aliju jasarevica za komandira specijalne

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
moler
Posts: 813
Joined: 26/04/2008 15:30
Location: sarajevo

#51 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by moler »

za lika koji se zove keno_saX
haj bogati :run: kad ti nije jasno šta pišem iliti pametujem
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#52 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

DaysleepeR wrote:pa to nije državna funkcija?

inače ja dotičnog znam kao vozača dekana Kriminalistike rahmetli Ibre Bakića

U pravu si bio je komandir policije na Bistiku ,a ujedno je obnasao funkciju vozaca dekana kriminalistike,kao i glavni logisticar za snadbjevanje vodom porodice Bakic gdje su mu svesrdno pomagali njegovi radnici policije.Mislim na vucu kanistera i buradi u stan rahmetli Bakica.KAKAV ALIJA JASAREVIC JES NORMALAN!!!!
alijadzigibau
Posts: 310
Joined: 18/01/2009 12:30

#53 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by alijadzigibau »

ljudi fakat nisu normalni .... alo ba sve su to stranacki poltroni tako da je sasvim svejedno ko ce bit komandir specijalne
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#54 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

U principu policija ima iste ovlasi koje je imala u socijalizmu ali samo na papiru.
Da bi se sprijecio kriminal i ova silna ubistva potrebno je da se citava zajednica odnosno drustvo trgne i ukljuci.
Naime znam da je prije izvjesnog vremena policija provodila akciju ili bolje reci kampanju nadziranje susjedstva.
Rjec nadziranje je malo ruzna ali zato plan koji su iznjeli policajci nije uopste los.Vidis kad razbojnici izvrse ili se pripremaju za KD, nazoves broj telefona i cak se nemoras predstaviti i ispricas o cemu se radi.
Njemacka ima razvijen program koji je slican nadziranju susjedstva.Oni nisu 50 godina imali vojsku ali su zato policiju doveli do savrsenstva. :!:
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#55 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

alijadzigibau wrote:ljudi fakat nisu normalni .... alo ba sve su to stranacki poltroni tako da je sasvim svejedno ko ce bit komandir specijalne


Upravo tako,dobro zboris ali ALIJU JASAREVICA NIKAKO LJUDSKA SPODOBA,SMECE OD COVJEKA
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#56 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

zandar wrote:
hali gali halid wrote:
zandar wrote:pazite nesto, vec mjesecima je glavna tema na ovom forumu losa bezbjedonosna situacija u kantonu sarajevo...

ja sam vam iznio jedno od mogucih rjesenja za prevazilazenje trenutacne situacije u gradu, tj. smanjivanje broja svih oblika KD-a na minimum. naravno, podrazumijeva se da bi jasarevic u svom radu morao da ima punu podrsku komesara, premijera kantona,... to je covjek koji ima najvise volje, znanja i hrabrosti da se obracuna sa kriminalcima u sarajevu, kako sa onim malim, tako i sa onim velikim ribama... policajci bi pod njegovom komandom dobili volju za radom, jer bi bili sigurni da nece ici na disciplinsku zbog svakojakih gluposti... 8-)
Na kakve gluposti mislis?


slucaj 1 situacija u gradu danas: patrola vrsi obilazak parking-prostora i zatice lice sklono vrsenju KD-a kako obilazi oko auta, sve sto mogu da urade je da legitimisu lice i udalje ga sa navedenog parkinga. nakon sto patrola ode, lopov se vraca na parking i odradi nekoliko autokasetofona, pritom praveci stetu i u vidu razbijanja bocnih stakala na autima... ukoliko patrola policije i uhvati lopova, mogu da ga privedu u stanicu gdje samo da izjavu i vrlo brzo bude pusten na slobodu. :x

slucaj 2 situacija u gradu pod komandom alije jasarevica: patrola vrsi obilazak parking-prostora i zatice lice sklono vrsenju KD-a kako obilazi oko auta. lopov dobija 2-3 vaspitno-popravne iza usiju i ide kuci da gleda crtani, patrola nastavlja sa sluzbom, a auta na parkingu ostaju netaknuta - građani mirno spavaju... :-D

slucaj 2 situacija u gradu pod komandom alije jasarevica: patrola vrsi obilazak parking-prostora i zatice lice sklono vrsenju KD-a kako obilazi oko auta. lopov dobija 2-3 vaspitno-popravne iza usiju i policajac ostaje bez posla - građani mirno spavaju...Vjeruj mi znam ALIJA JASAREVIC NEBI SE TREBAO SPOMINATI OVDJE UOPSTE JER JE LOPOV KAO I ONI U ZATVORU
Vjeruj mi Znam ga licno SMECEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#57 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

zandar wrote:...ako zelite da za mjesec dana sarajevo bude najmirniji grad u svijetu.

HAHAHAHA ...................... :o :o :o :o
Alija HAHAHAHA.........Jasarevic HAHAHAHA........
Zaboli me stomak od smjeha.Pa da bar nade postenog covejeka ............
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#58 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

TREBA VRATITI DECERFITICIRANE POLICAJCE I ONDA BI BILO SVE UREDU JER SU IH BEZVEZE OTPUSTILI
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#59 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by potpuni stranac »

Olimpijac wrote:TREBA VRATITI DECERFITICIRANE POLICAJCE I ONDA BI BILO SVE UREDU JER SU IH BEZVEZE OTPUSTILI
kako znas da su SVI bezveze otpusteni, nisi li mozda nekad pomislio da ima i onih koji su trebali biti otpusteni, ha.
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#60 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by delightful »

moler opomena.
olimpijac opomena.

smirite s fontovima i takvim tonom.
User avatar
jazz001
Posts: 90
Joined: 11/08/2008 15:13

#61 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by jazz001 »

SLUSAM VAS I FAKAT VAM SE SMIJEM,,,JEDINI KOREKTAN FRAJER KOJI JE U POLICIJI RADIO PO P.S. BIO JE TAJ ISTI ALIJA JASAREVIĆ,,,FRAJER SPOSOBAN KAO NIKO OD OVIH SADASNJIH,,,ISTO TAKO MANGUP ZA SVE OVE MANGUPE,,,JOS OD PRIJE RATA,,,SVI VI KOJI PRICATE NESTO O NJEMU NEMATE POJMA O COVJEKU KOLIKU HERCIKU IMA I KAKVIM JE MANGUPIMA PUCO SAMARE,,,VJERUJETE MI,,,ZBOG POSTENJA GA POCELI SIKANIRATI U MUP-U JER SU OSTALI BILI KRIMOSI,,,BEZ VEZE JEDAN BANALAN PRIMJER ,,,,KRALI NAM AUTA U DOSLUHU SA NASIM KRIMINALCIMA I UZIMALI NAM NASE PARE ZA NASA AUTA,,,ETO TO SU NASI POLICAJCI,,,A DA NE PRICAM KAKVE SU MU DRUGE SMICALICE PRAVILI JER NIJE HTJEO SA NJIMA U KOLO,,,JA FAKAT MOMKA ZNAM EXTRA,,,,JEST MALO LJAKASE ALI JE POŠTEN I NIJE PIČKA,,,,I VJERUJEM DA BI SE SA NJIM MNOGE STVARI PROMIJENILE,,,,NE TREBA BITI KOMANDIR SPECIJALNE VEC MINISTAR MUPA-a PA BI SVE FERCERALO KAKO TREBA,,,NEBI BILO NI GASIJA,NI FACA,NI KELJEMENDIJA,KAJEVICA I OSTALIH,,VJERUJETE MI
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#62 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by potpuni stranac »

jazz001 wrote:SLUSAM VAS I FAKAT VAM SE SMIJEM,,,JEDINI KOREKTAN FRAJER KOJI JE U POLICIJI RADIO PO P.S. BIO JE TAJ ISTI ALIJA JASAREVIĆ,,,FRAJER SPOSOBAN KAO NIKO OD OVIH SADASNJIH,,,ISTO TAKO MANGUP ZA SVE OVE MANGUPE,,,JOS OD PRIJE RATA,,,SVI VI KOJI PRICATE NESTO O NJEMU NEMATE POJMA O COVJEKU KOLIKU HERCIKU IMA I KAKVIM JE MANGUPIMA PUCO SAMARE,,,VJERUJETE MI,,,ZBOG POSTENJA GA POCELI SIKANIRATI U MUP-U JER SU OSTALI BILI KRIMOSI,,,BEZ VEZE JEDAN BANALAN PRIMJER ,,,,KRALI NAM AUTA U DOSLUHU SA NASIM KRIMINALCIMA I UZIMALI NAM NASE PARE ZA NASA AUTA,,,ETO TO SU NASI POLICAJCI,,,A DA NE PRICAM KAKVE SU MU DRUGE SMICALICE PRAVILI JER NIJE HTJEO SA NJIMA U KOLO,,,JA FAKAT MOMKA ZNAM EXTRA,,,,JEST MALO LJAKASE ALI JE POŠTEN I NIJE PIČKA,,,,I VJERUJEM DA BI SE SA NJIM MNOGE STVARI PROMIJENILE,,,,NE TREBA BITI KOMANDIR SPECIJALNE VEC MINISTAR MUPA-a PA BI SVE FERCERALO KAKO TREBA,,,NEBI BILO NI GASIJA,NI FACA,NI KELJEMENDIJA,KAJEVICA I OSTALIH,,VJERUJETE MI
a nakon toga bi svizac zamotao čokoladu.
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#63 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

jazz001 wrote:SLUSAM VAS I FAKAT VAM SE SMIJEM,,,JEDINI KOREKTAN FRAJER KOJI JE U POLICIJI RADIO PO P.S. BIO JE TAJ ISTI ALIJA JASAREVIĆ,,,FRAJER SPOSOBAN KAO NIKO OD OVIH SADASNJIH,,,ISTO TAKO MANGUP ZA SVE OVE MANGUPE,,,JOS OD PRIJE RATA,,,SVI VI KOJI PRICATE NESTO O NJEMU NEMATE POJMA O COVJEKU KOLIKU HERCIKU IMA I KAKVIM JE MANGUPIMA PUCO SAMARE,,,VJERUJETE MI,,,ZBOG POSTENJA GA POCELI SIKANIRATI U MUP-U JER SU OSTALI BILI KRIMOSI,,,BEZ VEZE JEDAN BANALAN PRIMJER ,,,,KRALI NAM AUTA U DOSLUHU SA NASIM KRIMINALCIMA I UZIMALI NAM NASE PARE ZA NASA AUTA,,,ETO TO SU NASI POLICAJCI,,,A DA NE PRICAM KAKVE SU MU DRUGE SMICALICE PRAVILI JER NIJE HTJEO SA NJIMA U KOLO,,,JA FAKAT MOMKA ZNAM EXTRA,,,,JEST MALO LJAKASE ALI JE POŠTEN I NIJE PIČKA,,,,I VJERUJEM DA BI SE SA NJIM MNOGE STVARI PROMIJENILE,,,,NE TREBA BITI KOMANDIR SPECIJALNE VEC MINISTAR MUPA-a PA BI SVE FERCERALO KAKO TREBA,,,NEBI BILO NI GASIJA,NI FACA,NI KELJEMENDIJA,KAJEVICA I OSTALIH,,VJERUJETE MI

Prije izvjesnog vremena Alija je bio komandir SP u Novom Gradu a policajcima je dolazio u kontrolu sa privatnim vozilom jednog kriminalca sa alipasinog polja gdje je i ovaj bio prisutan te se na policajce obrusavao da su neispravni i to sve pred ovim kriminalcem.Pa nije dzaba nogu dobio iz policije.
User avatar
moler
Posts: 813
Joined: 26/04/2008 15:30
Location: sarajevo

#64 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by moler »

najlakše je opominjati molera
User avatar
moler
Posts: 813
Joined: 26/04/2008 15:30
Location: sarajevo

#65 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by moler »

jazz001 wrote:SLUSAM VAS I FAKAT VAM SE SMIJEM,,,JEDINI KOREKTAN FRAJER KOJI JE U POLICIJI RADIO PO P.S. BIO JE TAJ ISTI ALIJA JASAREVIĆ,,,FRAJER SPOSOBAN KAO NIKO OD OVIH SADASNJIH,,,ISTO TAKO MANGUP ZA SVE OVE MANGUPE,,,JOS OD PRIJE RATA,,,SVI VI KOJI PRICATE NESTO O NJEMU NEMATE POJMA O COVJEKU KOLIKU HERCIKU IMA I KAKVIM JE MANGUPIMA PUCO SAMARE,,,VJERUJETE MI,,,ZBOG POSTENJA GA POCELI SIKANIRATI U MUP-U JER SU OSTALI BILI KRIMOSI,,,BEZ VEZE JEDAN BANALAN PRIMJER ,,,,KRALI NAM AUTA U DOSLUHU SA NASIM KRIMINALCIMA I UZIMALI NAM NASE PARE ZA NASA AUTA,,,ETO TO SU NASI POLICAJCI,,,A DA NE PRICAM KAKVE SU MU DRUGE SMICALICE PRAVILI JER NIJE HTJEO SA NJIMA U KOLO,,,JA FAKAT MOMKA ZNAM EXTRA,,,,JEST MALO LJAKASE ALI JE POŠTEN I NIJE PIČKA,,,,I VJERUJEM DA BI SE SA NJIM MNOGE STVARI PROMIJENILE,,,,NE TREBA BITI KOMANDIR SPECIJALNE VEC MINISTAR MUPA-a PA BI SVE FERCERALO KAKO TREBA,,,NEBI BILO NI GASIJA,NI FACA,NI KELJEMENDIJA,KAJEVICA I OSTALIH,,VJERUJETE MI
kad je toliki mangup mšto je molio cacu da ga nešamara?
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#66 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by neprilagodjena »

Meni je Vikic dobar :) :)
User avatar
moler
Posts: 813
Joined: 26/04/2008 15:30
Location: sarajevo

#67 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by moler »

neprilagodjena wrote:Meni je Vikic dobar :) :)
i meni al onako....
Olimpijac
Posts: 59
Joined: 13/10/2008 18:59
Location: Sarajevo

#68 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Olimpijac »

Vikara je prava ljudina a i komadant je specijalne jedinice FMUP. :bih:
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#69 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by A-R-N-I »

Vikaru za direktora FUP-a ili komesara KMUP-a :bih: :bih:
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#70 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by barby02 »

Pridruzujem se sa zeljama za Vikica :-D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#71 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by neprilagodjena »

Eto propade Alija :lol: :lol:
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#72 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by A-R-N-I »

neprilagodjena wrote:Eto propade Alija :lol: :lol:
Gdje je propao???? u shaht???? :lol: :lol:
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#73 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by neprilagodjena »

Ma propao Alija i njegova kampanja.

Vikic je glavni :-D :-D


Bjezim prije neg se zandar vrati :run: :run:
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#74 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by Joey Tribbiani »

Vikic je legenda!
User avatar
A-R-N-I
Posts: 599
Joined: 14/02/2007 00:06
Location: Sarajevo

#75 Re: aliju jasarevica za komandira specijalne

Post by A-R-N-I »

neprilagodjena wrote:Ma propao Alija i njegova kampanja.

Vikic je glavni :-D :-D


Bjezim prije neg se zandar vrati :run: :run:

Vikic je uvijek i bio glavni,,,, :D :D :D :bih: :bih:
Post Reply