Bez komentara :-D

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

boucheron

Post by boucheron »

basta sljezove boje wrote:lik je legenda

a u kojem to kaficu posluzuju Jack Daniels sa lijevkom? :D
Mi ne mozemo da idemo na ta mjesta,jer je to samo za odabranu elitu...
daduli_sa

Post by daduli_sa »

Pa... njegovom 8-) Kako mozes da sumnjas u to uopste? :-D
onaaaaa

Post by onaaaaa »

:lol:
Ali najgore je sto sigurno ima djevojaka sto padaju na ovo :-?
sarajka_đevojka

Post by sarajka_đevojka »

kakvim lijevkom?!? ono je nargila !!!!! katastrofa i uzas!!!!!!!!!!! :x
[email protected]

Post by [email protected] »

e ovo je zalosno skroz, ovo lika neko dobro provaljuje, a ćelo će ga upucati zbog slika :D :D :D
daduli_sa

Post by daduli_sa »

sarajka_đevojka wrote:kakvim lijevkom?!? ono je nargila !!!!! katastrofa i uzas!!!!!!!!!!! :x
Pogledaj vrh flase...
Ne govorimo o nargili........
morti

Post by morti »

il ga neko loži il je samouvjereno glup :D
Troll_Happens

Post by Troll_Happens »

morti wrote:il ga neko loži il je samouvjereno glup :D
prvo sto ga neko lozi i provaljuje,,, drugo slika Celina je izvadjena negdje sa neta iz nekog clanka i stavljena na sajt znaci nije je sigurno on sliko i da je vec htio staviti njegovu sliku stavio bi neku vecu gdje se bolje vidi. A druga stvar ima neki tu broj tel pa eto ne bi bilo lose javit momku da ga neko cima na netu. Ono da nije u zabludi sem toga mogao je sve te slike kuca i kola naci negdje usput na netu pa postavit... tako da mislim da je to jedan fake... a i u clanku gdje se opisao ima i pravopisnih gresaka sto dolazim do zakljucka da je neko to u brzini pravio ne bi li brze bolje postavio na net da raja sto prije vidi. :oops:
basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje »

Jedan001 wrote:
prvo sto ga neko lozi i provaljuje,,, drugo slika Celina je izvadjena negdje sa neta iz nekog clanka i stavljena na sajt znaci nije je sigurno on sliko i da je vec htio staviti njegovu sliku stavio bi neku vecu gdje se bolje vidi. A druga stvar ima neki tu broj tel pa eto ne bi bilo lose javit momku da ga neko cima na netu. Ono da nije u zabludi sem toga mogao je sve te slike kuca i kola naci negdje usput na netu pa postavit... tako da mislim da je to jedan fake... a i u clanku gdje se opisao ima i pravopisnih gresaka sto dolazim do zakljucka da je neko to u brzini pravio ne bi li brze bolje postavio na net da raja sto prije vidi. :oops:
meni se, ipak, cini da on misli ozbiljno

na svim fotografijama svjesno pozira, dakle, niko ga nije slikao protiv njegove volje niti slucajno da on to ne zna. Slika sa nargilom, flasom Jackyja i casom u ruci pokazuje da on zeli kod onih koji gledaju fotografiju stvoriti odredjenu sliku o sebi, o nacinu zivota koji vodi i slicno. Cinjenica da je na stol stavio flasu sa lijevkom mi govori da on negdje radi kao konobar. Djevojke cije slike je stavio na stranicu rade u nekoj prodavnici cipela i ocito da mu sluze kao argument da je heartbreaker. BMW, fotografija neke kuce, Celo Bajramovic, motor, boksac, su argumenti koji nam trebaju docarati da se radi o "opakom igracu" koji ima veze i moc :D

Bosnian Borat is born :D
Troll_Happens

Post by Troll_Happens »

basta sljezove boje wrote:
Jedan001 wrote:
meni se, ipak, cini da on misli ozbiljno

na svim fotografijama svjesno pozira, dakle, niko ga nije slikao protiv njegove volje niti slucajno da on to ne zna. Slika sa nargilom, flasom Jackyja i casom u ruci pokazuje da on zeli kod onih koji gledaju fotografiju stvoriti odredjenu sliku o sebi, o nacinu zivota koji vodi i slicno. Cinjenica da je na stol stavio flasu sa lijevkom mi govori da on negdje radi kao konobar. Djevojke cije slike je stavio na stranicu rade u nekoj prodavnici cipela i ocito da mu sluze kao argument da je heartbreaker. BMW, fotografija neke kuce, Celo Bajramovic, motor, boksac, su argumenti koji nam trebaju docarati da se radi o "opakom igracu" koji ima veze i moc :D

Bosnian Borat is born :D
Prvo pozirat moze svako i svugdje ocito je on svjesno te slike usliko ali vjerovatno za svoju kolekciju moguce da ih je negdje sasvim normalne bezveze postavio ili ostavio a neko je do tih slika dosao i htio je da se nasali ili da sjebe lika. Znaci mislim da ih on licno nije postavio na tu stranicu. Na bajku ni ne vidis jel to on ili nije. Trece da je htio vec da ostavi neki utisak na druge slikao bi se licno odn u drustvu Cele petog desetog ovako mogu i ja Osaminu sliku da stavim pa da kazem da ga znam. A i onaj sto ti kazes boksac je isto nesto u Srbiji ko Celo ovde slicnog kalibra... (box mu je samo hobbi). Eto to su mu ocito mitovi, legende i pokusava sebe da pronadje i da se izgradi u tome svemu, naravno samo pod predpostavkom da je on idejni tvorac stranice, da mu neko ne smjesta. A i one macke nisu bogzna sto za takav kalibar kao sto se predstavlja mogao je i sta bolje naci Vise mi lice na obicne junferice, koje nisu u zivotu vidjele zestokog momka na tv-u a kamoli u real lajfu ,:-)
Lace

Post by Lace »

ma u onom gdje radi... :D
Bosanski_Amerikanac

Post by Bosanski_Amerikanac »

Neznam sta je poenta ove stranice. Momak pokusava da se proda curama na ovaj nacin? Pa treba neko stariji sjesti sa njim malo i popricati.

A sad par stvari koje su nezaobilazne.
COVJEK KOJI JE MOJ UZOR U SVEMU STO RADIM NADAM SE DA CU JEDNOG DANA BITI KAO ON
Dobro dosli na web prezentaciju sarajevskog DON ZUANA aka KILETA, covjeka koji pali i zari po sarajevskom asfaltu i koji od djevojaka nema mira..
Imam 22 godine mlad sam perspektivan maneken inace sam CELIN rodjak ,i vodim jednu od najprofitabilnijih firmi u sarajevu.Ali zbog poslovnih tajni necu Vam odati o kojoj se firmi radi.Vozim bmw m 5 dole na slikama i imam vlastitu kucu u kojoj zivim sam.
Najprofitabilnijih firmi u sarajevu (malim slovom) gdje si ti momak menadzment zavrsio? Ako neko moze da nadje tu manekensku agenciju gdje on radi pocasticu ga. Cime li se ta firma bavi?
Inace sam momak bez predrasuda tako da mugu mi se javiti djevojke svih nacionalnosti i boje koze muskarci stop... ne jebem muske ..Godine takodje nisu bitne moze i mlade a pripomogao bi i starije bake .Cmoka voli Vas Vas i zauvjek samo Vas

K I L E DON CORLEOONE
Pored toga sto pise nebuloze momak na ZVANICNOJ reklamnoj stranici preko koje se predstavlja kao jako pametan ima more gramatickih gresaka.
Dori

Post by Dori »

Kad smo vec kod zavodnika, sjecate li se naseg Ibre ShotGun-a? :lol:

http://ibricashotgun.blogger.ba/arhiva/?start=10.
basta sljezove boje

Jedan001 wrote: Prvo pozirat moze svako i svugdje ocito je on svjesno te slike usliko ali vjerovatno za svoju kolekciju moguce da ih je negdje sasvim normalne bezveze postavio ili ostavio a neko je do tih slika dosao i htio je da se nasali ili da sjebe lika. Znaci mislim da ih on licno nije postavio na tu stranicu. Na bajku ni ne vidis jel to on ili nije. Trece da je htio vec da ostavi neki utisak na druge slikao bi se licno odn u drustvu Cele petog desetog ovako mogu i ja Osaminu sliku da stavim pa da kazem da ga znam. A i onaj sto ti kazes boksac je isto nesto u Srbiji ko Celo ovde slicnog kalibra... (box mu je samo hobbi). Eto to su mu ocito mitovi, legende i pokusava sebe da pronadje i da se izgradi u tome svemu, naravno samo pod predpostavkom da je on idejni tvorac stranice, da mu neko ne smjesta. A i one macke nisu bogzna sto za takav kalibar kao sto se predstavlja mogao je i sta bolje naci Vise mi lice na obicne junferice, koje nisu u zivotu vidjele zestokog momka na tv-u a kamoli u real lajfu ,:-)
cuj, ako stranica nije njegova i ako mu je neko drugi to smjestio, onda mu je taj neko jako, jako blizu :D

a mozda je ovo moderna verzija "zelim se dopisivati sa djevojkama iz zemlje i inostranstva i volim sve sto vole mladi" :D

meni je cijela stvar simpa, a Kiletu zelim puno uspjeha u buducem zivotu i radu, a posebno u kontaktu sa suprotnim spolom :D
in33sa

Post by in33sa »

Pa gdje vi zivite ljudi, ovo je prosjecan profil prosjecnog posjetioca lokala koje je Kile naveo kao svoje redovne destinacije.

Pazite ove seljancice na slikama na sajtu, wannabe PINK grand parada, pun je grad takvih prikaza. Sarajevo je odavno pretvoreno u Najnoviji Pazar.

Mozda ovo i jeste zajebancija, ali nazalost sa realnom podlogom. Njegove slike su autenticne.
Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders »

lik je nenadjebiv :D nema govora :D

btw.... ovo bi se moglo isprobat na njemu :D
igor-sarajevo wrote:evo adresa za slanje anonimnog sms-a...Nigdje ne pise vas broj,dobro je za zezanja sms
basta sljezove boje

http://www.market.ba/oglas/24204

zaista je odlucio postati poznat :D
Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders »

basta sljezove boje wrote:http://www.market.ba/oglas/24204

zaista je odlucio postati poznat :D
pa dobro mu ide... ili ljudima koji ga prozivaju :D
basta sljezove boje

decko stanuje na Marijin Dvoru, opcina Centar, de facto gradska raja :D
Kralj Tvrtko XXVIII

Post by Kralj Tvrtko XXVIII »

Super debil. Extra kreten.
Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders »

basta sljezove boje wrote:decko stanuje na Marijin Dvoru, opcina Centar, de facto gradska raja :D
jok ba... on stanuje na MARIN dvoru :D:D:D
mukkii

Post by mukkii »

ja se iskreno nadam da je ovo samo zajebancija, jer u suprotnom ovo je prevrsilo sve granice seoskog primitivizma i papanluka koji se moze vidjeti u SA. :x :x

p.s. kuzi mu majice, koja je izmedju ostalog ista na svim slikama, tipicni turski dizajn. :lol: :lol:
van Basten

Post by van Basten »

Jedan001 wrote:
S obzirom na profil ličnosti kakvom se predstavlja a koje, da se ne lažemo, ima hejbet u gradu, meni bi pravopisno ispravno napisan tekst smrdio na podvalu... ove gramatičke nebuloze mu baš daju na autentičnosti. Ili možda mislite da takvi likovi imaju završene fakultete?
Eshek

Post by Eshek »

Nebitno je li fejk ili nije, poražavajuća je činjenica da takvo stanje vlada gradom da ne znamo je li fejk i da postoji barem teoretska mogućnost da je autentično.

BTW, ko god da je radio, zajeb'o se malo oko BMW-a. Nisu isti modeli, nisu čak ni ista generacija :D :D (što me opet navodi na zaključak da mu je ovo namjestila ljubomorna treba :D )
IMME

Post by IMME »

A mozda sarajliCa, ni kriv ni duzan, placa aferime oca rodjenoga :shock:
Post Reply