NINJA REVIZORI

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Hantraga
Posts: 3358
Joined: 19/10/2006 18:13
Location: Sent Lujis

#26

Post by Hantraga »

Jos mi ovaj frajer sto je otvorio temu nije jasan...

Bio je ocevidac svega to se desilo, tad je sutio i trpio, trpio...

i onda trk na kompjuter da se pozali na Sarajevo-x i da pita sta treba da radi... :-)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#27

Post by pitt »

Hantraga wrote:Jos mi ovaj frajer sto je otvorio temu nije jasan...

Bio je ocevidac svega to se desilo, tad je sutio i trpio, trpio...

i onda trk na kompjuter da se pozali na Sarajevo-x i da pita sta treba da radi... :-)
to ti je ba dokaz koja smo sila....... :D:D:D:D
User avatar
IBM
Posts: 877
Joined: 26/07/2007 14:01

#28

Post by IBM »

@ Hantraga i ostali:

Tobejarabi, koji ste vi likovi, sacekajte da odgovorim :( sta odmah napadate?! naravno da sam reagovo kao i vecina drugih putnika(iako nas nije bilo mnogo) .Prvo sto znam lika a drugo sto bi inace reagovao.Ipak mrzim rasiste a nikad nisam vjerovao da cu cuti tako nesta u Sarajevu. A pogotovo od "Bosnjaka".

Incident se dogodio na stanici Sutjeskoj, u autobusu Sutjeska-Vogosca broj 21 u 5.40.

Sve sam zapisao :-D

Neko je spomenuo da se ovo stavi u novine. Ja sam za. Lahko se moze naci ko je vozac. Ja sam pokusavao zvat Gras oko 6 medjutim niko se ne javlja, valjda kraj radnog vremena. Pokusat cu sutra.
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#29

Post by colt »

Umjetnik a wrote:a vozač je sigurno iz Sandžaka :D

ajd ne zajebavaj i ti :x
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#30

Post by melb26sa »

IBM wrote:@ Hantraga i ostali:

Tobejarabi, koji ste vi likovi, sacekajte da odgovorim :( sta odmah napadate?! naravno da sam reagovo kao i vecina drugih putnika(iako nas nije bilo mnogo) .Prvo sto znam lika a drugo sto bi inace reagovao.Ipak mrzim rasiste a nikad nisam vjerovao da cu cuti tako nesta u Sarajevu. A pogotovo od "Bosnjaka".

Incident se dogodio na stanici Sutjeskoj, u autobusu Sutjeska-Vogosca broj 21 u 5.40.

Sve sam zapisao :-D

Neko je spomenuo da se ovo stavi u novine. Ja sam za. Lahko se moze naci ko je vozac. Ja sam pokusavao zvat Gras oko 6 medjutim niko se ne javlja, valjda kraj radnog vremena. Pokusat cu sutra.
Imas na http://www.gras.co.ba formular za zalbe pa posalji i tako. Ja sam obicno dobivala i odgovore, za ne povjerovati.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#31

Post by Edin H. »

colt wrote:
Umjetnik a wrote:a vozač je sigurno iz Sandžaka :D

ajd ne zajebavaj i ti :x
:lol: :lol: :lol:
User avatar
suncokret13
Posts: 1255
Joined: 11/09/2006 00:17
Location: par stanica od kuce
Contact:

#32

Post by suncokret13 »

i kazes,poceo je psovati ??????

kako se to ponasa,kakav mu je rjecnik, kao KOCIJAS ????

uzas


Image
User avatar
suncokret13
Posts: 1255
Joined: 11/09/2006 00:17
Location: par stanica od kuce
Contact:

#33

Post by suncokret13 »

a to skoro k'o :

Image

jedno od vecih idiotskih ''izuma'' amerike.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#34

Post by nikad_izvini »

Niđe veze. Forumaški borac za jednakost.A vamo je bilo "huhuhuhuhu". Izbaci crnca napolje iz autobusa"."Šta će nam u Vogošći takvi" :D

Uf.Priče tipa,želio bih da pomognem čovjeku.Kako ću da mu pomognem.Vrijeđa ga vozač.Ako se uključim,biće nas samo dvojica.Ja i on,protiv vozača.Uf.Slabiji smo.A valja mi se i sutra voziti istim.Onda ću biti sam.Brrrr.
Idem ja na forum :D

Da li je vozač bio grub prema tebi?Ako jeste.Ima li posljedica?Ako ima,kakve su? :D
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#35

Post by pici »

A more bid bidne da mu je kakav crnac iskharindzo zenu pa hudnik naso na prvoga da se isprazni :D nije on bez veze reagovo il mu je mali ,a crnci su poznati po vecem pa ga i to upalilo :D ko ce ga znat ,a 100 % konta da je crnac iz arapskih zemalja pa mu i to krivo sto nije arapin :D ma cudni su kod nas papkosi,al treba ih razumjeti .....kao sto je kurvaluk najstariji zanat,tako je krkanluk najstarija ljudska osobina :D
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#36

Post by Orbini »

kao sto je kurvaluk najstariji zanat,tako je krkanluk najstarija ljudska osobina
:lol:
Svaka cast, ovakva misao ima da se zapise u knjigu izreka i aforizama.

