Treba li Sarajevu "Arena"

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#101 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by bonovoxjasen »

pa jeftinije je renovirati Skenderiju, pored Zetre, i nema nekih dosavanja kao u vecim gradovima u regiji da bi bilo opravdana nova dvorana
RJ57
Posts: 3402
Joined: 10/04/2017 15:12

#102 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by RJ57 »

mistek wrote: 20/03/2023 15:25
sarajevsko_pivo wrote: 20/03/2023 11:07 Ako je Zenica mogla izgraditi Arenu moze vala i Sarajevo.

Mozda Bingo izgradi jos veci Bingo City Center u Sarajevu i u sklopu objekta Bingo Arenu :) Bingo je vlasnik Strojorada u Sarajevu.
S tim da je Zenici do tada najveća i najbolja dvorana bila na Bilmišću koja je u vrh glave ko mala Skenderija. Arena u Zenici ima kapacitet 6.145 mjesta, fantastična je, moderna, taman za Zenicu. Ali, što bi Sarajevo pravilo novu dvoranu pored postojećih? Prvo i osnovno je dovesti ove u red. Kao što neko napisa, ne znaju u ovim održavati rasvjetu, a vi biste novu sa 100x više opcija i stvari koje treba održavati.

I Skenderija i Zetra se mogu renovirati, a nama ne trebaju dvorane od po 20.000 mjesta. Za potrebe sporta, nažalost, i ove su prevelike. Za potrebe koncerta, Zetra je više nego taman. Razlika u broju ljudi koji stanu u nju ili recimo zagrebačku arenu uopšte nije ogromna. Zetra jednostavno nije dvorana za košarku, rukomet ili odbojku, nije nikad ni bila i to je to. Lijepo ušminkavanje obje dvorane se može napraviti za ne tako velike pare.

Čisto informativno, Sarajevo ima:
Zetra - 9.000 mjesta, sa montažnim tribinama može do 12.000, a za koncerte su procjene minimalno 18.000.
Skenderija - 6.000 za rukomet, 6.500 za košarku, a za koncerte može do 12.000.
Grbavica - moderna i multifunkcionalna, tribina 1.500, a sa montažnim preko 2.000.
Mojmilo - tribina 1.500.
Ilidža - tribina 1.000.
ovo sa 18.000 u zetri i 12.000 u skenderiji ni teoretski. realna cifra je puno manja

obje dvorane su preistorijske, jasno je zašto se priča o areni ali obzirom da bi je mogle puniti samo neke tamo cece odgovor je bilo bi lijepo ali je totalno nepotrebno. ima sto puta priječih stvari na koje se u rajvusa mogu smisleno srokat pare
User avatar
Haris.ba
Posts: 24862
Joined: 08/09/2005 20:08

#103 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Haris.ba »

RJ57 wrote: 20/03/2023 15:45 ovo sa 18.000 u zetri i 12.000 u skenderiji ni teoretski. realna cifra je puno manja

obje dvorane su preistorijske, jasno je zašto se priča o areni ali obzirom da bi je mogle puniti samo neke tamo cece odgovor je bilo bi lijepo ali je totalno nepotrebno. ima sto puta priječih stvari na koje se u rajvusa mogu smisleno srokat pare
Jesu li Skenderija i Zetra pravljene sa ovako malom vremenom koristenja? Pa stanove ljudi renoviraju, provuku novu struju, vodoinstalacije, nove prozore, parket, vrata.

Je li fakat da trebamo normalizirati da zbog neredovnog neodrzavanja jedini spas je napravi novo?

I sta je problem da se problematizira svrha dvorana?

Skenderija je napravljena iz nekoliko ciljeva. Jedan je bio da zadovolji profesionalne dvoranske sportove u gradu. Imala je zaludjenika u kosarku Emerika Bluma koji je sponzorski stao iza klubova i napravio ekonomiju da se razvijaju. Pa onda sajamski prostor, odrzavanje medjunarodnih sportskih dogadjaja....koncepcijski veoma dobro rjesenje.

Zetra je napravljena radi Olimpijade i bilo je nekoliko ideja kako se moze koristiti. Rat je to u sustini prekinuo.

Tim prostorima treba modernizacija. I treba dogradnja potrebnih prostorija. Ali, onda ne bi mogli neki privatnici da mlate pare na svojim sportkim terenima. :D

P.S.
Neko je spomenuo. Nama treba dogradnja bazena na Otoci da se doda "bazen za zagrijavanje" koji se moze koristiti i mimo sportskih desavanja.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19522
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#104 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by teskeredzic_22 »

Haris.ba wrote: 20/03/2023 22:01
Tim prostorima treba modernizacija.
Odlično. :thumbup:

Može se desiti da neko nešto "ubode" da dobijemo neki klub u nekom četvrtfinalu ili da budemo domaćini nekog četvrtfinala.

Uz modernizacije pripremiti jednaka sredstva za obnovu ili opstanak amaterskih ili profesionalnih dvoranskih sportova na šta znam...10 godina.

Sastaviti Samira Avdića , Razu Mujanović , Maglajliju , Cecu Kitić , odbojkaške radnike iz Kaknja , Brčkog skupa...ako i ne budu direktno operativno involvirani , dostaviće kontakte o ljudima koji vole i znaju nešto o tim sportovima...nek naprave desetogodišnje programe , nek kanton prestane kupovati Dnevni Avaz institucijama (karikiram) a nek im da lovu za promociju sportova....

Potrebna je volja , novac (koji kakav - takav bar KS ima) i odgovoran i pošten odnos prema radu te struka naravno.

Grad je dovoljno veliki da kao iz šale ima košarkaške , rukometne i odbojkaške prvake i prvakinje.

Budućnost iz Podgorice razvaljuje u muškoj košarci i ženskom rukometu , grad tri puta manji od Sarajeva a država s nešto većim brojem stanovnika od Kantona Sarajevo.

A da i drugi put , Halide fakat izvini...
mistek
Posts: 3391
Joined: 23/05/2010 15:16

#105 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by mistek »

RJ57 wrote: 20/03/2023 15:45 ovo sa 18.000 u zetri i 12.000 u skenderiji ni teoretski. realna cifra je puno manja
A što ni teoretski? Pa Zetra ima recimo preko 4500 kvadrata partera na koncertima, i to kada nisu povučene sve teleskopske tribine. Ne vidim fakat što tu ne bi moglo stati 9.000 ljudi. Uz sve restrikcije, tu ti može stati 9 hiljada ljudi bez da je gužva čak. Usuđujem se čak reći da bi moglo stati i više, ali je onda sigurnosni aspekt upitan. U svakom slučaju, a vjerujem da ima neko ko zna i bolje, bilo je koncerata u Zetri gdje je štampano i 17-18 hiljada ulaznica (znam za koncerte od prije 10-15 godina sigurno). Pa za Stinga si sad imao najave "najmanje 16.000 ljudi", što pretpostavljam da je značilo da je toliko ulaznica štampano.

Još lakše je za Skenderiju. Imaš podatak na internetu koji kaže da je veličina sajamskog prostora u velikoj dvorani 2.900 kvadrata. Na tribine ti može stati 3.800 ljudi. Ne može me ubijediti da na 2.900 kvadrata ne može stati nešto iznad 8.000 ljudi. Mada eto nevažno, neka je u Skenderiji redovno i 10.000, a to može bez problema.

