Oruzana pljacka

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#51 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by obuca »

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan. Administratore, brisite ovakve postove ODMAH jer bi SIPA vrlo lako mogla zatvoriti cijeli vam servers - doznajem od covjeka iz sigurnosne agencije koji je pogledao ovu raspravu.
imaju tam one likove sto svaki dan pljackaju i kradu i nije mi normalno da se bave glupostima na forumu. reci cu samo brankovic i svita iz telekoma. ma dajte vise. sta je sad jel ne smijemo pricati. oj gdje zivimo :-)
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#52

Post by deset_u_pola »

DobroJutroKolumbo wrote:
deset_u_pola wrote:Koje gluposti neki ovdje valjaju tipa "svaka čast momci što se ukrali 2,5 miliona maraka." respect ovo, respect ono.

Gledate previše filmova u kojima su pljačkaš good guys. U pravom životu je malo drugačije, obično se radi o zločincima koji ne prezaju da pucaju i u policiju i u bilo koga ko se zatekne tamo.

Stvarno je ovaj forum pun idota
Hvala! Ma zivo mi se jebe , a Nedzad Brankovic popljacka nase pare ,i kaze ; jes imam stan, imam kucu, imam apartman, imam sve sta mi srce pozeli za 900 KM, protuvrijednosti certifikata...I ovo sto su na vlasti pljackaju svaki dan milione pa niko nista i sad bi se ja trebao sekirati sto je neko maznuo lovu neke banke, koja je svakako osigurana!!!! Nek su ukrali , ja sam idiot, RESPECT vam za ovo!!! Kud sam nemam ovolika muda slonovska!!!
Ko priča o Brankoviću i tvojoj plati???!!! Zato što je Branković ovakav ili onakav ili zato što ti imaš platu od 900 KM treba podržati pljačku u kojoj je neko mogao biti ubijen?!

A fakat nemaš muda, čim ti je neko drugi kriv za tvoje nezadovoljstvo. Fino okupiš raju pa bujrum u prvu poslovnicu neke banke. Samo pazi da ne prođeš kao amateri koji su neki dan pokušali oružanu pljačku u Zagrebu. Nakon što završiš u zatvoru ili na Vlakovu, postat ćeš samo statistika o stopi kriminala u Sarajevu.

Jučerašnja pljačka je djelo profesionalaca koji na pljačkama banaka i sličnih ustanova zarađuju milione eura, maraka i drugih valuta. I još ih treba pohvaliti.

Vidim, našao u onome što sam rekao. Tvoj post uglavom potvrđuje moju tezu.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#53

Post by Topla voda »

htjedoh nesto reci,al ujedoh se za jezik :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#54

Post by obuca »

Topla voda wrote:htjedoh nesto reci,al ujedoh se za jezik :D
jeci se plepo :D
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#55

Post by Topla voda »

ma nije uopste u tom folu :D
podrzavanja i to...svaki novi zlocin,dovodi do mogucnosti rasta stope kriminala.pogotovo ako slucaj ne bude rijesen.to nam ne treba i tacka. :-D
nego mi nije jasno da nemaju pametnija posla.
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#56

Post by pun_mjesec »

valjalo je to prebrojat :D

i valjalo je prezalit pa zapalit audija od 200K :(
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#57 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by Edin H. »

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
Zasto ne kazes svojim kolegama u SIPI da malo pregledaju kamere, saznaju kada su njima ili dobavljacu nestasle uniforme, ispitaju staff (valjda znaju sta im je posao), umjesto da se bave forumom :D

U svakom drustvu, a osobito nasem, korumpiranom drustvu pljackasi banaka mahom uzivaju podrsku naroda, osobito ukoliko pri izvrsenju pljacke nije bilo zrtava.

Uloga banaka je u biti lihvarska, da iznadju nacine kako da ti otmu ono malo crkavice koje posjedujes s ciljem ostvarivanja sto veceg profita za sebe i za njihove "shareholders".

Ostani bez posla, uleti u crveno pa se obrati banci za pomoc :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#58

Post by obuca »

ko drkti ko ce plepo :D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#59

Post by DobroJutroKolumbo »

deset_u_pola wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
deset_u_pola wrote:Koje gluposti neki ovdje valjaju tipa "svaka čast momci što se ukrali 2,5 miliona maraka." respect ovo, respect ono.

Gledate previše filmova u kojima su pljačkaš good guys. U pravom životu je malo drugačije, obično se radi o zločincima koji ne prezaju da pucaju i u policiju i u bilo koga ko se zatekne tamo.

