KONCERT SEKE ALEKSIC???

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
DacaS
Posts: 9
Joined: 13/03/2008 23:18

#326 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by DacaS »

Tesssa wrote:
Takodje ono sto me uvijek strecne je ta prica: "Da postoji izbor, ne bi svi otisli slusat narodnjake". To je najveca suplja koja je moguca. Postoji itekakav izbor, pitanje je samo ko ce to kako iskoristiti. Pa nisu valjda MTV i DM jedini kanali koji postoje? Nije valjda jedina novina koja postoji Express? Postoji jos puno toga.
Tesa, vjeruj mi, što se tiče mlađe raje (osnovna, srednja škola) nemanje izbora nije šuplja. Nema svako sreću da mu eto konkretno muzički ukus prenesu roditelji ili stariji brat/sestra, da uleti u neko fino društvo, itd.
Dovoljno mi je čut ih o čemu pričaju u tramvaju kad se vraćaju iz škole - o velikom bratu, sapunicama i kojekakvim "pjevačima".
Imam malog rođaka ( ne živi u Sarajevu ), pametno dijete, bistro ali...zadnji put kad smo se vidjeli čujem ga pjevuši nešto. Pitam : Šta to pjevaš? Kaže- Nesanicu. Ko to pjeva? Boban.
Ko je Boban, ebo te? Kad nekakv maneken, turbo-folk, blabla...I fino ja malog rođu posjednem i objasnim mu da je to smeće i tako dugo smo pričali...
Kasnije me je zvao da me pita jel uredu da sluša Amadeus bend? :) Malo sam guglala i vidjela da je to neka grupica, onako pop...Hajd, rekoh, može :)

P.S. Majke mi, ja nemam drugih muzičkih kanala osim MTVa i DMa! :-?
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9841
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#327 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Bosanac sa dna kace »

ne znam kako je u Sa. u zadnje vrijeme, ali u Banovićima men se čini ima samo DM sat. Pink i TV Bijeljina da se sluša što se tiče muzike i to u svakog krešti 24 h, jedina dobra zraka je TV TK koja i nekako drži do toga da ne puštaju Cecu i njoj slične, al men se čini da sam čuo Seku Aleksić :? :-?
@Deco ne kontam tvoj post, šta sad samo vi u Sa. slušate neku "dobru" muziku????????? :shock:
User avatar
travar
Posts: 2760
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#328 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by travar »

Seka :-?

Beeezeee, :mrgreen:


ja čekam da Karleuša navrne :dance:
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#329 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by luciferino »

Dajte ljudi, pa jasno je ko dan da se Seka i Sekama slične ne slušaju zbog muzike, umjetnosti, dubokoumnosti tekstova ... zamislite recimo neku debelu, ružnu, dlakavu koja pjeva isto...bi napunila dvoranu malo sutra. Dečkići se pale na nju jer izgleda onako kako izgleda i otkidaju na "znojno telo". Curice u ovom sistemu poremećenih vrijednosti (nikada se vjera nije više isticala, a nikada nam društvo nije bilo materijalističnije) uz stravičan nedostatak izbora nalaze uzor u Pink pevaljkama. Neki sada ovdje žele ispraviti krivu Drinu... jbg-a 15 godina praznine je učinilo svoje. Bojim se da će biti još i Seka i Peka i Zeka...
DacaS
Posts: 9
Joined: 13/03/2008 23:18

#330 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by DacaS »

Bosanac sa dna kace wrote:
@Deco ne kontam tvoj post, šta sad samo vi u Sa. slušate neku "dobru" muziku????????? :shock:
Ma ne :-D , odkud ti to? Jel zato što napomenuh da mali nije iz Sa? To sam spomenula jer sam time htjela dočarati to kako s djetetom niko ne priča o muzici pa je prepušten jedinom izboru koji mu nudi TV, a ja samo ponekad imam priliku da ga vidim jer nismo u istom gradu. To je sve.
suncandan
Posts: 356
Joined: 16/02/2008 14:44
Location: Mostar - Sarajevo

#331 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by suncandan »

luciferino wrote:Dajte ljudi, pa jasno je ko dan da se Seka i Sekama slične ne slušaju zbog muzike, umjetnosti, dubokoumnosti tekstova ... zamislite recimo neku debelu, ružnu, dlakavu koja pjeva isto...bi napunila dvoranu malo sutra. Dečkići se pale na nju jer izgleda onako kako izgleda i otkidaju na "znojno telo". Curice u ovom sistemu poremećenih vrijednosti (nikada se vjera nije više isticala, a nikada nam društvo nije bilo materijalističnije) uz stravičan nedostatak izbora nalaze uzor u Pink pevaljkama. Neki sada ovdje žele ispraviti krivu Drinu... jbg-a 15 godina praznine je učinilo svoje. Bojim se da će biti još i Seka i Peka i Zeka...
Ma daj , kakva ljepota i Seka. Bolan to je davno prevazidjeno, to su starinski tipovi! Gdje je to lijepo, zena da izgleda kao IZBACIVAC I BOKSER! Sva je odvratna i pogana sto neko rece!

Ma FUJ......................
*mima*

#332 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by *mima* »

I sta ste odlucili? Ko ide na koncert?
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#333 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Majjah »

Nemojte ljudi, Seka je ipak muslimanka koja se iz marketinskih razloga vratila ,,pradedovskoj veri´´, nesto kao sto je uradila ikona svih turbo-folkasa, Fahreta Jahic! :D

Seku Aleksic i slicne treba nekako izbaciti iz svjesti nase omladine, dokle god su polugole sponzoruse uzor nasim djevojkama, sestrama, rodicama, bilo kakve zabrane ce biti kontraprodutivne ;)
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#334 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by luciferino »

suncandan wrote:
luciferino wrote:Dajte ljudi, pa jasno je ko dan da se Seka i Sekama slične ne slušaju zbog muzike, umjetnosti, dubokoumnosti tekstova ... zamislite recimo neku debelu, ružnu, dlakavu koja pjeva isto...bi napunila dvoranu malo sutra. Dečkići se pale na nju jer izgleda onako kako izgleda i otkidaju na "znojno telo". Curice u ovom sistemu poremećenih vrijednosti (nikada se vjera nije više isticala, a nikada nam društvo nije bilo materijalističnije) uz stravičan nedostatak izbora nalaze uzor u Pink pevaljkama. Neki sada ovdje žele ispraviti krivu Drinu... jbg-a 15 godina praznine je učinilo svoje. Bojim se da će biti još i Seka i Peka i Zeka...
Ma daj , kakva ljepota i Seka. Bolan to je davno prevazidjeno, to su starinski tipovi! Gdje je to lijepo, zena da izgleda kao IZBACIVAC I BOKSER! Sva je odvratna i pogana sto neko rece!

Ma FUJ......................
Davno prevaziđeno...aha, optimisto...napuniće seka i Skenderiju i Zetru. Mnogima je :dance: -zovna. Imam sestru na fakultetu, znam šta joj kolege slušaju. Seka - plafon.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#335 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mIRCerka »

mima wrote:I sta ste odlucili? Ko ide na koncert?
Jaaaaaaaaaa idem jaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D

nabavila sam rich bitch trenerku lalalalalalala
User avatar
Ahmed Nurudin
Posts: 49
Joined: 22/03/2008 17:50
Location: Sarajevska tekija

#336 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Ahmed Nurudin »

Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#337 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Fiore »

Treba seki reprizirat onaj njen "amaterski" rad.. bas bi bilo super za sve posjetitelje ovog dogadjaja.,onda bi mnogi roditelji znali sta im djeca slusaju.. :run:
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#338 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mamatajo1965 »

Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
Kakve veze njen sund ima s tim odakle je,evo nama dosli da vaze ,nije zbog Seke,nego eto onako malo da nas opamete......
User avatar
Ahmed Nurudin
Posts: 49
Joined: 22/03/2008 17:50
Location: Sarajevska tekija

#339 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Ahmed Nurudin »

mamatajo1965 wrote:
Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
Kakve veze njen sund ima s tim odakle je,evo nama dosli da vaze ,nije zbog Seke,nego eto onako malo da nas opamete......
Sellam Alejkum

Da li bi otišao na Boru Đorđevića, eto on nije šund?
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#340 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Tesssa »

:-) :-) :-) :-)
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#341 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mamatajo1965 »

Ahmed Nurudin wrote:
mamatajo1965 wrote:
Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
Kakve veze njen sund ima s tim odakle je,evo nama dosli da vaze ,nije zbog Seke,nego eto onako malo da nas opamete......
Sellam Alejkum

Da li bi otišao na Boru Đorđevića, eto on nije šund?
U moje vrijeme se slusao Bora Đorđevic ,isto kao i Dugme i Crvena Jabuka i Azra,i svi svirali u Skenderiji i to vise od nekoliko puta. Poredjenje veze nema. I ovdje ako moze bez selamanja,ima internacionalni pozdrav za sve.
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#342 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by maki_celo »

Ahmed Nurudin wrote:
mamatajo1965 wrote:
Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
Kakve veze njen sund ima s tim odakle je,evo nama dosli da vaze ,nije zbog Seke,nego eto onako malo da nas opamete......
Sellam Alejkum

Da li bi otišao na Boru Đorđevića, eto on nije šund?
nece ti on ni doci ! a i da dodje,mnogi bi otisli na njegov koncerAt.licno ja ne bih
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#343 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mamatajo1965 »

Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika
S kojim ti pravom na jednom forumu stvaras netrpeljivost prema nekom narodu????
*mima*

#344 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by *mima* »

Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

U svakom slučaju nepoželjna, kao i velika većina njenih sunarodnika

Sta ces ti uopste na ovoj temi?

Svi vole da se podvire seki pod suknju.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#345 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by vjesticanametli »

e dragi moji sada pocinje ozbiljna diskusija :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ahmed Nurudin
Posts: 49
Joined: 22/03/2008 17:50
Location: Sarajevska tekija

#346 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Ahmed Nurudin »

Sellam Alejkum

@mamatajo1965

Znaš li ti ko je uopšte Bora Đorđević danas?
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#347 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mamatajo1965 »

Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

@mamatajo1965

Znaš li ti ko je uopšte Bora Đorđević danas?
Bjezi odavde,izgubices abdest.....ovo je tema o Seki.....
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#348 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by vjesticanametli »

:shock: a jesi ti doso da nas naucis pameti :D :run:
mamatajo1965
Posts: 224
Joined: 19/03/2008 14:55

#349 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by mamatajo1965 »

Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

@mamatajo1965

Znaš li ti ko je uopšte Bora Đorđević danas?
A znas li ti ko sam ja,ako ne znas,procitaj.....
User avatar
Ahmed Nurudin
Posts: 49
Joined: 22/03/2008 17:50
Location: Sarajevska tekija

#350 Re: KONCERT SEKE ALEKSIC???

Post by Ahmed Nurudin »

mamatajo1965 wrote:
Ahmed Nurudin wrote:Sellam Alejkum

@mamatajo1965

Znaš li ti ko je uopšte Bora Đorđević danas?
Bjezi odavde,izgubices abdest.....ovo je tema o Seki.....
Sellam Alejkum

Nećeš me otjerat, ne znam samo zašto izbjegavaš odgovor
Locked