Pljacke po ulicama Sarajeva

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#26 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by DaysleepeR »

stickitout wrote:
mashala motoriste a kriminal ga ne zanima :-) napravite sebi GROBnik pa udrite....bez kaciga

ti imaš nešto privatno protiv motorista stoga si previše pristrasan da bi bio iole respektabilan diskutant, izgleda da si samo kompleksaš, nažalost

pusti se ti naših kaciga i grobova to nije lijepo tako prijetiti smrću

moderacija molim intervenciju

hvala
moke.ch
Posts: 6
Joined: 18/07/2009 03:21

#27 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by moke.ch »

Zux wrote:Istina stoke se svakakve nakotilo u gradu, i muka mi je svaki dan od onog sto gledam, ali ti tvoji prijatelji, a i ti, ste fakat smijesni (izvini, bez uvrede, ali tako je) ako ova pljackanja turista vezete iskljucivo za Sarajevo. Jesi li ti kad bio recimo u Barceloni (da podsjetim, to je u Spaniji :) )? Tamo ne smijes ruksak na ledjima nositi dok hodas ulicom, preporucljivo ga je zagrliti k'o bebu u narucju. Da ne spominjem druge evropske gradove Budimpestu, Prag, Berlin itd. koji bukvalno vrve lopovima i dzeparosima, a ne pljackaju samo oni nego recimo i taxisti, posebno u Pragu i Budimpesti koji su poznati po tome. Zato malo podsjeti svoje prijatelje (ako se prave ludi), inace to dobro znaju, kako je u drugim zemljama u Evropi i to u EU.
Potpisujem pogotovo ovo za Barcelonu bas sam neki dan gledao reporazu na njemackoj televiziji nisam mogo da vjerujem kakav haos tamo vlada
To je katastrofa snimale svabe sa skrivenom kamerom ni minuta ne prodje ako spustis torbu odma ti je pokupe i za cudo puno zena koje kradu i uvjek je vise njih zajedno prikazuje ljude koji su ostali bez para dokumenata uzas nebranim Sarajevo ima gamadi ali neusporedivo je to sa Europom gdje u svakom vecem gradu je ludnica a pogotovo Italija Spanija Engleska
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#28 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by andrija2007 »

Naravno da se krade i po Evropi, al' ne znam zašto imam utisak, da ovi što se pravdaju krađama po Evropi, nisu putovali
ni po bivšoj Jugi a kamoli po Evropi, valjda sve bezvizna generacija.
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#29 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by libertyBiH »

Pametni imaju pasose drugih drzava a ostale i netreba pustati vani.Zao mi je ali tako je to.... :sad:
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#30 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by andrija2007 »

Po Evropi se uvijek kralo, i to mahom šaneri iz Bosne i naravno domicilni hapci, ali kad se kralo po Evropi, takvog
kriminala kod nas nije bilo, nije bilo ni 400 kriminalaca da hodaju slobodni po gradu, niti sve silne današnje mafije,
niti maloljetnih delinkvenata, ni nošenja oružja, ni divljanja u saobraćaju, ni tolikih provala i krađa auta, ni droge,
ni prostitucije, ni tolike lične i životne nesigurnosti, a svi su imali pasoš kojim su mogli putovati bez viza po cijelom
dunjaluku.
Tad naravno nije bilo demokratije, nacionalnih i vjerskih sloboda, al šta ćeš, nije se moglo baš sve imati.
Sreća pa dođoše "demokratija" i vjerske "slobode" i nacionalni " izbavitelji".
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#31 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by Shoba »

ehh..dobra stara Milicija...
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4837
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#32 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by Tvrtko II Kotromanić »

libertyBiH wrote:Pametni imaju pasose drugih drzava a ostale i netreba pustati vani.Zao mi je ali tako je to.... :sad:
:shock:
ti se salis jelde?
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#33 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by stickitout »