No, koliko vidim Sarajevo jeste stvarno jedna od evropskih metropola, jer ovakve pojave su svakodnevica u svim metropolama. Rasizam i predrasude se suzbijaju zakonskim odredbama,.. ako ima svjedoka. A svjedoci u vecini slucajeva se "nevole zamjerit".

:roll:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#37

Post by BHG »

suncokret13 wrote:a to skoro k'o :

Image

jedno od vecih idiotskih ''izuma'' amerike.
nagradno pitanje: koji je vozac grasa od ovih? :D
GoschaUkuchi
Posts: 220
Joined: 24/06/2006 16:55

#38

Post by GoschaUkuchi »

BHG wrote:
suncokret13 wrote:a to skoro k'o :

Image

jedno od vecih idiotskih ''izuma'' amerike.
nagradno pitanje: koji je vozac grasa od ovih? :D
Deba!! Dosao covjek direkt sa graha od kuce, od pozamasne zene, pa ga je mucila zgara i bio je jako nervozan.... :-)
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#39

Post by venera888 »

No, koliko vidim Sarajevo jeste stvarno jedna od evropskih metropola, jer ovakve pojave su svakodnevica u svim metropolama. Rasizam i predrasude se suzbijaju zakonskim odredbama,.. ako ima svjedoka. A svjedoci u vecini slucajeva se "nevole zamjerit".

zaista ne,,,davno su se evropske metropole navikle na crnce,niko ih ne gleda cudno a i kad bi to nikada nebi smio otvoreno reci a kamo li tako napasti.

Sad jedino napadaju muslimane i to je "prihvaceno"

Kod nas ovdje vozac nije htio da upusti jednu zenu s maramom,psovajuci joj muslimansku mater,,,,bilo je i u novinama,i hvala Bogu dobio je otkaz
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#40

Post by ziggy »

venera888 wrote:
No, koliko vidim Sarajevo jeste stvarno jedna od evropskih metropola, jer ovakve pojave su svakodnevica u svim metropolama. Rasizam i predrasude se suzbijaju zakonskim odredbama,.. ako ima svjedoka. A svjedoci u vecini slucajeva se "nevole zamjerit".

zaista ne,,,davno su se evropske metropole navikle na crnce,niko ih ne gleda cudno a i kad bi to nikada nebi smio otvoreno reci a kamo li tako napasti.

Sad jedino napadaju muslimane i to je "prihvaceno"

Kod nas ovdje vozac nije htio da upusti jednu zenu s maramom,psovajuci joj muslimansku mater,,,,bilo je i u novinama,i hvala Bogu dobio je otkaz
Jesi sigurna?Itekako crnce ruzno gledaju,barem u ovim zemljama gdje je hitler bio faca.
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#41

Post by venera888 »

mozda stariji ljudi,,i ljudi iz manjih gradova...ali omladina iz metropola zaista ne,,osim ako su clanovi nacisticke omladine :-) medjutim postoji rasizam prema muslimanima,
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#42

Post by atko »

cool, osim nacio-fasizma koji dominira Balkanom zadnjih par decenija jos nam treba rasisticki fasizam... ako izvucemo zajednicki clan izpred zagrade znaci FASIZAM :x
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#43

Post by madner »

venera888 wrote:
zaista ne,,,davno su se evropske metropole navikle na crnce,niko ih ne gleda cudno a i kad bi to nikada nebi smio otvoreno reci a kamo li tako napasti.

Sad jedino napadaju muslimane i to je "prihvaceno"

Kod nas ovdje vozac nije htio da upusti jednu zenu s maramom,psovajuci joj muslimansku mater,,,,bilo je i u novinama,i hvala Bogu dobio je otkaz
Ma daj kome to šuplju prosipaš. Hoš da nađem broj napada na rasističkoj bazi u njemačkoj?

Pa bila je afera kad je jedan njihov ministar izjavio da paze da ne stave sportiste afričkog porijekla u istočnu njemačku.

Što ne izbacuje cigane, a ne čovjeka koji je uredno kupio kartu. :x
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#44

Post by venera888 »

Ja ti kazem radi se o starijim ljudima,i o ljudima iz manjih gradova....metropola(dakle grad s najmanje milion stanovnika) to ne poznaje u tako cestom obliku
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#45

Post by madner »

Kakvi stariji ljudi, radi se o neonacistima od 16-25 godina, ljudi su spremni lovit ljude po gradovima.

Pa što porediš Sarajevo sa tolko većim gradovima. :D
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#46

Post by dr.gog »

Svaka šutnja i nereagovanje jeste jednaka saučesništvu.
Nije bitan vozač,već putnici,ispravno ste zaključili...
Onome ko razdvaja ljude na boji kože,porijeklu,imenu i vjeri nije mjesto u Sarajevu,i prema takvima imam pravo upotrijebiti šta mi god prilika dopušta,pa neka me tuži.

