Bazen na Otoci!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

poplava

#951 Re: Bazen na Otoci!

Post by poplava »

van Basten wrote:pretpostavljam da je sasvim slučajno što se godišnje čišćenje bazena i posljedično privremeno zatvaranje istoga poklopilo sa Ramazanom i činjenicom da su bazen i džamija komšije? Naravno, sve poklonike nekakvih torija zavjera demantovaće iduća godina kada Ramazan se pomjeri deset dana a čišćenje ostane u istom periodu. :oops:
Ma kakve teorije zavjere, prosle godine je curio krov pa su ga morali zatvoriti ;-). A iduce godine nesto novo, nepredvidjeno...
Bullet Tooth Tony

#952 Re: Bazen na Otoci!

Post by Bullet Tooth Tony »

van Basten wrote:pretpostavljam da je sasvim slučajno što se godišnje čišćenje bazena i posljedično privremeno zatvaranje istoga poklopilo sa Ramazanom i činjenicom da su bazen i džamija komšije? Naravno, sve poklonike nekakvih torija zavjera demantovaće iduća godina kada Ramazan se pomjeri deset dana a čišćenje ostane u istom periodu. :oops:
i ?

osim sto je veznik jer ces se vjerovatno napraviti pametan pa to reci :)

uglavnom vidimo se ;-)

http://www.swim.com
sodom

#953 Re: Bazen na Otoci!

Post by sodom »

Kakve kape, kape nisu bile obavezne, to je šuplja.
mericak

#954 Re: Bazen na Otoci!

Post by mericak »

A-R-N-I wrote:
pametolog wrote:
mericak wrote:Kao sto sam vec jednom pisala, bila sam licni svjedok kad je malac izvadio onu stvar i pisao posred bazena, na nagovor vlastitih roditelja i niko nije reagovao. Tad mi se bazen ogadio...
Interesantno, kritikujes kako niko nije reagovao, a bila si licni svjedok! Pa zasto TI nisi reagovala?

bas tako :thumbup:
Pa zapravo i jesam. Nije bilo spasilaca u blizini, samo trener plivanja koji tu radi i koji me je pogledao blijedo, kao idiota, i okrenuo se....Sta sam mogla dalje, istuci malca i roditelje mu?
pashica

#955 Re: Bazen na Otoci!

Post by pashica »

Kape obavezne za SVE plivače! Odluka stoji na pultu, i neka je vala više to riješeno, taman bi ovo moglo postati mjesto sa minimalnim primitivizmom u gradu :?:
zonbirile

#956 Re: Bazen na Otoci!

Post by zonbirile »

pashica wrote:Kape obavezne za SVE plivače! Odluka stoji na pultu, i neka je vala više to riješeno, taman bi ovo moglo postati mjesto sa minimalnim primitivizmom u gradu :?:
---------------------------------------------------------
nisu mi dali da plivam sa tankim prslukom od mohera,štiti mi krsta,bezobrazluk
Daphna

#957 Re: Bazen na Otoci!

Post by Daphna »

pashica wrote:Kape obavezne za SVE plivače! Odluka stoji na pultu, i neka je vala više to riješeno, taman bi ovo moglo postati mjesto sa minimalnim primitivizmom u gradu :?:
Nisam bila na bazenu od ovog čišćenja, pa ne znam da li se poštuje ovo pravilo? Da me uputi neko? Nadam se da je tako jer sam do sada glumila kretena sa onom kapicom na glavi, svi me gledali kao da sam pala s marsa... :roll:
Miralem80

#958 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

Daphna wrote:
Nisam bila na bazenu od ovog čišćenja, pa ne znam da li se poštuje ovo pravilo? Da me uputi neko? Nadam se da je tako jer sam do sada glumila kretena sa onom kapicom na glavi, svi me gledali kao da sam pala s marsa... :roll:

hajde bar si bila u centru paznje :-D :-D :-D :-D
Daphna

#959 Re: Bazen na Otoci!

Post by Daphna »

Miralem80 wrote:
Daphna wrote:

hajde bar si bila u centru paznje :-D :-D :-D :-D
Ja sam uvijek u centru pažnje...

Nema te na spiskovima :?
Miralem80

#960 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

znam, znam

bice i na spiskovima

cudo da jos uvijek gledas te spiskove...pogotoo donji dio spiska...da sam na tvom mjestu ja ga nebi gledao IZ PRINCIPA
Daphna

#961 Re: Bazen na Otoci!