Eto fakat ne znam kojom računicom je realna cifra manja. :)
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#106 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Better Man »

RJ57 wrote: 20/03/2023 15:45
mistek wrote: 20/03/2023 15:25

S tim da je Zenici do tada najveća i najbolja dvorana bila na Bilmišću koja je u vrh glave ko mala Skenderija. Arena u Zenici ima kapacitet 6.145 mjesta, fantastična je, moderna, taman za Zenicu. Ali, što bi Sarajevo pravilo novu dvoranu pored postojećih? Prvo i osnovno je dovesti ove u red. Kao što neko napisa, ne znaju u ovim održavati rasvjetu, a vi biste novu sa 100x više opcija i stvari koje treba održavati.

I Skenderija i Zetra se mogu renovirati, a nama ne trebaju dvorane od po 20.000 mjesta. Za potrebe sporta, nažalost, i ove su prevelike. Za potrebe koncerta, Zetra je više nego taman. Razlika u broju ljudi koji stanu u nju ili recimo zagrebačku arenu uopšte nije ogromna. Zetra jednostavno nije dvorana za košarku, rukomet ili odbojku, nije nikad ni bila i to je to. Lijepo ušminkavanje obje dvorane se može napraviti za ne tako velike pare.

Čisto informativno, Sarajevo ima:
Zetra - 9.000 mjesta, sa montažnim tribinama može do 12.000, a za koncerte su procjene minimalno 18.000.
Skenderija - 6.000 za rukomet, 6.500 za košarku, a za koncerte može do 12.000.
Grbavica - moderna i multifunkcionalna, tribina 1.500, a sa montažnim preko 2.000.
Mojmilo - tribina 1.500.
Ilidža - tribina 1.000.
ovo sa 18.000 u zetri i 12.000 u skenderiji ni teoretski. realna cifra je puno manja

obje dvorane su preistorijske, jasno je zašto se priča o areni ali obzirom da bi je mogle puniti samo neke tamo cece odgovor je bilo bi lijepo ali je totalno nepotrebno. ima sto puta priječih stvari na koje se u rajvusa mogu smisleno srokat pare
Skenderija ima kapacitet maksimum 10 hiljada ljudi za koncerte i to da bude jedno na drugom. Sve preko te cifre je naučna fantazija. I Zetra ima manji kapacitet za koncerteod tih 18 hiljada, jer kao prvo fali jedna tribina, koja je bila prije rata i jer se bine za koncerte postavljaju na suprotnu stranu od glavne tribine, dok prije rata bine su se postavljale po dužini dvorane i tad je kapacitet bio veći zbog takvog načina postavljanja bine.
mistek
Posts: 3391
Joined: 23/05/2010 15:16

#107 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by mistek »

Pa opet pitam kojom logikom je manji? Širina Zetre bez teleskopskih tribina je preko 60 metara. Dužina oko 100 metara. Ok, dio otpadne na binu i neiskoristivo je, ali ostane ti tih 4.500. I sad kao ne može na tu površinu stati 9.000 ljudi?
User avatar
mk ultra
Posts: 19522
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#108 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by mk ultra »

Samo da dodam
Odem danas na jedan događaj u Hillsu - neki mini sajam grijanja sa predavanjima

Pored toga u Hillsu je paralelno organizirano neko takmicenje - dzudo ili neki drugi slican borilacki sport

Pored toga paralelno i OSCE ili neka slicna organizacija, ne znam tacno... moguce je da je jos nesto bilo paralelno, ali ovo sam zapamtio.

Prolazim katakomba hodnicima
Kroz hodnik desetine ljudi kde na taj sajam
Omladinci se presvlace za takmicenje, nisu skroz goli, ali se presvlace :mrgreen:
OSCE u odijelima
Tu je negdje i restoran

U po frke, dolazi gost hotela sa bazena u bade mantilu :mrgreen:

Vela havle :lol:

Bolje je mozda tako
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#109 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by sehohari »

mk ultra wrote: 21/03/2023 17:50 Samo da dodam
Odem danas na jedan događaj u Hillsu - neki mini sajam grijanja sa predavanjima

Pored toga u Hillsu je paralelno organizirano neko takmicenje - dzudo ili neki drugi slican borilacki sport

Pored toga paralelno i OSCE ili neka slicna organizacija, ne znam tacno... moguce je da je jos nesto bilo paralelno, ali ovo sam zapamtio.

