Dogovori za protest 13. 2.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#426

Post by Skyfox »

Daphna wrote:
Skyfox wrote:
Daphna wrote:
Ljudi, nije bitno gdje i koliko sati. Dajte da se pojavimo u subotu!
:thumbup:
Mani se tih prstića gore već dovuci guzu
:-D
:kiss:
dolazim off skroz 8-) sa crvenim detaljem :oops: :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#427

Post by johnnykola »

jednog ste izgubili.
odjebajem
ja od ovog koji bi
sad da mu posaljem
pm, pa da se
nadjemo i marisemo.
kako sam se samo usro!!!
auuuuuuuuu!!!
ovo sve u skokovima.
da bi mu sto lakse
izbjego cazza. :D
napalio se.
evo jedna moja prigodna
u stihovima:

***

dobra je bosna
kao kruh
ali je i
živi kurac
u njoj žive ljudi
s mišlju u glavi:
krene li opet
rat
tačno znam
kome ću pokucati
na vrata
i otkinuti glavu
u
srcu
kruha
kurac
mržnja
kurac
mržnja
kurac
mržnja
cazzo
cazzo
cazzo





cuvajte se!
User avatar
morti
Posts: 1594
Joined: 23/03/2004 18:08
Location: Republika Peyton

#428

Post by morti »

slažem se da treba malo sačekati, bar malo postati imun na provokacije, jer rečenice tipa "niš od ovog" samo šire negativnost tamo gdje je nema...raja se uspaniči...

a raja nam treba skulirana maksimalno...

dakle polako...

pogledajte koji crtić :D
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#429

Post by Brando »

in_my_skin wrote:
Liberalism wrote: Nego zna li neko sta je sa muzicarima koji su i do sada podrzavali DOSTA!

Neznam jeli neko o tome vec govorio, trebalo bi mozda vise govoriti o tome da se oslobodi optuzbe Sanjina Buze.

Usput, vjerujem da ce Silajdzic poceti redom privoditi sve koji su povezani sa DOSTA! i GROZD-om, i da mozda vec prijete krivicnim prijavama.

Oni, a posebno Silajdzic zeli sve u korjenju sasjeci, jer zna da mu je ovako buducnost neizvesna... pogotovo sto je on mislio do sefa drzave dogurati.
to su ti sve ostaci komunizma u glavama nasih ljudi, suti i trpi, glavu u rupu...razlog vise da se ide dalje... Walter nije grozd niti dosta i zato opet kazem da je bezveze sto su oni javno usli u ovo jer zbog njih se i javljaju price o politizaciji i svemu udrugom a ne bih ulazio u to zasto su oni javno usli u sve ovo...

ali pazite...steta je velika sto je gras odustao od potpore, jer ljudi bi se prodrmali u citavom gradu pa bi rekli jebes to sve ili bi rekli idemo i mi tamo slijedeci put...ali opet kazem ne treba o grozdu pricati niti o dosta jer su nebitni...jebes logiku ako ih pohapse sve ce se raspasti? nek ih hapse...ali narod ne mogu pohapsiti i to je to

opet kazem kafana a ne forum!!!
valter071
Posts: 39
Joined: 26/01/2008 13:18
Contact:

#430

Post by valter071 »

A sada nešto vezano za Denisa:

STILOM A NE SILOM!!

Molim vas pridružite se tihom protestu koji se dešava i izvjesite crvenu tkaninu na prozor ili balkon u znak protesta protiv nasilja i korupcije. Crvena tkanina predstavlja i simbolizira prolivenu krv nedužnih i pravednika u Sarajevu. Simbolizira Denisovu krv. Ružu Sarajeva i srce Sarajeva koje se poklanja svaki SFF. Neka Sarajevo pokloni svoje srce Denisu za ovo krvavo Valetinovo.


Hvala
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#431

Post by PITARKA_SA »

ovi omladinci i omladinke iz sda i szbh, mogu jos 500 clanova ovdje ukljuciti i palamuditi i pokusavati da zbune narod,nece im uspjeti.

znamo sta nam je cilj,znamo protiv koga i cega dizemo glas i NIKO nas nece obeshrabriti.
samo vi branite "svoje" i stitite sopstvena ledja i interese,ali ovaj narod vise nece sutiti i glumiti ovce,dok gospoda iz vlasti haraju i pljuju po nasoj zemlji.


dosta je bilo ponizavanja,bahatog ponasanja,lazi za sav zivot
sto je previse previse je.

a onima koji brane gospodu(bandu) nek je njima na obraz,ako ga uopste imaju.


ljudi nemojte paniciti,slusati dezinformacije,samo sabur.u subotu se vidimo i nemojte dozvoliti da vas saka ubacenih razuvjeri da vase misli i stavovi nisu ok i da nemamo drugog izbora nego trpiti i sutiti.

dosta vise !!!!!!!!

vidimo se u subotu.
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#432

Post by jasminasab »

Evo ko hoce da postavi pitanje Semihi, ima priliku ovdje.

