tava za palačinke?
imas u svim vecim marketima, ja sam kupio u konzumu keramicku bila je cini mi se cca 25KM. sretno ;)
User avatar
hamzah
Posts: 81
Joined: 09/01/2009 21:10

#9829 Re: Gdje u Sa......

Post by hamzah »

Nisrin wrote:
LieToMe wrote:
Za Stari Grad ne znam niti zivim niti me put navodi tamo ali imas kod Zeljinog stadiona, Sentada, boje mijesaju i u Penny-ju i OBI-ju cini mi se (tebi najblizi penny je u Velesicima), a imas u Pennyju vec gotove nijanse, intezivne ima vec dosta nijansi (visocke neke boje orca pa malo proguglaj). A mozes i sam/a kupiti one pigmente pa nijansirati (zavisi koliko ti intezivno treba).

Hvala, odlucili smo se za JUPOL GOLD, s obzirom da se moze prati ...i oni su nam izmiksali zeljenu beige nijansu, daleko je bolje kad oni miksaju, nego kad sami uzimamo flasice pigmenta, jer su njihove baze punooo jace :D
Da oni izmiksaju doplatimo oko 1.10KM :D
mozes li malo objasniti kolika je kanta boje, koliko te je sve izaslo para, i gdje si tacno kupio? unaprijed hvala i sretno s radovima :izet:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#9830 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Potreban mi je ORIGINAL oklop za ključ od Peugeot-a 307. Ovi po piku su sve kineska pljaga, jednom uzeo i nikad više. Dakle, ako je neko uzimao/naručivao, naglašavam original oklop, neka mi javi ovdje gdje je uzimao. Zna li neko koliko taj oklop košta u ovlaštenim servisima?
Kontas?!
Posts: 2070
Joined: 09/04/2012 22:33

#9831 Re: Gdje u Sa......

Post by Kontas?! »

hamzah wrote:
Kontas?! wrote:Tava za palačinke?
imas u svim vecim marketima, ja sam kupio u konzumu keramicku bila je cini mi se cca 25KM. sretno ;)
Hvala, a imali neka preporuka koju uzet? Kakve su te keramičke? (kuhinja mi je strana, al sam se nameračio na palačinke, pošto sam dobio Nutellu iz Njemačke :D)
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#9832 Re: Gdje u Sa......

Post by Goldyna »

vješalica wrote:promijeni sama ako znaš otvoriti,ima kupiti baterija malih u merkuru na otoci,ona radnjica sa lijeve strane kod ulaznih vrata
Zahvaljujem
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#9833 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

hamzah wrote:
Nisrin wrote:
Hvala, odlucili smo se za JUPOL GOLD, s obzirom da se moze prati ...i oni su nam izmiksali zeljenu beige nijansu, daleko je bolje kad oni miksaju, nego kad sami uzimamo flasice pigmenta, jer su njihove baze punooo jace :D
Da oni izmiksaju doplatimo oko 1.10KM :D
mozes li malo objasniti kolika je kanta boje, koliko te je sve izaslo para, i gdje si tacno kupio? unaprijed hvala i sretno s radovima :izet:

Jupol gold je 5l 29KM, mozes okreciti 40ak m2, tako pise i na kanti :D Kupili smo u Pennyu u Velesicima, Penny ima jumix mjesalice, tako da ti daju ton kartu i sam izaberes koju nijansu/ton boje zelis i oni izmijesaju masinski, doplatis oko 1.10KM i to je to :D
sopran
Posts: 70
Joined: 09/05/2005 00:46

#9834 Re: Gdje u Sa......

Post by sopran »

budva wrote:Da li je neko imao iskustva sa ugradnjom zidnih kreveta, i ako moze vise informacija?
I mene ovo plaho zanima :-)
AMMMeRRR
Posts: 195
Joined: 01/07/2013 22:02

#9835 Re: Gdje u Sa......

Post by AMMMeRRR »

hitno..gdje kupiti adapter micro SD na XD...dakle da micro sd karticu koristim u XD slotu (digitalac)???
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#9836 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

AMMMeRRR wrote:hitno..gdje kupiti adapter micro SD na XD...dakle da micro sd karticu koristim u XD slotu (digitalac)???

Imtec BBI, 4GB 9 KM..ili 8 GB 11 KM
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#9837 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

Kontas?! wrote:
hamzah wrote:
Kontas?! wrote:Tava za palačinke?
imas u svim vecim marketima, ja sam kupio u konzumu keramicku bila je cini mi se cca 25KM. sretno ;)
Hvala, a imali neka preporuka koju uzet? Kakve su te keramičke? (kuhinja mi je strana, al sam se nameračio na palačinke, pošto sam dobio Nutellu iz Njemačke :D)
uzmi Delimano i nemas brige ;-)
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#9838 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr.Mr.Fr. »

sopran wrote:
budva wrote:Da li je neko imao iskustva sa ugradnjom zidnih kreveta, i ako moze vise informacija?
I mene ovo plaho zanima :-)
http://www.andalus.ba/ :D :D :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#9839 Re: Gdje u Sa......

