covjek se zapalio benzinom na skenderiji

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

ernest
Posts: 106
Joined: 27/01/2003 00:00

#1 covjek se zapalio benzinom na skenderiji

Post by ernest »

32-godisnjak se danas oko 12 sati polio benzinom, a onda i zapalio u Skenderpasinoj ulici kod Duhanprometa.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#2

Post by Vingo »

Boze!!! Jel ziv?
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#3

Post by mamica papucarka »

:( :( :( :( :(
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#4 Re: covjek se zapalio benzinom na skenderiji

Post by DonDavudes »

ernest wrote:32-godisnjak se danas oko 12 sati polio benzinom, a onda i zapalio u Skenderpasinoj ulici kod Duhanprometa.
crnjak :(

ima li detalja?
ko je?sta je?zasto? kolka mu je plata? :D
Radiodjeva
Posts: 156
Joined: 20/03/2006 09:44

#5

Post by Radiodjeva »

pa kako se to desilo? zasto? :( :( :(
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#6

Post by Tesssa »

a ja sam bas tu blizu prolazila u to doba i nisam nista vidjela :roll:
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#7

Post by black »

:? zalosno..


(prebaceno na podforum Sarajevo)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#8

Post by uvjek dobar gost »

Kinez nije garant jer svi su ovdje ugroženi, samo kinezi mudru šute...

Jel fakat ovo istina i ima li negdje više podataka....????
ernest
Posts: 106
Joined: 27/01/2003 00:00

#9

Post by ernest »

jest, fakat je istina
jos nema vise informacija
navodno je dobio teske opekotine svuda po tijelu
imao je nekakav mantil, a bili su i vatrogasci i hitna
to je sve sto znam
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#10

Post by Vingo »

Kako znas da je 32-godisnjak...????!!!!!
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#11

Post by urbanagerila »

Sta god da je bilo tragicno je. Ako je istina ovo sto je napisano covjek pripada generaciji koja je nazalost istrijebljena sa ovih prostora, generaciji koja je najvise podnjela i kojoj se najmanje vratilo ... trebao je zapaliti nekoga iz zgrade zajednickih institucija ne zaleci benzina. :(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#12

Post by mIRCerka »

Jel Kinez? Jel Sandzaklija?

JESTE LI VI NORMALNI?!?!?!?!

:( :( :( :( :( :( :( :(
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#13

Post by pitt »

:(
ernest
Posts: 106
Joined: 27/01/2003 00:00

#14

Post by ernest »

ne znam je li 32-godisnjak, tako sam cuo da ima oko 30-35 pa stavih srednju vriojednost :x
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#15

Post by Vingo »

Mali, glupi fasisti!
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#16

Post by sofist »

urbanagerila wrote:Sta god da je bilo tragicno je. Ako je istina ovo sto je napisano covjek pripada generaciji koja je nazalost istrijebljena sa ovih prostora, generaciji koja je najvise podnjela i kojoj se najmanje vratilo ... trebao je zapaliti nekoga iz zgrade zajednickih institucija ne zaleci benzina. :(

Najezih se. Svaka ti cast za ovo !
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#17

Post by Tesssa »

mIRCerka wrote:Jel Kinez? Jel Sandzaklija?

JESTE LI VI NORMALNI?!?!?!?!

:( :( :( :( :( :( :( :(
fakat!
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#18

Post by uvjek dobar gost »

sofist wrote:
urbanagerila wrote:Sta god da je bilo tragicno je. Ako je istina ovo sto je napisano covjek pripada generaciji koja je nazalost istrijebljena sa ovih prostora, generaciji koja je najvise podnjela i kojoj se najmanje vratilo ... trebao je zapaliti nekoga iz zgrade zajednickih institucija ne zaleci benzina. :(

Najezih se. Svaka ti cast za ovo !
Il bar čitavu pomenutu zgradu.....
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#19

Post by Jimmy_The_Saint »

Kažem ti, nije rješenje... Objašnjavam i sebi i drugima... Nekima nema ko, ne kima više ne možeš objasniti... "Život je jedan, Fikreta"...

Koliko kontam, i ta tvoja ljutnja je samo vid sućuti :roll:

Ja samo mislim da samoubice već susreću dovoljno osude prije, a naročito poslije čina, da bih im još i ja dodav'o :(
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#20

Post by Salko sto je u vodu skako »

ovo meni se cini krenulo pravo... :x

Usora: Polio se benzinom i zapalio



Prema riječima Senaida Hasića, glasnogovornika MUP-a Zeničkodobojske županije, J.V. je od posljedica samozapaljenja tijekom prethodne noći preminuo u Kantonalnoj bolnici «Zenica».



ZENICA -J.V. (67) iz Žabljaka, općina Usora, izvršio je sinoć 9.50 sati samoubojstvo, tako što se zapalio benzinom.

Tragedija se dogodila ispred obiteljske kuće J.V. u mjestu Žabljak, a slučaj je policiji prijavila supruga. J.V. je odranije poznat kao duševni bolesnik.

Prema riječima Senaida Hasića, glasnogovornika MUP-a Zeničkodobojske županije, J.V. je od posljedica samozapaljenja tijekom prethodne noći preminuo u Kantonalnoj bolnici «Zenica».

6.12.2006.
Pincom.info
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#21

Post by daduli_sa »

Ne kontam kako moze neko napraviti bilo kakav komentar koji zahtijeva dodavanje bilo kojeg pozitivnog smajlija na ovako zalosnu temu...
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#22

Post by urbanagerila »

A wrote:Jedan sugradjanin je umro na vrlo mucan nacin.
Veceras je vjerovatno jedna porodica u zalosti.

Ako niko nema da zali za pokojnim sugradjaninom, tim prije razlog da se mi rastuzimo nad tom dramom.
A kako bi bilo da prestanemo zaliti po forumu i uradimo nesto konkretno za ostale u slicnom polozaju ..... da ponesemo po kanister pred skupstinu i predsjednistvo pa da rijesimo problem po kratkom postupku... nemojte mi tog kurtoaznog zaljenja. Iz sviju nas izbija bijes i gnjev samo smo manje ili vise spremni uciniti nesto da promjenimo stvari. Ovo moze biti moj drug iz klupe, jaro iz jedinice, komsija .... nebitno.
Tandzika
Posts: 248
Joined: 25/06/2003 00:00

#23

Post by Tandzika »

chuchumbamayumbe wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:Čučumba, one man's meat is another man's poison.

Možda ni ja ne bih nikad k'o i ti, jedno vrijeme sam čak imao tezu da na svijetu postoje dvije vrste ljudi, ubice i samoubice... Ali hej, čoj'k je od krvi i mesa i normalno da mi ga je žao, bar dokle god ne znam cijelu priču!
Jarane, dok mi rodica od 18 godina nije popila 2dl esencije, gorila 2 dana na postelji i umrla treci dan u strasnim mukama, a sve zato sto joj starci nisu dali da izadje u petak navece, od tada se u meni desio neki klik i, sta ja znam, cim tako nesto cujem, jebote, budem ljut na onoga sto se ubio! Jeste, znam da je pogresno, ali...
Razljuti me, sta da radim...
Na svijetu ima toliko lijepih stvari, a ljudi se posipaju benzinom i pale, kakva glupost. Ne kazem da je njemu moglo biti lijepo, ali brate, onda bi se pola Bosne trebalo roknuti automatski i gotovo.
Joj znam ja slucaj gdje se cura otrovala, sakom nekih tableta za starije zato sto je dobila jedan iz kontrolnog iz matematike u osnovnoj...sto je najgore, jos te starci istuku poslije toga, a ti u mukama...
Ali slazem se da je njesra...
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#24

Post by Svemirski_Jebach »

ispricavam se moderatoru i svima.

imam problem sa ovim uzasavanjem po forumu nad vijesti koju ce vec koliko sutra svi zaboraviti a njega (samoubicu) ko da bog nije ni dao.
Last edited by Svemirski_Jebach on 06/12/2006 20:04, edited 1 time in total.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#25

Post by chuchumbamayumbe »

moderator wrote:mozete li bar na ovakvim temam suzdrzati se od bljuvotina...pazite sta pisete..
Sorry M!
Post Reply