Stvarno je ovaj forum pun idota
Hvala! Ma zivo mi se jebe , a Nedzad Brankovic popljacka nase pare ,i kaze ; jes imam stan, imam kucu, imam apartman, imam sve sta mi srce pozeli za 900 KM, protuvrijednosti certifikata...I ovo sto su na vlasti pljackaju svaki dan milione pa niko nista i sad bi se ja trebao sekirati sto je neko maznuo lovu neke banke, koja je svakako osigurana!!!! Nek su ukrali , ja sam idiot, RESPECT vam za ovo!!! Kud sam nemam ovolika muda slonovska!!!
Ko priča o Brankoviću i tvojoj plati???!!! Zato što je Branković ovakav ili onakav ili zato što ti imaš platu od 900 KM treba podržati pljačku u kojoj je neko mogao biti ubijen?!

A fakat nemaš muda, čim ti je neko drugi kriv za tvoje nezadovoljstvo. Fino okupiš raju pa bujrum u prvu poslovnicu neke banke. Samo pazi da ne prođeš kao amateri koji su neki dan pokušali oružanu pljačku u Zagrebu. Nakon što završiš u zatvoru ili na Vlakovu, postat ćeš samo statistika o stopi kriminala u Sarajevu.

Jučerašnja pljačka je djelo profesionalaca koji na pljačkama banaka i sličnih ustanova zarađuju milione eura, maraka i drugih valuta. I još ih treba pohvaliti.

Vidim, našao u onome što sam rekao. Tvoj post uglavom potvrđuje moju tezu.
HAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHA , haj jos jednom procitaj sta sam napisao...gdje sam ja svoju platu spomenuo , hahahahaha , Nedzad Brankovic je kupio stan koji kosta 500.000 KM za 900 KM u protuvrijednosti certifikata...Jel sad kontas!??? Za ovakvo nesto necu da imam muda , jer nisam nikad nista ukrao , nisam naucen jebiga , mada bi mi mozda bilo bolje da jesam...ali nisam! I sad u lopovskoj drzavi trebam se ja sekirati sto su naki pokupili mrvice od banke , a te mrvice osigurane...E da je bio neko povrijedjen ostro bi ovo osudio, ali sva sreca pa nije , e zbog toga mi se jebe i kazem nek su... A isto tako , pa zar neko moze misliti da su zapalili svog audija, pa da imaju zasto zaliti ...HAHAHA Ako su na ovakav nacin opljackali banku , onda su i tog audija ukrali...zapalili tudje...a i taj audi je garant kasko osiguran...tako da ce u ovom svemu najvise zaplatiti osiguravajuce kuce...a oni ce to vec nekako namiriti... :D :D
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#60

Post by pun_mjesec »

kad gledate okeanove 11 12 13 14 ...

za koga navijate?

za klunija i ekipu ili placete od muke kada vidite koliko su love poplasili :D
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#61

Post by Topla voda »

obuca wrote:ko drkti ko ce plepo :D
:D
suti bona.
vidis da je napeto :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#62

Post by obuca »

Topla voda wrote:
obuca wrote:ko drkti ko ce plepo :D
:D
suti bona.
vidis da je napeto :D
:lol: :lol: :lol: :lol: ni glasa vise ne odaji nas :D :lol: :lol:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#63

Post by Topla voda »

pun_mjesec wrote:kad gledate okeanove 11 12 13 14 ...

za koga navijate?

za klunija i ekipu ili placete od muke kada vidite koliko su love poplasili :D
do sad za klunija i ekipu...a ako snime jos koji...pocecu za muriju :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#64

Post by obuca »

ocemol se kladit :D
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#65 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by luciferino »

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
A da se SIPA malo pozabavi praaaavim kriminalcima? Nije ni čudo što pljačkaju ako SIPA nema pametnijeg posla od praćenja mahalski razglabanja, a forumi su u biti upravo to. Eno lopova kamara jedna na vlasti, pa bujrum...nek' SIPA raspali...meni u džepu neće naći više od 2 KM.
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#66 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by DobroJutroKolumbo »

rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
Nemoj bolan da ti zovem KimTec da ti servisira racunar... :D :D :D :lol: :lol: :lol:
GoschaUkuchi
Posts: 220
Joined: 24/06/2006 16:55

#67

Post by GoschaUkuchi »

ebiga...pare nisu bile osigurane.... bilo im skupo...
A inace, svaki transport novca se osigurava cca 2,5 miliona, tako da nije ni to osigurano, a ni vise novca ako ga je bilo... ebiga... ko li se sad preznojava!?
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#68 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by Topla voda »

luciferino wrote:
rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
A da se SIPA malo pozabavi praaaavim kriminalcima? Nije ni čudo što pljačkaju ako SIPA nema pametnijeg posla od praćenja mahalski razglabanja, a forumi su u biti upravo to. Eno lopova kamara jedna na vlasti, pa bujrum...nek' SIPA raspali...meni u džepu neće naći više od 2 KM.
:lol:
jesil to zakopo ostalo?
jel u džepu il u džipu?
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#69

Post by Topla voda »

GoschaUkuchi wrote:ebiga...pare nisu bile osigurane.... bilo im skupo...
A inace, svaki transport novca se osigurava cca 2,5 miliona, tako da nije ni to osigurano, a ni vise novca ako ga je bilo... ebiga... ko li se sad preznojava!?
ja se preznojavam sa moje hebene tri dioince abs banke :x
Bobi
Forum administrator
Posts: 32167
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#70

Post by Bobi »

komi wrote:zanima me kad je posljednji put policajac u BiH poginuo na dužnosti od metka :-?
`95
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#71

Post by Topla voda »

Bobi wrote:
komi wrote:zanima me kad je posljednji put policajac u BiH poginuo na dužnosti od metka :-?
`95
sramota me smajli stavit ovdje
Ffff
Posts: 206
Joined: 22/06/2007 17:01
Location: Sarajevo

#72

Post by Ffff »

Topla voda wrote:
Bobi wrote:
komi wrote:zanima me kad je posljednji put policajac u BiH poginuo na dužnosti od metka :-?
`95
sramota me smajli stavit ovdje
ne znam sto bi neko pucao u njih kad im je dosta samar svezat.... tuzno je to, ali je tako...
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#73 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by luciferino »

Topla voda wrote:
luciferino wrote:
rimac wrote:Ovakav nacin otvorene potpore pljaskasima i zlikovcima jest moralno degutantan i sigurnosno opasan za sve nas prolaznike. Administratore, brisite ovakve postove jer bi SIPA ili vec tko vrlo lako mogao zatvoriti cijeli vam server - cini mi se opravdano.
A da se SIPA malo pozabavi praaaavim kriminalcima? Nije ni čudo što pljačkaju ako SIPA nema pametnijeg posla od praćenja mahalski razglabanja, a forumi su u biti upravo to. Eno lopova kamara jedna na vlasti, pa bujrum...nek' SIPA raspali...meni u džepu neće naći više od 2 KM.
:lol:
jesil to zakopo ostalo?
jel u džepu il u džipu?
Jesam...i to sve u kovanicama od 10 feninga. Kažu da ako se zakopaju u noći punog Mjeseca naraste drvo na kojem cvjetaju mali plavi Andrići. Evo čekam da drveće naraste pa ću i ja sebi kupiti audi, vikendicu, stančinu u centru od 150 m2 sa dnevnim boravkom u kojem se može igrati rukomet, i naravno, kaminom za Deda Mraza, da se čo'ek ima na fino mjesto spustit kad sljedeći put navrati. :oops: 8-) :)
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#74

Post by Topla voda »

Ffff wrote:
Topla voda wrote:
Bobi wrote: `95
sramota me smajli stavit ovdje
ne znam sto bi neko pucao u njih kad im je dosta samar svezat.... tuzno je to, ali je tako...
ma jok zbog njih.....zbog ovih iz 95
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#75 Re: Administratore, brisi ovo!

Post by Topla voda »

Eno lopova kamara jedna na vlasti, pa bujrum...nek' SIPA raspali...meni u džepu neće naći više od 2 KM

:lol:
jesil to zakopo ostalo?

Jesam...i to sve u kovanicama od 10 feninga. Kažu da ako se zakopaju u noći punog Mjeseca naraste drvo na kojem cvjetaju mali plavi Andrići. Evo čekam da drveće naraste pa ću i ja sebi kupiti audi, vikendicu, stančinu u centru od 150 m2 sa dnevnim boravkom u kojem se može igrati rukomet, i naravno, kaminom za Deda Mraza, da se čo'ek ima na fino mjesto spustit kad sljedeći put navrati. :oops: 8-) :)
ne mogu sebi doc :lol:
Post Reply