Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
žena zmaj
Posts: 138
Joined: 29/06/2006 17:25
Location: bilo kuda ima me svuda

#76

Post by žena zmaj »

E, nek' si mi rekla... :D
Sniper
Posts: 48
Joined: 30/06/2006 11:04
Location: Sweden

#77

Post by Sniper »

Kazu da je rijec Mafija nastala od Talijanske rijeci MIA FIJA sto bi u prevodu znacilo "kcerka moja" ....u Napoleonovom osvajanju je nekoliko vojnika na Siciliji silovalo 16-godisnju djevojcicu koju je njena majka mrtvu nosila ulicom govoreci ove rijeci...itd...itd...

bez veze tema... :roll:
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#78

Post by saviola »

mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:
mIRCerka wrote: kod emila zole...do BALTAZARA.... :D

ma ja ti se izlipa sa Dobrinje a nama vamo repriza '92 :)
ne da mIRCi komsiluk svoj :-)

nisam se ja izlipa s Dobrinje, vec sam 2003 izvrsila kupoprodaju svog stana u C5, zaduzila se ko Juga u bEnks i preselila u drugu opcinu, dok svoju maticnu mahalu redovito obilazim...zato mi i jeste smijesno kad vidim sta pisu za Bombu... Dodushe, oduvijek sam bila u stanju uspostaviti korektan odnos sa svim ljudskim bicima, tako da NA SVU SRECU jos uvijek nemam negativnog iskustva sa ljudima koje karakterishu kao PODZEMLJE....

jer da ste vi meni svi zivi i zdravi, o podzemlju ne pisu novine i podzemlje se ne poznaje...svi koji se provlace po novinama su BO (bezopasni, op.au.) jer su pod mikroskopom dragih nam vlasti...

treba se cuvati onih koje ne znas...

ovim putem saljem tople pozdrave PODZEMLJU s Dobrinje ( :lol: )

PS Ženaznaj, Bomba nije sica....
Pred sami rat u piceriji Prego je rahmetli Samir Catic ranio Jusufa Juku Prazinu. Neko je kasnije ubio Samira. Odna je Jasko, Samirov mladji brat, pokusao naci utjehu u krvnoj osveti, za sta je odlezao punu kaznu. Iako je ucinio po meni najvece krivicno djelo, kod mene je imao respekt jer ja nisam sigurna da bih ja imala hrabrosti/ludosti tako osvetiti brata/sestru.
Sto se Elvedina Zemanica tice, on je u bjekstvu trenutno.

Eto...sad znas
:-D

hoces da kazes da je bomba vec nekog odrobijao. pa kad se to moglo dogoditi kad je bomba cini mi se '76. god. pa nije valjda ko dijete ubio covjeka.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#79

Post by mIRCerka »

saviola wrote:hoces da kazes da je bomba vec nekog odrobijao. pa kad se to moglo dogoditi kad je bomba cini mi se '76. god. pa nije valjda ko dijete ubio covjeka.
necu da kazem, vec su to cinjenice...
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#80

Post by latinalover »

[quote="mIRCerka
jer da ste vi meni svi zivi i zdravi, o podzemlju ne pisu novine i podzemlje se ne poznaje...svi koji se provlace po novinama su BO (bezopasni, op.au.) jer su pod mikroskopom dragih nam vlasti...


PS Ženaznaj, Bomba nije sica....
Pred sami rat u piceriji Prego je rahmetli Samir Catic ranio Jusufa Juku Prazinu. Neko je kasnije ubio Samira. Odna je Jasko, Samirov mladji brat, pokusao naci utjehu u krvnoj osveti, za sta je odlezao punu kaznu. Iako je ucinio po meni najvece krivicno djelo, kod mene je imao respekt jer ja nisam sigurna da bih ja imala hrabrosti/ludosti tako osvetiti brata/sestru.

.

Eto...sad znas
:-D[/quote]

uradio je nesto sto bi dosta raje uradilo........i kasnije se sam predao.........a to da nije sica ne znam bas...sve su to klosarcici.............koji nesretno zavrse............i onda ko da g anikad nije bilo
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#81

Post by mIRCerka »

latinalover wrote: uradio je nesto sto bi dosta raje uradilo........i kasnije se sam predao.........a to da nije sica ne znam bas...sve su to klosarcici.............koji nesretno zavrse............i onda ko da g anikad nije bilo
skrenusmo mi s teme....
poenta onoga sto ja napiash jeste da pisanje o obracunima mafije ne stoje obzirom da PRAVU mafiju niko ne zna...
i ne slazem se sa time KLOSARCICI...
ali to je moje licno vidjenje...
nego , moram offline, stigao mi rodjedanski poklon moram ga monitrati na komp...
citamo se kasnije...
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#82

Post by nesvrstan »

NE OTVARAJ TO ! ! !
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#83

Post by latinalover »

nesvrstan wrote:NE OTVARAJ TO ! ! !
mozda joj je Denis Stojnic za rodjendan to poklonio...a njemu dosadilo da mu bombe rokaju............. :D :D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#84

Post by ahmed&nedzad »

mIRCerka wrote:
saviola wrote:hoces da kazes da je bomba vec nekog odrobijao. pa kad se to moglo dogoditi kad je bomba cini mi se '76. god. pa nije valjda ko dijete ubio covjeka.
necu da kazem, vec su to cinjenice...

A tog Samira su zvali Rambo, jel' tako?! Bomba i Rambo. :D Rođak mi je iš'o s Jaletom u školu, kaže da je bio normala dok nije zaglavio u zatvoru, poslije kad je izašao post'o skroz drugi čovjek.

Helem, ja sam Bonitu vazda zaobilazio, možda sam dva puta u životu tamo uš'o. :oops:
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#85

Post by JD »

mIRCerka wrote:PS Ženaznaj, Bomba nije sica....
Pred sami rat u piceriji Prego je rahmetli Samir Catic ranio Jusufa Juku Prazinu. Neko je kasnije ubio Samira. Odna je Jasko, Samirov mladji brat, pokusao naci utjehu u krvnoj osveti, za sta je odlezao punu kaznu. Iako je ucinio po meni najvece krivicno djelo, kod mene je imao respekt jer ja nisam sigurna da bih ja imala hrabrosti/ludosti tako osvetiti brata/sestru.
Ne ulazim u to sta je uradio, jer nisam nikad cuo ni za njega ni za taj slucaj, a ono sto cu ti reci je da neko ko nije sica, kad ubije nekoga ne odlezi ga, jer to niko ne sazna nit je policija u mogucnosti da ga zatvori. Dovoljan primjer su ti nerijesena ubistva u zadnjih nekoliko godina za koja niko nije odlezao, pa sad skontaj nisu se ljudi sami ubili, ima neko ko nije sica u pravom smislu te rijeci.
Jedno je mafija a drugo budala koja bi tako javno ubila nekoga iako zna da ce zavrsit u zatvoru.
Dakle da ne bi bilo zabune ovo vise opcenito govorim nego direktno za tog bombu jer fakat nisam nikad cuo za njega.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#86

Post by mIRCerka »

Gargamel wrote:
mIRCerka wrote:
saviola wrote:hoces da kazes da je bomba vec nekog odrobijao. pa kad se to moglo dogoditi kad je bomba cini mi se '76. god. pa nije valjda ko dijete ubio covjeka.
necu da kazem, vec su to cinjenice...

A tog Samira su zvali Rambo, jel' tako?! Bomba i Rambo. :D Rođak mi je iš'o s Jaletom u školu, kaže da je bio normala dok nije zaglavio u zatvoru, poslije kad je izašao post'o skroz drugi čovjek.

Helem, ja sam Bonitu vazda zaobilazio, možda sam dva puta u životu tamo uš'o. :oops:
Helem, ja u Bonitu svratim svaki drugi put kad sam u mahali... totalno BO...

OTVORILA SAM POKLON I DOBILA SAM SAMSUNG DVD RW COMBO!!!!!
Odo sad przit ustipke na novoj przilici....
PS Covjek koji nema oraha u dzepu ne strahuje od exploziva...samo papci kod nas auta povezuju sa statusom, zato ja sad vozim bubu i niko me ne dira...
PPS JD to sto si rekao stoji, ali mislim da imamo vise interpretacija termina sica... sto vise nije ni bitno....

nekoj budali i obicni prolaznik moze biti opasan... meni je samo zao kad u nekim obracunima nastrada neki slucajni prolaznik...
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#87

Post by semso poplava »

mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:
mIRCerka wrote: kod emila zole...do BALTAZARA.... :D

ma ja ti se izlipa sa Dobrinje a nama vamo repriza '92 :)
ne da mIRCi komsiluk svoj :-)


:-D

oko moje camparaste boje no frks ok?? :)

znas kako kazu "mozes otici sa Dobrinje ali Dobrinja iz tebe ne" :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#88

Post by mIRCerka »

semso poplava wrote:

oko moje camparaste boje no frks ok?? :)

znas kako kazu "mozes otici sa Dobrinje ali Dobrinja iz tebe ne" :D :D
i sad ce se naci neko ko ce to protumaciti sexualno...QQ meni....ode reputacija u hendek...shemso, ne gine ti kuc kuc BOOM...

btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#89

Post by The Man »

mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:

oko moje camparaste boje no frks ok?? :)

znas kako kazu "mozes otici sa Dobrinje ali Dobrinja iz tebe ne" :D :D
i sad ce se naci neko ko ce to protumaciti sexualno...QQ meni....ode reputacija u hendek...shemso, ne gine ti kuc kuc BOOM...

btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
somebody got wacked....who? neeaaaaaam pojmaaaaa..

policija tapka u mraku.....bukvalno :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#90

Post by mIRCerka »

The Man wrote:
mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:

oko moje camparaste boje no frks ok?? :)

znas kako kazu "mozes otici sa Dobrinje ali Dobrinja iz tebe ne" :D :D
i sad ce se naci neko ko ce to protumaciti sexualno...QQ meni....ode reputacija u hendek...shemso, ne gine ti kuc kuc BOOM...

btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
somebody got wacked....who? neeaaaaaam pojmaaaaa..

policija tapka u mraku.....bukvalno :D
nek obuku one zelene prsluke da osvijetle teren... :roll:
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#91

Post by semso poplava »

mIRCerka wrote:
btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
odoh da vidim sta je.....javljam se uskoro....
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#92

Post by latinalover »

mIRCerka wrote:
The Man wrote:
mIRCerka wrote: i sad ce se naci neko ko ce to protumaciti sexualno...QQ meni....ode reputacija u hendek...shemso, ne gine ti kuc kuc BOOM...

btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
somebody got wacked....who? neeaaaaaam pojmaaaaa..

policija tapka u mraku.....bukvalno :D
nek obuku one zelene prsluke da osvijetle teren... :roll:
ili nek one Rotove dovedu i vucjake...vazno je samo da nije niko nevin stradao
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#93

Post by mIRCerka »

semso poplava wrote:
mIRCerka wrote:
btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
odoh da vidim sta je.....javljam se uskoro....
na teletextu nista nema....
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#94

Post by latinalover »

mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:
mIRCerka wrote:
btw, neko mi rece da je prije sat vremena na Ciglanama bila pucnjava....
odoh da vidim sta je.....javljam se uskoro....
na teletextu nista nema....
pogledaj kroz prozor
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#95

Post by mIRCerka »

latinalover wrote:
mIRCerka wrote:
semso poplava wrote: odoh da vidim sta je.....javljam se uskoro....
na teletextu nista nema....
pogledaj kroz prozor

:shock: ja kroz prozor vidim ljude koji spolno opce sto na prednjem, sto na zadnjem sjedistu sto na haubi auta.... :shock: ovdje samo pucaju kondomi...
inace nisam u problematicnom komsiluku, kod mene osvanu mrtvaci, ali tiho umiru...
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#96

Post by latinalover »

mIRCerka wrote:
latinalover wrote:
mIRCerka wrote: na teletextu nista nema....
pogledaj kroz prozor

:shock: ja kroz prozor vidim ljude koji spolno opce sto na prednjem, sto na zadnjem sjedistu sto na haubi auta.... :shock: ovdje samo pucaju kondomi...
inace nisam u problematicnom komsiluku, kod mene osvanu mrtvaci, ali tiho umiru...
SNIMI NEKAD NESTO PA DA I OSTALI GLEDAJU
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#97

Post by The Man »

mIRCerka wrote:
latinalover wrote:
mIRCerka wrote: na teletextu nista nema....
pogledaj kroz prozor

:shock: ja kroz prozor vidim ljude koji spolno opce sto na prednjem, sto na zadnjem sjedistu sto na haubi auta.... :shock: ovdje samo pucaju kondomi...
inace nisam u problematicnom komsiluku, kod mene osvanu mrtvaci, ali tiho umiru...
jel to ti ozbiljno za te perverzije? kod mene samo mačke spolno opče....čovjek je odavno ugrožena vrsta
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#98

Post by mIRCerka »

parking iza moje zgrade je poznat kao hebalishte...nedavno bio pozar, zovem vatrogasce i dajem adresu, i pride objasnjavam PA ZNATE SKRENETE DESNO TU VAKO NAKO i skontam GDJE ZIVIM i kazem MA TO VAM JE ONAJ PARKING KOD XXXXX, ONO JEBALISTE....i kaze dispecer AAAAAA ZNAM :roll: tu se inace narkotici valjaju u kutijama za cipele, vjezba se pravljenje djece i samo je jednom jedan les nadjen...

nista strashno...
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#99

Post by The Man »

mIRCerka wrote:parking iza moje zgrade je poznat kao hebalishte...nedavno bio pozar, zovem vatrogasce i dajem adresu, i pride objasnjavam PA ZNATE SKRENETE DESNO TU VAKO NAKO i skontam GDJE ZIVIM i kazem MA TO VAM JE ONAJ PARKING KOD XXXXX, ONO JEBALISTE....i kaze dispecer AAAAAA ZNAM :roll: tu se inace narkotici valjaju u kutijama za cipele, vjezba se pravljenje djece i samo je jednom jedan les nadjen...

nista strashno...
kod mene je mačija perverzija....ja imam reflektore (na žalost) oko kuće...i ima jedan dio bašte koji je ono osvjetljen ko marakana...i vazda na toj "čistini" mačke grupno orgijaju...al ono ko zečevi (joj metafore :D )
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#100

Post by semso poplava »

sjebaste temu sa macjim veljacama.....

nego @latino pita te Šmrk hos' izac malo vani da te nesto pita :D
Post Reply