Oruzana pljacka

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Hantraga
Been thanked: 2 times

Post by Hantraga » 06/12/2007 15:17

Sta ste ba tolku frku digli..Sta je 2.5 miliona mraka...

PA covjek nemoze za te pare napraviti ni kilometar Autoputa... :D

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 06/12/2007 15:37

Hantraga wrote:Sta ste ba tolku frku digli..Sta je 2.5 miliona mraka...

Ne mozes kod ovih nasih , po njihovim proracunima, kupiti ni mjesalicu za beton , onu na struju... :D :D
Last edited by DobroJutroKolumbo on 06/12/2007 15:43, edited 1 time in total.

obuca

Post by obuca » 06/12/2007 15:40

DobroJutroKolumbo wrote:
Hantraga wrote:Sta ste ba tolku frku digli..Sta je 2.5 miliona mraka...

Ne moze kod ovih nasih , po njihovim proracunima, kupiti ni mjesalicu za beton , onu na struju... :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 06/12/2007 16:13

DobroJutroKolumbo wrote:
deset_u_pola wrote:
DobroJutroKolumbo wrote: Hvala! Ma zivo mi se jebe , a Nedzad Brankovic popljacka nase pare ,i kaze ; jes imam stan, imam kucu, imam apartman, imam sve sta mi srce pozeli za 900 KM, protuvrijednosti certifikata...I ovo sto su na vlasti pljackaju svaki dan milione pa niko nista i sad bi se ja trebao sekirati sto je neko maznuo lovu neke banke, koja je svakako osigurana!!!! Nek su ukrali , ja sam idiot, RESPECT vam za ovo!!! Kud sam nemam ovolika muda slonovska!!!
Ko priča o Brankoviću i tvojoj plati???!!! Zato što je Branković ovakav ili onakav ili zato što ti imaš platu od 900 KM treba podržati pljačku u kojoj je neko mogao biti ubijen?!

A fakat nemaš muda, čim ti je neko drugi kriv za tvoje nezadovoljstvo. Fino okupiš raju pa bujrum u prvu poslovnicu neke banke. Samo pazi da ne prođeš kao amateri koji su neki dan pokušali oružanu pljačku u Zagrebu. Nakon što završiš u zatvoru ili na Vlakovu, postat ćeš samo statistika o stopi kriminala u Sarajevu.

Jučerašnja pljačka je djelo profesionalaca koji na pljačkama banaka i sličnih ustanova zarađuju milione eura, maraka i drugih valuta. I još ih treba pohvaliti.

Vidim, našao u onome što sam rekao. Tvoj post uglavom potvrđuje moju tezu.
HAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHA , haj jos jednom procitaj sta sam napisao...gdje sam ja svoju platu spomenuo , hahahahaha , Nedzad Brankovic je kupio stan koji kosta 500.000 KM za 900 KM u protuvrijednosti certifikata...Jel sad kontas!??? Za ovakvo nesto necu da imam muda , jer nisam nikad nista ukrao , nisam naucen jebiga , mada bi mi mozda bilo bolje da jesam...ali nisam! I sad u lopovskoj drzavi trebam se ja sekirati sto su naki pokupili mrvice od banke , a te mrvice osigurane...E da je bio neko povrijedjen ostro bi ovo osudio, ali sva sreca pa nije , e zbog toga mi se jebe i kazem nek su... A isto tako , pa zar neko moze misliti da su zapalili svog audija, pa da imaju zasto zaliti ...HAHAHA Ako su na ovakav nacin opljackali banku , onda su i tog audija ukrali...zapalili tudje...a i taj audi je garant kasko osiguran...tako da ce u ovom svemu najvise zaplatiti osiguravajuce kuce...a oni ce to vec nekako namiriti... :D :D[/

Hahahah, evo i ja se grohotom smijem. Smješan si ti i to što ti opavdavaš oružanu pljačku zato što je Branković otkupio stan od pola miliona za 900 KM.

I niko ne kaže da se trebaš sekirati, već da ne ne sereš o tome kao je ovo opravdan razlog za pljačku a sutra ti i tebi slični pišu kako je Sarajevo grad kriminala i gdje je ta policija da nas zaštiti jer se više ovo ne može durati.

Fakat nemam riječi na tvoje argumente. Ustvari imam, pravo su glupi.

