Damir Hadzic vol.2

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 29/09/2006 17:29

Onda ništa, druže gospodine Alfonse...

:D

A dobra je TZ, jelde :-)

Naročito nama prolaznicima...

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 29/09/2006 17:37

Jimmy_The_Saint wrote:Onda ništa, druže gospodine Alfonse...

prolaznicima da

a nama sto tu zivimo ne...

na stranu sto imamo najnizu prosjecnu platu u fbih (osim zenice), na stranu sto je najveca nezaposlenost, ne smeta ni sto se do sarajeva vozi 3 sata, a zimi 4-5, al ono sto fakat smeta je sto nema ni vode jebes ga...

dashing

Post by dashing » 29/09/2006 17:40

dobro Jimmy - ako poznajes doticnog - znas vrlo dobro da je on "mirror image" of the vozd - jer samo takvi i mogu biti promovirani u krnjem sdp-u. za momka ne mogu reci da je korumpiran, ali da je karijerista, pre-ambiciozan, prepotentan i da sekunde nije parlamentaran i ne uvazava drugacija misljenja - to znam sigurno. to su izgleda preduslovi za svemirski uspon u sdp-u.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 29/09/2006 17:48

dashing wrote:

dobro Jimmy - ako poznajes doticnog - znas vrlo dobro da je on "mirror image" of the vozd - jer samo takvi i mogu biti promovirani u krnjem sdp-u. za momka ne mogu reci da je korumpiran, ali da je karijerista, pre-ambiciozan, prepotentan i da sekunde nije parlamentaran i ne uvazava drugacija misljenja - to znam sigurno. to su izgleda preduslovi za svemirski uspon u sdp-u.

Boga ti sjedi heklaj u Singapuru i čitaj Avaz na webu. Ne zovi Lagumdžiju voždom, on jeste staljinista ali je 100 % BiH koliko i onaj tvoj hodžica. SDP nije krnj, krnja nam je država, a ponekom i zub bude krnjav ali to razumijem, i sam sam dugo bio bez para i hrabrosti da to peglam.

Normalno da će karijerista i ambiciozan uspjeti, to su preduslovi za svemirski uspon BILO GDJE. Zašto bi bio "parlamentaran", kad je u IZVRŠNOJ vlasti? Parlamentarnost je za skupštinu, za izvršnu vlast treba imati petlju i odgovornost, pa donositi odluke. Damir ima.

Ponavljam: bilo kojoj stranci trebaju takvi ljudi. Našoj zemlji trebaju takvi ljudi. I ćao.

dashing

Post by dashing » 29/09/2006 17:55

Jimmy_The_Saint wrote:
dashing wrote:

Boga ti sjedi heklaj u Singapuru i čitaj Avaz na webu. Ne zovi Lagumdžiju voždom, on jeste staljinista ali je 100 % BiH koliko i onaj tvoj hodžica. SDP nije krnj, krnja nam je država, a ponekom i zub bude krnjav ali to razumijem, i sam sam dugo bio bez para i hrabrosti da to peglam.

Normalno da će karijerista i ambiciozan uspjeti, to su preduslovi za svemirski uspon BILO GDJE. Zašto bi bio "parlamentaran", kad je u IZVRŠNOJ vlasti? Parlamentarnost je za skupštinu, za izvršnu vlast treba imati petlju i odgovornost, pa donositi odluke. Damir ima.

Ponavljam: bilo kojoj stranci trebaju takvi ljudi. Našoj zemlji trebaju takvi ljudi. I ćao.
s tim komentarom o heklanju dokazujes da si obicni balkanski sovinisticki pig.

eto vam hadzic, eto vam zlaja i vasih 10-15% glasova s kojima nikad nista postici necete.

a ovo hodzica - to treba da je kao neka uvrjeda, jel? bravo sdp-ovci - pokazite svoje pravo lice!!!

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 29/09/2006 18:02

dashing wrote: s tim komentarom o heklanju dokazujes da si obicni balkanski sovinisticki pig.

eto vam hadzic, eto vam zlaja i vasih 10-15% glasova s kojima nikad nista postici necete.

a ovo hodzica - to treba da je kao neka uvrjeda, jel? bravo sdp-ovci - pokazite svoje pravo lice!!!
Nisam bona pig, nego KRMAK. Pitaj moju suprugu koja me godinu dana izdržavala kad sam u ime feminizma jeb'o mater jednom nedoraslom nerastu pa fasov'o disciplinsku komisiju.

NISAM JEBENI SDP. Glasam za koga hoću, tajno i anonimno, moj kandidat najdraži zove se Ahmet Sejdić bio je SDA više nije, bio je komandant 1. slavne i VAZDA ĆE OSTATI.

A hodžica nije uvreda, samo posprdan izraz za profesiju Dr. harisa i babe mu Ćamila. Neka nama naših imama, al' eto ti ga u SIngapur pa nek' ti predsjedava.

Ne moraš heklati, hanuma. Kopaj ugalj. Kopaj nos. Samo nemoj 100 % BiH tu među Kinezima odlučivati šta je OVDJE I SADA pravo a šta krivo.

dashing

Post by dashing » 29/09/2006 18:11

Jimmy_The_Saint wrote:
dashing wrote: s tim komentarom o heklanju dokazujes da si obicni balkanski sovinisticki pig.

Nisam bona pig, nego KRMAK. Pitaj moju suprugu koja me godinu dana izdržavala kad sam u ime feminizma jeb'o mater jednom nedoraslom nerastu pa fasov'o disciplinsku komisiju.

NISAM JEBENI SDP. Glasam za koga hoću, tajno i anonimno, moj kandidat najdraži zove se Ahmet Sejdić bio je SDA više nije, bio je komandant 1. slavne i VAZDA ĆE OSTATI.

A hodžica nije uvreda, samo posprdan izraz za profesiju Dr. harisa i babe mu Ćamila. Neka nama naših imama, al' eto ti ga u SIngapur pa nek' ti predsjedava.

Ne moraš heklati, hanuma. Kopaj ugalj. Kopaj nos. Samo nemoj 100 % BiH tu među Kinezima odlučivati šta je OVDJE I SADA pravo a šta krivo.
znam da vi sdp-ovci volite to odlucivat ko ima kakvo pravo, a ko ne (zao mi je al' osjecam taj malogradjanski zlajin duh koji dolazi), ali na srecu ti se ne pitas, jer i ja imam pravo koliko i ti da odlucim u kakvoj ce nam bih djeca (i moja i tvoja) sutra zivjeti.

ma pravo mi zvucis na borca za feminizam - uff!! blago tvojoj hanumi!

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 29/09/2006 18:26

dashing wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:

znam da vi sdp-ovci volite to odlucivat ko ima kakvo pravo, a ko ne (zao mi je al' osjecam taj malogradjanski zlajin duh koji dolazi), ali na srecu ti se ne pitas, jer i ja imam pravo koliko i ti da odlucim u kakvoj ce nam bih djeca (i moja i tvoja) sutra zivjeti.

Nevjesta, ti si za svoju djecu odlučila. E za moju nećeš. Ti ne voliš Kineze? E ni ja ne volim Arape. Neću hotel za Kuvajćane na Jajce kasarni. Neeeećuuuuuu. Pa taman u Džehennem otiš'o.

Jesam, ja sam malograđanin a nisam SELJAČINA i neću glasati za LAŽNU SDA, ako već mora časnija je PRAVA.

A da znaš kol'ko se ja tačno ne pitam, iskosile bi ti se oči :D

dashing

Post by dashing » 29/09/2006 18:40

Jimmy_The_Saint wrote:
dashing wrote:
Jimmy_The_Saint wrote: Nisam bona pig, nego KRMAK. Pitaj moju suprugu koja me godinu dana izdržavala kad sam u ime feminizma jeb'o mater jednom nedoraslom nerastu pa fasov'o disciplinsku komisiju.

Nevjesta, ti si za svoju djecu odlučila. E za moju nećeš. Ti ne voliš Kineze? E ni ja ne volim Arape. Neću hotel za Kuvajćane na Jajce kasarni. Neeeećuuuuuu. Pa taman u Džehennem otiš'o.

Jesam, ja sam malograđanin a nisam SELJAČINA i neću glasati za LAŽNU SDA, ako već mora časnija je PRAVA.

A da znaš kol'ko se ja tačno ne pitam, iskosile bi ti se oči :D
ok...hajd cuvaj se ti arapa - od njih ti tu zaista najveca opasnost vrjeba. samo se ti njih cuvaj i sve ce biti dobro.

glasaj za tihog - on i onako jest vozdov kandidat. lijep i ugodan vikend iz prevruceg singapura zeli ti dashing.

The Man

Post by The Man » 29/09/2006 18:47

Dobro veche!

:)

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 29/09/2006 19:16

JBT wrote:
SALTERI MATICNOG ureda su prije dolaska damira hadzica bili mjjesto za izdjedanje bureka i cevapa, i ispijanje kafe, dok ljudi skapavaju u redu, a sada ne cekas dize od 20 minuta,
Bit ce da sam o tome i govorio. Kad sam ja vadio, dakle prvih dana izdavanja, ljudi jesu skapavali u redovima, ali nema veze.
Eto, neka je malo popravljeno cekanje po redovima. To mu je plus. Sve mu oprastamo. Zasluzio je da bude dozivotni predsjednik opstine i neka mu je halal sve.
Nisu ljudi koji pljackaju budale, budale su oni koji im to dozvole.
Dana 29.09. 2006 godine u 17.06. JBT je priznao da je mozda neko drugi malo u pravu. Ovo ce jednog nasa djeca uciti iz udzbenika.

Mozda ipak ima nade????
Ma nema

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 29/09/2006 19:18

A sto se tice dashing, mislim da je to u sustini preruseni Fahrudin Radoncic. Mozda se predstavlja kao zensko, ali izrazi, fraze, te ovi latentni fasisticki stavovi su totalno isti.

Dezze

Post by Dezze » 30/09/2006 11:06

Vala ova dashing je alergicna na Zlatka Lagumdziju, to se vidi iz svakog njenog posta. Razumijem da neko nekom nije drag (kod Lagumdzije mi je to posebno razumljivo ;-) ), ali dashing je neumorna....a nekad ranije je spomenula da je malo starija, pa nesto kontam, mozda je Zlaja nju nekad odbio u mladjahnim danima :kiss: , a rane jos nisu zarasle :roll:

Da se vratim na temu - ne znam puno o Hadzicu, ali znam da je Dobrinja zivnula nakon sto je postao nacelnik. prije mi je bilo uzasno sto na Dobrinji zivim, dok sad vec pocinjem primjecivati kako je ovo ipak lijepo naselje (sto je prije rata bilo). A ako neko kaze da je krao - predajte ga brate na sud. Ima ona linija za prijavljivanje korupcije....

JBT

Post by JBT » 30/09/2006 15:07

A ako neko kaze da je krao - predajte ga brate na sud. Ima ona linija za prijavljivanje korupcije....
Rekoh vec, volio bih da nisam u pravu, ali.....
Naravno da sud treba da rjesava. Mozda ce i taj dan doci tj. mozda ce i BiH postati pravna drzava. A kad se to desi mnogi ce biti iznenadjeni isplivanim sadrzajem na povrsini.
I niko nece biti sretan zbog toga.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 01/10/2006 22:18

Alfons Kauders wrote:ni simpatizeri :D sdpa :D dakle nisu imuni na fenomen stada :D eto on je nas... :D nije on los :D... ahaaaa... :D ...jebani smo mi s vama i njima takvim... :D sta ste mislili ? da ce ovi biti nesto bolji kad se dokopaju vlasti :D dodjite u tz pa se raspitajte :D :D :D naivcine :D
ovdje se prica o DAMIRU HADZICU ne SDPu...brkate lonce maximalno....

Damire, kad ovo procitas, znaj da cu uvijek glasati za tebe, cak i kad bi promijenio dres!!!!

JBT i ostali forumashi bez argumenata, VOZDRA!

Fox Mulder

#216 Re: Damir Hadzic vol.2

Post by Fox Mulder » 09/01/2008 15:16

JBT wrote:http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... sc&start=0

Malo o porijeklu imovine.

Po zavrsetku rata D. Hadzic je bio go kokuz.
Sada je vlasnik luksuzno namjestenog stana u Sarajevu od 90 kvadrata, zena mu vozi novi dzip a on predzadnji model Pasata, vlasnik je i vikendice na planini i stana u Makarskoj.
U medjuvremenu nije naslijedio nikakvo bogatstvo.
I ovo je samo ono sto se vidi.
Na drugoj strani, 95% stanovnika opstine u kojoj je Damir nacelnik, biljezi i dalje padanje sopstvenog standarda.
Ovo nije predizborna kampanja. I sam naginjem u lijevo.
Najbolje za SDP je da se ogradi od ljudi koji su skloni brzom bogacenju putem uzimanja mita.
Evo sve potvrdjeni moji navodi. Jos je tu i sire navedeno kakav je to lopov. Dragi ti je opasan tip suprugo.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#217 Re: Damir Hadzic vol.2

Post by mIRCerka » 09/01/2008 15:19

Fox Mulder wrote:

Sada je vlasnik luksuzno namjestenog stana u Sarajevu od 90 kvadrata, zena mu vozi novi dzip a on predzadnji model Pasata, vlasnik je i vikendice na planini i stana u Makarskoj.
Na drugoj strani, 95% stanovnika opstine u kojoj je Damir nacelnik, biljezi i dalje padanje sopstvenog standarda.
Najbolje za SDP je da se ogradi od ljudi koji su skloni brzom bogacenju putem uzimanja mita.
Evo sve potvrdjeni moji navodi. Jos je tu i sire navedeno kakav je to lopov. Dragi ti je opasan tip suprugo.
Hah, nisam Alma hahahahaha

Ti iz amerike, a JBT sa sjevera sve znate. Procitaj ostatak teme. Procitaj argumente. Ne budi lijen. :D

Fox Mulder

#218 Re: Damir Hadzic vol.2

Post by Fox Mulder » 09/01/2008 15:29

mIRCerka wrote:
Fox Mulder wrote:

Hah, nisam Alma hahahahaha

Ti iz amerike, a JBT sa sjevera sve znate. Procitaj ostatak teme. Procitaj argumente. Ne budi lijen. :D
Aktivni sam clan SDP-a bio prije rata. Kad dosao prvi put u Sarajevo 2001 opet sam se uclanio. Znam sta se pricalo tada po SDP-u. Insider sam ti bio jedno vrijeme, je li ti to jasno? To je lopov na kvadrat. Mislis li da su ovi djaba otisli u SDU? Znas li koliko tu ima Damirovog udjela? Izmedju ostalih stvari nisu mogli da gledaju smradove kao sto je on. Pa SDP-mu je dao za mog vakta drugi auto, kad su mu ukrali crnog Golfa 4 TDI. Opet crni - Audi A3. Znas li sta Ivo Komsic misli o njemu?Ovim ne opravdavam njihov odlazak, ali zbog onakvih smradova k'o sto je malac su i otisli. Mozda su i dobro uradili, ko zna, mada taj njihov postupak ne odobravam.

Fox Mulder

#219 Re: damir hadzic - pulen krnjeg SDP-a

Post by Fox Mulder » 09/01/2008 15:33

dashing wrote:ne mogu tvrditi sta je uzeo, a sta nije. damira licno poznajem iz vremena kada je vodio kantonalni forum mladih u kojem sam i sama bila clan.

covjek je fokusiran na svoju karijeru 100%, dosta arogantan i ne drzi puno bas do neistomisljanika. mislim da je to preduslov za uspjeh u novom u krnjem sdp-u. mislim da ce njegove sanse u sdp-u biti manje nakon odlaska lagumdzije, jer je cinjenica da ga on gura. socijaldemokrata sam 100%, ALI ZA OVAKAV SDP GLASATI NE MOGU! valjda ce nakon drugog izbornog kraha konacno podnijeti ostavku, te ova jedina bh politicka sansa (sdp) konacno moze krenuti naprijed.
Mircerko ovo je stvarno stanje. Ja malo bolje znam od ovog forumasa da je to strasan lopov i zato je SDP izgubio sve izbore. Zao mi je, ali tako je...

karanana

Post by karanana » 09/01/2008 15:37

kako odjednom neki ilegalni objekti za koje se govorilo da ce se rusiti nastavljaju da se grade. malo se podmazalo.