Post by Daphna »

Princip ili ne, ima još raje koja to polaže, a S i Ž su prilično blizu ;-)
Miralem80

#962 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

samo se ti drzi principa.
Haris.ba

#963 Re: Bazen na Otoci!

Post by Haris.ba »

A smiju li se slikati plivaci(ce) u bazenu? :D
Miralem80

#964 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

Haris.ba wrote:A smiju li se slikati plivaci(ce) u bazenu? :D

kako koja...ako je ono pravo dobra samo je slikaj a ako ima male sise i nema guzu onda nema svrhe ni da je slikas :-D :-D :-D
Secer_033

#965 Re: Bazen na Otoci!

Post by Secer_033 »

zar nisu zabranjeni aparati za slikanje? :P Pa vi ste uzasni.
Miralem80

#966 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

Secer_033 wrote:zar nisu zabranjeni aparati za slikanje? :P Pa vi ste uzasni.

pa vajda jesu zabranjeni fotoaparati ali mobiteli nisu :-D :-D :-D ja sam gledao neke slike za bazena doduse nisu bas bile u vodi osobe na slikama nego van vode, mozda je zabranjeno slikati kad je u vodi a nije kad je van vode

@hari ima li tih slika... :-D :-D :-D
zonbirile

#967 Re: Bazen na Otoci!

Post by zonbirile »

ljetos nisu dali ni lubenicu da se jede.
Miralem80

#968 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

zonbirile wrote:ljetos nisu dali ni lubenicu da se jede.
eeeeeeeeee vala ja da sam na tvom mjestu ja bi im ga sad otisao i probusio.
zonbirile

#969 Re: Bazen na Otoci!

Post by zonbirile »

neki dan ja prigrno prsluk od mohera,ali jok,moraš se skinuti.Vala sam pivo i to klipaču iskapio i frknuo čep u bazen,neka kakav levat poleti misleći da je stenapr.
Miralem80

#970 Re: Bazen na Otoci!

Post by Miralem80 »

trebo si gajbu zamocit u mali i onako sjednes na one male stepenice odozdo ti voda gladi j... gledas zemske i jos ispijas, a nemoras ici nidje kad ti se pripisa samo treba pazit kad nema reagensa, a poslije pola gajbe svejedno ti je ima li ili nema :-D :-D :-D
zonbirile

#971 Re: Bazen na Otoci!

Post by zonbirile »

Miralem80 wrote:trebo si gajbu zamocit u mali i onako sjednes na one male stepenice odozdo ti voda gladi j... gledas zemske i jos ispijas, a nemoras ici nidje kad ti se pripisa samo treba pazit kad nema reagensa, a poslije pola gajbe svejedno ti je ima li ili nema :-D :-D :-D
-------------------------------
tooooooooooooooooooooooooooooooo
Haris.ba

#972 Re: Bazen na Otoci!

Post by Haris.ba »

Miralem80 wrote:@hari ima li tih slika... :-D :-D :-D
Sacekaj da skembe sredim. Mjesto gdje cu sakriti mobitel sam vec nasao :D . Taman da popuni prazan prostor(ne bezobraznici, ne mislim odozada) :lol: .

P.S.
Nadam se da nije dopusteno slikanje na bazenu, ako nista zbog djece. Pedofila ima na svakom koraku.
badenovic

#973 Re: Bazen na Otoci!

Post by badenovic »

Mujo Gec je tipičan proizvod prethodnog rata. Koje bio u ratu, zna koje i sta je bio. I onaj njegov guzni haver što je stalno sa njim, onaj sijedi što stalno sa njim hoda, mislim da se zove Šahinpasić Emir, poznat lik, zatvaran u ratu zbog razno raznog šverca, dovoljno govori ko je Mujo Gec. Mujo Gec se ponaša kao da je bazen njegova prčija, zapošljava samo ljude iz njegove okoline i ljude koji su mu odani, da bi mogli lakše hapati. Javna je tajna da se tamo krade nemilice i to sve sa naših ledja, dabogda im pusto bilo, stici ce ih kazna kad-tad.
zonbirile

#974 Re: Bazen na Otoci!

Post by zonbirile »

dobro si nam javio
BiH-x

#975 Re: Bazen na Otoci!

Post by BiH-x »

LIk ima dva posta na forumu, oba o M. Gecu :lol:
Post Reply