Starbucks u Sarajevu?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#126 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by Lakat Jebić »

A-ZO wrote:jel zna neko imal igdje u sarajvu ova dole desno :?:

Image
ima, zove se produzena :D
Sounder
Posts: 418
Joined: 30/03/2009 06:56

#127 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by Sounder »

I ako vec hocete Starbucks ili taku vrstu kafe, zajebite Starbucks otvorite ovo! Uvijek poslije skijanja stanem na ovu kaficu

Image
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#128 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by statix »

babyline wrote:
respo wrote:ma ovdje nek vecini pise starbucks mcqueen mcdonalds big burger i kojekavi nazivi i to ti je to

cudi me sto niko jos uvijek ne trazi da se wallmart otvori ovdje
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :run:
Nikad necu zaboraviti kad sam pola sata hodao da kupim audio kasetu i na kraju u walmartu nasao. Jebote kod njih je sve zgurano u jedno. Tamo ti je i elekronika, apoteka, baby stvari, itd.. :shock:
Moras uci u onoliku radnju da kupi sitnicu. Meni veci merak uci u radnju i reci "molim vas jedan cd". :D
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#129 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

Lakat Jebić wrote: zove se produzena :D
jes mi odvratno vazda prositi produzenu, a cesto i to zaborave ili namjerno produze 1cm i onda jos ocekuju nagradu :oops:
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#130 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

Sounder wrote:I ako vec hocete Starbucks ili taku vrstu kafe, zajebite Starbucks otvorite ovo! Uvijek poslije skijanja stanem na ovu kaficu

Image
pa zar ti je do kafe kad ti se ovo pokaze :-)
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#131 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

babyline wrote:*ebo vas sva sranja kojih kod nas nejma... pozeljno je manje filmova gledati tj nije to bas sve tako...
a globalizacija.... to je vec teza tema :run:
sta je pisac htio da kaze?
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#132 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

za ove slabokontajuce, ne mora se zvati Starbucks, evo nek se otvori Kurcbucks - bitno je samo da znam sta cu dobiti kad narucim ono sto zelim za sopstveni novac, a ne da me svaki drugi put neko pokusava izraditi svojim trikovima koje primjenjuju na curicama i momcicima koji pristaju na sve i ne smiju zucnuti ni konobaru ni gazdi...
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#133 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

babyline wrote:
A-ZO wrote:za ove slabokontajuce, ne mora se zvati Starbucks, evo nek se otvori Kurcbucks - bitno je samo da znam sta cu dobiti kad narucim ono sto zelim za sopstveni novac, a ne da me svaki drugi put neko pokusava izraditi svojim trikovima koje primjenjuju na curicama i momcicima koji pristaju na sve i ne smiju zucnuti ni konobaru ni gazdi...
bogami fino se razvija ova diskusija... na kraju cemo naci neki konsenzus :D
ma u pravu si, neka nama nasih prevaranata, barem su domaci :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#134 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ladyblue18 »

A-ZO wrote:
babyline wrote:
A-ZO wrote:za ove slabokontajuce, ne mora se zvati Starbucks, evo nek se otvori Kurcbucks - bitno je samo da znam sta cu dobiti kad narucim ono sto zelim za sopstveni novac, a ne da me svaki drugi put neko pokusava izraditi svojim trikovima koje primjenjuju na curicama i momcicima koji pristaju na sve i ne smiju zucnuti ni konobaru ni gazdi...
bogami fino se razvija ova diskusija... na kraju cemo naci neki konsenzus :D
ma u pravu si, neka nama nasih prevaranata, barem su domaci :D
Ha ya. :mrgreen: :thumbup: Amen to that. Kod nas je sve po propisu, zdravo, cisto, bez aditiva, raj na zemlji! :thumbup: :bih:
Mi smo samo zaludjeni filmovima, Amerikom i puni smo kompleksa i osjecaja manje vrijednosti, to je zakljucak ove teme :thumbup:

