Ko stoji iza ubistva R.D.C.? Pomozimo policiji

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Who killed RDC?

Gashi
21
34%
Lekicevi
15
25%
Murija (ali ona tajna)
22
36%
Neko od familije serbskog svata (vendeta)
3
5%

Total votes: 61

GandalfSivi
Has thanked: 24 times
Been thanked: 314 times

Post by GandalfSivi » 30/06/2007 06:45

Koji je koncert trebao biti?

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 30/06/2007 07:26

imate Sarajevo kakvo ste trazili, Sjenica vs. Kosovo, a vi samo i dalje pljujte po dijaspori i ljudima koji su uspjeli u tudjem svijetu

Mukky

Post by Mukky » 30/06/2007 08:11

basta sljezove boje wrote:imate Sarajevo kakvo ste trazili, Sjenica vs. Kosovo, a vi samo i dalje pljujte po dijaspori i ljudima koji su uspjeli u tudjem svijetu
e uspjesli su... rade od 8 do 8, i sto zarade para nemaju kad potrosit, krane se KEBAB-DONNER-om i dolaze sa rent-a-car autima, il i ako kupe kakvo bolje auto jakog uspjeha, sto ga nebi kupio kad je tamo normalno da ga svako ima kad mu treba 2000-3000 eura mjesecno da se samo prehrani ko "covjek"... daj ba, pusti tu pricu.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 30/06/2007 08:20

Mukky wrote:
basta sljezove boje wrote:imate Sarajevo kakvo ste trazili, Sjenica vs. Kosovo, a vi samo i dalje pljujte po dijaspori i ljudima koji su uspjeli u tudjem svijetu
e uspjesli su... rade od 8 do 8, i sto zarade para nemaju kad potrosit, krane se KEBAB-DONNER-om i dolaze sa rent-a-car autima, il i ako kupe kakvo bolje auto jakog uspjeha, sto ga nebi kupio kad je tamo normalno da ga svako ima kad mu treba 2000-3000 eura mjesecno da se samo prehrani ko "covjek"... daj ba, pusti tu pricu.
super, onda nemaju zaliti za cim u Sarajevu, ionako ih odmor u Dominikanskoj republici kosta tri put manje, a ne treba ni rent-a-car niti ih neko za njihov novac pljuje i vrijedja. A Sarajevu neka Sjenicana i Kosovara

Troll_Happens

Post by Troll_Happens » 30/06/2007 08:39

[email protected] wrote:E moguce da je taj sto je bio sa tim kospicarem :D Biticijem :D nazvao Chelu ovaj izasao i puc puc :-) :D Identitet tog drugog jos nisu objavili a kazu da im je i on poznat :? Bumo videli sta ce biti sve :D Ko zna da ovo nije kakav trik kolega :D Shatro bitichi a ono???????????? :D :D
Stvarno nam je dobra i efikasna policija :-) Izdati potjernicu za osobom koja je prije 15 dana ranila FACU i naravno koja se vjerovatno poslije toga slobodno nastavila setati gradom i smaknuti drugu osobu i naravno sve proci nezapazeno, stvarno nema smisla i isto tako izgubiti se bez traga i glasa. Ove potjernice ocito nemaju nikakvu ni svrhu ni ulogu djabe sto znaju ko je, kada covjek nesmetano radi svoj posao iz sjenke i dalje. Ne bi me iznenadilo da sutra krene vec na neku trecu osobu ili dovrsi FACU. :? Pa je izdata potjernica i za onim sto je Lekica smakno pa ni do dan danas ni traga ni glasa. Eto tek toliko da se vidi da nesto rade izdat potjernicu i cekat da im padne sam u ruke i onda ce ga vjerovatno isto pustiti u nedostatku dokaza ili da se brani sa slobode. :shock:

Fair Life
Been thanked: 1 time

Post by Fair Life » 30/06/2007 09:11

Krugman wrote:...
Uzasno je sta rade ovi iz vlasti i Islamske Zajednice, nema kraja njihovoj oholosti i bezobrazluku. Spadaju u isti rang sa ovim kriminalcima.

Siguran sam da ce sahranjivanje "sa pocastima" ovakvih ubica imati i
politicke implikacije u BiH. Delalic je ipak neko ko je ubio nevinog covjeka
samo zato sto je mahao srpskom zastavom, i neko ko je zasluzan za
protjerivanje nevinih Srba iz grada.
...
Ljudi poput Delalica su potrebni. Ako ih nema... vlast ih izmisli, uveze...
Malo je toga Delalic uradio samoinicijativno na pocetku sranja. Da li se
neko sjeca njegovih prijetnji Cericevom prethodniku reisu Selimovskom.
Zasto ? Onako ? Nije... sve je to dio plana... i taj Delalic je serafcic jednog
veceg stroja.

Selimovski ode na vrat-na nos... SDA instalira Cerica !??

Zaboravljate da je taj isti hadzi Delalic jedno vrijeme bio mezimac reisa Cerica...

Ne budite naivni...

PUZZLE !??

amrino

Post by amrino » 30/06/2007 09:45

Nemam namjeru da "branim" Celu i njegov "ugled" ali me ova iskljucivost totalno zulja...
Sjecam se vrlo dobro da su ljudi svim tim KRIMINALCIMA na pocetku rata noge ljubili...jer oni su jedini koji su u to vrijeme imali oruzije i koji su znali pucati iz istog...oni su jedini kojima ubistvo, ganjanje neprijatelja, rokanje...nije bila misaona imenica ili flesh iz filmova. Ko tvrdi drugacije- taj je bio u podrumu pa nije imao priliku vidjeti ko je to medju prvima ustao u odbranu grada.
Sjecam se ko da je juce bilo kako Ismet Celo utrcava u zapaljenu Vijecnicu skupa sa sacicom ostalih "kriminalaca" i iznosi knjige. Jebo mater ako je on ikad knjigu u svom zivotu uzeo u ruke prije ili poslije toga...kriminalac je...ali meni ta scena nikako eto ne izlazi iz glave...Rizikuje Celo svoj zivot zbog knjiga iz zapaljene Vijecnice.
Kriminalci su- to niko ne spori ali meni su ipak drazi oni- koji glasno i jasno kazu ko su i sta su...za koje cijela zemlja zna od cega i kako zive...koji svaki dan stavljaju glavu na panj boreci se za prevlast, koji se rokaju pistoljima izmedju sebe...koji ne diraju mene...Nego oni- sto sjede u koznim foteljama, hodaju u skupim odijelima, sjede po kancelarijama za stolovima od mahagonija...kojima cak ni Cele nista ne mogu a koji ukradu od NAS- vise nego sve Cele ove zemlje skupa.
Mene ni od jednog mafijasa nikad glava zabolila nije...nikad nisam cula da je ijedan od njih maltretirao nekog obicnog gradjana iz cista mira...
Niko nikad nije, koliko ja znam, utvrdio da su ovaj grad i ovu zemlju branili samo "dobri momci", neiskvareni, koji nikad nikakvo zlo nisu ucinili....mene to osobno i ne zanima. Bog je jedan- on ce nam svima suditi.

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 30/06/2007 10:17

mene samo zanima da li je istina da ce i ovaj celo biti ukopan na sehidskom mezarju?

Mukky

Post by Mukky » 30/06/2007 10:20

amrino wrote:Nemam namjeru da "branim" Celu i njegov "ugled" ali me ova iskljucivost totalno zulja...
Sjecam se vrlo dobro da su ljudi svim tim KRIMINALCIMA na pocetku rata noge ljubili...jer oni su jedini koji su u to vrijeme imali oruzije i koji su znali pucati iz istog...oni su jedini kojima ubistvo, ganjanje neprijatelja, rokanje...nije bila misaona imenica ili flesh iz filmova. Ko tvrdi drugacije- taj je bio u podrumu pa nije imao priliku vidjeti ko je to medju prvima ustao u odbranu grada.
Sjecam se ko da je juce bilo kako Ismet Celo utrcava u zapaljenu Vijecnicu skupa sa sacicom ostalih "kriminalaca" i iznosi knjige. Jebo mater ako je on ikad knjigu u svom zivotu uzeo u ruke prije ili poslije toga...kriminalac je...ali meni ta scena nikako eto ne izlazi iz glave...Rizikuje Celo svoj zivot zbog knjiga iz zapaljene Vijecnice.
Kriminalci su- to niko ne spori ali meni su ipak drazi oni- koji glasno i jasno kazu ko su i sta su...za koje cijela zemlja zna od cega i kako zive...koji svaki dan stavljaju glavu na panj boreci se za prevlast, koji se rokaju pistoljima izmedju sebe...koji ne diraju mene...Nego oni- sto sjede u koznim foteljama, hodaju u skupim odijelima, sjede po kancelarijama za stolovima od mahagonija...kojima cak ni Cele nista ne mogu a koji ukradu od NAS- vise nego sve Cele ove zemlje skupa.
Mene ni od jednog mafijasa nikad glava zabolila nije...nikad nisam cula da je ijedan od njih maltretirao nekog obicnog gradjana iz cista mira...
Niko nikad nije, koliko ja znam, utvrdio da su ovaj grad i ovu zemlju branili samo "dobri momci", neiskvareni, koji nikad nikakvo zlo nisu ucinili....mene to osobno i ne zanima. Bog je jedan- on ce nam svima suditi.
opecaceno, ovjereno, podpisano!

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 30/06/2007 10:22

boze lijepi, toliko postenog svijeta lezi tu medju najobicnijim kriminalcima. nastave li ovako mogu ga rahat preimenovati u sehidsko/kriminalno mezarje :-)

tempora

Post by tempora » 30/06/2007 11:11

Kao sto vec rekoh, radije bih ga vidjela iza resetaka, nego mrtvoga pa bih tako iole povjerovala u pravnu drzavu.Ovi mi je samo jos jedan dokaz da u BiH vlada hajducija a da posteni mirni gradjanin moze da izgubi glavu svakog trenutka, a ako je ne izgubi moze da bude dobrano ostecen od Cele i njemu slicnih.

I jos mi nesto nije jasno.Koliko sam ja upoznata, srpskog svata je ubio jedan primitivac uvijek zeljan kavge i belaja, koji je isao u moj razred i zivi nedaleko od mene.Pa mi nije jasno zasto se ovo ubistvo pripisuje Ramizu i kakvu je on "indirektnu" ulogu odigrao u istome? :?

Ali_G
Has thanked: 1 time
Been thanked: 38 times

Post by Ali_G » 30/06/2007 11:43

Celo je bio komadant u proslom ratu i kao takav u neku ruku i zasluzuje da ga ukopaju gore. Nadjite nekoga iz njegove brigade, pa pitajte o eventualnim zaslugama doticnog umjesto sto bez osnove pljujete i serete po svemu ovdje.
Svi graknete kad neko povuce paralelu da mu se dalo da radi sta hoce zbog nekih ratnih zasluga, kao nemoj te toga. E pa budite sad posteni pa zaboravite sta je Ramiz radio poslije rata i prije njega.

A vi koji mislite da je Celo i njemu slicni velika opasnost po obicne gradjane, dodjite malo sebi.

KENJAC

Post by KENJAC » 30/06/2007 12:22

Vi se ovdje svadjate, ko je bio i sta je radio Celo, a on mrtav 'ladan!

bos

Post by bos » 30/06/2007 12:26

callmethebreeeze wrote:boze lijepi, toliko postenog svijeta lezi tu medju najobicnijim kriminalcima. nastave li ovako mogu ga rahat preimenovati u sehidsko/kriminalno mezarje :-)

Nisi ti dobar...mogu shvatiti i salu i zezanje i sve ali daj...

seln

Post by seln » 30/06/2007 12:32

Bas nesto kontam...jesu li pare sa kojima je isao na hadz od reketa ili droge?

kalimero10

Post by kalimero10 » 30/06/2007 12:34

potpuno je u pravu.
to što je dotični bio komadant, nije razlog za sahranu na šehidskom mezarju...zna se šta je šehid...zar ipak nije red da se sahranjuje u rodnoj grudi...on je ovdje bio gastarbeiter...

Borej

Post by Borej » 30/06/2007 12:34

na ovaj topic treba uputit policiju i tajne sluzbe.... :D :D

kalimero10

Post by kalimero10 » 30/06/2007 12:35

seln wrote:Bas nesto kontam...jesu li pare sa kojima je isao na hadz od reketa ili droge?
kombinovani izvori finansiranja
od LD nije zasigurno

pinkzelena

Post by pinkzelena » 30/06/2007 13:12

Mukky wrote:
amrino wrote:Nemam namjeru da "branim" Celu i njegov "ugled" ali me ova iskljucivost totalno zulja...
opecaceno, ovjereno, podpisano!

potpisujem! da vidimo ko bi sad ugazio u Miljacku od ovih internet heroja, sto blate "kriminalce" i zoljom gadjao cetnicki transporter IZ MILJACKE, ko Celo Bajramovic onomad.
Svi ti kriminalci, sitni lopovi.. cace,cele,puske.. su prvi stali u odbranu grada i RAHMET IM DUSAMA!

kalimero10

Post by kalimero10 » 30/06/2007 13:23

Interesantno je da niko od njih život nije izgubio u borbi a takav heroj da mu Boško Buha nije ravan.
Čuj iz Miljacke pucao, jebooooteee...kao da je Miljacka u najmanju ruku Nil.

bos

Post by bos » 30/06/2007 13:29

Evo bicu krajnje bezobrazan i rizikujem ban.

Ne seri kalimero ;)

shana_majka

Post by shana_majka » 30/06/2007 13:37

kalimero10 wrote:Interesantno je da niko od njih život nije izgubio u borbi a takav heroj da mu Boško Buha nije ravan.
Čuj iz Miljacke pucao, jebooooteee...kao da je Miljacka u najmanju ruku Nil.
"Bosko" dosta vise i tvojih bombi Opusti se,nije rat.Malo vise postovanja ne bi zgoreg bilo.

callmethebreeeze

Post by callmethebreeeze » 30/06/2007 13:37

bos wrote:
callmethebreeeze wrote:boze lijepi, toliko postenog svijeta lezi tu medju najobicnijim kriminalcima. nastave li ovako mogu ga rahat preimenovati u sehidsko/kriminalno mezarje :-)

Nisi ti dobar...mogu shvatiti i salu i zezanje i sve ali daj...
o mrtvima sve najbolje, i stvarno mozda nije fino s moje strane, ali ako je djelic od onoga sto mu se stavlja na dusu istina, skontaj koliko je on zivota upropastio, ako je istina to za dilanje droge. i jos jedna stvar mi nije jasna. na ovom topicu se cesto potencira uloga kriminalaca u odbrani sarajeva, sta mislite sta to govori o nasoj tadasnjoj vlasti i nama samim kada su raznorazne cele i juke "branile" grad.

bos

Post by bos » 30/06/2007 13:41

"Zar bi vi mogli mene zamisliti s puskom u ruci i da ubijam nekoga....ma dajte?!"

Rece Kemal Monteno nekad u neko doba Adilu na 99...

kalimero10

Post by kalimero10 » 30/06/2007 13:43

bos wrote:Evo bicu krajnje bezobrazan i rizikujem ban.

Ne seri kalimero ;)
boli ha?
garant si iz priboja pa ćeš za zemljaka i ban rizikovati.
ma smiješni ste svi koji uopće spominjete kriminalce u odbrani grada.
ni jedan nije poginuo samo su stvorili dobre temelje za sve vrste biznisa (množina) kojima su se bavili u miru.
živ ili mrtav, on je šljam i nije mu mjesto na kovačima.
marš u sandžak!!!

Locked