SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#10551 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Zovem se Zelena »

Ovu raju iz Slavonskog Broda znam... Dragan oženjen mojom prvom komšinicom, imaju dvoje djece... NJegov je onaj luna park dole kod RTV doma. I ovaj momak iz Tz koji je poginuo vjerovatno je radio kod njih jer uvijek zaposle 10ak naših ljudi dok su u Bosni...
Sve u svemu, stravično zaista, prolazila sam sinoć dole nakon nesreće. Želim svima brz oporavak!
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#10552 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by skojotovski »

Pipi, smijem li pitati za koga si glasao? Jesu li te iznevjerili?
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#10553 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by hrasno38 »

Opet neki ovdje brkaju babe i zabe. Nije policija kriva jer u ogromnoj vecini slucajeva ona odradi svoj posao krivi su sudovi i zakoni. Za ovakve majmune je robija, jedno 5 godina od toga najmanje pola u sobi sa najvecim hebacima....ne 5 godina zatvora nego 5 godina pakla. A babo i majka ako se pobune i njima drmnuti zestoku kaznu. Ovo su klasicne ubice i razlika izmedju ovih i Turkoviceve grupe je skoro pa nikakva.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10554 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by O'zone »

Četiri osobe povrijeđene
Nakon udesa kod RTV doma preminuo mladić iz Tuzle
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila na raskrsnici kod RTV doma na Alipašinom Polju u Sarajevu, poginula je jedna osoba, a povrijeđene četiri.
"Dva i po sata nakon nesreće, u 2:00, u prostorijama Klinike za urgentnu medicinu KCUS-a preminuo je S. S. iz Tuzle rođen 1983. godine. On je u KUM dovezen sa teškim povredama i traumom", potvrdila je za Sarajevo-x.com Biljana Jandrić, glasnogovornica KCUS-a.

Ona je rekla da je u KUM dovezen i Dragan Vrdoljak, iz Slavonskog Broda, rođen 1979. godine. On je u bolnicu stigao sa fakturom sinusa, nosne kosti i kontuzijama po glavi. Zadržan je na KUM-u na liječenju.

"U nesreći je povrijeđen i Muamer Trle iz Sarajeva, rođen 1988. godine. On je zadobio frakturu lijevog stopala i kontuzije pluća. Najvjerovatnije će biti pušten na kućno liječenje", rekla je Jandrić za naš portal.

Enver Pašić, također iz Sarajeva, rođen 1988. godine, prošao je sa nešto lakšim povredama. Dovezen je sa kontuzijama po glavi i licu i posjekotinom usne. Nakon ukazane pomoći pušten je na kućno liječenje. S njim je iz bolnice otpušten i 19-godišnji Zuhdija Seferović, koji je primljen sa povredama glave i lica.

Podsjećamo da su u saobraćajnoj nesreći učestovali Golf 3 i kombi Mercedes Vito.
:(

Nemam više komentara na ove gluposti zbog kojih ljudi ginu
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#10555 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by shin »

Zna li neko ime vozaca golfa?
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#10556 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by dzeno123 »

skojotovski wrote:Pipi, smijem li pitati za koga si glasao? Jesu li te iznevjerili?
Za SDP je glaso vidis da govori da je protiv rusenja vlasti nasiljem i sl. Kad kaze imate izbore pa glasajte to znaci glasajte za SDP da istisnemo i ovo malo minderasa i tornjevaca.
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#10557 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by velikibrnjo »

shin wrote:Zna li neko ime vozaca golfa?
i mene interesuje
User avatar
mahalaš
Posts: 364
Joined: 27/05/2010 19:51

#10558 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by mahalaš »

shin wrote:Zna li neko ime vozaca golfa?
Mora biti jedan od ove trojice:
"U nesreći je povrijeđen i Muamer Trle iz Sarajeva, rođen 1988. godine. On je zadobio frakturu lijevog stopala i kontuzije pluća. Najvjerovatnije će biti pušten na kućno liječenje", rekla je Jandrić za naš portal.