Jednom sam imao sukob sa revizorom koji je nekoj nani uzeo ličnu i htio da ode sa njom,jer navodno nije ispunila kupon.
U onoj gužvi rekoh da ne smije uzimat ličnu nikome i da pusti ženu,a ja ću otić do šofera i uzet kartu da ne bude frka.Lik me naglas otjerao u p.m(mal,crn,sa sijedim pramenom,garant ste ga vidjeli po vozilima grasa).
Kako smo bili jedan do drugog naforu sam mu istrgao ličnu iz ruke,pružio ženi koja je već počela plakat,i onda izašao na skenderiji skupa sa revizorima.

Ljudi moji da nije slučajno bio policajac na stajalištu slomili bi me njih trojica(bio je i onaj debeli,visoki,52-3 god,plavih očiju).
Od tad sam rekao da ću opalit šakom svakog od njih ako pretjera.Ko ih hebe..
p.s.hvala za link sa formularom
User avatar
IBM
Posts: 877
Joined: 26/07/2007 14:01

#47

Post by IBM »

Malo sam se raspitivao i saznao sam da ovo nije prvi put da ovaj vozac ovako nesta uradi. Naime ovaj vozac grasovog autobusa broj 21. (debel i krezav, bas seljacku facu ima) to redovno radi strancima! tj. turistima, no se medjutim zajebo ovaj put jer je mislio da je ovaj stranac( a lik zvi ovdje 40 godina).

hvala na pomoci onima koji su bili ozbiljni

8-)
poz
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#48

Post by d2 »

dr.gog wrote:Svaka šutnja i nereagovanje jeste jednaka saučesništvu.
Nije bitan vozač,već putnici,ispravno ste zaključili...
Onome ko razdvaja ljude na boji kože,porijeklu,imenu i vjeri nije mjesto u Sarajevu,i prema takvima imam pravo upotrijebiti šta mi god prilika dopušta,pa neka me tuži.

Jednom sam imao sukob sa revizorom koji je nekoj nani uzeo ličnu i htio da ode sa njom,jer navodno nije ispunila kupon.
U onoj gužvi rekoh da ne smije uzimat ličnu nikome i da pusti ženu,a ja ću otić do šofera i uzet kartu da ne bude frka.Lik me naglas otjerao u p.m(mal,crn,sa sijedim pramenom,garant ste ga vidjeli po vozilima grasa).
Kako smo bili jedan do drugog naforu sam mu istrgao ličnu iz ruke,pružio ženi koja je već počela plakat,i onda izašao na skenderiji skupa sa revizorima.

Ljudi moji da nije slučajno bio policajac na stajalištu slomili bi me njih trojica(bio je i onaj debeli,visoki,52-3 god,plavih očiju).
Od tad sam rekao da ću opalit šakom svakog od njih ako pretjera.Ko ih hebe..
p.s.hvala za link sa formularom
bravo
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#49

Post by venera888 »

IBM wrote:Malo sam se raspitivao i saznao sam da ovo nije prvi put da ovaj vozac ovako nesta uradi. Naime ovaj vozac grasovog autobusa broj 21. (debel i krezav, bas seljacku facu ima) to redovno radi strancima! tj. turistima, no se medjutim zajebo ovaj put jer je mislio da je ovaj stranac( a lik zvi ovdje 40 godina).

hvala na pomoci onima koji su bili ozbiljni

8-)
poz
budala neka haman :lol:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#50

Post by _BosanaC »

dr.gog wrote:Svaka šutnja i nereagovanje jeste jednaka saučesništvu.
Nije bitan vozač,već putnici,ispravno ste zaključili...
Onome ko razdvaja ljude na boji kože,porijeklu,imenu i vjeri nije mjesto u Sarajevu,i prema takvima imam pravo upotrijebiti šta mi god prilika dopušta,pa neka me tuži.

Jednom sam imao sukob sa revizorom koji je nekoj nani uzeo ličnu i htio da ode sa njom,jer navodno nije ispunila kupon.
U onoj gužvi rekoh da ne smije uzimat ličnu nikome i da pusti ženu,a ja ću otić do šofera i uzet kartu da ne bude frka.Lik me naglas otjerao u p.m(mal,crn,sa sijedim pramenom,garant ste ga vidjeli po vozilima grasa).
Kako smo bili jedan do drugog naforu sam mu istrgao ličnu iz ruke,pružio ženi koja je već počela plakat,i onda izašao na skenderiji skupa sa revizorima.

Ljudi moji da nije slučajno bio policajac na stajalištu slomili bi me njih trojica(bio je i onaj debeli,visoki,52-3 god,plavih očiju).
Od tad sam rekao da ću opalit šakom svakog od njih ako pretjera.Ko ih hebe..
p.s.hvala za link sa formularom
:thumbup:
Post Reply