Dobrinja stanovi za mlade problemi

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#176 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

MontBlanc wrote:Jupi, završeno sa popravcima nedostataka u stanu, jučer sam uzela ključ :-D
Sad još samo da se smjestim i uselim :-) pa bujrum na slatku :D
dobro si se sjetila...
mislio sam da se nikad niko nece useliti, grozno je bilo prvih dana... sam u zgradi biti :D ali evo vidim sinoc oko 12 stanova svijetli, pa mi drago :D

i pojacaj to grijanje :D hehehehe
neki lik u mom ulazu ccc zavrno grijanje, a nije vodu ispustio i popucaju mu radijatori cccc aaaaaa skrtice :D
lila voda do podruma... sreca pa je levat na prvom sprtatu :thumbup:
MontBlanc
Posts: 102
Joined: 16/01/2010 11:54

#177 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by MontBlanc »

@xinu: Nisam se ja još uselila, tek ubacujem stvari, a sebe ću ubaciti kad sve bude na svom mjestu (ili bar ove krupnije stvari da imam na čemu spavati, sjediti i gdje kuhati).
Jučer mi je jedan momak iz Džekosa rekao da je taj neki čačkao radijatore i da mu je stan poplavio, u V lameli, je li to taj isti o kojem ti pričaš ili neki drugi?
Kad si ti uselio?
Mene je pravo strah da ću biti prva na spratu koja će useliti, jadna ja kad počne grmiti, ima da zvonim komšijama u po noći u pidžami :-)
User avatar
Vragolan
Posts: 1268
Joined: 05/11/2009 09:26
Location: Portir na Dzehenemskoj kapiji

#178 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by Vragolan »

xinu wrote:
MontBlanc wrote:Jupi, završeno sa popravcima nedostataka u stanu, jučer sam uzela ključ :-D
Sad još samo da se smjestim i uselim :-) pa bujrum na slatku :D
dobro si se sjetila...
mislio sam da se nikad niko nece useliti, grozno je bilo prvih dana... sam u zgradi biti :D ali evo vidim sinoc oko 12 stanova svijetli, pa mi drago :D

i pojacaj to grijanje :D hehehehe
neki lik u mom ulazu ccc zavrno grijanje, a nije vodu ispustio i popucaju mu radijatori cccc aaaaaa skrtice :D
lila voda do podruma... sreca pa je levat na prvom sprtatu :thumbup:
ne kontam, jel mu to voda smrzla u radijatorima pa su popucali
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#179 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

Vragolan wrote:
xinu wrote:
MontBlanc wrote:Jupi, završeno sa popravcima nedostataka u stanu, jučer sam uzela ključ :-D
Sad još samo da se smjestim i uselim :-) pa bujrum na slatku :D
dobro si se sjetila...
mislio sam da se nikad niko nece useliti, grozno je bilo prvih dana... sam u zgradi biti :D ali evo vidim sinoc oko 12 stanova svijetli, pa mi drago :D

i pojacaj to grijanje :D hehehehe
neki lik u mom ulazu ccc zavrno grijanje, a nije vodu ispustio i popucaju mu radijatori cccc aaaaaa skrtice :D
lila voda do podruma... sreca pa je levat na prvom sprtatu :thumbup:
ne kontam, jel mu to voda smrzla u radijatorima pa su popucali
ma pojma nemam... rece mi jedan od majstora da su mu radijatori popucali H1 prvi sprat
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#180 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

MontBlanc wrote:@xinu: Nisam se ja još uselila, tek ubacujem stvari, a sebe ću ubaciti kad sve bude na svom mjestu (ili bar ove krupnije stvari da imam na čemu spavati, sjediti i gdje kuhati).
Jučer mi je jedan momak iz Džekosa rekao da je taj neki čačkao radijatore i da mu je stan poplavio, u V lameli, je li to taj isti o kojem ti pričaš ili neki drugi?
Kad si ti uselio?
Mene je pravo strah da ću biti prva na spratu koja će useliti, jadna ja kad počne grmiti, ima da zvonim komšijama u po noći u pidžami :-)
ma ja sam uselio drugi dan kad sam kljuceve dobio...
pratio sam radove i prije premopredaje im rekao na par stvari koje moraju ispraviti, a i ja sam nesto naknadno radio sa spustenim stropom u dnevnom boravku, pa mi je to sve spremno bilo... jos je kuhinja ostala, pa zovem na "čorbu" :D

kono ne boj' se! :evil:
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#181 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by minjonja »

kono ne boj se, primice te xinu :oops:
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#182 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by Grof »

ljudi, ko vam radi kuhinje? kupujete gotove ili ugradbene po mjeri? neki prijedlog?? hvala puuuuuno ;-)
MontBlanc
Posts: 102
Joined: 16/01/2010 11:54

#183 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by MontBlanc »

minjonja wrote:kono ne boj se, primice te xinu :oops:
Vidim ja da bi on mene rado primio, al' mi daleko njegov ulaz da idem u po noći u pidžami :roll:
MontBlanc
Posts: 102
Joined: 16/01/2010 11:54