Enver Pašić, također iz Sarajeva, rođen 1988. godine, prošao je sa nešto lakšim povredama. Dovezen je sa kontuzijama po glavi i licu i posjekotinom usne. Nakon ukazane pomoći pušten je na kućno liječenje. S njim je iz bolnice otpušten i 19-godišnji Zuhdija Seferović, koji je primljen sa povredama glave i lica."

Mislim da je ovaj prvi jer je zadobio frakturu stopala. Ako ga ne optuze za ubistvo, onda jbga :x

Steta je sto uvijek poginu i tesko nastradaju neduzni, a debili prodju sa laksim povredama :roll:
Last edited by mahalaš on 13/09/2011 09:46, edited 1 time in total.
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#10559 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by gurabija78 »

policija ne radi svoj posao, vrlo jednostavno! neko je vec pomenuo da u vecernjim satima ne mozes proci ulicama Sarajeva a da te ne preteknu 2-3 BMWa i Golfcine sa po 120-130 KM/h. Valjda su kamere rjesenja za sve nase probleme? lijepo se vidi na fotografijama sa-x da je golfcina na talijanskim tablama. da nece mozda kantonalni prasinari kontaktirati jarane u talijanskoj miliciji da se raspitaju ciji je auto? za mene su svi ovi majmuni/trkaci za volanom potencijalne ubice, i zivota mi moga, tako cu ih i tretirati, kad vec policija nece, ako i naslutim da ce zivot mog djeteta biti ugrozen njihovim divljanjem. Stalno se govori kako uzimanje stvari u svoje ruke nije rjesenje? evo niko da ponudi bolje rjesenje? policija se ponasa ko privatna firma koja ima koncesiju da naplacuje kazne za manje prekrsaje i vrsi uvidjaje kad se sranje vec dogodi? dokle?
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#10560 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by mrtva kokoš »

muamer trle, enver pasic, hmm cini mi se da ih znam, onako iz vidjenja, iz a faze su...
nista lijepo google ne izbacuje, ovaj je brat od faće. samo je pitanje u kojem su oni autu bili golf-u ili bmw-u...
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#10561 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by shin »

Muamer Trle google search

http://www.blogger.ba/slike/26125.412055.jpg

Stavljam cenera da je ovaj lik, drugi cener da je vozio.
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#10562 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Zavatoni »

A možda je trkač izbjegavao senzore kamere, tako što je išao u traku za odvajanje prema RTV-u. Sam vidio da to rade. Kako je bilo crveno, to znači da je ovom iz luna-parka bilo zeleno. I to je to... Naravno, samo nagađam.

U svakom slučaju ubistvo sa predumišljajem za vozača Golfa, a saučesništvo za vozača BMW-a. Drugačije ne bi smijelo biti.
Ado88
Posts: 48
Joined: 09/10/2009 20:52

#10563 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Ado88 »

Ovdje program je takav da cesto neko strada. Nevin il' kriv, svejedno, tako to frcera. Moc i pare kada igraju tad ne postoji mjera.
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#10564 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by gurabija78 »

da je srece, murija bi stajala na svakom prosirenju, sa dugim cijevima, ali ne samo da bi naplacivala kazne onima sto nisu dali zmigavac kad su ulazili u raskrsnicu, nego da bi majmunima koji su predmet teme otimali aute i vozacke dozvole....
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#10565 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Trenutno korisnika/ca: Ado88, Frooteky, Ghibli, glockov kolac, gol-man, gurabija78, Jingo, junkers, koma, mahalaš, Master.DKP, novi.dan.nova.nafaka, okean, winnie, YaSSal, Zavatoni i 89 gostiju.

Samo su teme o Džeki kad igra City a Džekson daje 4 gola posjećenije od ove trenutno. To bi valjda trebalo značiti našoj vrloj vlasti da se nešto pod hitno učini...
Ado88
Posts: 48
Joined: 09/10/2009 20:52

#10566 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Ado88 »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Trenutno korisnika/ca: Ado88, Frooteky, Ghibli, glockov kolac, gol-man, gurabija78, Jingo, junkers, koma, mahalaš, Master.DKP, novi.dan.nova.nafaka, okean, winnie, YaSSal, Zavatoni i 89 gostiju.