Gradonačelnica će gostovati u programu Radija Sarajevo 90,2 i odgovarati na naša i vaša pitanja u petak 15. februara od 10, 00 do 11, 00.

Ukoliko želite uputiti pitanje na koje bi se odgovor mogao potražiti u najavljenoj emisiji, molimo vas da koristite rubriku komentari.
romulus
Posts: 20
Joined: 11/02/2008 15:50

#433

Post by romulus »

PITARKA_SA wrote:ovi omladinci i omladinke iz sda i szbh, mogu jos 500 clanova ovdje ukljuciti i palamuditi i pokusavati da zbune narod,nece im uspjeti.

znamo sta nam je cilj,znamo protiv koga i cega dizemo glas i NIKO nas nece obeshrabriti.
samo vi branite "svoje" i stitite sopstvena ledja i interese,ali ovaj narod vise nece sutiti i glumiti ovce,dok gospoda iz vlasti haraju i pljuju po nasoj zemlji.


dosta je bilo ponizavanja,bahatog ponasanja,lazi za sav zivot
sto je previse previse je.

a onima koji brane gospodu(bandu) nek je njima na obraz,ako ga uopste imaju.


ljudi nemojte paniciti,slusati dezinformacije,samo sabur.u subotu se vidimo i nemojte dozvoliti da vas saka ubacenih razuvjeri da vase misli i stavovi nisu ok i da nemamo drugog izbora nego trpiti i sutiti.

dosta vise !!!!!!!!

vidimo se u subotu.
x2
User avatar
starii
Posts: 3301
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#434

Post by starii »

predlažem da za našu gradonačelnicu semihu i našeg premijera samira otpjevamo himnu ti si se upiškilaaaaaaa
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#435

Post by in33sa »

Prije svega, mislim da moderatori trebaju obratiti paznju na par likova koji u zadnjih 48 ili nesto manje sati napisase par stotina postova a sve u istom tonu "ne dolazim, ne racunajte na mene, ono je divljastvo, treba graditi i raditi".

Ti provokatori nisu slucajno aktivirani jucer od podne.
Marko99
Posts: 94
Joined: 06/11/2006 19:13

#436

Post by Marko99 »

DA SE SAMO NADOVEZEM SAD JE SEMIHA KRITIKOVALA SARAJEVO-X ZNACI DA JE AKTIVIRALA SVOJE LJUDE DA OVDJE ZAKUHAVAJU ONA I OSTALI ZELE UGUSITI OVAJ BUNT JER IM JE JEDINO OCIIIITO KAMEN U GLAVU PROIZVEO REAKCIJU U GLAVI!!!! OTVORITE CETVERE OCI KAD OVDJE PADATE NA POJEDINE KOMENTARE. ZBIROVI PROVALJENI STE!!!!
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#437

Post by alica.k »

to je i za ocekivati da ce kritikovati sa-x. ja se nadam da gledate ovo na FTV.
ChupoJasa
Posts: 120
Joined: 21/11/2005 16:13
Location: Sarajevo

#438

Post by ChupoJasa »

Sve do sada nisam podržavao ovo nasilje, iako je to ništa u odnosu na nasilje koje VLAST sptovodi nad nama.
Tak sada vidim strah u njihovim riječima... nakon toliko godina neprikosnovene vladavine...
Tek sad ću da podržim svaki potest, iako sam to radio i do sada...
Tek sad vidim da se zaista može nešto promjeniti - na žalost NASILJEM.
black_noke
Posts: 596
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#439

Post by black_noke »

pa hajde da opet ovo dignemo na noge...i sutra se okupit a do prvog orgnizovat sve fino, zvat frenkija, edu, sarana i sve njih koji hoce nest da mjenjaju da povedu kolonu. siguran sam da ce se odazvat. hajmo opet ovo pokrenuti ljudi!!!
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#440

Post by alica.k »

ja cak i u ovim brankovicevim rijecima vidim da se on prepao da se ne okrenemo protiv njega.
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#441

Post by shuriken »

Sad il nikad!

Pobratimstvo lica u svemiru

Ne boj se! Nisi sam! Ima i drugih nego ti
koji nepoznati od tebe ¾ive tvojim ¾ivotom.
I ono sve ¹to ti bje, èu i ¹to sni
gori u njima istim ¾arom, ljepotom i èistotom.