2 primjera gradjevina koja su se, gotovo simultano nakon najava o rusenju odnosno o ne dozvoli gradnje, nastavila praviti:

Poslovna zgrada kod mosta Bosmal i stambena zgrada u hrasnom preko puta pumpe Selex. Uletila je tu lova 1.000.000%

Fox Mulder

Post by Fox Mulder » 09/01/2008 15:41

Lopov se brzo izbirik'o.
Last edited by Fox Mulder on 09/01/2008 15:42, edited 1 time in total.

Dobitak

Post by Dobitak » 09/01/2008 15:41

Hihihihihihi ja odrastao na dobrinji sav rat pregulio i zivim na dobrinji 5.Ovaj mulder spominje da gubi clanstvo SDP bas u opcini novi grad.Pa bas mu je tu najjachi bastion odnosno svake izbore bude opcinske izbore bude bez problema izabran.Ocigledno niko od vas nije se provozao padinskim dijelovima opcine Novi Grad(buca potok,boljakov potok itd.Pa pitaj tamosnje stanovnike da li su ili nisu zadovoljni damirom.
Tipicni primjer gradske deponije do 2000 godine vazda se iz boljakovog potoka pusilo kao da je zeljezara a ne deponija.Fox otidji sad do deponije pa pogledaj kako je uredjena i kad si zadnji put vidjeo dim s te iste deponije.
Primjer lokacije za merkator centar.Zar taj damir nije mogao uzeti milion maraka koliko je kostala dvorana pored merkator centra?
Covjek je dao uslov merkatoru da ce im odobriti lokaciju izmedju c-5 i dvice ali uz uslov da naprave sportsku salu sto su ovi ucinili.Koliko se sjecam tu salu damir nece ponjeti sa sobom na kraju 2 mandata.
A da ti ne nabrajam kakve je taj isti damir rijesio probleme moje prve komsinice kad su je zavlacili za papire kad je htjela da otkupi stan 2004-e.
peace

Fox Mulder

Post by Fox Mulder » 09/01/2008 15:46

Dobitak wrote:Hihihihihihi ja odrastao na dobrinji sav rat pregulio i zivim na dobrinji 5.Ovaj mulder spominje da gubi clanstvo SDP bas u opcini novi grad.Pa bas mu je tu najjachi bastion odnosno svake izbore bude opcinske izbore bude bez problema izabran.Ocigledno niko od vas nije se provozao padinskim dijelovima opcine Novi Grad(buca potok,boljakov potok itd.Pa pitaj tamosnje stanovnike da li su ili nisu zadovoljni damirom.
Tipicni primjer gradske deponije do 2000 godine vazda se iz boljakovog potoka pusilo kao da je zeljezara a ne deponija.Fox otidji sad do deponije pa pogledaj kako je uredjena i kad si zadnji put vidjeo dim s te iste deponije.
Primjer lokacije za merkator centar.Zar taj damir nije mogao uzeti milion maraka koliko je kostala dvorana pored merkator centra?
Covjek je dao uslov merkatoru da ce im odobriti lokaciju izmedju c-5 i dvice ali uz uslov da naprave sportsku salu sto su ovi ucinili.Koliko se sjecam tu salu damir nece ponjeti sa sobom na kraju 2 mandata.
A da ti ne nabrajam kakve je taj isti damir rijesio probleme moje prve komsinice kad su je zavlacili za papire kad je htjela da otkupi stan 2004-e.
peace
Znas li ko je uzeo lovu? Damirov pomocnik Zuhdija. I Damir naravno. Je li to nacelnik sredio stvari. Ma jest qurac. To nijedan ne radi. Imaju irgete koji dobiju naredbe sta da rade a Damir k'o i ostali uzima pilav...

Post Reply