Prolazim katakomba hodnicima
Kroz hodnik desetine ljudi kde na taj sajam
Omladinci se presvlace za takmicenje, nisu skroz goli, ali se presvlace :mrgreen:
OSCE u odijelima
Tu je negdje i restoran

U po frke, dolazi gost hotela sa bazena u bade mantilu :mrgreen:

Vela havle :lol:

Bolje je mozda tako
Koja je poenta?
Za te manje sajme, konferencije i sl. postoji milion mogućnosti.

Problem je prije svega pametnjaković koji je došao baš tu da organizuje OSCE konferenciju
User avatar
konektovan
Posts: 40633
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#110 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 21/03/2023 17:50 Samo da dodam
Odem danas na jedan događaj u Hillsu - neki mini sajam grijanja sa predavanjima

Pored toga u Hillsu je paralelno organizirano neko takmicenje - dzudo ili neki drugi slican borilacki sport

Pored toga paralelno i OSCE ili neka slicna organizacija, ne znam tacno... moguce je da je jos nesto bilo paralelno, ali ovo sam zapamtio.

Prolazim katakomba hodnicima
Kroz hodnik desetine ljudi kde na taj sajam
Omladinci se presvlace za takmicenje, nisu skroz goli, ali se presvlace :mrgreen:
OSCE u odijelima
Tu je negdje i restoran

U po frke, dolazi gost hotela sa bazena u bade mantilu :mrgreen:

Vela havle :lol:

Bolje je mozda tako
5u 1 mogucnosti, a moze još.. :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24862
Joined: 08/09/2005 20:08

#111 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Haris.ba »

sehohari wrote: 21/03/2023 17:55

Koja je poenta?
Za te manje sajme, konferencije i sl. postoji milion mogućnosti.

Problem je prije svega pametnjaković koji je došao baš tu da organizuje OSCE konferenciju
Poenta je da je dok je Hilsa u Skenderiju se ne smije uloziti?
User avatar
mk ultra
Posts: 19522
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#112 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by mk ultra »

sehohari wrote: 21/03/2023 17:55
mk ultra wrote: 21/03/2023 17:50 Samo da dodam
Odem danas na jedan događaj u Hillsu - neki mini sajam grijanja sa predavanjima

Pored toga u Hillsu je paralelno organizirano neko takmicenje - dzudo ili neki drugi slican borilacki sport

Pored toga paralelno i OSCE ili neka slicna organizacija, ne znam tacno... moguce je da je jos nesto bilo paralelno, ali ovo sam zapamtio.

Prolazim katakomba hodnicima
Kroz hodnik desetine ljudi kde na taj sajam
Omladinci se presvlace za takmicenje, nisu skroz goli, ali se presvlace :mrgreen:
OSCE u odijelima
Tu je negdje i restoran

U po frke, dolazi gost hotela sa bazena u bade mantilu :mrgreen:

Vela havle :lol:

Bolje je mozda tako
Koja je poenta?
Za te manje sajme, konferencije i sl. postoji milion mogućnosti.

Problem je prije svega pametnjaković koji je došao baš tu da organizuje OSCE konferenciju
Koja je poenta športskog događaja u jebenoj sali za vjencanja, pogotovo onako nadzombanoj

OSCE i slicni tu im odgovara jer su im ljudi tu na spavanju i silaze samo u salu za sastanke
Sve do nekih 200 ljudi sa pozivnicama, hills je ok

Ali kada govorimo o nekim malo ozbiljnijim događajima, jbt hill preuzeo primat, a realno smeće od objekta (organizacijski i dizajnom prostora)

Đurologija u Hillsu mi je stresno iskustvo, pogotovo zbog jednosatnog izlaska sa parkinga, ili vise prodanih karata nego mjesta itd itd...

Fali ovom gradu svasta
Od sajmista, sportskih dvorana za razne sportove, pa i dobrih hotela.

Hills je ok hotel, ali dajte ljudi, nije valjda doslo do toga da je skoro pa jedini u gradu za ovu kaurmu od događaja
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#113 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by sehohari »

mk ultra wrote: 21/03/2023 19:37
sehohari wrote: 21/03/2023 17:55

Koja je poenta?
Za te manje sajme, konferencije i sl. postoji milion mogućnosti.

Problem je prije svega pametnjaković koji je došao baš tu da organizuje OSCE konferenciju
Koja je poenta športskog događaja u jebenoj sali za vjencanja, pogotovo onako nadzombanoj

OSCE i slicni tu im odgovara jer su im ljudi tu na spavanju i silaze samo u salu za sastanke
Sve do nekih 200 ljudi sa pozivnicama, hills je ok

Ali kada govorimo o nekim malo ozbiljnijim događajima, jbt hill preuzeo primat, a realno smeće od objekta (organizacijski i dizajnom prostora)

Đurologija u Hillsu mi je stresno iskustvo, pogotovo zbog jednosatnog izlaska sa parkinga, ili vise prodanih karata nego mjesta itd itd...

Fali ovom gradu svasta
Od sajmista, sportskih dvorana za razne sportove, pa i dobrih hotela.

Hills je ok hotel, ali dajte ljudi, nije valjda doslo do toga da je skoro pa jedini u gradu za ovu kaurmu od događaja
Pogotovo uzimajući u obzir da i sama Ilidža ima kakav-takav sportski centar.

Doduše, isto tako treba reći da Sarajevo nema nikakvo mjesto za sajmove. Gledam neki dan slike sa nekog auto sajma - bruka, pogotovo kada to uporedim sa npr. Beogradom. Ni Skenderija tu nema dovoljno kapaciteta.

Biranje Hillsa je u ovoj situaciji ja mislim više stvar guranja para u ruke podobnih privatnika ili stvar "prestiža" - ha ja, neće moje dijete igrati u nekom starom sportskom centru, nego nek bude u hotelu...
DebelinJoe
Posts: 1619
Joined: 03/03/2021 20:06

#114 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by DebelinJoe »

mk ultra wrote: 21/03/2023 17:50 Samo da dodam
Odem danas na jedan događaj u Hillsu - neki mini sajam grijanja sa predavanjima

Pored toga u Hillsu je paralelno organizirano neko takmicenje - dzudo ili neki drugi slican borilacki sport

Pored toga paralelno i OSCE ili neka slicna organizacija, ne znam tacno... moguce je da je jos nesto bilo paralelno, ali ovo sam zapamtio.

Prolazim katakomba hodnicima
Kroz hodnik desetine ljudi kde na taj sajam
Omladinci se presvlace za takmicenje, nisu skroz goli, ali se presvlace :mrgreen:
OSCE u odijelima
Tu je negdje i restoran

U po frke, dolazi gost hotela sa bazena u bade mantilu :mrgreen:

Vela havle :lol:

Bolje je mozda tako
Jedno ja bio na sajmu, svratim do recepcije kad u Hills ulaze nekakva njemačka ženska odbojkaška ekipa, moguće i njihova ženska odbojkaška reprezentacija. Ljeto bilo, one lagano i lepršavo obučene, svaka od njih min. 185 visoka i svaka božanstveno izgleda. Dobro šta sam ja za firmu morao da metuzalemina na sajmu brojim zube taj dan, ali mogu misliti kako je bilo starijim Arapima kojih je bio pun hotel kad su vidjeli ove prezgodne cure u trikoima, haljinicama i šorcićima...