_BosanaC

#80 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by _BosanaC » 06/12/2007 16:13

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
Nek' mi administracija oprosti - napusi se SIPA svima nama, ovako javno, meni prvom, kome se zna i ime i prezime i adresa i sve pod milim Bogom :x

Sta ce ba SIPA zatvoriti???

SIPA nije u stanu da sacuva jebenu ovcu nacrtanu na papiru ba :x Dokazuju to svakim mogucim svojim (ne)potezom, zlocinci hodaju okolo, zlocinci im cine komandnu strukturu, ko kerovi stoje ispred institucija i gledaju dok deset balavaca s maskama na glavi pred Predsjednistvom palijama izubija jedanaestog i qrcem ne mrdaju, jer zaboga nije im to u opisu radnog mjesta :x

Jebo vas i SIPA i Lepi i Dodo i ekipa sve...

Sad mogu s rahatlukom u Banat na pet dana :D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#81 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by mIRCerka » 06/12/2007 16:29

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
:? Sta si ti danas rucao?

bice_bice

#82 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by bice_bice » 06/12/2007 16:38

_BosanaC wrote:
Nek' mi administracija oprosti - napusi se SIPA svima nama, ovako javno, meni prvom, kome se zna i ime i prezime i adresa i sve pod milim Bogom :x

SIPA nije u stanu da sacuva jebenu ovcu nacrtanu na papiru ba :x Dokazuju to svakim mogucim svojim (ne)potezom, zlocinci hodaju okolo, zlocinci im cine komandnu strukturu, ko kerovi stoje ispred institucija i gledaju dok deset balavaca s maskama na glavi pred Predsjednistvom palijama izubija jedanaestog i qrcem ne mrdaju, jer zaboga nije im to u opisu radnog mjesta :x

cuj ban, kakav ba ban?

za ovo od mene: :faraon1:

pitt

#83 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by pitt » 06/12/2007 16:48

_BosanaC wrote:
jebo banat.....de skoci sa mosta ko B. Copic :D:D:D

Citizen-X

Post by Citizen-X » 06/12/2007 17:05

Danas pricam sa kolegom i nesto komentarisemo, uglavnom, prvo sto nam je palo napamet je da je scenario, a i stil odradjen filmski maestralno i paljenjem auta zakljucen svaki dokaz koji bi bio u kontaktu sa njima.

Ovakav pljackaski stil vise odgovara "srbijanskom" stilu "odradjivanja poslova" obzirom da je plijen bio veliki, ultrabrzo odradjena akcija bez zrtava, a paljenje auta (Audi op.a.) je tipicno bilo za srbijanske mafijase kao pecat odradjenog posla i jedna slucajna ili ne cinjenica je da obicno Audi zaplati paljenjem (jer je gro novih modela izradjen od aluminijuma kompletno) da bi se skrili dokazi i rijesilo bespotrebne paznje.

Uglavnom - nema sta - htio neko priznat ili ne - odlicno odradjeno.

Mozda je moralno degutantno, medjutim sta je za ocekivati od ljudi koje stimulira jedna drzava slabim kaznama i opstim bezakonjem.
To je mnogo veca moralna dilema, kao i milijarde opranih dojc-maraka kroz velebne betonizirane objekte na vise spratova.

Ovaj dogadjaj ima pecat i "miris" jedne brizljivo takticki pripremljene fantasticne akcije jedne specijalne antiteroristicke jedinice (da li ratne, da li poratne - ostaje da se vidi). Obicni kokosari ovo u stanju nisu napravit' ;)

Danas procitah jedan odlican Nosferatuov post gdje rece da nema razlike izmedju drota i huligana, osim sto je jedan sa jedne a drugi sa druge strane zakona, a isti su po svojoj strukturi i razmisljanju mentalnog sklopa, samo sto jedan predstavlja jedan milje i sistem a drugi predstavlja onaj "bolji" zapakovan u uniformi, legitimaciji i legalnom naoruzanju.

Lijep pozdrav!

tbaharis

Post by tbaharis » 06/12/2007 17:14

Citizen-X wrote:Danas pricam sa kolegom i nesto komentarisemo, uglavnom, prvo sto nam je palo napamet je da je scenario, a i stil odradjen filmski maestralno i paljenjem auta zakljucen svaki dokaz koji bi bio u kontaktu sa njima.

Ovakav pljackaski stil vise odgovara "srbijanskom" stilu "odradjivanja poslova" obzirom da je plijen bio veliki, ultrabrzo odradjena akcija bez zrtava, a paljenje auta (Audi op.a.) je tipicno bilo za srbijanske mafijase kao pecat odradjenog posla i jedna slucajna ili ne cinjenica je da obicno Audi zaplati paljenjem (jer je gro novih modela izradjen od aluminijuma kompletno) da bi se skrili dokazi i rijesilo bespotrebne paznje.

Mozda je moralno degutantno, medjutim sta je za ocekivati od ljudi koje stimulira jedna drzava slabim kaznama i opstim bezakonjem.
To je mnogo veca moralna dilema, kao i milijarde opranih dojc-maraka kroz velebne betonizirane objekte na vise spratova.

Ovaj dogadjaj ima pecat i "miris" jedne brizljivo takticki pripremljene fantasticne akcije jedne specijalne antiteroristicke jedinice (da li ratne, da li poratne - ostaje da se vidi). Obicni kokosari ovo u stanju nisu napravit' ;)

Danas procitah jedan odlican Nosferatuov post gdje rece da nema razlike izmedju drota i huligana, osim sto je jedan sa jedne a drugi sa druge strane zakona, a isti su po svojoj strukturi i razmisljanju mentalnog sklopa, samo sto jedan predstavlja jedan milje i sistem a drugi predstavlja onaj "bolji" zapakovan u uniformi, legitimaciji i legalnom naoruzanju.

Lijep pozdrav!
samo jedna korekcija... Rusko - Srbijanski still... vidjeno i snimljen u Dubaiju prije 6-7 mjeseci...

Yamahalac

Post by Yamahalac » 06/12/2007 18:42

tbaharis wrote:
Citizen-X wrote:Danas pricam sa kolegom i nesto komentarisemo, uglavnom, prvo sto nam je palo napamet je da je scenario, a i stil odradjen filmski maestralno i paljenjem auta zakljucen svaki dokaz koji bi bio u kontaktu sa njima.

Lijep pozdrav!
samo jedna korekcija... Rusko - Srbijanski still... vidjeno i snimljen u Dubaiju prije 6-7 mjeseci...
u svedskoj ista stvar u geteborgu, odradili ogromnu posiljku cim je avion sletio, zapalili 3 auta kojima su bjezali i sl.

prije par godina isto i u stockholmu

piskerernest

Post by piskerernest » 06/12/2007 22:56

hoće f. jaganjac da zavali policajce iz zenice ,svaka mu čast,evo na vijestima bht-a

pun_mjesec

Post by pun_mjesec » 06/12/2007 23:08

ovaj iz BL je dobro na kraju rek'o, banka ima procedure i da je neko iz banke zajeb'o sigurno se ne bi dan zadrz'o na poslu...

Citizen-X

Post by Citizen-X » 06/12/2007 23:20

Mozda je taj iz BL trebao da kaze jos da je cudna koincidencija da Tadic dolazi bas sutra u BL mozebitno da pokupi procenat :D

Nikad se ne zna sa ovim hohstaplerima. Nikad.

"Malo" je to "previse" slucajno :D, a besbeli smo tih "slucajnosti" imali nesto puno na nase zamazane oci godinama i godinama.

Narode, bivsi vojnici, demobilisani ratnici preuzmite inicijativu i pozovite ljude da skinu hohstaplere sa vlasti i preuzmite u svoje ruke kad bi sve pomrlo od gladi. Jedini vi vojnici, veterani i ratnici imate kredibilitet koji jos nije izlizan. Ovo vise nema smisla.
Last edited by Citizen-X on 06/12/2007 23:24, edited 1 time in total.

tetakk
Has thanked: 3 times

#90 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by tetakk » 06/12/2007 23:21

_BosanaC wrote:
Nije ravnica za gorstaka :D

_ambassador

#91 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by _ambassador » 07/12/2007 01:48

bice_bice wrote:
_BosanaC wrote:

cuj ban, kakav ba ban?

:thumbup:

avorda

#92 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by avorda » 07/12/2007 02:34

_ambassador wrote:
bice_bice wrote:
_BosanaC wrote: Nek' mi administracija oprosti - napusi se SIPA svima nama, ovako javno, meni prvom, kome se zna i ime i prezime i adresa i sve pod milim Bogom :x

cuj ban, kakav ba ban?

:thumbup:

ako sipa...neka meni naspe jos jedno...
:lol: :D

obuca

#93 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by obuca » 07/12/2007 08:40

_BosanaC wrote:

:faraon1: svaka cast :dance:

pepeljara
Has thanked: 37 times
Been thanked: 62 times

Post by pepeljara » 07/12/2007 10:08

Ffff wrote:ma jasta, nema nosit pare iz Bosne... :D
A vjerovatno su vec dalekkooo od nasih granica, vjerovatno preko drine otisle...
komi wrote:zanima me kad je posljednji put policajac u BiH poginuo na dužnosti od metka :-?
Nikad, nikad nije ni potegao pistolj, sem mozda na neku bakicu koja je prelazila ulicu gdje nema pjesackom kao u filmu pink panthera.
Sjetite se mostara i kad odvaljuju registraciju, istrgnu mu palicu a murijas: Vrati mi bolan palicu" :D:D:D

luciferino wrote: A da se SIPA malo pozabavi praaaavim kriminalcima? Nije ni čudo što pljačkaju ako SIPA nema pametnijeg posla od praćenja mahalski razglabanja, a forumi su u biti upravo to. Eno lopova kamara jedna na vlasti, pa bujrum...nek' SIPA raspali...meni u džepu neće naći više od 2 KM.
dam ti ja 2 marke jos, postajes sumnjiva :)

_BosanaC wrote: Nek' mi administracija oprosti - napusi se SIPA svima nama, ovako javno, meni prvom, kome se zna i ime i prezime i adresa i sve pod milim Bogom :x
Iskreno, pametno i zrelo napisano. Istina ziva sve sto si napisao.

OVa nasha sipa zna samo pratit ova tri majmuna na vlasti i nista drugo. Kriminal cvjeta, dokazi na papiru, a ljudi i dalje obnasaju duznosti svoje, uzimaju cash od nas..

grrrrr :x

obuca

Post by obuca » 07/12/2007 10:21

pepeljarice zaboravio/la si reci i da nas pokusavaju izgurati s ceste samo da produ (cak i na mostu). :x :x :x

pepeljara

Post by pepeljara » 07/12/2007 10:23

obuca wrote:pepeljarice zaboravio/la si reci i da nas pokusavaju izgurati s ceste samo da produ (cak i na mostu). :x :x :x

Ah da al to je samo 0.1 % sta sve rade....

Kad voze, kao da voze da spase zivot bosancima, a oni boze ti zure na veceru negdje..
Mamu im :x Sto je najgore mi i nismo glasali za njih. Kod nas je od 100 % gradjana na glasanje izaslo samo 34 % :)

pepeljara

Post by pepeljara » 07/12/2007 10:28

Evo jos jedan vid kradje.

skupljanje.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktu ... lja-struja

Oni dnevno mjesecno ukradu od nas gradjana 10ke miliona, al sipa nista ne radi.

obuca

Post by obuca » 07/12/2007 10:28

stup- na mostu-kolona auta. idu oni i zavijaju iuiuiu - 3 auta. pogledam u retrovizor reko hitna. sklonila bih se koliko mogu. raja se mice s puta. oni zavijaju i bukvalno jasu. dodose do mene ja ni makac. otvara KONJ prozor i kaze: makni jebote pa SIPA zar ne vidis. reko gdje da maknem stani i cekaj. i dodam mu jebi se. zatvara prozor, zavija, psuje i ceka :lol: :lol: :lol:. mozes ako ces preletit. ne sklanjajte se nek i oni stoje heheheh

pepeljara

Post by pepeljara » 07/12/2007 10:33

obuca wrote:stup- na mostu-kolona auta. idu oni i zavijaju iuiuiu - 3 auta. pogledam u retrovizor reko hitna. sklonila bih se koliko mogu. raja se mice s puta. oni zavijaju i bukvalno jasu. dodose do mene ja ni makac. otvara KONJ prozor i kaze: makni jebote pa SIPA zar ne vidis. reko gdje da maknem stani i cekaj. i dodam mu jebi se. zatvara prozor, zavija, psuje i ceka :lol: :lol: :lol:. mozes ako ces preletit. ne sklanjajte se nek i oni stoje heheheh

Cuj "makni jebote pa sipa"

Trebala si im reci, kupite dzipa pa putujte offroad tamo nema guzvi..:D hahah
Ma ludnica.

obuca

Post by obuca » 07/12/2007 10:35

nagovorila sam ja njemu svasta. frajer do mene u drugoj traci prema rajlovcu umro od smjeha (bilo ljeto prozori otvoreni) :lol: :lol: :lol:
kad sam zavrsila sa "negodovanjem" mislila sam sace mi izac iz auta i sastavit me sa zemljom :lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply