Denis Stojnic "sportista" i Sarajevsko Podzemlje

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Comanche

#1 Denis Stojnic "sportista" i Sarajevsko Podzemlje

Post by Comanche » 25/07/2006 23:16

Kome ovo Denis prosipa suplju kako je on profesionalni borac i kako nema nista sa kriminalcima 8) Ja sam ga upoznao preko nekih prijatelja sa kojima sam zajedno trenirao....Uvijek mi je vise izgledao kao kriminalac nego kao neki sportista....Jel ima neko ko ga bolje poznaje i sta mislite o njemu?

sure_alma

Post by sure_alma » 25/07/2006 23:27

ma kriminalac teski…cuj on vadi americki pasos…ja stvarno ne znam kako amerikanci to prvo nisu provjerili, a drugo sto ti kazes kome on prosipa suplju…bandit je od kako znam denisa…zato je i pobjegao u trece zemlje jer su ga ovdje raja ganjala da ga se rijese…otac mu je neki sef u policiji i on pali i zari zajedno sa denisom…nego nek ne laze bezveze i nek se ne prosipa sto se sporta tice…

hvala…

TheGodfather001

Post by TheGodfather001 » 07/08/2006 00:08

Sve sto imam da kazem je HAHAHAHA...posto ste svi mangupi i pricate gluposti koje nemaju nikakve vezze onda je bolje da sjednete ispred svojih masina,stavite dioptrijske naocale koje ste vjerovatno morali da nabavite jer ubijate svoj vid naprezuci oci da napisete nesto neprovjereno i da ocrnite svakoga ko je imalo uspio,Denisa znam dugoo,i brata,i majku i oca mu,ali niko od njih nijr onakav kako ga je doticni gospodin/gospodjica opisao/la.

JD

Post by JD » 07/08/2006 11:50

Znas li ti da niko nikome ne postavlja bombu bez razloga? I odkud na njegovom motoru "onaj neki" sto je bio optuzen za ubistvo T.T. ... ? ma ja sve fini momci.

Eto sto ti je ironija ti govoris kako ovdje niko pojma nema, a ustvari ti zivis u zabludi i ne vidis ocite stvari.

semso poplava

Post by semso poplava » 07/08/2006 12:36

Čitam u zadnjem broju "Dana" kako se Denis "zakacio" sa Jasminom Caticem Bombom a to je vjerujte mi lik sa kojim nikako nije preporucljivo imati ikakvih nesuglasica!

"Pride" borac je to sve spremno demantirao--kao Bombu je tu neko namjerno umijesao i da nema nikakvog sukoba izmedju njih dvojice ali posto je rijec o very zafrkanom liku spremnom na sve "sportista" bi mogao izvuci deblji kraj!

hebiga valjda kada se usvoji zakon o sportu :lol: mozda ce drzava i zastititi svoje "sportiste"

dogfartbig

Post by dogfartbig » 07/08/2006 13:10

Hm!

Neznam covjeka ali ......cinjenica je da neko pokusava da ga ili zastrasi ili ubije? Sto to meni niko nepostavlja bombu?.....

..HM sa druge strane pun mi je kurac ovih nekih bildera i boraca..... Dok smo se rokali sa cetnicima ovaj je negdje u tri picke materine dizao tegove........i sad je cuveni sarajlija.......hm...........

Ma ne treba mu nista samo neka naleti na nakog gladnog RVI...!

latinalover

Post by latinalover » 07/08/2006 14:17

semso poplava wrote:Čitam u zadnjem broju "Dana" kako se Denis "zakacio" sa Jasminom Caticem Bombom a to je vjerujte mi lik sa kojim nikako nije preporucljivo imati ikakvih nesuglasica!

"Pride" borac je to sve spremno demantirao--kao Bombu je tu neko namjerno umijesao i da nema nikakvog sukoba izmedju njih dvojice ali posto je rijec o very zafrkanom liku spremnom na sve "sportista" bi mogao izvuci deblji kraj!

hebiga valjda kada se usvoji zakon o sportu :lol: mozda ce drzava i zastititi svoje "sportiste"

taj Bomba im je najopasniji ,je li????????

saviola

Post by saviola » 07/08/2006 16:37

koliko znam bomba je nedavno izasao iz zatvora i kazu da se malo smirio. on drzi kafic na dobrinji

JD

Post by JD » 07/08/2006 17:26

semso poplava wrote:Čitam u zadnjem broju "Dana" kako se Denis "zakacio" sa Jasminom Caticem Bombom a to je vjerujte mi lik sa kojim nikako nije preporucljivo imati ikakvih nesuglasica!

nije mu taj postavio bombu.

p.s. najveca su mafija oni koji se ne eskponiraju tako, ko ti lokalni mangupi u naselju, mogu biti strah i trepet obicnoj raji, ono svi znaju za njega pa on najzajebaniji, ali ustvari to uopste nije tako. nikad mafija ne daje izjave po novinama, ne sjedi po kaficima po citav dan, ne voza se po citav dan po gradu...

semso poplava

Post by semso poplava » 07/08/2006 17:41

ma jok!
nisam ni mislio da mu je on postavio bombu nije to njegov stil!!
ovaj Bomba ti je vise onako za upucat ili nacipelat covjeka a za eksploziv nein!!
ovo je vise u stilu Gasija---na kvarno
a od ovih krimosa ja mislim da je plafon onaj sipac Naser Keljmendi

Eshek

Post by Eshek » 07/08/2006 17:48

...
Last edited by Eshek on 08/08/2006 15:54, edited 1 time in total.

latinalover

Post by latinalover » 07/08/2006 19:54

Eshek wrote:
JD wrote:

p.s. najveca su mafija oni koji se ne eskponiraju tako, ko ti lokalni mangupi u naselju, mogu biti strah i trepet obicnoj raji, ono svi znaju za njega pa on najzajebaniji, ali ustvari to uopste nije tako. nikad mafija ne daje izjave po novinama, ne sjedi po kaficima po citav dan, ne voza se po citav dan po gradu...
Upravo tako. Najopasniji se ne eksponiraju.

U Turskoj sam se upoznao sam popričao sa jednim finim brkatim dedukom koji je bezze sjedio u granapu (skontao da sam Bosanek, pa mi se obratio :D ), da bi se na kraju pozdravili i izašli vani, mi u jedan smjer, on u drugi. Tad sam skontao da s one strane ulice stoje 2 bijela Chevrolet džipa krcata tipovima u kožnim jaknama i bulje u naš smjer, i da deduka ulazi u jedan od njih i da kreću nekud.

Takvih se ja bojim, a ne pasa koji puno laju
pa naravno ....i ja sam upozano jednog takvog koji uopste nije privlacan da bi se reklo da je mafijas.............i u prici mi je rekao da ne voli da se eksponira............a ovi Bombe,Denisi ,Šmrkovi,i ostala klapa to su sve mangupi koji padaju na koljena pred tim ljudima kao sto je taj "cika Brko" iz Turske :D

i Ramiz Celo je eksponent teski.............

latinalover

Post by latinalover » 07/08/2006 19:55

semso poplava wrote:ma jok!
nisam ni mislio da mu je on postavio bombu nije to njegov stil!!
ovaj Bomba ti je vise onako za upucat ili nacipelat covjeka a za eksploziv nein!!
ovo je vise u stilu Gasija---na kvarno
a od ovih krimosa ja mislim da je plafon onaj sipac Naser Keljmendi
mozda od ovih ovdje...eksponenata :D

Stitch__

Post by Stitch__ » 07/08/2006 20:09

Eshek wrote:

U Turskoj sam se upoznao sam popričao sa jednim finim...

...shta si??? :D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 07/08/2006 20:13

Stitch__ wrote:
Eshek wrote:

U Turskoj sam se upoznao sam popričao sa jednim finim...

...shta si??? :D
od straha zamucao covjek..hihihiih,......

ne znam zasto, mediji bas nesto bombu na rende fataju ovih dana... nidje veze....denis mozda i nije OPASAN MOMAK, ali ga dzebe sto vozi dzipa...
i mene su za patrola pitali KOJI TO MAFIJAS OVDJE ZIVI pa patrol ode za saku jada para...toliko o mafijashima...

JD

Post by JD » 07/08/2006 22:56

semso poplava wrote: ovo je vise u stilu Gasija---na kvarno
Bilo u stilu ili ne, dobro razmisljas ko je...

Eshek wrote: Upravo tako. Najopasniji se ne eksponiraju.

U Turskoj sam se upoznao sam popričao sa jednim finim brkatim dedukom koji je bezze sjedio u granapu (skontao da sam Bosanek, pa mi se obratio :D ), da bi se na kraju pozdravili i izašli vani, mi u jedan smjer, on u drugi. Tad sam skontao da s one strane ulice stoje 2 bijela Chevrolet džipa krcata tipovima u kožnim jaknama i bulje u naš smjer, i da deduka ulazi u jedan od njih i da kreću nekud.

Pa psi koji laju ne ujedaju, stara izreka, i odlicna za nase "mangupe" kojih je pun grad. Najopasniji nema vremena da se citav dan kurci po kaficima i da se voza u autu da ga trebe gledaju... to su sve wannabe mafijasi. Ali dzaba, opet je nasoj raji, pogotovo mladjim, takav prosjecan "mangup" vrh neke mafije, hiljadu puta sam cuo od neupucene raje, kao jao eno tog i tog znas kako je on zajeban, vozi BMW bla bla bla ona standardna prica, a on neki krkan sa 150 kg i 1g mozga, koji je ustvari obicni papak koji nema 100 KM u dzepu ali se fura... i sta cu ja se samo nasmijem i ironicno kazem aha kako da ne..

Jasho

Post by Jasho » 07/08/2006 23:34

Denis i slični njemu su obični nabildani glupani i šljam ovog društva koje treba iskorijeniti, ali glavni problem je što takvi ljudi imaju otvorenu podršku naših kriminalnih vlastodržaca! Oni nisu vrijedni da se spominju! Oni koji se dive tamo nekom polupismenom idiotu što vozi Ferraria su još veči idiotii seljaci od njega! Samo će prava seljačina kupiti i vozati Ferraria u BiH, kako bi se on pokazao pred ljudima da ima para, a ne zna seljak da BiH ceste nisu pravljene za Ferraria i slična vozila!

The Man

Post by The Man » 07/08/2006 23:46

Eshek wrote:
JD wrote:

:D

da taj fini deduka nije bio naš ex-presidente di fudbalski savez :D ...herr Pushina?

latinalover

Post by latinalover » 08/08/2006 09:25

JD wrote:
semso poplava wrote: ovo je vise u stilu Gasija---na kvarno
Bilo u stilu ili ne, dobro razmisljas ko je...

Eshek wrote: Upravo tako. Najopasniji se ne eksponiraju.

Pa psi koji laju ne ujedaju, stara izreka, i odlicna za nase "mangupe" kojih je pun grad. Najopasniji nema vremena da se citav dan kurci po kaficima i da se voza u autu da ga trebe gledaju... to su sve wannabe mafijasi. Ali dzaba, opet je nasoj raji, pogotovo mladjim, takav prosjecan "mangup" vrh neke mafije, hiljadu puta sam cuo od neupucene raje, kao jao eno tog i tog znas kako je on zajeban, vozi BMW bla bla bla ona standardna prica, a on neki krkan sa 150 kg i 1g mozga, koji je ustvari obicni papak koji nema 100 KM u dzepu ali se fura... i sta cu ja se samo nasmijem i ironicno kazem aha kako da ne..
s obzirom da je poslije rata puno ljudi sa brda sislo u grad, primitivizam je uzeo maha, povukavsi i ove koji su iz normalnih gradskih porodica........upravu si 100%............to nikad nece biti nista vise nego ratni profiteri i idioti kji se igraju mafije.........pa dodje jedan denis iz njemacke iz p.matarine..............i hoce da se Sarajevo njemu uklapa....nije on jedini naravno......i Ramizi Celo je iz Sandjaka i to Bogzna iz kojeg dijela...........pola ih se jedva potpisat zna

semso poplava

Post by semso poplava » 08/08/2006 15:28

latinalover wrote:.a ovi Bombe,Denisi ,Šmrkovi,i ostala klapa
pa gdje Šmrka utrpa ovdje :lol: :lol: :lol:

semso poplava

Post by semso poplava » 08/08/2006 15:48

The Man wrote:
da taj fini deduka nije bio naš ex-presidente di fudbalski savez :D ...herr Pushina?
:lol: :lol: :lol:

mislis ovaj deduka

Image

idic

Post by idic » 08/08/2006 15:49

Jasho wrote:Denis i slični njemu su obični nabildani glupani i šljam ovog društva koje treba iskorijeniti, ali glavni problem je što takvi ljudi imaju otvorenu podršku naših kriminalnih vlastodržaca! Oni nisu vrijedni da se spominju! Oni koji se dive tamo nekom polupismenom idiotu što vozi Ferraria su još veči idiotii seljaci od njega! Samo će prava seljačina kupiti i vozati Ferraria u BiH, kako bi se on pokazao pred ljudima da ima para, a ne zna seljak da BiH ceste nisu pravljene za Ferraria i slična vozila!
Jeste, zato ferari stalno vozi u prvoj brzini jer ne može prešaltati u drugu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 08/08/2006 17:36

semso poplava wrote:
Šmrk je hapac, nije on nikakva mafija.

semso poplava

Post by semso poplava » 08/08/2006 17:39

Gargamel wrote:
semso poplava wrote: