Otvoreno pismo Damiru Hadžiću

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#126

Post by Stitch__ »

:lol: :lol: mirciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii haj procitaj jos jednom pa odgovaraj :lol: :lol: :lol: :lol:
Prije 2-3 godine na balu Roma na Bazenima "ukraden" mu je Audi A3 u vlasnistvu opcine (na papiru a Daca ga odavno prisvojio-ko sebi) a otkud nacelnik na balu Roma?
mozda po sluzbenoj duznosti???
Naravno odmah se popravio novim "primjerkom" iz opcinskog voznog parka!
ps. i stari mu se skoro "ponovio" novim Fiatom-a odakle ko zna???

nekome je bosanski strani jezik :lol: :D

"Lagun" je trebao biti "Lagum" samo sto to nisi skontala :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#127

Post by mIRCerka »

Stitch__ wrote::lol: :lol: mirciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii haj procitaj jos jednom pa odgovaraj :lol: :lol: :lol: :lol:
Prije 2-3 godine na balu Roma na Bazenima "ukraden" mu je Audi A3 u vlasnistvu opcine (na papiru a Daca ga odavno prisvojio-ko sebi) a otkud nacelnik na balu Roma?
mozda po sluzbenoj duznosti???
Naravno odmah se popravio novim "primjerkom" iz opcinskog voznog parka!
ps. i stari mu se skoro "ponovio" novim Fiatom-a odakle ko zna???

nekome je bosanski strani jezik :lol: :D

"Lagun" je trebao biti "Lagun" samo sto to nisi skontala :D
ima mi ko reci...sreca pa si skontao i prepravio ...ali ne an vrijeme...
ma cekam rucak vec sat, onesvjesticu se...
a A3 nije nista naspram A6....al jebi ga...sta ces...
i da, DAMIR je sa svojih 18 godina bio u rovu...i s punim pravom je kupio stan....da nisu trebali mozda onim "moralistima" da daju...sto dodju da isprate vojnike, ukljucujuci damira, na Igman, sa sve pancirom i sljemom, a oni u patikama idu... :P
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#128

Post by neko iz rulje »

auuu što vam je taj načelnik kontraverzna ličnost ali je izgleda dobro naplatio odlaske na Igman. išli su mnogi gore ( među njima i ovaj nesretnik ) ali ja to ne unovčih tako dobro.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#129

Post by mIRCerka »

neko iz rulje wrote:auuu što vam je taj načelnik kontraverzna ličnost ali je izgleda dobro naplatio odlaske na Igman. išli su mnogi gore ( među njima i ovaj nesretnik ) ali ja to ne unovčih tako dobro.
ko ti je kriv sto se nisi skolovao kao i on...i radio....
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#130

Post by neko iz rulje »

mIRCerka wrote:
neko iz rulje wrote:auuu što vam je taj načelnik kontraverzna ličnost ali je izgleda dobro naplatio odlaske na Igman. išli su mnogi gore ( među njima i ovaj nesretnik ) ali ja to ne unovčih tako dobro.
ko ti je kriv sto se nisi skolovao kao i on...i radio....
nažalost jesam se školovao ali od njega i onakvih nisam imao priliku da radim :x
kako ga ti opisuješ ispade da je Damir sam ratovao. neka si ogradi što je oslobodio i neka ostavi normalan narod da i on živi. svaki dan vidim njegov lični uspjeh u vidu bazena na Otoci :razz: :razz: :razz:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#131

Post by mIRCerka »

neko iz rulje wrote:
nažalost jesam se školovao ali od njega i onakvih nisam imao priliku da radim :x
kako ga ti opisuješ ispade da je Damir sam ratovao. neka si ogradi što je oslobodio i neka ostavi normalan narod da i on živi. svaki dan vidim njegov lični uspjeh u vidu bazena na Otoci :razz: :razz: :razz:
Damir je jos sa svojih 12 godina starosti, prije rata, bio politicki aktivan i interesovao se za socijalna pitanja itd itd...

najlakse je reci OD TAKVIH KAO STO JE ON JA NISAM MOGAO DOBITI POSAO....
:faraon1: a niko da kaze npr. DA SAM BOLJA PREVODITELJICA MOZDA BIH IMALA SVOJU PREVODILACKU AGENCIJU I MLATILA LOVU A NE BIH PREVODILA NEBULOZE RAZNE OD PAPIRA.... :D
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#132