#184 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by MontBlanc »

Grof wrote:ljudi, ko vam radi kuhinje? kupujete gotove ili ugradbene po mjeri? neki prijedlog?? hvala puuuuuno ;-)
Ja sam svoju kuhinju radila po mjeri, i izuzetno sam zadovoljna, ako hoćeš više informacija i broj telefona majstora, javi se na PP.
Gilmar7
Posts: 6
Joined: 14/02/2010 23:01

#185 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by Gilmar7 »

MontBlanc wrote:Jupi, završeno sa popravcima nedostataka u stanu, jučer sam uzela ključ :-D
Sad još samo da se smjestim i uselim :-) pa bujrum na slatku :D
Me too :) Računam da će mi trebati par mjeseci za razne papire i popunjavanje stana, prije nego što postane funkcionalan... Kuhinja i plakari su najveći dio posla, kad su stvari u pitanju.
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#186 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

MontBlanc wrote:
minjonja wrote:kono ne boj se, primice te xinu :oops:
Vidim ja da bi on mene rado primio, al' mi daleko njegov ulaz da idem u po noći u pidžami :roll:

hahahah konoooo
ma sinoc mi je na vrata bahnula trudnica :D kao imas li ti obzira s tom muzikom ccc da ono nisi ti? :D

minja tebe bi primio kad bi se bolje ponasala :P kekekke
User avatar
cica maca
Posts: 125
Joined: 12/09/2007 16:41
Location: Tu i tamo

#187 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by cica maca »

Drage moje komsije, bila sam za vikend u stanu, guzva ne moze se prici zgradi od auta :) Tek u subotu sam primjetila onu rampu kraj ulaza H1, pa me zanima za sta je predvidjena ta rampa, jer da nema te rampe komotno bi se mogli parkirati s prednje strane zgrade, a ne na trotoaru pored ulaza. Po meni niko bez dozvole stanara ne bi smio da stavlja rampu za bilo sta (nekako predpostavljam da ce tu biti parking koji se placa :sad: )
User avatar
Vragolan
Posts: 1268
Joined: 05/11/2009 09:26
Location: Portir na Dzehenemskoj kapiji

#188 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by Vragolan »

cica maca wrote:Drage moje komsije, bila sam za vikend u stanu, guzva ne moze se prici zgradi od auta :) Tek u subotu sam primjetila onu rampu kraj ulaza H1, pa me zanima za sta je predvidjena ta rampa, jer da nema te rampe komotno bi se mogli parkirati s prednje strane zgrade, a ne na trotoaru pored ulaza. Po meni niko bez dozvole stanara ne bi smio da stavlja rampu za bilo sta (nekako predpostavljam da ce tu biti parking koji se placa :sad: )
bonsek u ruke i rezi :D
MontBlanc
Posts: 102
Joined: 16/01/2010 11:54

#189 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by MontBlanc »

xinu wrote:
MontBlanc wrote:
minjonja wrote:kono ne boj se, primice te xinu :oops:
Vidim ja da bi on mene rado primio, al' mi daleko njegov ulaz da idem u po noći u pidžami :roll:

hahahah konoooo
ma sinoc mi je na vrata bahnula trudnica :D kao imas li ti obzira s tom muzikom ccc da ono nisi ti? :D

minja tebe bi primio kad bi se bolje ponasala :P kekekke
Pa stvarno nema smisla, imaš trudnicu u ulazu, a ti još puštaš glasno muziku, baš nemaš obzira prema drugom stanju dotične gospođe :P
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#190 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

cica maca wrote:Drage moje komsije, bila sam za vikend u stanu, guzva ne moze se prici zgradi od auta :) Tek u subotu sam primjetila onu rampu kraj ulaza H1, pa me zanima za sta je predvidjena ta rampa, jer da nema te rampe komotno bi se mogli parkirati s prednje strane zgrade, a ne na trotoaru pored ulaza. Po meni niko bez dozvole stanara ne bi smio da stavlja rampu za bilo sta (nekako predpostavljam da ce tu biti parking koji se placa :sad: )
ma hahari kono i ono gore sto su zagradili s onim chunjevima... to im treba izvalit, makar dva :D da se moze uci s glavne ulice ccc a sto se tice rampe, rekose mi da je to za poslovne objekte prostor cccc i to im treba izvalit! :D
stvarno su ispali pljugeri sto se tice prilaza zgradi i prostora za parkirati ccc
User avatar
cica maca
Posts: 125
Joined: 12/09/2007 16:41
Location: Tu i tamo

#191 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by cica maca »

xinu wrote:
cica maca wrote:Drage moje komsije, bila sam za vikend u stanu, guzva ne moze se prici zgradi od auta :) Tek u subotu sam primjetila onu rampu kraj ulaza H1, pa me zanima za sta je predvidjena ta rampa, jer da nema te rampe komotno bi se mogli parkirati s prednje strane zgrade, a ne na trotoaru pored ulaza. Po meni niko bez dozvole stanara ne bi smio da stavlja rampu za bilo sta (nekako predpostavljam da ce tu biti parking koji se placa :sad: )
ma hahari kono i ono gore sto su zagradili s onim chunjevima... to im treba izvalit, makar dva :D da se moze uci s glavne ulice ccc a sto se tice rampe, rekose mi da je to za poslovne objekte prostor cccc i to im treba izvalit! :D
stvarno su ispali pljugeri sto se tice prilaza zgradi i prostora za parkirati ccc
Ma kakvi crni poslovni prostori, ako jedan pocne radit bit ce dobro (nadam se nekom kaficu da mogu ujutru kafu popit :D ) mozda neki granap i tacka. Izvalit nego sta, pa nismo u centru grada pa da nema prostora za parking, onoliki prostor, a stanari ne mogu prici zgradi :x
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#192 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

cica maca wrote:
xinu wrote:
cica maca wrote:Drage moje komsije, bila sam za vikend u stanu, guzva ne moze se prici zgradi od auta :) Tek u subotu sam primjetila onu rampu kraj ulaza H1, pa me zanima za sta je predvidjena ta rampa, jer da nema te rampe komotno bi se mogli parkirati s prednje strane zgrade, a ne na trotoaru pored ulaza. Po meni niko bez dozvole stanara ne bi smio da stavlja rampu za bilo sta (nekako predpostavljam da ce tu biti parking koji se placa :sad: )
ma hahari kono i ono gore sto su zagradili s onim chunjevima... to im treba izvalit, makar dva :D da se moze uci s glavne ulice ccc a sto se tice rampe, rekose mi da je to za poslovne objekte prostor cccc i to im treba izvalit! :D
stvarno su ispali pljugeri sto se tice prilaza zgradi i prostora za parkirati ccc
Ma kakvi crni poslovni prostori, ako jedan pocne radit bit ce dobro (nadam se nekom kaficu da mogu ujutru kafu popit :D ) mozda neki granap i tacka. Izvalit nego sta, pa nismo u centru grada pa da nema prostora za parking, onoliki prostor, a stanari ne mogu prici zgradi :x

hehe totototot kafic, granap za cigara i moze videoteka :D heheehhe
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#193 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D
User avatar
cica maca
Posts: 125
Joined: 12/09/2007 16:41
Location: Tu i tamo

#194 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by cica maca »

xinu wrote:MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D
Vidim ja da se kod tebe vec dobro derneci, vec vidim scenu kako ti ona opet u neko gluho doba kuca usred derneka na vrata i kako je poslije 2 minute vozis da se porodi :lol:
User avatar
cica maca
Posts: 125
Joined: 12/09/2007 16:41
Location: Tu i tamo

#195 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by cica maca »

@Xinu
zaboravio si navesti i kladionicu, sta bi bila zgrada bez kladionice :-)
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#196 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

cica maca wrote:@Xinu
zaboravio si navesti i kladionicu, sta bi bila zgrada bez kladionice :-)
ma jok ba blentave im ribe :D kekeekek a ja vako fin, da me rani jazuk :D
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#197 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

cica maca wrote:
xinu wrote:MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D
Vidim ja da se kod tebe vec dobro derneci, vec vidim scenu kako ti ona opet u neko gluho doba kuca usred derneka na vrata i kako je poslije 2 minute vozis da se porodi :lol:
proslo mi je to kroz glavu hehehe doces ti meni kono da te drajvam u neka doba.... hehehehe :D

pa bujrum ba da dernecimo ... valjda ces i ti zvat :P heheheheh
User avatar
cica maca
Posts: 125
Joined: 12/09/2007 16:41
Location: Tu i tamo

#198 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by cica maca »

xinu wrote:
cica maca wrote:
xinu wrote:MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D
Vidim ja da se kod tebe vec dobro derneci, vec vidim scenu kako ti ona opet u neko gluho doba kuca usred derneka na vrata i kako je poslije 2 minute vozis da se porodi :lol:
proslo mi je to kroz glavu hehehe doces ti meni kono da te drajvam u neka doba.... hehehehe :D

pa bujrum ba da dernecimo ... valjda ces i ti zvat :P heheheheh
Pa naravno da ce biti derneka, kod mene nema trudnica :D
pipicaga
Posts: 36
Joined: 21/05/2008 19:32

#199 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by pipicaga »

xinu wrote:MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D

Tesko je biti fin, zar ne? Ubuce bi trebala odmah zovnuti policiju pa onda ti "mami sa rajom zadaji".
User avatar
xinu
Posts: 48
Joined: 06/02/2010 11:36
Location: sa
Contact:

#200 Re: Dobrinja stanovi za mlade problemi

Post by xinu »

pipicaga wrote:
xinu wrote:MontBlanc*!@/%$# :D nemam ba! taman se zad'o s rajom cuga zika i ona nes' dosla da tersa, "mami pa nek..." :D

Tesko je biti fin, zar ne? Ubuce bi trebala odmah zovnuti policiju pa onda ti "mami sa rajom zadaji".
pa pozvoni jos jednom na vrata ;)
Post Reply