Hamza Raznatovic napada policajce...

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
alanskoda
Posts: 577
Joined: 08/10/2008 21:48

#126 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by alanskoda »

air ramiz hamza bas i nije svako.prvo je zastupnik u nekoj opstini ili kantonu,a drugo bio je dio nase muzicke scene.nije isto kad on ovo uradi ili ja ili neki mafioz gradski.ali ne bih ti ovako branio da je u pitanju bio slavisa sucur ili neko drugi sa ne muslimanskim imenom.a ja bih isto pisao da je i slavisa sucur bio ili peti deseti.u tome se ti i ja razlikujemo i drago mi je zbog toga.
User avatar
Tahta
Posts: 896
Joined: 22/01/2008 18:28

#127 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Tahta »

Ja slabih vjernika totalno sam se razočarao,ja sam mislio da su vjernici puno stabilniji od toga da ih mogu ugroziti nekolicina forumaša ili neki forum u cijelini, ili vjernika ugroziti pogrešno parkiranje i postaviti upit vjeru ispred toga
Ramize dragi pa vi nemate pojma šta je istinski vjernik kao i ostali instant vjernici sami sebe slabite kada pričate i govorite o tome sami sebe potkopavate, sami sebi nabijate manju vrijednost.
Šole
Posts: 309
Joined: 07/08/2005 20:33
Location: Sarajevo

#128 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Šole »

Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#129 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

Šole wrote:Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#130 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Leonid Breznjev »

mrco wrote:
Šole wrote:Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
opomena pred ban.. nema vrijedjanja..
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#131 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Vozdra raja :-) »

Joj sto neki danas prosipaju naknadnu pamet braco draga...

Hamza, ako citas ovo, a znam da citas, ne obracaj paznju na ove pametnjakovice sto junacki tipkaju po tastaturi, njih je uvijek bilo i bice! Ali raje poput tebe ce uvijek biti vise, kada je najpotrebnije su tu, ali i nekada pogrijese, ...ali hej, svi smo samo ljudi! Cuvaj se drugar!
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#132 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

Arslan wrote:
mrco wrote:
Šole wrote:Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
opomena pred ban.. nema vrijedjanja..
Koji dio recenice je vrijedjanje?
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#133 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Leonid Breznjev »

mrco wrote:
Arslan wrote:
mrco wrote: Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
opomena pred ban.. nema vrijedjanja..
Koji dio recenice je vrijedjanje?
http://www.sarajevo-x.com/forum/uslovi.html
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#134 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by kijameta »

Vozdra raja wrote:
kijameta wrote:
Vozdra raja wrote:
Malo znas, malo malo...
Mali Raznjatovic nema ljiljana osim ako ih nije na balkonu zasadio. Jebes covjeka koji mjenja ime,jedino je gore covjek koji laze da je promijenio ime.Kao mali Raznjatovic,njemu je i dalje Igor ime a ono Hamza onako umjetnicki.
Igor se sada zove Hamza, a ti i tebi slicni crknite od muke, pozeljno je to to bude poprijeko! :wink: :!:

Covijek je koristio droge a onda se oporavio i digao iz pepela! Sada je ljudina, i jos heroj rata!

A sta si ti...?
Igor se i sada zove Igor a ne zove se Hamza i laze da ima ljiljana.Prvo mozes provjeriti u izvjestajima sa kantonalnih skupstina a drugo u knjigi-popisu Zlatnih ljiljana.
Ja nisam koristio droge i nisam se dizao iz pepela jer sam uvijek sam bio dobar i fin a sada sam ljudina i heroj rata a usput postujem zakone i ne tucem se sa policijom po ulici.
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#135 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by coek »

Pa da je 10% istina previse je. Razocaran sam bahatoscu.
User avatar
weed
Posts: 363
Joined: 11/08/2008 07:38
Location: BGW, IQ

#136 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by weed »

Air Ramiz wrote:To apsolutno nije tacno. Mi kritikujemo fanatizam i islamofobiju koja je prisutna kod velikog broja forumasa. Zar je Hamzino parkiranje i rasprava s policijom zaista vijest broja 1 ?! Ja kazem, da se radilo o nekom drugom ko nije musliman, to uopste ne bi bila vijest. Ako je covjek kriv, platice kaznu i vozdra!
:lol: :lol: :lol:

Ali radilo se o muslimanu Hamzi i zato je to "vijest broj 1" u bosnjackom najtiraznijem dnevnom listu "Avaz"! :lol:

Mora to bolje, leteci... mozes ti to bolje... upregni malo mozdane vijuge i reci ovim vlasima sto napadaju vjernika Hamzu, reci im! :thumbup:
Šole
Posts: 309
Joined: 07/08/2005 20:33
Location: Sarajevo

#137 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by Šole »

mrco wrote:
Šole wrote:Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
Brate, hrabar ti potez...za tvoju informaciju, ovaj kloc je znao Igora prije rata, znao ga u ratu, na D-1 kad je "kajla" bila na papiru, na D5 kad je bio u MGV-u, kad je mali Sudo iz C faze zijanio na Mojmilu...znao ga kad se "skidao", znao ga i kad je uzeo ime Hamza, zato imam pravo da kažem, a ti brate bujrum.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#138 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by chuchumbamayumbe »

kijameta wrote:
Vozdra raja wrote:
kijameta wrote:Mali Raznjatovic nema ljiljana osim ako ih nije na balkonu zasadio. Jebes covjeka koji mjenja ime,jedino je gore covjek koji laze da je promijenio ime.Kao mali Raznjatovic,njemu je i dalje Igor ime a ono Hamza onako umjetnicki.
Igor se sada zove Hamza, a ti i tebi slicni crknite od muke, pozeljno je to to bude poprijeko! :wink: :!:

Covijek je koristio droge a onda se oporavio i digao iz pepela! Sada je ljudina, i jos heroj rata!

A sta si ti...?
Igor se i sada zove Igor a ne zove se Hamza i laze da ima ljiljana.Prvo mozes provjeriti u izvjestajima sa kantonalnih skupstina a drugo u knjigi-popisu Zlatnih ljiljana.
Ja nisam koristio droge i nisam se dizao iz pepela jer sam uvijek sam bio dobar i fin a sada sam ljudina i heroj rata a usput postujem zakone i ne tucem se sa policijom po ulici.
Sta sad, ispade da covjek niti ima Zlatnog Ljiljana niti je promijenio ime?!
dakcu
Posts: 109
Joined: 01/05/2007 17:45

#139 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by dakcu »

Gdje se uopste moze pogledati spisak dobitnika Zlatnog ljiljana?
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#140 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by neutral »

bolje da je promjenio prezime :)
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#141 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

Šole wrote:
mrco wrote:
Šole wrote:Moj Igore...spao si na to, popišao po MGV-u, Armiji.....kriješ se iza imuniteta...e moj jarane...Nositi ime HAMZA, za to treba biti kompletna ličnost.
Da mozda nisi ti ta kompletna licnost? Nemoj valjati gluposti i idi se sakrij negdje, klocu
Brate, hrabar ti potez...za tvoju informaciju, ovaj kloc je znao Igora prije rata, znao ga u ratu, na D-1 kad je "kajla" bila na papiru, na D5 kad je bio u MGV-u, kad je mali Sudo iz C faze zijanio na Mojmilu...znao ga kad se "skidao", znao ga i kad je uzeo ime Hamza, zato imam pravo da kažem, a ti brate bujrum.
Niko ne kaze da ti nemas pravo tako misliti i to reci glasno! Stvar je u tome da ga sad svi vi ovdje znate ko bajagi (mozda i znas), i stvar je u tome da pricate neargumentovano o covjeku ma ko god on bio! Ne znam da li sam te dobro shvatio, bio si u vojsci sa Hamzom? Ako jesi onda ti najbolje znas sta ste prezivljavali i kako se to odrazilo na vase pshicko zdravlje nakon rata! I onda dodje neki papak koji je asfaltom prvi put prohodao 1995. i dosao do uniforme Bog sami zna kojom linijom (ako i on vise zna), i ophodi se prema tebi kao da si ti zadnje smece od covjeka!? Jel mozda vlada zavist u tebi? Kako god, nisi mi jasan kao ni ostali ovdje sto imaju isto ili slicno razmisljanje!
alanskoda
Posts: 577
Joined: 08/10/2008 21:48

#142 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by alanskoda »

ovdje svi zaboravljaju da je ON parkirao gdje ne treba i da je saobracaj zbog njega zaustavljen tom ulicom.
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#143 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

alanskoda wrote:ovdje svi zaboravljaju da je ON parkirao gdje ne treba i da je saobracaj zbog njega zaustavljen tom ulicom.
Sto te to cudi :roll: nemaju kad da kritikuju tu gestu u ponasanju nego se bave tim da li je narokoman bivsi ili sadasnji, da li je vehabija ili obican vjernik, da li je propao kao muzicar ili nije, da li je u redu da on ima mjesto u skupstini ili nije, da li ima zlatnog ljiljana ili ne, sve je to bitno da se uzme u obzir kada se bude donosio sud o covjeku koji je parkirao na nedozvoljeno mjesto, cime je prouzrokovao zastoj, sve su to relevantne cinjenice! Najbolje da ga ritualno spalimo!!
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#144 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by dr.gog »

Umori li se kad :D
alanskoda
Posts: 577
Joined: 08/10/2008 21:48

#145 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by alanskoda »

mrco wrote:
alanskoda wrote:ovdje svi zaboravljaju da je ON parkirao gdje ne treba i da je saobracaj zbog njega zaustavljen tom ulicom.
Sto te to cudi :roll: nemaju kad da kritikuju tu gestu u ponasanju nego se bave tim da li je narokoman bivsi ili sadasnji, da li je vehabija ili obican vjernik, da li je propao kao muzicar ili nije, da li je u redu da on ima mjesto u skupstini ili nije, da li ima zlatnog ljiljana ili ne, sve je to bitno da se uzme u obzir kada se bude donosio sud o covjeku koji je parkirao na nedozvoljeno mjesto, cime je prouzrokovao zastoj, sve su to relevantne cinjenice! Najbolje da ga ritualno spalimo!!
jarane ipak je on javna licnost,plus poslanik.da si ti to uradio nebi se ni spomenulo na forumu.
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#146 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by dimu »

alanskoda wrote:ovdje svi zaboravljaju da je ON parkirao gdje ne treba i da je saobracaj zbog njega zaustavljen tom ulicom.

pa ne vozi sleper da zaustavi saobracaj u dvije trake ako je stao sa strane na trotoar... :lol:
mrco
Posts: 41
Joined: 05/08/2008 18:15

#147 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by mrco »

dr.gog wrote:Umori li se kad :D
kad kad :mrgreen:
alanskoda
Posts: 577
Joined: 08/10/2008 21:48

#148 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by alanskoda »

dimu wrote:
alanskoda wrote:ovdje svi zaboravljaju da je ON parkirao gdje ne treba i da je saobracaj zbog njega zaustavljen tom ulicom.

pa ne vozi sleper da zaustavi saobracaj u dvije trake ako je stao sa strane na trotoar... :lol:

znas li ti gdje se to desilo?ako je ispred poste kod bezistana onda je malim autom mogao zaustaviti saobracaj.
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#149 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by skojotovski »

cudno mi nekako, kako recimo Dragan Vikic ili Slavisa Sucur ili mnogi, mnogi drugi heroji rata i odlikovani pojedinci, ne izigravaju kabadahije prseci se "ratnim zaslugama"...
F U J !!!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#150 Re: Hamza Raznatovic napada policajce...

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 17/03/2016 03:53, edited 1 time in total.
Post Reply