UBIJEN RAMIZ DELALIC - CELO

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Locked
alphonse kauders
Been thanked: 1 time

Post by alphonse kauders » 28/06/2007 11:01

intruder wrote:
Vingo wrote:
intruder wrote:

NE ZNAM GDJE SI BIO U RATU,ALI ZA DESAVANJA NA TREBEVICU SAM PUNO KOMPETENTNIJI NEGO TI,VJERUJ DA NIJE SVE TAKO KAKO SE PREZENTIRA NASOJ JAVNOSTI ZA CACU.JA ZNAM DA JE STITIO SVOJE BORCE I IZVLACIO SMRADOVE IZ PODRUMA NA TEBEVIC DA BAR AKO NISTA ISKOPAJU KOJI METAR TRANSEA,A TRPATI GA U ISTI KOS SA CELAMA JE SMIJESNO,PRAVO SMIJESNOOOO
A jel?
Pa ti si za VSTV-a onda....sta ces na forumu?

NE KONTAM TE BAS NAJBOLJE,STO RECE NEKO PRIJE,OVA VODA NIJE RADIOAKTIVNA,ONA JE MALO RADIOAKTIVNA!
De, majke ti ugasi CAPS (to je ovdje galama), a za Cacu se slažem - ne može se trpati u isti koš sa Ćelama pošto je Caco ratni zločinac, a Ćele su samo lokalni banditi..

suncica24

Post by suncica24 » 28/06/2007 11:02

Jel' to onaj celo (malo slovo nije primjer nepismenosti vec nepostovanja, o.a.) zbog kojeg moj stari, koji nije imao "pogodno" ime, nije mogao otici dalje od Marin Dvora u ratu, i od kojeg je dva puta "popio" pistolj u potiljak, takodjer zbog "neprikladnog imena"? :x
Ili je to onaj celo koji mu je, ihhihi nakon rata, kad ga je taj isti stari odjebao da razvlaci guzove po nekoj drugoj bolnici, izbjegavajuci sudjenje (ili sudjenja), dok drugi umiru pokusavajuci da dodju do prilike da urade pretrage, rekao da mu je upratio kcerke, tj kcer (mene) i da se pripazi sta radi, jer bih i ja mogla... postati dio tala? :x

Zapravo, boli me ku...fer koji je od njih dvojice, sto ih je manje, to bolje, i njih, i Lekica, i svih ostalih kriminlaca, prdimahovina i "faca" koje haraju gradom. Treba ih pustiti da se medjusobno poubijaju, stari novi, "branioci", doslje... :D

I da jos nesto, NIJE CELO BRANIO SARAJEVO IZ LJUBAVI PREMA NJEMU, TEBI, MENI, VEC IZ KORISTI, ZBOG PLJACKE I ZATO STO JE TAD IMAO PRILIKU DA BUDE I HEROJ I KRIMINALAC U JEDNOM!
SARAJEVO SU BRANILI NEIMENOVANI AVDE, EMIRI, DAMIRI, BORISI... koji su tu ostali iz ljubavi i koji sad... od koji okrecemo glavu da ne vidimo njihov jad i bijedu! :x
Jer, ako su Cele i Cace ti koji su heroji... prva cu uzeti eksploziv i minirati grad koji ih takvim smatra!
Iz ljubavi prema... gradu i nama!

_BosanaC

Post by _BosanaC » 28/06/2007 11:04

suncica24 wrote:Jel' to onaj celo (malo slovo nije primjer nepismenosti vec nepostovanja, o.a.) zbog kojeg moj stari, koji nije imao "pogodno" ime, nije mogao otici dalje od Marin Dvora u ratu, i od kojeg je dva puta "popio" pistolj u potiljak, takodjer zbog "neprikladnog imena"? :x
Ili je to onaj celo koji mu je, ihhihi nakon rata, kad ga je taj isti stari odjebao da razvlaci guzove po nekoj drugoj bolnici, izbjegavajuci sudjenje (ili sudjenja), dok drugi umiru pokusavajuci da dodju do prilike da urade pretrage, rekao da mu je upratio kcerke, tj kcer (mene) i da se pripazi sta radi, jer bih i ja mogla... postati dio tala? :x

Zapravo, boli me ku...fer koji je od njih dvojice, sto ih je manje, to bolje, i njih, i Lekica, i svih ostalih kriminlaca, prdimahovina i "faca" koje haraju gradom. Treba ih pustiti da se medjusobno poubijaju, stari novi, "branioci", doslje... :D

I da jos nesto, NIJE CELO BRANIO SARAJEVO IZ LJUBAVI PREMA NJEMU, TEBI, MENI, VEC IZ KORISTI, ZBOG PLJACKE I ZATO STO JE TAD IMAO PRILIKU DA BUDE I HEROJ I KRIMINALAC U JEDNOM!
SARAJEVO SU BRANILI NEIMENOVANI AVDE, EMIRI, DAMIRI, BORISI... koji su tu ostali iz ljubavi i koji sad... od koji okrecemo glavu da ne vidimo njihov jad i bijedu! :x
Jer, ako su Cele i Cace ti koji su heroji... prva cu uzeti eksploziv i minirati grad koji ih takvim smatra!
:kiss:

shin
Been thanked: 4 times

Post by shin » 28/06/2007 11:05

Ja sam gledao kako heroj Celo udara taksistu jer je ovaj svirnuo njemu sok je lola zaglavio saobracaj.

Skakao mu po haubi, mlatio ga antenom....

Ljudina nema sta.

BatoN

#80 Re: ubijen ramiz delalić ćelo

Post by BatoN » 28/06/2007 11:07

pretorianxxl wrote:
BatoN wrote:

Mislim da si na pravom putu da objasniš kako treba dešavanja u našem "divljem zapadu", s tim što bih ja napravio jedno tehničku ispravku, da me se pogrešno ne shvati. Naime, mislim da je daleko objektivnije koristiti izraz sandžački kriminalci, umjeso Sandžaklije, i albanski kriminalci, umjesto Albanci, a evo zašto:

Sandžaklija je bio i rahmetli/pokojni Behudin Bašović, koji je dao život za ovaj grad, i svi su ga znali kao poštenog momka, a isto vrijedi i za onog albanca Bajrama Zenunija, koji se raznio explozivom da ne bi yu vojska zauzel relej na vlašiću. Uostalom, ja imam sreće pa u svom naselju, kojej efala Bogu veliko, imam dvije labanske, jednu sandžačku, i višre romskih porodica. To su ljudi časni ljudi koje nih rado mijenjo za neke u svojoj rodbini, iskreno.

Kriminalac je kriminalac, al je naša greška što tako olako lijepimo stereotipe. Nedavo mi jaran šalje oglas kaže: "kako da se čovjek riješi rodbine i prijatelj bez dodatnih zašto i kako..." -Prodajem plac, papiri 1/1, prednost imaju Romi, Albanci i Vehabije"...mislim, trebal komentar...

Onda sam zaključio, pa sami smo krvi što ni skim ne možemo...prije podne mrzimo sebe, a poslijepoden čitav svijet

Jesu pravi kriminalci POJEDINE Sandžaklije, Pojedini Šiptari, ko što su grad granatirali pojedini Srbi, a kriminalaca "fala bogu ima i drugim narodima" ...e zato je daleko ispravnije reč sandžački, albanski, srpski, hrvatski, bosanski itd kriminalci nego Sandžaklije, Albanci, Srbi, Hrvati itd. itd.

Eto ja toliko nek neko ne zamjeri šta (ovo govorimm onim normalnijima u glavi, a onim neozbiljnim balavcima nek je Svevišnji na pomoći, jer im samo On može pomoć)
;)
U pravu si i ja se izvinjavam zbog neupotrebljenog termina "kriminalci" ili "ološ". Čast poštenim ljudima koje si pomenuo u svom postu i hiljadama drugih koji su časni i pošteni, a takvi danas su najčešće na marginama ove proklete države!
Upravo tako, "na marginama". U stvari meni čitavom ovom kuršlusu od dejtonskog eksperimenta (koji nesrećom nosi isti naziv ko ona prava BiH) kako će preživjeti upravo taj normani, časni čovjek, čovjek o sebi-pri sebi, što bi rekli stari. Ja mislim da ta dinosauraska vrsta može preživjet samo ako se uzajamno malo više solidariše, ko što se solitariše ološ i otpad.

ibro dirka

Post by ibro dirka » 28/06/2007 11:08

shin wrote:Ja sam gledao kako heroj Celo udara taksistu jer je ovaj svirnuo njemu sok je lola zaglavio saobracaj.

Ljudina nema sta.
Trebalo ga je u Haag zbog maltretiranja jednog postenog taksiste.

P.S. Citate li vi sta pisete uopste? Lako je po mrtvom pljuvati, a svi ste znali gdje je do jucer bio. Iako nikada nisam bio njegov ljubitelj, ovo mi se fakat gadi.

BatoN

#82 Re: ubijen ramiz delalić ćelo

Post by BatoN » 28/06/2007 11:08

pretorianxxl wrote:
BatoN wrote:

Mislim da si na pravom putu da objasniš kako treba dešavanja u našem "divljem zapadu", s tim što bih ja napravio jedno tehničku ispravku, da me se pogrešno ne shvati. Naime, mislim da je daleko objektivnije koristiti izraz sandžački kriminalci, umjeso Sandžaklije, i albanski kriminalci, umjesto Albanci, a evo zašto:

Sandžaklija je bio i rahmetli/pokojni Behudin Bašović, koji je dao život za ovaj grad, i svi su ga znali kao poštenog momka, a isto vrijedi i za onog albanca Bajrama Zenunija, koji se raznio explozivom da ne bi yu vojska zauzel relej na vlašiću. Uostalom, ja imam sreće pa u svom naselju, kojej efala Bogu veliko, imam dvije labanske, jednu sandžačku, i višre romskih porodica. To su ljudi časni ljudi koje nih rado mijenjo za neke u svojoj rodbini, iskreno.

Kriminalac je kriminalac, al je naša greška što tako olako lijepimo stereotipe. Nedavo mi jaran šalje oglas kaže: "kako da se čovjek riješi rodbine i prijatelj bez dodatnih zašto i kako..." -Prodajem plac, papiri 1/1, prednost imaju Romi, Albanci i Vehabije"...mislim, trebal komentar...

Onda sam zaključio, pa sami smo krvi što ni skim ne možemo...prije podne mrzimo sebe, a poslijepoden čitav svijet

Jesu pravi kriminalci POJEDINE Sandžaklije, Pojedini Šiptari, ko što su grad granatirali pojedini Srbi, a kriminalaca "fala bogu ima i drugim narodima" ...e zato je daleko ispravnije reč sandžački, albanski, srpski, hrvatski, bosanski itd kriminalci nego Sandžaklije, Albanci, Srbi, Hrvati itd. itd.

Eto ja toliko nek neko ne zamjeri šta (ovo govorimm onim normalnijima u glavi, a onim neozbiljnim balavcima nek je Svevišnji na pomoći, jer im samo On može pomoć)
;)
U pravu si i ja se izvinjavam zbog neupotrebljenog termina "kriminalci" ili "ološ". Čast poštenim ljudima koje si pomenuo u svom postu i hiljadama drugih koji su časni i pošteni, a takvi danas su najčešće na marginama ove proklete države!
Upravo tako, "na marginama". U stvari mene u čitavom ovom kuršlusu od dejtonskog eksperimenta (koji nesrećom nosi isti naziv ko ona prava BiH) zanima kako će preživjeti upravo taj normani, časni čovjek, čovjek koji ima obraza, čovjek o sebi-pri sebi, što bi rekli stari. Ja mislim da ta dinosauraska vrsta može preživjet samo ako se uzajamno malo više solidariše, ko što se solidariše ološ i otpad.

pretorianxxl

Post by pretorianxxl » 28/06/2007 11:08

shin wrote:Ja sam gledao kako heroj Celo udara taksistu jer je ovaj svirnuo njemu sok je lola zaglavio saobracaj.

Ljudina nema sta.
Da, isto kao i one policajce na Ilidži!!!! Evo ja kažem: KO GA JEBE!!!! I NJEGA I SVE ONE KOJE SU OD OVOGA GRADA NAPRAVILI NAJVEĆE SELO NA SVIJETU!!!! Uz ono "dužno poštovanje prema mrtvima!!!"
Last edited by pretorianxxl on 28/06/2007 11:10, edited 1 time in total.

Edoxxx

Post by Edoxxx » 28/06/2007 11:09

Evo jedan prijateljski savjet ... Nemojte kafu piti u Cyborg-u ovih dana ...

BHG

Post by BHG » 28/06/2007 11:12

suncica24 wrote:Jel' to onaj celo (malo slovo nije primjer nepismenosti vec nepostovanja, o.a.) zbog kojeg moj stari, koji nije imao "pogodno" ime, nije mogao otici dalje od Marin Dvora u ratu, i od kojeg je dva puta "popio" pistolj u potiljak, takodjer zbog "neprikladnog imena"? :x

:thumbup:

Qler
Has thanked: 135 times
Been thanked: 152 times

Post by Qler » 28/06/2007 11:12

eot suza ce mi kanuti sto je poginuo...

on kao musliman... hadzija koji dila drogu pisam mu se ja na njegovu vjeru...

rahmet mu dusi i sve to

ali niakd on nije bio vjernik!

nedavno su renovirali neku dzamiju i u po frke cujes dere se momak "imam ga! ufatio sam ga!" i skoic celo izvadi pistolj ufati tog momka stavi mu pistolj na glavu i poce pjeniti koga imas jebem ti.. bla bla... da bi se na kraju ispostavilo da momak razvodi kablovsku i da je ufatio kabal!

e pisam se ja i na njegov zivot sto ga je zivio i na njegovu vjeru onako kako je postovao!

pretorianxxl

Post by pretorianxxl » 28/06/2007 11:13

Edoxxx wrote:Evo jedan prijateljski savjet ... Nemojte kafu piti u Cyborg-u ovih dana ...
Ne znam za ostale, ali ja nikada, NIKADA nisam popio kafu u tom objektu, koji je ubiveni dobio za "revolucionarne" zasluge.

Naziv nove teme: "Kako od "maraka, maraka..." od prije rata pred hotelom Evropa doći do par reprezentativnih objekata u gradu, tući nemoćnu policiju i biti veliki boss!"

BHG

Post by BHG » 28/06/2007 11:13

Edoxxx wrote:Evo jedan prijateljski savjet ... Nemojte kafu piti u Cyborg-u ovih dana ...
nisam nikad...stoga sumnjam da cu poceti sada....

latinalover

Post by latinalover » 28/06/2007 11:21

pretorianxxl wrote:I Ćelu će, vjerovatno, kao i svakog drugog "revolucionara" (tipa Aladin Keketovića, osuđenog ubice 74godišnje starice '94 godine) ukopati na Kovačima. koji su ukopani gore!

je li taj Aladin ubijen ili ..prirodna smrt?

Eshek

Post by Eshek » 28/06/2007 11:24

latinalover wrote:
pretorianxxl wrote:I Ćelu će, vjerovatno, kao i svakog drugog "revolucionara" (tipa Aladin Keketovića, osuđenog ubice 74godišnje starice '94 godine) ukopati na Kovačima. koji su ukopani gore!

u tom poslu je ubijen = prirodna smrt

sofist

Post by sofist » 28/06/2007 11:24

Ubijen Celo Ramiz?

Cool. 8-)

latinalover

Post by latinalover » 28/06/2007 11:26

Eshek wrote:
latinalover wrote:

samo pitam jer nije bilo u medijima da je ubijen

bajazit

Post by bajazit » 28/06/2007 11:26

podsjecali vas ovaj ajet na celu i ostale celice.

Sura 6 ajet 129.
Tako isto Mi prepuštamo vlast jednim silnicima nad drugim zbog onoga što su zaradili.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 28/06/2007 11:28

latinalover wrote:
Eshek wrote:
latinalover wrote:
samo pitam jer nije bilo u medijima da je ubijen
ovako, da se ne bi svadjali, aladina ne petljajte u ovu temu...
1. U novinama je pisalo za uzrok Aladinove smrti. Srce.
2. Odhebite vise sa Kovacima, meni je draze kad se neko ko je rodjen na ebenom vratniku ukopa tamo, nego neke doslje (ako cem vec da seremo ko ima a ko nema pravo biti ukopan tamo).
3. Predlazem da se uvede policijski sat, makar cu ga ja sama sebi uvesti...

seln

Post by seln » 28/06/2007 11:28

bajazit wrote:podsjecali vas ovaj ajet na celu i ostale celice.

Sura 6 ajet 129.
Tako isto Mi prepuštamo vlast jednim silnicima nad drugim zbog onoga što su zaradili.
Ma jasta...pa radi se o hadziji....

pretorianxxl

Post by pretorianxxl » 28/06/2007 11:29

latinalover wrote:
Prirodna smrt! Ali nekoga takvog ukopati na Kovačima je vrijeđanje svih poštenih momaka i djevojaka na Kovačima koji su sveto mjesto! Ali kada o tome odlučuju hohštapleri iz Zelenih beretki tipa Muhameda Švrakića i inih "revolucionara" koji su '92 opljačkali sve što se može opljačkati i hvatali se noge po konzulatima BiH u Milanu, Ambasade u Zagrebu gdje su se bh pasoši prodavali po par hiljada maraka svemu i svakomu, bivšeg direktora fonda Emir Zlatar, heroj bolnice ORL '95 godine gdje je mamica sklonila na par mjeseci dok su trajale velike bitke po Treski i deblokade grada.

Dori

Post by Dori » 28/06/2007 11:30

Dena wrote:Moze li mi neko obajsniti ova "rat" koji se spominje? Ko su zaracene strane? :?
Fakat ne pratim ova desavanja....Cula sam za jednog i drugo Celu (i trebalo mi je 2 godine da skontam da imaju dvojica :lol: ), a ko su sad ostali? I na kojim stranama?
Niko meni ovo ne objasni :?

pretorianxxl

Post by pretorianxxl » 28/06/2007 11:34

mIRCerka wrote: 1. U novinama je pisalo za uzrok Aladinove smrti. Srce.
2. Odhebite vise sa Kovacima, meni je draze kad se neko ko je rodjen na ebenom vratniku ukopa tamo, nego neke doslje (ako cem vec da seremo ko ima a ko nema pravo biti ukopan tamo).
"Genijalna si" :-) Draži ti je osuđeni ubica starice iz koristoljublja, nego neki jadni prognanik koji je dao život sa puškom u ruci za ovaj Grad, samo zato što je taj ubica rođen na Vratniku.

Svaka ti čast!
Last edited by pretorianxxl on 28/06/2007 11:35, edited 1 time in total.

realna do boli
Been thanked: 1 time

Post by realna do boli » 28/06/2007 11:35

Ja sam sama skontala..ovaj nas "celo" nije onaj njihov "celo" ..nas je na zalost jos ziv i ima rep i masnu kosu :D

Mukky

Post by Mukky » 28/06/2007 11:35

Za ovo pljuvanje po Rahmetli Aladinu ces bit rastrgnut, to ti ja garantujem, ima jos dvojicu brace a ima nas jos 100 koji cemo ga voljeti do smrti i poslije toga, a sad ces vidjet da cemo doc do tebe u roku nista.

Za ovakve rijeci se gine.

i da nebi slucajno bilo zabune:
Aladin nije ubijen, aladin je umro (srcani udar)

Locked