SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4901 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by snaga_znanja »

Ma ovo je jos jedna od onih prica kada zgodna i "pametna" zavrsi sa notornim kriminalcem....
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#4902 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by thepatriot »

User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4903 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by snaga_znanja »

thepatriot wrote:http://www.alfatv.ba/index.php/emisije/kontra-gard


Jel to ova??? HM... 8-)
sa stranice:
Onima koji redovno prate ovu emisiju nije teško naslutiti zašto mnogi zaobilaze razgovor sa Šejlom Jugo-Turković.

:lol:

Mozda sto joj muz ubica? :lol:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#4904 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by astrid »

....šta vam je ,žena je nevina :oops:

:run:
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#4905 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by goldenlily »

Opa,izgleda da Suljo uzvraća za sve ono maltretiranje i pominjanje famElije i sl. od strane Avaza,počeo je perjanice da Him skida :D .
Go Suljo go :D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#4906 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Magarece_godine »

astrid wrote:....šta vam je ,žena je nevina :oops:

:run:
Čuj nevina a udata ? Kako to ?
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#4907 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by goldenlily »

Magarece_godine wrote:
astrid wrote:....šta vam je ,žena je nevina :oops:

:run:
Čuj nevina a udata ? Kako to ?
Reko doktor Reuf Karabeg,kaže on vraća i obraz ženama i povećava konfekcijske brojeve,sve moRe,smao tipla :D
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4908 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by snaga_znanja »

goldenlily wrote:
Magarece_godine wrote:
astrid wrote:....šta vam je ,žena je nevina :oops:

:run:
Čuj nevina a udata ? Kako to ?

Reko doktor Reuf Karabeg,kaže on vraća i obraz ženama
i povećava konfekcijske brojeve,sve moRe,smao tipla :D
:lol: :thumbup:
User avatar
pringless
Posts: 267
Joined: 14/08/2009 13:11

#4909 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by pringless »

ko je Suljo? :-D
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#4910 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by goldenlily »

pringless wrote:ko je Suljo? :-D
Pa iz vica,jebo ga ti :D
Pa nek i dalje pričaju,kako su Suljo i Mujo levati. :D
Last edited by goldenlily on 21/09/2010 16:29, edited 1 time in total.
ljeljenca
Posts: 87
Joined: 23/10/2009 01:58

#4911 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by ljeljenca »

kazu da je ona urlala: "dragi zijo ne predaji se! mi smo bosnjacki bonnie & clyde!"
User avatar
pringless
Posts: 267
Joined: 14/08/2009 13:11

#4912 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by pringless »

goldenlily wrote:
pringless wrote:ko je Suljo? :-D
Pa iz vica,jebo ga ti :D
Pa nek i dalje pričaju,kako su Suljo i Mujo levati. :D
aha hehe :-D :-D
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#4913 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Pera Trta »

Hmmm...pitam se je li bilo sličnih komentara kada je novinarka BHT 1 Svjetlana Topalić ranjena u mafijaškom obračunu, meta je valjda bio njen ljubavnik, neki paljanski krimos.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4914 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by burek_in_space »

Pera Trta wrote:Hmmm...pitam se je li bilo sličnih komentara kada je novinarka BHT 1 Svjetlana Topalić ranjena u mafijaškom obračunu, meta je valjda bio njen ljubavnik, neki paljanski krimos.
Rata Spajic.
U njegovom drushtvu je ranjena.

A ne znam na kakve komentare mislish?!
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#4915 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by astrid »

Pera Trta wrote:Hmmm...pitam se je li bilo sličnih komentara kada je novinarka BHT 1 Svjetlana Topalić ranjena u mafijaškom obračunu, meta je valjda bio njen ljubavnik, neki paljanski krimos.

...pa Šejla nije ranjena slučajno u nekom obračunu , već uhapšena(namjerno)vjerovatno s razlogom.
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#4916 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Pera Trta »

burek_in_space wrote:
Pera Trta wrote:Hmmm...pitam se je li bilo sličnih komentara kada je novinarka BHT 1 Svjetlana Topalić ranjena u mafijaškom obračunu, meta je valjda bio njen ljubavnik, neki paljanski krimos.
Rata Spajic.
U njegovom drushtvu je ranjena.