Post by Ma.Le.Na »

gdje da nadjem obicne tapete za kupit???
ne neke cvijetne i sl
ne samoljepljive
nego obicne jednobojne tapete koje se klasicno lijepe
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#9840 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

Ma.Le.Na wrote:gdje da nadjem obicne tapete za kupit???
ne neke cvijetne i sl
ne samoljepljive
nego obicne jednobojne tapete koje se klasicno lijepe
imas na ciglanama kod malog tunela (ulica Hakije Kulenovica iz tunela sa lijeve strane) prodavnicu tapeta i prodaju razne vrsta tapeta (meni nekad davno trebala samoljevljiva siva mat) imaju predobar izbor i vrlo vjerovatno da imaju i te koje tebi trebaju. probaj malo proguglati pa nadji broj i nazovi (ako saznam u medjuvremenu posaljem ti pp) :wink:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#9841 Re: Gdje u Sa......

Post by Ma.Le.Na »

hvala puno!

ma trazimo bas jednostavne
bez ili nesto...nikakve cvjetove i apstraktne forme :D
takvih najteze nac cini mi se :)
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#9842 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

ovi znam da imaju jednobojnih i jednostavnih 100%. meni trebala samo ljepljiva mat pa jos i siva bez icega...pokusacu ja u toku dana doci do imena prodavnice ili br tel a mozda ti se neko u medjuvremenu javi sa nekom tebi blizom prodavnicom :wink:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#9843 Re: Gdje u Sa......

Post by Ma.Le.Na »

hvala ti za lokaciju! ja vec dogovorila da odu pogledat tamo :)
nista vise ne trebas i ovo je super :kiss: :-D

mama gledala nekakve u knjizari nekoj..kaze imaju plave i sa cvjetnom mustrom :cry: :lol:
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#9844 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

Ma.Le.Na wrote:hvala ti za lokaciju! ja vec dogovorila da odu pogledat tamo :)
nista vise ne trebas i ovo je super :kiss: :-D

mama gledala nekakve u knjizari nekoj..kaze imaju plave i sa cvjetnom mustrom :cry: :lol:
neJma na cemu :D javi ako nadjes i kad nadjes :wink:

edit: evo sad javi suprug Fortuna komerc :wink:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#9845 Re: Gdje u Sa......

Post by Ma.Le.Na »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :pasamoj:
User avatar
hamzah
Posts: 81
Joined: 09/01/2009 21:10

#9846 Re: Gdje u Sa......

Post by hamzah »

Nisrin wrote:
hamzah wrote:
Nisrin wrote:
Hvala, odlucili smo se za JUPOL GOLD, s obzirom da se moze prati ...i oni su nam izmiksali zeljenu beige nijansu, daleko je bolje kad oni miksaju, nego kad sami uzimamo flasice pigmenta, jer su njihove baze punooo jace :D
Da oni izmiksaju doplatimo oko 1.10KM :D
mozes li malo objasniti kolika je kanta boje, koliko te je sve izaslo para, i gdje si tacno kupio? unaprijed hvala i sretno s radovima :izet:

Jupol gold je 5l 29KM, mozes okreciti 40ak m2, tako pise i na kanti :D Kupili smo u Pennyu u Velesicima, Penny ima jumix mjesalice, tako da ti daju ton kartu i sam izaberes koju nijansu/ton boje zelis i oni izmijesaju masinski, doplatis oko 1.10KM i to je to :D
JE LI 5L ILI 25L KANTA? NESTO MI SKUPO 29KM ZA KANTU OD 5L???
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#9847 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

hamzah wrote:
Nisrin wrote:

Jupol gold je 5l 29KM, mozes okreciti 40ak m2, tako pise i na kanti :D Kupili smo u Pennyu u Velesicima, Penny ima jumix mjesalice, tako da ti daju ton kartu i sam izaberes koju nijansu/ton boje zelis i oni izmijesaju masinski, doplatis oko 1.10KM i to je to :D
JE LI 5L ILI 25L KANTA? NESTO MI SKUPO 29KM ZA KANTU OD 5L???

jupol GOLD 5l je 29KM...a obicni jupol je cini mi se 15l 29KM :D Ovaj jupol je bolji od obicnog, izmedju ostalog bolje prekriva i moze se prati, zato je ta cijena :D
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#9848 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

Jel zna neko gdje se moze nabaviti knjiga David Beckham ili naruciti (ali da je na nasem jeziku), ako nema nigdje u gradu, jer sam pretrazio vecinu knjizara???
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#9849 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Astrix wrote:Jel zna neko gdje se moze nabaviti knjiga David Beckham ili naruciti (ali da je na nasem jeziku), ako nema nigdje u gradu, jer sam pretrazio vecinu knjizara???
Probaj u HR http://www.superknjizara.hr/?page=knjig ... =100003594


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#9850 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

Irm@,u jysku sam cini mi se vidjela
Post Reply