Samo su teme o Džeki kad igra City a Džekson daje 4 gola posjećenije od ove trenutno. To bi valjda trebalo značiti našoj vrloj vlasti da se nešto pod hitno učini...
A sta ocekujes, da se neko brine zbog tamo neke nesrece gdje je neko poginuo?
Ma daj.
Takva smo sorta da bi se brinuli samo da je neko nas ucestvovao u toj nesreci, a ovako, ma koga je briga za druge.
User avatar
rimac
Posts: 439
Joined: 22/09/2004 11:09

#10567 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by rimac »

gurabija78 wrote:policija ne radi svoj posao, vrlo jednostavno! neko je vec pomenuo da u vecernjim satima ne mozes proci ulicama Sarajeva a da te ne preteknu 2-3 BMWa i Golfcine sa po 120-130 KM/h. Valjda su kamere rjesenja za sve nase probleme? lijepo se vidi na fotografijama sa-x da je golfcina na talijanskim tablama. da nece mozda kantonalni prasinari kontaktirati jarane u talijanskoj miliciji da se raspitaju ciji je auto? za mene su svi ovi majmuni/trkaci za volanom potencijalne ubice, i zivota mi moga, tako cu ih i tretirati, kad vec policija nece, ako i naslutim da ce zivot mog djeteta biti ugrozen njihovim divljanjem. Stalno se govori kako uzimanje stvari u svoje ruke nije rjesenje? evo niko da ponudi bolje rjesenje? policija se ponasa ko privatna firma koja ima koncesiju da naplacuje kazne za manje prekrsaje i vrsi uvidjaje kad se sranje vec dogodi? dokle?
Amin!
YaSSaL
Posts: 15
Joined: 24/02/2009 13:34

#10568 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by YaSSaL »

gurabija78 wrote:da je srece, murija bi stajala na svakom prosirenju, sa dugim cijevima, ali ne samo da bi naplacivala kazne onima sto nisu dali zmigavac kad su ulazili u raskrsnicu, nego da bi majmunima koji su predmet teme otimali aute i vozacke dozvole....
Tu su oni, kad ja zaustavim auto gdje ne treba, s neba padnu odmah pred mene...

I hajd sto mi pisu kaznu, nemam nista protiv toga, svjesno sam parkiranjem u zabrani sebi uzeo pare iz dzepa, ali sto mi takvo predavanje drze i takvim tonom, neko bi pomislio da sam upravo izvrsio tesko kriminalno djelo ili ubistvo...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#10569 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by mrtva kokoš »

gurabija78 wrote:da je srece, murija bi stajala na svakom prosirenju, sa dugim cijevima, ali ne samo da bi naplacivala kazne onima sto nisu dali zmigavac kad su ulazili u raskrsnicu, nego da bi majmunima koji su predmet teme otimali aute i vozacke dozvole....
nikada mi necemo imati americku policiju (jedna od rijetkih stvari kod njih koja mi se svidja), ovdje kod nas policija zaustavlja samo da bi sebi namirila kredit posto im plate nisu dovoljne, kriju se po zbunju iza bendera i sta ti ja znam i pucaju kazne onima koji 5-10km/h prekorace brzinu, zaborave upaliti svjetla i sl. uglavnom rade ono sto ne bi trebali da rade.
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#10570 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by cappy_tempo »

http://www.facebook.com/profile.php?id=1570569752

valjda je ovo jedan od junaka. slike same govore i ajde crasy junacino jel ti treba vise dokaza od pojedinih slika da mu kicmu slomijete ili ces opet reci kako nije do vas nego do suda? :x kad vidim kakav je zelim mu sporu i bolnu smrt. oni sto se skupljaju na stupu kod podvoznjaka voze street race koji je legalno organizovan i znaju nekad proletiti gradom da se ne lazemo ali to je ono prva,druga i pusti gas jer su ljudi skontali da nije vrijedno ni njihovog zivota niti tudjeg,a uostalom treba se znati i trkati ali eto danas su svi trkaci familije im se sjetim.

