tz.mamini i tatini sinovi

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#1 tz.mamini i tatini sinovi

Post by BIHBOSNJAK »

Da li ih bas sve mozemo strpati u isti kos ili je to samo neutemeljena predrasuda da su razmazeni..ufurani ..itd


p.s ja licno nemam bas losa iskustva,poznajem par njih ciji su roditelji u dobroj.mater.situaciji i bas su ok raja..sta vi mislite
User avatar
suncokret13
Posts: 1255
Joined: 11/09/2006 00:17
Location: par stanica od kuce
Contact:

#2

Post by suncokret13 »

Kci Ejupa Ganica ?
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#3

Post by prleitihi »

Pretpostavljam da će Lagumdžijin sin ispasti najgori, bez obzira što je još dijete! :oops:
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#4

Post by mala-i »

protest! zašto samo tz. :D sinovi?
a šćeri?
BIHBOSNJAK
Posts: 121
Joined: 28/01/2007 10:35

#5

Post by BIHBOSNJAK »

hehe i sceri naravno :)
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#6

Post by štzngrm »

ne možemo ih strpati u isti koš, ali im svima sigurno odgovara politička situacija u zemlji
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#7 Re: tz.mamini i tatini sinovi

Post by tempora »

BIHBOSNJAK wrote:Da li ih bas sve mozemo strpati u isti kos ili je to samo neutemeljena predrasuda da su razmazeni..ufurani ..itd


p.s ja licno nemam bas losa iskustva,poznajem par njih ciji su roditelji u dobroj.mater.situaciji i bas su ok raja..sta vi mislite
Cista predrasuda. :oops:
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#8

Post by Maksim »

kakvi li bi mi bili da smo na njihovom mjestu..... vjerojatno pravi socijalisti. ljudi su pokvareni i to se vecinski vidi tek onda kad imaju poziciju. sto mislim o njima? mislim da su ljudi. poznavao sam jednog, bili smo skoro najbolji jarani, ali se nikad nisam slagao s njegovim pogledima na sve pa je prekinut kontakt. pitam se, kakav li bi ja bio da sam odrastao onako kao on, u drustvu u kojem je dvaka druga rijec novac...... mnogo nas je ljudi razocaralo, pa cemu onda ovo pitanje? oni koji su se rodili kao supci su se pak pokazali kao iskreniji od onih koji su postali supci.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#9

Post by Svemirski_Jebach »

cista predrasuda. Ko je supak, supak je bio bijeda gola ili bogatas, a ko je covjek, covjek je im'o il' nem'o.

Znam dosta supaka koji nisu ni mamini ni tatini sinovi, bijeda su gola, al se kurce i furaju a povrh svega su supci...a znam i obratno.

dakle, obicna predrsuda
three sisters
Posts: 255
Joined: 05/11/2006 22:32

#10

Post by three sisters »

Maksim wrote:kakvi li bi mi bili da smo na njihovom mjestu..... vjerojatno pravi socijalisti. ljudi su pokvareni i to se vecinski vidi tek onda kad imaju poziciju. sto mislim o njima? mislim da su ljudi. poznavao sam jednog, bili smo skoro najbolji jarani, ali se nikad nisam slagao s njegovim pogledima na sve pa je prekinut kontakt. pitam se, kakav li bi ja bio da sam odrastao onako kao on, u drustvu u kojem je dvaka druga rijec novac...... mnogo nas je ljudi razocaralo, pa cemu onda ovo pitanje? oni koji su se rodili kao supci su se pak pokazali kao iskreniji od onih koji su postali supci.
moja situacija ista, samo je riječ o ženskoj osobi, ne može se biti best friend s ljudima iz takvog miljea, pogledi na svijet su dijametralno suprotni, a da li su ok raja, pa nisu monstrumi u svakom slučaju, šta bi sad još trebali davati propusnice da im se obratiš :roll:
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#11

Post by Abu FEED el-Castro »

A sto?! Evo ja sam majkin i babin pa opet pričam sa vama, iako ste mi do koljena... :shock: :?


:D :D
User avatar
Bl_ManiaC
Posts: 185
Joined: 14/02/2007 20:26
Location: zgrada u blizini mjesta odakle polecu avioni

#12

Post by Bl_ManiaC »

ma toga ce uvijek biti u BIH

samo mi je zao sto nijesam jedan od tih sinova :lol:
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#13 Re: tz.mamini i tatini sinovi

Post by senada »

BIHBOSNJAK wrote:Da li ih bas sve mozemo strpati u isti kos ili je to samo neutemeljena predrasuda da su razmazeni..ufurani ..itd


p.s ja licno nemam bas losa iskustva,poznajem par njih ciji su roditelji u dobroj.mater.situaciji i bas su ok raja..sta vi mislite
djeca ne biraju roditelje... niko ih ne pita hoce li biti mamina i tatina ili djeca bez roditeljskog staranja.
noviprimitivac
Posts: 176
Joined: 05/02/2007 16:24

#14

Post by noviprimitivac »

Deen :D :D :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#15

Post by senada »

noviprimitivac wrote:Deen :D :D :D
sta s deenom!? njegov zivot i njegovo tijelo neka radi sa sobom sta hoce!

ako imas nesto protiv njegovog odvratnog cace reci to njemu a nemoj preko deenovih ledja rjesavati svoje frustracije.
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#16

Post by urbanagerila »

senada wrote:
noviprimitivac wrote:Deen :D :D :D
sta s deenom!? njegov zivot i njegovo tijelo neka radi sa sobom sta hoce!

ako imas nesto protiv njegovog odvratnog cace reci to njemu a nemoj preko deenovih ledja rjesavati svoje frustracije.
Senada jel to branis Fudu??? ... ma nemoj molim te ... :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#17

Post by senada »

urbanagerila wrote:
Senada jel to branis Fudu??? ... ma nemoj molim te ... :D
njegov otac samom svojom pojavom je ogavan jalijasko avlijanerski tip.... da ne razvlacim koja je lopina i mutez..., ali mi ne pada na pamet da blatim ime njegovog sina zato sto je on govno... jednostavno nije fer rugati se nekome ko mi nista lose nije ucinio.
Wednesday
Posts: 362
Joined: 24/12/2006 22:00
Location: Sarajevo

#18

Post by Wednesday »

senada wrote:
urbanagerila wrote:
Senada jel to branis Fudu??? ... ma nemoj molim te ... :D
njegov otac samom svojom pojavom je ogavan jalijasko avlijanerski tip.... da ne razvlacim koja je lopina i mutez..., ali mi ne pada na pamet da blatim ime njegovog sina zato sto je on govno... jednostavno nije fer rugati se nekome ko mi nista lose nije ucinio.
"Imam tu sreću da, otkad znam za sebe,
dobijam sve što poželim i to zahvaljujući roditeljima.
Moja priča nije poput priča mnogih pjevača sa estrade,
dakle, nikada nisam muzao kravu,
niti sam došao sa sela pa sada sebi zaradio za auto i stan."
- Deen
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#19

Post by senada »

Wednesday wrote:
senada wrote:
urbanagerila wrote:
Senada jel to branis Fudu??? ... ma nemoj molim te ... :D
njegov otac samom svojom pojavom je ogavan jalijasko avlijanerski tip.... da ne razvlacim koja je lopina i mutez..., ali mi ne pada na pamet da blatim ime njegovog sina zato sto je on govno... jednostavno nije fer rugati se nekome ko mi nista lose nije ucinio.
"Imam tu sreću da, otkad znam za sebe,
dobijam sve što poželim i to zahvaljujući roditeljima.
Moja priča nije poput priča mnogih pjevača sa estrade,
dakle, nikada nisam muzao kravu,
niti sam došao sa sela pa sada sebi zaradio za auto i stan."
- Deen
Kao sto drugi ne biraju nesrecu ni Denn nije birao svoju tzv. srecu. Jedno je sigurno - u ovako konzervativnom drustvu, opterecenom strasnim predrasudama, Deen ne moze biti sretan.
Nego, urbani :-) u ovakvim situacijama, odbrana necijeg imena ima isti efekat kao obicno primitivno mahalanje, sto tebi sigurno ne pristaje.
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#20

Post by forUMASH »

....bice da smo mi ostali babini i dedini sinovi i kceri..... :-)
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#21

Post by urbanagerila »

@senada

Cisti nepotizam najgore moguce vrste ... nit ga branim nit ga kudim ... ima on i mladjeg brata poprilicno normalnog .... ZAgi (Backovic SR) je zasluzan za sinovu pederizaciju i probijanje (sa svih strana i u sve rupe) dok su neka druga talentovana djeca ispusila foru ... ali to je kod naas vec normalno ... :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#22

Post by senada »

nismo mi normalni samo po cistome.. :-) nepotizmu... nije nama to jedina cistota....... kod nas je cisto normalna pojava i cisto zabadanje cistoga nosa u razne tudjee... cistote.

zivo!zivo!zivopisno! :bih:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#23

Post by urbanagerila »

Pade mali Backo u sesnestercu za slobodu bosnjaka ...
Cist penal ko suza .... :D
MA DAJ...
Posts: 590
Joined: 29/01/2007 17:01

#24

Post by MA DAJ... »

Ok,za Dina znam preko medija...a ko mu je taj babo?Neka civija u SA...!
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#25

Post by Maksim »

Otac mu je Zaim Backovic, heteroseksualac :lol:
Post Reply