Ne gordi se! Tvoje misli nisu samo tvoje! One u drugima ¾ive.
Mi smo svi pre¹li iste putove u mraku,
mi smo svi jednako lutali u znaku
tra¾enja, i svima jednako se dive.

Sa svakim ne¹to dijeli¹, i vi¹e vas ste isti.
I pamti da je tako od prastarih vremena.
I svi se ponavljamo, i veliki i èisti,
kao djeca ¹to ne znaju jo¹ ni svojih imena.

I snagu nam, i grijehe drugi s nama dijele,
i sni su na¹i sami iz zajednièkog vrela.
I hrana nam je du¹e iz na¹e opæe zdjele,
i sebièni je peèat jedan nasred èela.

Stojimo èovjek protiv èovjeka, u znanju
da svi smo bolji, medjusobni, svi skupa tmu¹a,
a na¹a krv, i poraz svih, u klanju,
opet je samo jedna historija du¹a.

Stra¹no je ovo reæi u uho oholosti,
no vrlo sreæno za oèajnièku sreæu,
da svi smo isti u zloæi i radosti,
i da nam breme kobi poèiva na pleæu.

Ja sam u nekom tamo neznancu, i na zvijezdi
dalekoj, raspredan, a ovdje u jednoj niti,
u cvijetu ugaslom, razbit u svijetu ¹to jezdi,
pa kad æu ipak biti tamo u mojoj biti?

Ja sam ipak ja, svojeglav, i onda kad me nema,
ja sam ¹iljak s vrha ¾rtvovan u masi;
o vasiono! ja ¾ivim i umirem u svijema;
ja bezimeno ustrajem u braæi.
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#442

Post by mala-i »

Nakon večernjih istupa Semihe i Brankovića ja dolazim u subotu, pa makar bila sama.
black_noke
Posts: 596
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#443

Post by black_noke »

mala-i wrote:Nakon večernjih istupa Semihe i Brankovića ja dolazim u subotu, pa makar bila sama.
neces sigurno biti sama, ja opet svoju skolu zovem, makar njih ocekujem...i nije niko bio u srijdu zato jer je htio da odsustvuje sa nastave, dosli su zato jer im je pun qrac svega...okupljamo se i subotu ;-)
ChupoJasa
Posts: 120
Joined: 21/11/2005 16:13
Location: Sarajevo

#444

Post by ChupoJasa »

mala-i wrote:Nakon večernjih istupa Semihe i Brankovića ja dolazim u subotu, pa makar bila sama.
...potpisujem...
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#445

Post by klixober »

Ako je ista vrijedio protest i razbijanje onda da vidim Silajdzica,Brankovica i Semihu ovako zabrinute i iznervirane.
Semiha je sada na FTV prozvala sa-x forum.Kaze prozivamo joj kompletic :D

SEMIHA,STA SI NAM DONJELA IZ DUBAI-A? :sax:
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#446

Post by mala-i »

Ja ne mogu da vjerujem da ova žena ovo priča. Ovo se ne dešava!!! Bože dragi, je li ovo moguće?
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#447

Post by shuriken »

Hvala Brankovicu na motivaciji ljudi na proteste, majstor je pravi.
Onako bahato odgovarat na pitanja, vrijedjat sugovornike, vrijedjat kompletno civilno drustvo?
"Ako ste tako pametni kandidujte se na izborima, budite premijer!?!" kaze Nerinu iz Stoca za kojeg zna cijela Federacija osim njega.
Pa zar ne zna da se postenima ljudima gadi bit dio ove oligarhije, oligopola nacionalistickih stranaka?

Subota dakle pred katedralom, vecina ljudi je tu infomaciju cula pa da ne razvodnjavamo, a do tada cemo se dogovorit dokle cemo se onda prose
black_noke
Posts: 596
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#448

Post by black_noke »

mala-i wrote:Ja ne mogu da vjerujem da ova žena ovo priča. Ovo se ne dešava!!! Bože dragi, je li ovo moguće?
sta kaze krava?? :x :x
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#449

Post by alica.k »

ovo je nevjerovatno! SAMO SE UKOPAVAJU. da su pametni, u misju rupu bi se sakrili sad.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14645
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#450

Post by DaysleepeR »

kamenje je bilo djelo šoka jer se tako nešto nije očekivalo

i pored toga što je to primitivno jedino kamenje i materijalna šteta kao pokazatelj na šta su građani spremni je postiglo da se ovoliko priča o ovoj temi
Post Reply