I cudo smo u nametanju svog misljenja ostalim, ono sto je meni sranje zadrzim misljenje za sebe ne idem okolo i trusim ostalim jooooj nemoj to to je sranje, bez da dam priliku drugom da sam vidi, nego jok kod nas ti je ja probao, vidio, bio, jeo, pio itd. i nista to ne valja. Pustite druge ba da formiraju misljenje o necemu! Jel to toliko tesko?
Last edited by ladyblue18 on 06/11/2009 19:39, edited 1 time in total.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#135 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by respo »

alica.k wrote:
respo wrote:a u starbucks ces dobiti 2 mrvice za 5 maraka :D

onda predji na caj i pocni ocajavati umjesto ka(hvf)enisati:D
vec sam napisala da ne kahvenisem, ali moram te ispraviti. u sb ti fino naspu punu onu casu kafe. tamo su mi bukvalno nasuli jednu onu malesnu soljicu. i to je to. ak hos vise, trazis jos jednu i platis duplo.
i tu nikako nemas protuargumenata...jer tako je.
a u zadnje vrijeme im vise nije praksa uopste ni poklopac da stavljaju, niti da daju u papirnim casama...samo ti naspu u nekakvu plasticnu casu kojih onda naredaju 3 jer se inace savije od vrucine...i tak.
ne znam kako sipaju u sb u omcaffe-u u nekom trecem petom

budi sigurna da nigdje neces dobiti bas neku zadovoljavajucu kolicinu u odnosu na cijenu bilo kafei grilovi itd
jer svako radi za profit zar ne
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#136 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ♥ Julianna ♥ »

Lakat Jebić wrote:
A-ZO wrote:jel zna neko imal igdje u sarajvu ova dole desno :?:

Image
ima, zove se produzena :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

oliti espressolax :-)
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#137 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ♥ Julianna ♥ »

babyline wrote:ovdje ako ne volis starbucks nisi dobro dosao. dajte malo sirine nama treba, lako cemo za kafu :)
Jes' Baby, ja glasam za kafu Dedo ili Zlatna đezva..gdje se glasa? :-D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#138 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by respo »

ladyblue onda ti idi kupi u robot neku tehnicku stvar to sto servisa skoro da nemaju ne brini jer ti nisi probala
idi u siroki docekat ce te sirokih ruku jer si iz sarajeva jer neki koji su probali pa na*ebali nemaju pojma namecu misljenje a ti to nisi probala
pa probaj sama

niko ovdje nije rekao da su ovdje radnje kafei grilovi lanci neki zlatni
ali ako biram biram manje zlo jer za ono dobro nemam izbora svuda u svijetu se radi za profit neko neposteno neko manje neposteno
onih bas postenih slabo bas da naletis
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#139 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

♥ Julianna ♥ wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

oliti espressolax :-)
jel to na francuskom znaci "nema"?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#140 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by kockica_kockica »

:-) ode ova tema u helać

Omcaffe sam probala... samo brate dobijes neku zeru koju popijes prije nego stignes do parka :lol:
Ja volim velike kolicine kafe :-D

Kupovala sam stvari za koje nema servisa... duze traju nego one koje imaju servis ovdje ... jer ovdje servis mora zaraditi

U Siroki sam isla .. nisam dobila po nosu sto sam iz Sarajeva... niko me nije ni pogledao

I lakse mi je kad imam vise opcija i mogu birati...
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#141 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

babyline wrote:globalizacija i amerikanizacija je najpostenija od svih religija :D

ali moram da priznam da nekada i meni izgledaju fency smency no ipak dedo je dedo :D
shvati, ne radi se o modi (izgleda da nisi pratila temu), nego se radi o narudzbi musterije koja hoce da dobije ono sto plati, a ne ono sto shanker/shaner zamislja da treba da napravi taj put ili taj dan...
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#142 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by respo »

kockica_kockica wrote::-) ode ova tema u helać

Omcaffe sam probala... samo brate dobijes neku zeru koju popijes prije nego stignes do parka :lol:
Ja volim velike kolicine kafe :-D

Kupovala sam stvari za koje nema servisa... duze traju nego one koje imaju servis ovdje ... jer ovdje servis mora zaraditi

U Siroki sam isla .. nisam dobila po nosu sto sam iz Sarajeva... niko me nije ni pogledao

I lakse mi je kad imam vise opcija i mogu birati...
bas mislis da ces dobiti litar u sb? onda ti preporucujem da sama kuci napravis termosku kafe i poneses u park
sve sto sam nabrojao su primjeri i to je relativno kao i novo-polovno ja kupio novo auto nisam imao nijedan problem poznanik kupio novo auto visio u servisu vise od mehanicara

probaj otici sada sa salom sarajeva ili bar reci nekome nepoznatom iz sa si pa ces vidjeti promjenu raspolozenja pa da te pitam po cemu ces dobiti po nosu ledjima ili negdje trece od pojedinaca necu vise offtopic
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#143 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ♥ Julianna ♥ »

babyline wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
babyline wrote:ovdje ako ne volis starbucks nisi dobro dosao. dajte malo sirine nama treba, lako cemo za kafu :)
Jes' Baby, ja glasam za kafu Dedo ili Zlatna đezva..gdje se glasa? :-D
hajmo ba na fuka, more i zeleni caj :)
A šta ćemo s Respom? :roll: On ne pije čaj..
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#144 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

babyline wrote:
A-ZO wrote:
babyline wrote:globalizacija i amerikanizacija je najpostenija od svih religija :D

ali moram da priznam da nekada i meni izgledaju fency smency no ipak dedo je dedo :D
shvati, ne radi se o modi (izgleda da nisi pratila temu), nego se radi o narudzbi musterije koja hoce da dobije ono sto plati, a ne ono sto shanker/shaner zamislja da treba da napravi taj put ili taj dan...
pa i bez starbucksa mogu da biram koji ce mi shaner ili ne praviti kafu i kakvu....
fazon je u tome sto u SB unaprijed tacno znas kako ce izgledati ono sto narucis, dok se to kod nas nikad sa sigurnoscu ne zna, i kao po pravilu pocesto ljude levate na svojim trikovima, pitam zasto da se patimo?
Last edited by A-ZO on 06/11/2009 20:15, edited 1 time in total.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#145 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ♥ Julianna ♥ »

A-ZO wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

oliti espressolax :-)
jel to na francuskom znaci "nema"?
Nema :roll:
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#146 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

♥ Julianna ♥ wrote:
A-ZO wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

oliti espressolax :-)
jel to na francuskom znaci "nema"?
Nema :roll:
upitah, ima li negdje u Sarajevu kafa kao sto je u donjem desnom uglu?

Image
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#147 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

babyline wrote:pa eto recimo meni se ne svidja to sto cu dobiti u strbuksu,a opet nisu ni sve ovce crne tako da se moze popiti fina kafica i kod naske :-D
naravno da moze, ako imas srece taj dan, nesto otprilike kao lutrija
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#148 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by ♥ Julianna ♥ »

A-ZO wrote: upitah, ima li negdje u Sarajevu kafa kao sto je u donjem desnom uglu?

Image
Ma ne znam...što si odmah ljut i naborao obrve ovako :twisted: ? ?
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#149 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by respo »

sto se tice te kqafe dole desno
narucis espreso i casu vode pa onda doljevaj
A-ZO
Posts: 955
Joined: 21/08/2005 01:00
Location: Goražde

#150 Re: Starbucks u Sarajevu?

Post by A-ZO »

respo wrote:sto se tice te kqafe dole desno
narucis espreso i casu vode pa onda doljevaj
najbolje karnister sa sobom nosat jelde :D
Post Reply