Post by neko iz rulje »

mIRCerka wrote:
neko iz rulje wrote:
nažalost jesam se školovao ali od njega i onakvih nisam imao priliku da radim :x
kako ga ti opisuješ ispade da je Damir sam ratovao. neka si ogradi što je oslobodio i neka ostavi normalan narod da i on živi. svaki dan vidim njegov lični uspjeh u vidu bazena na Otoci :razz: :razz: :razz:
Damir je jos sa svojih 12 godina starosti, prije rata, bio politicki aktivan i interesovao se za socijalna pitanja itd itd...

najlakse je reci OD TAKVIH KAO STO JE ON JA NISAM MOGAO DOBITI POSAO....
:faraon1: a niko da kaze npr. DA SAM BOLJA PREVODITELJICA MOZDA BIH IMALA SVOJU PREVODILACKU AGENCIJU I MLATILA LOVU A NE BIH PREVODILA NEBULOZE RAZNE OD PAPIRA.... :D
a ja sam čuo da je on još u pelenama bio aktivan i interesovao se za socijalna pitanja tipa "ima li mene tu?" :lol:
da te napomenem nije tema šta je Damira interesovalo nego nerad službi pod njegovom komandom. i nemoj više kako je išao na ratište jer je ovaj grad prepun ljudi koji su išli na ratište.
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#133

Post by neko iz rulje »

i da zaboravih ti reći da ja nisam završio "ratni" fakultet nego malo prije rata 8-)
Diktator
Posts: 23
Joined: 13/09/2003 00:00

#134

Post by Diktator »

Boli me briga šta je on završio i koliko mu je godina.. kad kažu "mladi treba da dođu u politiku bla bla" pa eto njega SDP kandiduje odmah nakon završenog fakulteta za poziciju načelnika.......haaaaaaaalooooooooo

I pazi sad šta se desilo nakon ovih nekoliko godina:

- Izgrađen Mercator i dvorana (bez tribina ili barem klupa) na sasvim pogrešnom mjestu, a pored njih izrešetana zgrada "pancirka" još uvijek

-Džamije nikle na sve strane, na Otoci izgrađena pored stadiona Olimpika, pored Vistafona koji je sad pijaca, pored bazena koji niko ne nadgleda dok se gradi...i sve to na jednom mjestu tako :x

- Džamija Kralja Fahda, dopustio je da se izgradi jedina džamija koja nije uvakufljena, znači EX TERITORIJA, nije ni čudo da je taj dio najveći kocentrat vehabija :roll:

- Džamija tik do zgrade na Dobrinji, minareti uz prozore same, kao u u slučaju sa Fahdovom džamijom (nemam ništa protiv džamija, musliman sam)

- I dok s esve to gradi, nigdje gimnazije "Dobrinja" koja djeluje već 12 godina u 3 punkta, poslovnim prostorima, minijaturnim za toliko učenika.

- Droge se najviše dila u općini Novi Grad

- Naselje C5 još uvijek oštećeno, Aerodromsko naselje uništeno.

- Alipašino polje, još uvijek fasade dosta oštećene (sjetite se samo granate koja razvaljuje tri sprata)

- Pogledajte šta se dešava sa Čengić Vilom??!!!! :shock:

- Bulevar na Dobrinji se gradio mjesecima,..cestica od svega 200 metara!!!! (i to pred prošle izbore, što li Bože :? )


MA BRAVO NAČELNIČE!!!! SAMO TAKO, MLADI U POLITIKU! :zzzz:
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#135

Post by neko iz rulje »

Diktator wrote:Boli me briga šta je on završio i koliko mu je godina.. kad kažu "mladi treba da dođu u politiku bla bla" pa eto njega SDP kandiduje odmah nakon završenog fakulteta za poziciju načelnika.......haaaaaaaalooooooooo

I pazi sad šta se desilo nakon ovih nekoliko godina:

- Izgrađen Mercator i dvorana (bez tribina ili barem klupa) na sasvim pogrešnom mjestu, a pored njih izrešetana zgrada "pancirka" još uvijek

-Džamije nikle na sve strane, na Otoci izgrađena pored stadiona Olimpika, pored Vistafona koji je sad pijaca, pored bazena koji niko ne nadgleda dok se gradi...i sve to na jednom mjestu tako :x

- Džamija Kralja Fahda, dopustio je da se izgradi jedina džamija koja nije uvakufljena, znači EX TERITORIJA, nije ni čudo da je taj dio najveći kocentrat vehabija :roll:

- Džamija tik do zgrade na Dobrinji, minareti uz prozore same, kao u u slučaju sa Fahdovom džamijom (nemam ništa protiv džamija, musliman sam)

- I dok s esve to gradi, nigdje gimnazije "Dobrinja" koja djeluje već 12 godina u 3 punkta, poslovnim prostorima, minijaturnim za toliko učenika.

- Droge se najviše dila u općini Novi Grad

- Naselje C5 još uvijek oštećeno, Aerodromsko naselje uništeno.

- Alipašino polje, još uvijek fasade dosta oštećene (sjetite se samo granate koja razvaljuje tri sprata)

- Pogledajte šta se dešava sa Čengić Vilom??!!!! :shock:

- Bulevar na Dobrinji se gradio mjesecima,..cestica od svega 200 metara!!!! (i to pred prošle izbore, što li Bože :? )


MA BRAVO NAČELNIČE!!!! SAMO TAKO, MLADI U POLITIKU! :zzzz:
ali nisi uzeo u obzir olakšavajuću okolnost da su ga sa 12 godina interesovala socijalna pitanja i politika :lol:
bleka
Posts: 700
Joined: 20/09/2005 11:43

#136

Post by bleka »

Mislim to je tipican kadar SDP-a, ne mogu podnijeti kritiku. Da su malo fleksibilniji vrlo lako bi odnijeli pobjedu na izborima.
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#137

Post by neko iz rulje »

bleka wrote:Mislim to je tipican kadar SDP-a, ne mogu podnijeti kritiku. Da su malo fleksibilniji vrlo lako bi odnijeli pobjedu na izborima.
potpisujem sve ovo što napisa
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#138

Post by mIRCerka »

Diktator wrote:Boli me briga šta je on završio i koliko mu je godina.. kad kažu "mladi treba da dođu u politiku bla bla" pa eto njega SDP kandiduje odmah nakon završenog fakulteta za poziciju načelnika.......haaaaaaaalooooooooo

I pazi sad šta se desilo nakon ovih nekoliko godina:

- Izgrađen Mercator i dvorana (bez tribina ili barem klupa) na sasvim pogrešnom mjestu, a pored njih izrešetana zgrada "pancirka" još uvijek
Mercator nije izgradjen parama iz budzeta opstine, dok za Pancirku odgovara samo opstina i niko drugi...
Diktator wrote: -Džamije nikle na sve strane, na Otoci izgrađena pored stadiona Olimpika, pored Vistafona koji je sad pijaca, pored bazena koji niko ne nadgleda dok se gradi...i sve to na jednom mjestu tako :x

- Džamija Kralja Fahda, dopustio je da se izgradi jedina džamija koja nije uvakufljena, znači EX TERITORIJA, nije ni čudo da je taj dio najveći kocentrat vehabija :roll:

- Džamija tik do zgrade na Dobrinji, minareti uz prozore same, kao u u slučaju sa Fahdovom džamijom (nemam ništa protiv džamija, musliman sam)
vecina dzamija koje si pomenuo su izgradjene, ili je gradnja pocela DOK NIJE DAMIR bio tu...
sto se tice dzamije u D3, TRI DANA prije primopredaje vlasti (SDA SDP)dosao Reis sa Bicakcicem koji je zadnje marke iz budzeta kantona (80 hiljada) "donirao" za izgradnju i kaze Reis (vodi racuna da sam bila tu i slusala ga svojim usima) Hvala Allahu dz.sh i Edhemu Bicakcicu.... a svi znamo daje ta dzamija napravljena ne zbog dzematlija (jer onu dzamiju u Mahali samo za Bajram napune) vec da bude kontra crkvi na Veljinama...

zaboravljas na igraliste u dvici, pored Simon Bolivar skole, koje je Damir ogradio, vise puta popravljao ....
Diktator wrote: - I dok s esve to gradi, nigdje gimnazije "Dobrinja" koja djeluje već 12 godina u 3 punkta, poslovnim prostorima, minijaturnim za toliko učenika.
SKOLU MI NE DIRAJ!!!!

Ako te vec interesuje, Opcina Novi Grad je uradila sve, cak i ono sto nije bila duznost opcine , da se sredi pitanje Gimnazije Dobrinja. Ako nisi znao, GIMNAZIJA NOVI GRAD se trebala graditi na Mojmilu, ali je doslo do problema oko grunta, ispostavilo se da je privatno zemljiste...tada je Opcina Novi Grad Gimnaziji DALA zemljiste gdje je bio plan izgradnje Dobrinje 6 prije rata (selo Mahala)..stoji ti tabla...odmah desno poslije mosta....
i sta se ceka? KANTONALNO MINISTARSTVO SE JOS NIKE OGLASILO PO PITANJU DONACIJE jer ce se ta skola graditi DONIRANIM SREDSTVIMA i nijedna marka iz budzeta nece biti potrosena na to...
Ni Ministarstvo ni VIJECE MINISTARA BiH se jos nisu oglasili...valjda cekaju da prodju izbori sta li....
i stvarno tu ne vidim Damirovu krivicu...
Diktator wrote:
- Droge se najviše dila u općini Novi Grad
zato sto je na liniji razgranicenja , tu je droga i najeftinija...s tim da ocigledno nisi bio na Vilsonovom odavno, ima ciko, fin i pristojan, sa kisobranom i cvikerima...i svi znaju...da ciko ima bone...
Diktator wrote: - Naselje C5 još uvijek oštećeno, Aerodromsko naselje uništeno.

- Alipašino polje, još uvijek fasade dosta oštećene (sjetite se samo granate koja razvaljuje tri sprata)
Ono sto je osteceno u C5 i C4 su rubne zgrade koje su ejdva popravljene do ovog stepena...cak se odmah poslije rata govorilo o mogucem rusenju jer je jeftinije...
Diktator wrote:
- Bulevar na Dobrinji se gradio mjesecima,..cestica od svega 200 metara!!!! (i to pred prošle izbore, što li Bože :? )
mozda se tada imalo sredstava....mozda jer je tada GRADJEVINSKA sezona....postpuno isto kao sa sadasnjim radovima na glavnoj cesti koji su privremno usporeni ako ne i obustavljeni radi vremena...


jos nesto?

PS Da, svi ovo tumace kao odbranu SDPa...ne, meni je samo muka od pljuvanja bez ijednog argumenta....
neko iz rulje
Posts: 21
Joined: 05/06/2006 15:01
Location: sarajevo

#139

Post by neko iz rulje »

mIRCerka wrote:
Diktator wrote:Boli me briga šta je on završio i koliko mu je godina.. kad kažu "mladi treba da dođu u politiku bla bla" pa eto njega SDP kandiduje odmah nakon završenog fakulteta za poziciju načelnika.......haaaaaaaalooooooooo

I pazi sad šta se desilo nakon ovih nekoliko godina:

- Izgrađen Mercator i dvorana (bez tribina ili barem klupa) na sasvim pogrešnom mjestu, a pored njih izrešetana zgrada "pancirka" još uvijek
Mercator nije izgradjen parama iz budzeta opstine, dok za Pancirku odgovara samo opstina i niko drugi...
Diktator wrote: -Džamije nikle na sve strane, na Otoci izgrađena pored stadiona Olimpika, pored Vistafona koji je sad pijaca, pored bazena koji niko ne nadgleda dok se gradi...i sve to na jednom mjestu tako :x

- Džamija Kralja Fahda, dopustio je da se izgradi jedina džamija koja nije uvakufljena, znači EX TERITORIJA, nije ni čudo da je taj dio najveći kocentrat vehabija :roll:

- Džamija tik do zgrade na Dobrinji, minareti uz prozore same, kao u u slučaju sa Fahdovom džamijom (nemam ništa protiv džamija, musliman sam)
vecina dzamija koje si pomenuo su izgradjene, ili je gradnja pocela DOK NIJE DAMIR bio tu...
sto se tice dzamije u D3, TRI DANA prije primopredaje vlasti (SDA SDP)dosao Reis sa Bicakcicem koji je zadnje marke iz budzeta kantona (80 hiljada) "donirao" za izgradnju i kaze Reis (vodi racuna da sam bila tu i slusala ga svojim usima) Hvala Allahu dz.sh i Edhemu Bicakcicu.... a svi znamo daje ta dzamija napravljena ne zbog dzematlija (jer onu dzamiju u Mahali samo za Bajram napune) vec da bude kontra crkvi na Veljinama...

zaboravljas na igraliste u dvici, pored Simon Bolivar skole, koje je Damir ogradio, vise puta popravljao ....
Diktator wrote: - I dok s esve to gradi, nigdje gimnazije "Dobrinja" koja djeluje već 12 godina u 3 punkta, poslovnim prostorima, minijaturnim za toliko učenika.
SKOLU MI NE DIRAJ!!!!

Ako te vec interesuje, Opcina Novi Grad je uradila sve, cak i ono sto nije bila duznost opcine , da se sredi pitanje Gimnazije Dobrinja. Ako nisi znao, GIMNAZIJA NOVI GRAD se trebala graditi na Mojmilu, ali je doslo do problema oko grunta, ispostavilo se da je privatno zemljiste...tada je Opcina Novi Grad Gimnaziji DALA zemljiste gdje je bio plan izgradnje Dobrinje 6 prije rata (selo Mahala)..stoji ti tabla...odmah desno poslije mosta....
i sta se ceka? KANTONALNO MINISTARSTVO SE JOS NIKE OGLASILO PO PITANJU DONACIJE jer ce se ta skola graditi DONIRANIM SREDSTVIMA i nijedna marka iz budzeta nece biti potrosena na to...
Ni Ministarstvo ni VIJECE MINISTARA BiH se jos nisu oglasili...valjda cekaju da prodju izbori sta li....
i stvarno tu ne vidim Damirovu krivicu...
Diktator wrote:
- Droge se najviše dila u općini Novi Grad
zato sto je na liniji razgranicenja , tu je droga i najeftinija...s tim da ocigledno nisi bio na Vilsonovom odavno, ima ciko, fin i pristojan, sa kisobranom i cvikerima...i svi znaju...da ciko ima bone...
Diktator wrote: - Naselje C5 još uvijek oštećeno, Aerodromsko naselje uništeno.

- Alipašino polje, još uvijek fasade dosta oštećene (sjetite se samo granate koja razvaljuje tri sprata)
Ono sto je osteceno u C5 i C4 su rubne zgrade koje su ejdva popravljene do ovog stepena...cak se odmah poslije rata govorilo o mogucem rusenju jer je jeftinije...
Diktator wrote:
- Bulevar na Dobrinji se gradio mjesecima,..cestica od svega 200 metara!!!! (i to pred prošle izbore, što li Bože :? )
mozda se tada imalo sredstava....mozda jer je tada GRADJEVINSKA sezona....postpuno isto kao sa sadasnjim radovima na glavnoj cesti koji su privremno usporeni ako ne i obustavljeni radi vremena...


jos nesto?

PS Da, svi ovo tumace kao odbranu SDPa...ne, meni je samo muka od pljuvanja bez ijednog argumenta....
u redu neka je sve ovo ovako kako kažeš da jeste
a ko je kriv za ovo naselje (č.vila2) zbog kojeg se otvori ova tema. ko je kriv za tone smeća i uzimanje parkinga stanarima? ko je kriv što se investitor ne natjera da sve vrati u prvobitno stanje?
koliko ja znam isključivo opštine daju saglasnost za bilo kakvo kopanje trotoara i javnih površina uz klauzulu da se sve mora vratiti u prvobitno stanje. otiđi opet na onaj blog i pogledaj trotoare i smeće.

ps. ne napadam ja sdp nego opštinare koji ne rade svoj posao a na čelu im je gospodin Damir.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#140

Post by Pearl »

znate sta, krenite od predsjednika, vlade, parlamenta, vijeca ministara, entiteskih vlada (oprostite ako sam zaboravila neku vladajucu strukturu) pa da vidimo zasto nam je svima ovako kako jeste..

u nekoj normalnoj drzavi bi vazila ona narodna "cisti ispred svoga praga", pa da se krene od mjesnih zajednica i opstina i pocnu rjesavati problemi tamo pa ici na vise nivoe.. ali i da rijesimo problem smeca, nelegalne gradnje i ostalih govana, ostaje i dalje problem npr toalet papira i 8 svjetskog cuda od auta koji idu i na benzin i na dizel...

sto se svi damira uhvatise a vecih problema imamo koje ne mozemo da rijesimo... sdp je definitivno pao u mojim ocima, ali je u lancu gamadi definitivno na samom kraju... oni bar imaju nekih stvari za koje mogu da se pohvale... ostale stranke imaju samo suplju...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#141

Post by mIRCerka »

neko iz rulje wrote:
u redu neka je sve ovo ovako kako kažeš da jeste
a ko je kriv za ovo naselje (č.vila2) zbog kojeg se otvori ova tema. ko je kriv za tone smeća i uzimanje parkinga stanarima? ko je kriv što se investitor ne natjera da sve vrati u prvobitno stanje?
koliko ja znam isključivo opštine daju saglasnost za bilo kakvo kopanje trotoara i javnih površina uz klauzulu da se sve mora vratiti u prvobitno stanje. otiđi opet na onaj blog i pogledaj trotoare i smeće.

ps. ne napadam ja sdp nego opštinare koji ne rade svoj posao a na čelu im je gospodin Damir.
sve jeste onako kako sam napisala, obzirom da sam davno naucila da prije nego nesto proserem nadjem informacije vezane za to...da argumentiram...svoje stavove....
sto se tice problema na Chwilli, kriva jeste opstina, ali dala sam na prvoj ili drugoj stranici teme link sa svim kontakt podacima...imaju odjeljenja za urbanizam...za kulturu...za sve...da...Damirova krivica jeste to sto ne hvata za gushu sve uposlenike opcine, ali vodi racuna da se mnoge odluke donose na opcinskom vijecu...ne u njegovoj kancelariji....

sve ono gore napisah zato sto mi je muka da se blati neko ko je dao sve da napravi ono sto je postigao....i muka mi je od iznosenja lazi...da smo pravna drzava, mnogi bi sada odgovarali za klevetu... :D

nejse...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#142

Post by nosara »

Neka Damira, Z. Komsica, SDP-a. Da ih nema nacional fasisti bi nas doguzili.

Uostalom, ko je protiv SDP-a nek' glasa za "svoje".

Ovo je jedna od tema koje su podmetnute u strahu od izbora i povecanog izlaska (nema registracije) gdje ce SDP po default-u dobit vecinu glasova "tihe vecine" koja je apstinirala unazad par izbora.

Pa ja!
vaginalna_manipulacija
Posts: 111
Joined: 07/05/2004 18:46

#143

Post by vaginalna_manipulacija »

Više ne znam šta misliti o načelniku Hadžiću i čitavoj općinskoj administraciji Novog Grada. S jedne strane nešto se i uradilo, s druge potpuna anarhija, samovolja, štele, itd.

Evo još jedan svjež primjer: Općina u budžetu za 2006. odobrila sredstva za obnovu Hadžihalilovića kuće na Dobrinji 5. Kuća je navodno pod zaštitom države. Ko pozna situaciju tamo zna da se tu okupljaju narkići već godinama.

Svi su s oduševljenjem dočekali informaciju da će se dotična kuća obnoviti što su u dnevnim novinama najavljivali općinski dužnosnici već samim početkom proljeća. Još uvijek se ništa ne radi...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#144

Post by Stitch__ »

mirci, ako vec kako kazes "provjeravas podatke", onda ih PROVJERI MALO BOLJE :x

mislim da tebe niko vise ovdje ne uzima za ozbiljno, kakve gluposti lupetas :x

POSTOJI DONACIJA NARODNE REPUBLIKE KINE za dobrinjsku gimnaziju, vec nekoliko godina sredstva cekaju zato sto se GUZONJAMA U OPSTINI ne da da srede papirologiju :x :x


PROVJERI TO KAD VEC PROVJERAVAS svoja nidje veze baljezganja :x :x :x :x :x
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#145

Post by valterbranisarajevo »

-------
Last edited by valterbranisarajevo on 08/06/2006 18:40, edited 1 time in total.
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#146

Post by valterbranisarajevo »

valterbranisarajevo wrote:Da ponovimo

Najveci organ vlasti u nekoj opcini je opcinsko vijece. U opcinskom vijecu Novi Grad vecinu ima SDA, sto znaci da su za sve uspjehe ili neuspjehe u najmanju ruku jednako odgovorni.

I ne zaboravimo, Damir Hadzic je dobio kao pojedinac najvise glasova na proteklim izborima za nacelnike opcina, sto znaci da je vecina gradjana opcine pozitivno ocijenila njegov rad.

Sto se tice bogacenja - jednom ce se, ako bog da, usvojiti zakon o oduzimanju nelegalno stecene imovine, pa ce svako morati poloziti racune pred ovim narodom, ma iz koje stranke on bio. 8)
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#147

Post by Jara »

Vingo wrote:Kavkaz....sta Boga ti kaze Zlaja na sve?
Ili je i on u talu? :-)
Ni Zlaji nije mrsko uzet lovu.
Zna se da je velike pare uz'o od Avaza :thumbup:
Koji mu dade silom a ne milom.
Baš prepotentno i arogantno od Zlaje :-)
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#148

Post by Stitch__ »

valterbranisarajevo wrote:
valterbranisarajevo wrote:Da ponovimo

Najveci organ vlasti u nekoj opcini je opcinsko vijece. U opcinskom vijecu Novi Grad vecinu ima SDA, sto znaci da su za sve uspjehe ili neuspjehe u najmanju ruku jednako odgovorni.

I ne zaboravimo, Damir Hadzic je dobio kao pojedinac najvise glasova na proteklim izborima za nacelnike opcina, sto znaci da je vecina gradjana opcine pozitivno ocijenila njegov rad.

Sto se tice bogacenja - jednom ce se, ako bog da, usvojiti zakon o oduzimanju nelegalno stecene imovine, pa ce svako morati poloziti racune pred ovim narodom, ma iz koje stranke on bio. 8)
Stitch__ wrote:a ja necu glasati za nikog :D

i glupo mi je sto na ovoj temi branim politicki zelene, al su se u datom slucaju ponijeli kao sto im boja stranke i govori :D dakle kao zeleni :D

ali...cinjenica je da je gradnja objekata na alipasinom pocela prije par mjeseci, kad je damir bio na vlasti...isto tako je cinjenica da su se zeleni :D sda :D bunili protiv toga, da su organizovali potpisivanje peticije, koju su maltene svi stanari tog lokaliteta potpisali, i koju su damirove vlasti onako ofirno ignorirale :zzzz:
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#149

Post by JBT »

Mirci supljira. :oops:

Isti stil kao pojedincima koji negiraju postojanje Bosanskog jezika. Ubjedjuju me da taj jezik ne postoji , a ja ga govorim. Onda, logikom, ne postojim ni ja. Kazu, imaju argumente. :)

U slucaju Damira H je ta logika ovakva:
ljudi me ubjedjuju da nije korumpiran, a po Cvili se grade budalastine na svakom centimetru zelene povrsine i pri tome Damir ima sve vise onoga sto se parama zaradjenim na poslu, koji on obavlja, ne moze kupiti.
(Nedavno mu udjoh u stan, uz malu pomoc Gracije, i zakljucih da covjek koji je nacelnik opstine, koja izgleda onako kako izgleda, ne moze imati takav stan.... jer 2+2 bi trebalo biti 4 a ne 104.... a da ne govorim o svemu ostalom jer nemam vremena)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#150

Post by mIRCerka »

JBT wrote:Mirci supljira. :oops:

Isti stil kao pojedincima koji negiraju postojanje Bosanskog jezika. Ubjedjuju me da taj jezik ne postoji , a ja ga govorim. Onda, logikom, ne postojim ni ja. Kazu, imaju argumente. :)

U slucaju Damira H je ta logika ovakva:
ljudi me ubjedjuju da nije korumpiran, a po Cvili se grade budalastine na svakom centimetru zelene povrsine i pri tome Damir ima sve vise onoga sto se parama zaradjenim na poslu, koji on obavlja, ne moze kupiti.
(Nedavno mu udjoh u stan, uz malu pomoc Gracije, i zakljucih da covjek koji je nacelnik opstine, koja izgleda onako kako izgleda, ne moze imati takav stan.... jer 2+2 bi trebalo biti 4 a ne 104.... a da ne govorim o svemu ostalom jer nemam vremena)
hmm, bilo se u Sa a da niko ne zna... :faraon1:
i eto ja supljiram....ok...ti sve bolje znas, kao i svi ostali ...sve bolje znate i vidite od nas koji neke stvari svojim ocima gledamo.....
Post Reply