Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#1201 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by zambaklija »

jes vala na cjelos sliki ova plavka najinteresantniji motiv.... :mrgreen:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1202 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Admir_1984 »

I onaj drot sto je kuzi :D :D
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#1203 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Lesli Eldridž »

Vincent Raine wrote:
Gray wrote:Evo još jedna slika ovog Punta.



Image
Image

Lesli javi se :D :mrgreen:
Što ja da se javim? U mene je normalni punto, nema one sulunare na auspuhu.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#1204 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by karanana »

dobra plavka. ne vidim facu ali moze biti konkurent za najbolju trebu ove teme uz onu plavku sa slike nesrece na alipasinom sa prvih stranice ove teme.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#1205 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Neelix »

VR6 wrote:Ma kakvi oni razmotrili nesto :-) Zato ja kazem, najbolje je proletit pored svih i stat na pocetak kolone, tamo nema nesposobnih likova da te izguraju sa ceste. Vazda se provucem na pocetak kolone i tamo je super, kad god sam "zaglavio" na kraju, neki me nesposobnjakovic pokusao izgurati jer jos nije ni skontao kako se koristi volan, zabijali se u mene i slicno. Kako to i svugdje bude, sposobni vozaci su na vrhu kolone i to se jasno vidi. Kad si na pocetku ne trosis toliko ni kocnice na nagla kocenja, ne moras paziti na one koji ne znaju za retrovizore itd, samo te brinu radari i policija...
standardni "sarajevski" kockastoglavi debil
Celly
Posts: 159
Joined: 18/12/2006 14:01

#1206 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Celly »

Admir_1984 wrote:I onaj drot sto je kuzi :D :D
obavlja covjek uvidjaj ;-)
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#1207 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by black »

Neelix wrote:
VR6 wrote:Ma kakvi oni razmotrili nesto :-) Zato ja kazem, najbolje je proletit pored svih i stat na pocetak kolone, tamo nema nesposobnih likova da te izguraju sa ceste. Vazda se provucem na pocetak kolone i tamo je super, kad god sam "zaglavio" na kraju, neki me nesposobnjakovic pokusao izgurati jer jos nije ni skontao kako se koristi volan, zabijali se u mene i slicno. Kako to i svugdje bude, sposobni vozaci su na vrhu kolone i to se jasno vidi. Kad si na pocetku ne trosis toliko ni kocnice na nagla kocenja, ne moras paziti na one koji ne znaju za retrovizore itd, samo te brinu radari i policija...
standardni "sarajevski" kockastoglavi debil
sjooo 'sposobnosti' :run:
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#1208 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Hendrix »

VR6 wrote:Ma kakvi oni razmotrili nesto :-) Zato ja kazem, najbolje je proletit pored svih i stat na pocetak kolone, tamo nema nesposobnih likova da te izguraju sa ceste. Vazda se provucem na pocetak kolone i tamo je super, kad god sam "zaglavio" na kraju, neki me nesposobnjakovic pokusao izgurati jer jos nije ni skontao kako se koristi volan, zabijali se u mene i slicno. Kako to i svugdje bude, sposobni vozaci su na vrhu kolone i to se jasno vidi. Kad si na pocetku ne trosis toliko ni kocnice na nagla kocenja, ne moras paziti na one koji ne znaju za retrovizore itd, samo te brinu radari i policija...
Ako mi ima šta mrže od ovoga ponašanje gore, čekaš fino u koloni i pojavi se pametnjaković i stane ispred tebe, pametan čoek, žuri mu se, neće da troši kočnice na nagla kočenja?!?!
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#1209 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Cafe Camargue »

Neelix wrote:
VR6 wrote:Ma kakvi oni razmotrili nesto :-) Zato ja kazem, najbolje je proletit pored svih i stat na pocetak kolone, tamo nema nesposobnih likova da te izguraju sa ceste. Vazda se provucem na pocetak kolone i tamo je super, kad god sam "zaglavio" na kraju, neki me nesposobnjakovic pokusao izgurati jer jos nije ni skontao kako se koristi volan, zabijali se u mene i slicno. Kako to i svugdje bude, sposobni vozaci su na vrhu kolone i to se jasno vidi. Kad si na pocetku ne trosis toliko ni kocnice na nagla kocenja, ne moras paziti na one koji ne znaju za retrovizore itd, samo te brinu radari i policija...
standardni "sarajevski" kockastoglavi debil
klasičan primjer kandidata za malo duži ban
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#1210 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by VR6 »

Hendrix wrote:Ako mi ima šta mrže od ovoga ponašanje gore, čekaš fino u koloni i pojavi se pametnjaković i stane ispred tebe, pametan čoek, žuri mu se, neće da troši kočnice na nagla kočenja?!?!
A ne, nisam mislio na ubacivanje na pocetak ovakve kolone, kad svi cekaju. To nikad ne radim...
Image

Mislio sam na provlacenje izmedju ovakvih kao na slicici ispod i dolazak na pocetak kolone...
Image
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#1211 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Leonid Breznjev »

Neelix wrote:
VR6 wrote:Ma kakvi oni razmotrili nesto :-) Zato ja kazem, najbolje je proletit pored svih i stat na pocetak kolone, tamo nema nesposobnih likova da te izguraju sa ceste. Vazda se provucem na pocetak kolone i tamo je super, kad god sam "zaglavio" na kraju, neki me nesposobnjakovic pokusao izgurati jer jos nije ni skontao kako se koristi volan, zabijali se u mene i slicno. Kako to i svugdje bude, sposobni vozaci su na vrhu kolone i to se jasno vidi. Kad si na pocetku ne trosis toliko ni kocnice na nagla kocenja, ne moras paziti na one koji ne znaju za retrovizore itd, samo te brinu radari i policija...
standardni "sarajevski" kockastoglavi debil

neelixe, znas sta slijedi.. :)
Hendrix
Posts: 4112
Joined: 27/02/2004 00:00

#1212 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Hendrix »

VR6 wrote:
Hendrix wrote:Ako mi ima šta mrže od ovoga ponašanje gore, čekaš fino u koloni i pojavi se pametnjaković i stane ispred tebe, pametan čoek, žuri mu se, neće da troši kočnice na nagla kočenja?!?!
A ne, nisam mislio na ubacivanje na pocetak ovakve kolone, kad svi cekaju. To nikad ne radim...
Image

Mislio sam na provlacenje izmedju ovakvih kao na slicici ispod i dolazak na pocetak kolone...
Image
Mislio sam da govoriš o ubacivanju u ispred kolone koja čeka skretanje ulijevo,znaš kad lola stane ispred tebe na pješački i čeka da kreneš da skonta da je zeleno, to je dno dna.
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#1213 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by VR6 »

Da, skontao sam na sta si mislio, zato sam i pojasnio. Ni ja ne volim kad mi se ubacuju prekoreda :)

Danas vozi lik ispred mene, ukljucuje se na glavnu ulicu, al neoprezno izleti izmedju auta i pokupi ga ovaj sto je isao pravo. Kako ti ljudi nekad izlecu ko muhe bez glave. Isto prije koji dan lik sa Meganom 2 na Grbavici izleti pred Golfa 4 koji vozi ispred mene, sreca ovaj u cetvorki iskusan vozac pa je to ocekivao i usporio na vrijeme, da nije, prepolovio bi ga...
Utokkha
Posts: 778
Joined: 20/05/2008 14:52

#1214 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Utokkha »

Šta je bilo večeras na AlPa, oko 20 sati kod Hypo banke? Vidio sam da je kontejner gorio, ali prije toga kažu bila pucnjava. Tri policijska vozila, hitna i vatrogasci su došli.
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#1215 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by VR6 »

Ja sam cuo da je zapaljena neka Opel Tigra, nekoj curi.
Kazu cula se eksplozija prije toga, sad koliko je to tacno, stvarno ne znam.
Vidio sam i neke lose slicice tog "eventa"...
trulo_truhli
Posts: 28
Joined: 18/09/2008 10:23

#1216 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by trulo_truhli »

Image

Jučer oko 16:00, Safeta Zajke
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#1217 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by kEN0 »

odavno nista nije postavljeno!
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#1218 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Skyfox »

otisao stole sa teme
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#1219 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by slavkoimamodilera »

Alaj ga je opravio!! :mrgreen:
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#1220 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by ja_cura_ »

kEN0 wrote:odavno nista nije postavljeno!

nek nije, to znaci da nema nesreca.... :)
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#1221 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by Haris.ba »

Hendrix wrote: Mislio sam da govoriš o ubacivanju u ispred kolone koja čeka skretanje ulijevo,znaš kad lola stane ispred tebe na pješački i čeka da kreneš da skonta da je zeleno, to je dno dna.
Eh kad se sjetim. 1. Maj. Tri auta.Puni djevojaka, mi mladi, nafurani. Idemo na vikendicu. Kad kolona se otegla - kilometar auta. Prolazi teretni voz polahko. Spustili rampu, preko ceste . A mi laganini lijevom trakom na pocetak kolone, zastali u lijevoj i cekamo. Dize se rampa, na gas i prestrojimo se u desnu. E to je ubacivanje...
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#1222 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by VR6 »

trulo_truhli wrote:Image

Jučer oko 16:00, Safeta Zajke
Sta je ovo prevrnuto na bok? Izgleda mi pravo siroko za obicni autic...

Prije 2-3 dana na M. Dvoru kod crkve, covjeku se na Hondi Accord (ona 96-97) otkinuo prednji desni tocak.

Al nije nikog udario, pokupili ga oni iz BIHAMKA i rijesena prica...
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#1223 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by kEN0 »

danas sam cuo da je neki passat udario covjeka kod suda
trulo_truhli
Posts: 28
Joined: 18/09/2008 10:23

#1224 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by trulo_truhli »

[/quote]

Sta je ovo prevrnuto na bok? [/quote]


VW kombi
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#1225 Re: Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by amrica »

kEN0 wrote:danas sam cuo da je neki passat udario covjeka kod suda
Malo iza 13h posla preko mosta Skenderija, pa odustala, isla preko Grbavice, mislila idu ljudi u Zenicu :D pa guzvetina prema gore...
ali poslije sat i nesto naisla pjeske tuda, stoji crni audi, policija, audi citav, ...
Inace, to bilo na semaforu-pjesackom kad iz parkica pored kantona ides prema Valtera Perica...
Locked