DaysleepeR wrote:
stickitout wrote:
mashala motoriste a kriminal ga ne zanima :-) napravite sebi GROBnik pa udrite....bez kaciga

ti imaš nešto privatno protiv motorista stoga si previše pristrasan da bi bio iole respektabilan diskutant, izgleda da si samo kompleksaš, nažalost

pusti se ti naših kaciga i grobova to nije lijepo tako prijetiti smrću

moderacija molim intervenciju

hvala
Ti si dragi "motorista" fulio temu totalno a cini mi se i poentu mog odgovora na tvoju totalnu fulu. Privatno nemam nista protiv motorista (i sam vozim motor sa kacigom) ali imam protiv krsenja saobracajnih propisa. A sad da ti nacrtam sta je "grobnik"!!! To ti je moj motorista jedna pista u blizini Rijeke gdje se vozio i svjitski kup za motociklizam nekoc!!! Tu se i dalje okupljaju motociklisti (sa kacigama) pa pice do mile volje koliko god hoce. Iskopati GROBnik je znacilo napraviti nesto slicno van saobracaja u okolini Sarajeva, medjutim, ti kao "respektabilan" motociklist nemas pojma sta je pisac htio da kaze te ti iz tih razloga moram sve ovo napisati do tankog crijeva i zamoliti moderaciju da se diskutanti kao ti drze teme o kojoj se radi i ignorisu uvlacenje u guzove od istih jer su se licno nasli uvrijedjeni zbog nedostatka inoformacija nego se uhvate za segment svog licnog kompleksa.

hvala
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#34 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by strong69 »

stickitout wrote:
mashala motoriste a kriminal ga ne zanima :-) napravite sebi GROBnik pa udrite....bez kaciga
:? :? :?
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#35 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by stickitout »

strong69 wrote:
stickitout wrote:
mashala motoriste a kriminal ga ne zanima :-) napravite sebi GROBnik pa udrite....bez kaciga
:? :? :?
:-) :-) :-)
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#36 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by stickitout »

evo kako i gdje to majstori rade a sad sjasite

http://www.youtube.com/watch?v=mBuz5jGn ... re=related
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#37 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by DaysleepeR »

stickitout wrote:
DaysleepeR wrote:
stickitout wrote:
mashala motoriste a kriminal ga ne zanima :-) napravite sebi GROBnik pa udrite....bez kaciga

ti imaš nešto privatno protiv motorista stoga si previše pristrasan da bi bio iole respektabilan diskutant, izgleda da si samo kompleksaš, nažalost

pusti se ti naših kaciga i grobova to nije lijepo tako prijetiti smrću

moderacija molim intervenciju

hvala
Ti si dragi "motorista" fulio temu totalno a cini mi se i poentu mog odgovora na tvoju totalnu fulu. Privatno nemam nista protiv motorista (i sam vozim motor sa kacigom) ali imam protiv krsenja saobracajnih propisa. A sad da ti nacrtam sta je "grobnik"!!! To ti je moj motorista jedna pista u blizini Rijeke gdje se vozio i svjitski kup za motociklizam nekoc!!! Tu se i dalje okupljaju motociklisti (sa kacigama) pa pice do mile volje koliko god hoce. Iskopati GROBnik je znacilo napraviti nesto slicno van saobracaja u okolini Sarajeva, medjutim, ti kao "respektabilan" motociklist nemas pojma sta je pisac htio da kaze te ti iz tih razloga moram sve ovo napisati do tankog crijeva i zamoliti moderaciju da se diskutanti kao ti drze teme o kojoj se radi i ignorisu uvlacenje u guzove od istih jer su se licno nasli uvrijedjeni zbog nedostatka inoformacija nego se uhvate za segment svog licnog kompleksa.

hvala
ćuj Grobnik staza, ćuj to, ćuj?

:D

:dance: :lol:

elem, nisam fulio temu ja, negi ti kroz priču o razbojništvu 2 puta pominješ dizanje na zadnji, totalno nevezano, a ja ti samo pokazao da to nije ništa neobično ni za velike gradove poput New Yorka, i Londona na šta nisi imao odgovor, nego pišeš GROB(nik) nije to pristojno znaš...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#38 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by ultima_palabra »

libertyBiH wrote:Pametni imaju pasose drugih drzava a ostale i netreba pustati vani.Zao mi je ali tako je to.... :sad:
Kako bi bilo da tebe neko u kavez zatvori? :x Razmisli malo prije nego što pođeš tipkati... neću ban da dobijem zbog tebe.
moke.ch wrote:
Zux wrote:Istina stoke se svakakve nakotilo u gradu, i muka mi je svaki dan od onog sto gledam, ali ti tvoji prijatelji, a i ti, ste fakat smijesni (izvini, bez uvrede, ali tako je) ako ova pljackanja turista vezete iskljucivo za Sarajevo. Jesi li ti kad bio recimo u Barceloni (da podsjetim, to je u Spaniji :) )? Tamo ne smijes ruksak na ledjima nositi dok hodas ulicom, preporucljivo ga je zagrliti k'o bebu u narucju. Da ne spominjem druge evropske gradove Budimpestu, Prag, Berlin itd. koji bukvalno vrve lopovima i dzeparosima, a ne pljackaju samo oni nego recimo i taxisti, posebno u Pragu i Budimpesti koji su poznati po tome. Zato malo podsjeti svoje prijatelje (ako se prave ludi), inace to dobro znaju, kako je u drugim zemljama u Evropi i to u EU.
Potpisujem pogotovo ovo za Barcelonu bas sam neki dan gledao reporazu na njemackoj televiziji nisam mogo da vjerujem kakav haos tamo vlada
To je katastrofa snimale svabe sa skrivenom kamerom ni minuta ne prodje ako spustis torbu odma ti je pokupe i za cudo puno zena koje kradu i uvjek je vise njih zajedno prikazuje ljude koji su ostali bez para dokumenata uzas nebranim Sarajevo ima gamadi ali neusporedivo je to sa Europom gdje u svakom vecem gradu je ludnica a pogotovo Italija Spanija Engleska
Ja i jaran smo snimili kamerom materijala za omanji dokumentarac po Barceloni, tako da ti ta priča pada u vodu. U Pragu sam se vozio taxijem u 1 ujutru bez neugodnosti. Kao i u svakom većem gradu trebaš se paziti da: 1) ne zalutaš u loš kvart noću, 2) da te u gužvi neko ne izbunari (neće te nogom opaliti sigurno). Znači bitno je ne ispasti levat, i bićeš ok ;-)
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#39 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by kockica_kockica »

ja ne mogu da vjerujem da nas kriminal ljudi opravdavaju time sto je veci kriminal u Barceloni i drugim gradovima... dzizis :roll: i jos bi nas to kao trebalo utjesiti sto Spanci koji su opljackani kod nas imaju srece da je to kod nas a ne kod njih u Spaniji jer smo mi mala maca za njih... nevjerojatno :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#40 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by strong69 »

kockica_kockica wrote:ja ne mogu da vjerujem da nas kriminal ljudi opravdavaju time sto je veci kriminal u Barceloni i drugim gradovima... dzizis :roll: i jos bi nas to kao trebalo utjesiti sto Spanci koji su opljackani kod nas imaju srece da je to kod nas a ne kod njih u Spaniji jer smo mi mala maca za njih... nevjerojatno :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne treba nikoga da tjesi ovo. Ali je cinjenica da bilo gdje u svijetu mozes biti opljackan i izlozen napadu razbojnika.
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#41 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by kockica_kockica »