ja se izvinjavam na psovanju ali ne moze vise,svaki dan il upucan il zboden il pogino u sudaru. nek se svi redom nose u neku stvar od ovih "mangupa" pa do komplet drzave.
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#10571 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by hrasno38 »

gurabija78 wrote:policija ne radi svoj posao, vrlo jednostavno! neko je vec pomenuo da u vecernjim satima ne mozes proci ulicama Sarajeva a da te ne preteknu 2-3 BMWa i Golfcine sa po 120-130 KM/h. Valjda su kamere rjesenja za sve nase probleme? lijepo se vidi na fotografijama sa-x da je golfcina na talijanskim tablama. da nece mozda kantonalni prasinari kontaktirati jarane u talijanskoj miliciji da se raspitaju ciji je auto? za mene su svi ovi majmuni/trkaci za volanom potencijalne ubice, i zivota mi moga, tako cu ih i tretirati, kad vec policija nece, ako i naslutim da ce zivot mog djeteta biti ugrozen njihovim divljanjem. Stalno se govori kako uzimanje stvari u svoje ruke nije rjesenje? evo niko da ponudi bolje rjesenje? policija se ponasa ko privatna firma koja ima koncesiju da naplacuje kazne za manje prekrsaje i vrsi uvidjaje kad se sranje vec dogodi? dokle?
Nisi u pravu, masa ovih trkaca ima bezbroj kazni, oduzetih automobila i zaustavljanja policije ali ne moze ga policija strpati u zatvor. Kad ovdje covjek napise da nama treba Titina policija koja prvo udara pa onda prica dignu se raznorazni zastitnici demokratije, kad nasa policije uzme pa razbije po kojeg fasisticki nastrojenog navijaca, narkomana ili kriminalca opet se demokrate busaju u prsa i bune, kad policija pocne silom da rjesava probleme u gradu kao sto su recimo bili na stadionu Kosevo svi su krivi samo ne izgrednici, kad policija upadne kod jednog od vodecih krimanalaca u Sarajevu i primjeni silu odmah bude suspendovana do kraja zivota.....e pa gospodo u tom slucaju nije kriva policija nego zakon koji ne stiti njihov rad nego stiti rad onih koji su protiv zakona i u tom slucaju nije kriva policija nego sistem.
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#10572 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by ifbbpro »

Ovo sa trkacima postaje alarmantno, poubijase sav neduzan i normalan narod. :x
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#10573 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by ifbbpro »

Ne gledam ja dzaba lijevo - desno kada se uvece ukljucujem na glavnu, znam da budale svako malo prolaze kroz crveno..
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#10574 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Cafe Camargue »

Zavatoni wrote:A možda je trkač izbjegavao senzore kamere, tako što je išao u traku za odvajanje prema RTV-u. Sam vidio da to rade. Kako je bilo crveno, to znači da je ovom iz luna-parka bilo zeleno. I to je to... Naravno, samo nagađam.
nema potrebe da ih izbjegava, vozi auto na stranim tablicama (čitaj: kamere mu ne mogu ništa) :-x
User avatar
hrasno38
Posts: 31397
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#10575 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by hrasno38 »

A da je tacno ovo sto pisem za policiju lako je provjeriti samo ako se malo detaljnije pregleda ovaj forum i malo progugla:
Vozač prikupio 204 saobraćajna prekršaja
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/clanak/090623044

Dva vozača sa 157 evidentiranih prekršaja:
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahroni ... /090721050

U 24 sata uručen 221 prekršajni nalog:
http://www.sutra.ba/novost/27623/U-24-s ... ajni-nalog

Sarajevo: Čak 283 prekršaja u saobraćaju:

03.09.2011
KONTROLA SAOBRAĆAJA
U toku proteklog dana, službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo, preduzimajući redovne mjere kontrole saobraćaja, podnijeli su dva zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka, uručili su 563 prekršajnih naloga, a za lakše prekršaje upozorili 75 vozača.

Iz saobraćaja je isključeno 20 vozača zbog upravljanja motornim vozilom pod dejstvom alkohola, tri lica bez položenog vozačkog ispita, kao i tri lica prije sticanja prava na upravljanje motornim vozilom, saopćeno je iz Odsjeka za odnose sa javnošću MUP-a Kantona Sarajevo

Dakle nikako ne moze biti do policije!
Locked