A ne znam na kakve komentare mislish?!
Pa tipa "bošnjački Boni i Klajd" i sl...
A nešto se ni tužilaštva izgleda nisu plaho interesovala otkud ona tamo tada. Evo i sad dnevnik vodi u sred Sarajeva, čak je i knjigu napisala kako se vratila iz mrtvih.
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#4918 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by Pera Trta »

Bosanski Goodfellas :shock:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#4919 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by smoki_choko »

evo na dnevniku FTV kazu da su nasli dva tijela na Bjelasnici, lica koja su bila nestala i jos dva se traze oko kaknja. akcija u kaknju u toku
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#4920 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by minjonja »

ovaj werner... jel to covjek iz hrvatske, mislim splita, koji je bio nestao pa su bili poljepljeni plakati po gradu gdje je porodica kumila za neke informacije? ili je to neki drugi nestali?
User avatar
pringless
Posts: 267
Joined: 14/08/2009 13:11

#4921 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by pringless »

on je iz Travnika, onaj drugi je iz ST
User avatar
clav
Posts: 848
Joined: 12/07/2008 23:38

#4922 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by clav »

minjonja wrote:ovaj werner... jel to covjek iz hrvatske, mislim splita, koji je bio nestao pa su bili poljepljeni plakati po gradu gdje je porodica kumila za neke informacije? ili je to neki drugi nestali?
ne znam za te plakate ali procitaj onaj prvi link sto sam postavio, mozda je ovaj tolic u pitanju.
Hajrudin Memović je uhićen u policijskoj zasjedi, u središtu Sarajeva, dok je od članova obitelji Marija Tolića pokušao iznuditi 75.000 eura, nudeći im informacije o nestalom rođaku koje su bile poznate samo užem krugu ljudi dobro upućenih u istragu. Pritisnut čvrstim policijskim dokazima sitni kriminalac Memović je vrlo brzo pristao na suradnju, tražeći da mu se zauzvrat osigura status svjedoka pokajnika. Iskaz Hajrudina Memovića, do čijih je dijelova došla i Slobodna Bosna, zaprepastio je čak i najiskusnije policijske inspektore!
ovaj clanak je iz jula, a inace prvi put o slucaju je pisala slobodna bosna jos u aprilu, pa je zijad ganjao avdica po gradu. neke su stvari izgleda i gore nego se cine na prvi pogled. komotno moze filmska prava prodati ovaj turkovic.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4923 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by burek_in_space »

Pera Trta wrote: Pa tipa "bošnjački Boni i Klajd" i sl...
A nešto se ni tužilaštva izgleda nisu plaho interesovala otkud ona tamo tada. Evo i sad dnevnik vodi u sred Sarajeva, čak je i knjigu napisala kako se vratila iz mrtvih.
Pa popila olova jer nije odolila sharmu ili nazovi to kako god hocesh ubijenog kriminalca u chijem drushtvu je bila.
Nije mi namjera da je pravdam, ni ne znam je, ali mislim da se ne mozhe povezati, bar ne na isti nachin, njen i sluchaj brachnog para Turkovic.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#4924 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by bjelave »

Zika Turkovic je isao u I gimnaziju, prva ili druga generacija usmjerenog, postanski smjer. S Bistrika je, a porijeklom Sandzo. Imo je starijeg brata Mitketa, Mithata, koji je tokom rata zijanio u Italiji. Prije rata su bili sitni mangupi ali ne previse nasilni ili psihopate. Sana po zapadu im je bila zanimanje.

Poslije rata sam sretao Ziku par puta slucajno na ulici. Uvijek bi se fino javio. Nije mi padalo na pamet da je mafijas tog profila iako mu se ime cesto spominjalo po novinama.
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#4925 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA

Post by sofist »

Kazu da ova Sejla nije privedena, advokat demantuje FTV. A sto se Topalićke tiče, malo je žena Rati odolilo, nije ni ona izuzetak. Mada ne znam sta je on vidio na njoj, al' eto... Nasla se u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu, imala je srecu da prezivi.
Locked