strong69 wrote:
kockica_kockica wrote:ja ne mogu da vjerujem da nas kriminal ljudi opravdavaju time sto je veci kriminal u Barceloni i drugim gradovima... dzizis :roll: i jos bi nas to kao trebalo utjesiti sto Spanci koji su opljackani kod nas imaju srece da je to kod nas a ne kod njih u Spaniji jer smo mi mala maca za njih... nevjerojatno :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne treba nikoga da tjesi ovo. Ali je cinjenica da bilo gdje u svijetu mozes biti opljackan i izlozen napadu razbojnika.
pa nisu opljacakani bilo gdje u svijetu nego ovdje u Sarajevu...
i ne govorimo o bilo kojem gradu u svijetu govorimo o Sarajevu...
danas sutra ces biti ti ili ja ti koji ce biti opljackani..
hocemo i tebi ili ces i meni reci znas to se moze desiti bilo gdje u svijetu...
mene ne zanima sta se desava ili moze desiti meni tebi spancu englezu bilo gdje u svijetu, mene zanima ovo ovdje..
ja zivim ovdje a ne bilo gdje drugo u svijetu..
i opravdavanje da se nesto tako desava bilo gdje u svijetu je besmisleno... izuzev ako ti nisi negdje bilo gdje u svijetu... ali onda moras otvoriti zasebnu temu o tome sta se desava bilo gdje u svijetu...
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#42 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by stickitout »

Pista je za motore i aute a staza za planinare :D :D :D

Istina je da pricamo o nasem drustvu i okolini a ne da trazimo opravdanje u ostalim drustvima i okolinama jer je, boze moj, tamo gore.... :-)
User avatar
Grim_Reaper
Posts: 45
Joined: 04/12/2008 09:48

#43 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by Grim_Reaper »

Motoristi su temu odveli na pogrešnu traku/kolosjek pa da vam ja ispričam svoje iskustvo u Evropi.

Prvi put kada sam bio u Strazburgu drugi dan me je neki levat pokušao izdžepariti u tramvaju (Francuz,bijelac, ne arap ili crnac, možde je neko iz istočog bloka), tri dana poslije toga pred katedralom u centru grada su mi prišla tri francuza (opet bijelci) i počeli mi prodavati onu foru naguravanja da bih se ko fol prepao i dao im novčanik. Sreća pa nisam tako strašljiv i da sam odrastao na Alipašinu.

U Rimu sam vidio kako je italijan švabi izvkao novčanik, a da ovaj nije ni osjetio! Bio sam u autu na semaforu i nisam mogao reagovati!

Mom jaranu su u Minhenu njemački narkomani oteli laptop, mobtel, i novčanik sa svim dokumentima!

Kada bi svi mi počeli nabrajati ko je imao kakva iskustva ne bi stigli nigdje! Žalosno je to što se desilo tvojim prijateljima, ali nije ništa neobično jer se to dešava svugdje u svijetu. Glupo je to opravdavati ovim ili onim faktorom, ovom ili onom teškom situacijom itd. već se treba zapitati šta JA kao POJEDINAC mogu uraditi da preduprijedim kriminal u MOM gradu i kako da utičem da se to ne dešava.
Kada vidite da se kriminal dešava REAGUJTE, a ne kao onaj papak što je neki dan slikao djecu kako obijaju auta i postavio na internet umjesto prijavio policiji i dao dokaze za procesuiranje!!!
Kada vidite da neko džepari po ulici i tramvaju REAGUJTE!!! (moju staru su izdžeparili u tramvaju, isjekli joj tašnu skalpelom i uzeli novčanik!)
Sve u svemu reci tim svojim prijateljima da je ovdje siromaštvo, niska edukacija, visoka nepismenost i nezaposlenost nekoliko faktora koji doprinose takvom ponašanju nekih pojedinaca koji zaista ne oslikavaju lice naše nacije i da bi stipendije za pomoć siromašnim u obrazovanju pomoglo da se takve stvari preduprijede i neka se raspitaju na poslu ima li takvih programa koji bi se mogli implementirati u našoj državi bilo kroz nabavku školskog materijala ili kroz neke novčane pomoći za ljude koji nemaju para da školuju svoju djecu...
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#44 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by Zox »

Meni sega kad spominjete italiju i dzeparose, kao da ne znate KO dzepari u Italiji :lol: Ja sam se u Milanu uredno pozdravljao ujutru u tramvaju sa zemljacima :lol:
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#45 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by stickitout »

Grim_Reaper wrote:Motoristi su temu odveli na pogrešnu traku/kolosjek pa da vam ja ispričam svoje iskustvo u Evropi.

Prvi put kada sam bio u Strazburgu drugi dan me je neki levat pokušao izdžepariti u tramvaju (Francuz,bijelac, ne arap ili crnac, možde je neko iz istočog bloka), tri dana poslije toga pred katedralom u centru grada su mi prišla tri francuza (opet bijelci) i počeli mi prodavati onu foru naguravanja da bih se ko fol prepao i dao im novčanik. Sreća pa nisam tako strašljiv i da sam odrastao na Alipašinu.

U Rimu sam vidio kako je italijan švabi izvkao novčanik, a da ovaj nije ni osjetio! Bio sam u autu na semaforu i nisam mogao reagovati!

Mom jaranu su u Minhenu njemački narkomani oteli laptop, mobtel, i novčanik sa svim dokumentima!

Kada bi svi mi počeli nabrajati ko je imao kakva iskustva ne bi stigli nigdje! Žalosno je to što se desilo tvojim prijateljima, ali nije ništa neobično jer se to dešava svugdje u svijetu. Glupo je to opravdavati ovim ili onim faktorom, ovom ili onom teškom situacijom itd. već se treba zapitati šta JA kao POJEDINAC mogu uraditi da preduprijedim kriminal u MOM gradu i kako da utičem da se to ne dešava.
Kada vidite da se kriminal dešava REAGUJTE, a ne kao onaj papak što je neki dan slikao djecu kako obijaju auta i postavio na internet umjesto prijavio policiji i dao dokaze za procesuiranje!!!
Kada vidite da neko džepari po ulici i tramvaju REAGUJTE!!! (moju staru su izdžeparili u tramvaju, isjekli joj tašnu skalpelom i uzeli novčanik!)
Sve u svemu reci tim svojim prijateljima da je ovdje siromaštvo, niska edukacija, visoka nepismenost i nezaposlenost nekoliko faktora koji doprinose takvom ponašanju nekih pojedinaca koji zaista ne oslikavaju lice naše nacije i da bi stipendije za pomoć siromašnim u obrazovanju pomoglo da se takve stvari preduprijede i neka se raspitaju na poslu ima li takvih programa koji bi se mogli implementirati u našoj državi bilo kroz nabavku školskog materijala ili kroz neke novčane pomoći za ljude koji nemaju para da školuju svoju djecu...
Svaka cast brate!!!! :thumbup: Iskreno mi je drago svjedociti takav lijep i normalan stav. Hvala, u isto vrijeme si mi dao i nadu, snagu i volju da idem dalje ponosno kao Bosanac
to je to
Posts: 323
Joined: 13/07/2008 00:45

#46 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by to je to »

Lud i ponosan wrote:
to je to wrote:Žao mi je zbog neugodnosti koje su doživjeli tvoji prijatelji ali ako je poenta tvog posta da su ulične pljačke specifičnost Sarajeva jako se varaš. Bar se po tome Sarajevo ne razlikuje puno od drugih evropskih gradova.....
Ma mojne prosipati demagogiju i gnusno lagati... Ja sam dozivio licno 2-3 puta da me presretne neki narkomancic i da pokusa uzeti sta god moze, skoro da ne poznajem nikoga ko nije imao slicno iskustvo. Htjeli mi to priznati ili ne, malo ko se osjeca sigurnim i malo ko ce reci da nije cest slucaj da djevojka, zena, momak ostanu bez para, novcanika, telefona... Da ne spominjem dzeparose po tramvajima, trolejbusima,.....
Hajd' ponovo pročitaj pa mi reci šta je u mom postu laž
ROTOR 9
Posts: 243
Joined: 29/07/2009 15:38

#47 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by ROTOR 9 »

united bosnae wrote:Fakat grad jeste pun sitnih i krupnih kriminalaca, djeparosa i raznorazanih drugih divljaka koji su uz to vise puta hvatani od strane policije, osudjivani i na kraju opet pod inicijalima J.P. ili D.M. procitas u dnevnim novinama ponovno uhvaceni.
Veliki dio grada vec zna sitne djeparose iz tramvaja, trolejbusa i autobusa, i ti koji ih znaju se i paze kada ih sretnu. Oni koji ne znaju te ljude, ziveci u ovome gradu ce vjerovatno imati priliku da ih upoznaju.
I sad nesto kontam, zasto nebi Kantonalna Policija napravila Internet bazu podataka, dostupnu za javnost, sa svim kriminalcima osudjenim recimo na prostoru kantona.
Uz naravno sliku kriminalca, tu bi bilo njegovo ime i prezime, prebivaliste, opis osnovnih fizickih karakteristika i naravno sta je zgrijesio.
Slicne baze podataka vec postoje u drugim gradovima svijeta (pogledati link: http://www.mipsor.state.mi.us/) i mislim da bi u jednoj realno mahalskoj sredini, kao sto je nazalost ova nasa, jedan takav potez u mnogome smanjio nivo kriminala.
Kazu-Ugrozena su mu ljudska prava. Pa cesto se zapitaj kome ovo odgovara.,da se pospjesuje kriminal i haos?
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#48 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by bach »

ROTOR 9 wrote:
united bosnae wrote:Fakat grad jeste pun sitnih i krupnih kriminalaca, djeparosa i raznorazanih drugih divljaka koji su uz to vise puta hvatani od strane policije, osudjivani i na kraju opet pod inicijalima J.P. ili D.M. procitas u dnevnim novinama ponovno uhvaceni.
Veliki dio grada vec zna sitne djeparose iz tramvaja, trolejbusa i autobusa, i ti koji ih znaju se i paze kada ih sretnu. Oni koji ne znaju te ljude, ziveci u ovome gradu ce vjerovatno imati priliku da ih upoznaju.
I sad nesto kontam, zasto nebi Kantonalna Policija napravila Internet bazu podataka, dostupnu za javnost, sa svim kriminalcima osudjenim recimo na prostoru kantona.
Uz naravno sliku kriminalca, tu bi bilo njegovo ime i prezime, prebivaliste, opis osnovnih fizickih karakteristika i naravno sta je zgrijesio.
Slicne baze podataka vec postoje u drugim gradovima svijeta (pogledati link: http://www.mipsor.state.mi.us/) i mislim da bi u jednoj realno mahalskoj sredini, kao sto je nazalost ova nasa, jedan takav potez u mnogome smanjio nivo kriminala.
Kazu-Ugrozena su mu ljudska prava. Pa cesto se zapitaj kome ovo odgovara.,da se pospjesuje kriminal i haos?

Na taj spisak bi morao dodati i komplenu skupštinu i vladu kantona, kako sadašnju tako i sve članonove bivših. Osnivače i utemeljivače i njihove porodice, direktore javnih preduzeća, korumpirane policajce, dvije trećene Alpašina, sinove očeva nacije, amiđiće prvih u bošnjaka, uposlenike telecoma, upravu grasa, uprave tržnih centara, pekare, mesare, direktore kablovskih operatera i internet provajdera... tu bi kontinjud


Jer svi oni kradu od mene i od tebe...
andrija2007
Posts: 1717
Joined: 16/10/2008 13:13

#49 Re: Pljacke po ulicama Sarajeva

Post by andrija2007 »

Da su ovi, što su zahapali 8 milijardi dolara od humanitarnih pomoći, podijelili malo sadake i raji i hapcima, možda
bi sad bilo i nešto manje pljačke po ulicama Sarajeva.
Post Reply