Dobar je Hills...A Sarajevo definitivno treba dobar kongresni centar..
User avatar
mk ultra
Posts: 19522
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#115 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by mk ultra »

o tome i govorim

Bućkuriš svega u jako jako lose organizovanom prostoru...
NediM17
Posts: 21687
Joined: 05/11/2009 11:49

#116 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by NediM17 »

Cuj kako li je bilo starijim Arapima, nikad bolje, eto kako.
Naslovnica
Posts: 27921
Joined: 20/03/2013 15:38

#117 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Naslovnica »

sehohari wrote: 21/03/2023 19:47
mk ultra wrote: 21/03/2023 19:37

Koja je poenta športskog događaja u jebenoj sali za vjencanja, pogotovo onako nadzombanoj

OSCE i slicni tu im odgovara jer su im ljudi tu na spavanju i silaze samo u salu za sastanke
Sve do nekih 200 ljudi sa pozivnicama, hills je ok

Ali kada govorimo o nekim malo ozbiljnijim događajima, jbt hill preuzeo primat, a realno smeće od objekta (organizacijski i dizajnom prostora)

Đurologija u Hillsu mi je stresno iskustvo, pogotovo zbog jednosatnog izlaska sa parkinga, ili vise prodanih karata nego mjesta itd itd...

Fali ovom gradu svasta
Od sajmista, sportskih dvorana za razne sportove, pa i dobrih hotela.

Hills je ok hotel, ali dajte ljudi, nije valjda doslo do toga da je skoro pa jedini u gradu za ovu kaurmu od događaja
Pogotovo uzimajući u obzir da i sama Ilidža ima kakav-takav sportski centar.

Doduše, isto tako treba reći da Sarajevo nema nikakvo mjesto za sajmove. Gledam neki dan slike sa nekog auto sajma - bruka, pogotovo kada to uporedim sa npr. Beogradom. Ni Skenderija tu nema dovoljno kapaciteta.

Biranje Hillsa je u ovoj situaciji ja mislim više stvar guranja para u ruke podobnih privatnika ili stvar "prestiža" - ha ja, neće moje dijete igrati u nekom starom sportskom centru, nego nek bude u hotelu...
Sve to Saljo Mrkulić potrpa, ako treba i na pomoćnu ležaljku.
:lol:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#118 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by drugtito2011 »

TREBA NAM ARENA.

Pitam se da li je ikoga stid pozvati svjetske face u ovo ruglo od dvorane?

Image
8i23
Posts: 400
Joined: 02/01/2017 11:08

#119 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by 8i23 »

drugtito2011 wrote: 22/03/2023 12:24 TREBA NAM ARENA.

Pitam se da li je ikoga stid pozvati svjetske face u ovo ruglo od dvorane?

Image
Tebe je stid
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#120 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by drugtito2011 »

8i23 wrote: 22/03/2023 12:50
drugtito2011 wrote: 22/03/2023 12:24 TREBA NAM ARENA.

Pitam se da li je ikoga stid pozvati svjetske face u ovo ruglo od dvorane?

Image
Tebe je stid
Istina. Stid me dokle nas je zelena stoka dovela i u kakvoj dvorani se održavaju koncerti.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24862
Joined: 08/09/2005 20:08

#121 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Haris.ba »

Direktor Skenderije je iz Nase stranke?

Sto ne obnovi Skenderiju?
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10795
Joined: 27/04/2021 22:52

#122 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by tramvajtrojka »

Image

Dvorana u raspadu sramota ovakve zvijezde dovest u ovaj smetljarnik
challmander
Posts: 351
Joined: 09/01/2022 11:42

#123 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by challmander »

Stvarno je uzasna dvorana a moze se sredit za relativno male pare i da imamo pravo dobru i funkcionalnu dvoranu. Ja mislim da se svako malo sjebe kad vidi u kakvu je rupu dosao.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#124 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by sehohari »

tramvajtrojka wrote: 23/03/2023 00:00 Image

Dvorana u raspadu sramota ovakve zvijezde dovest u ovaj smetljarnik
Bili smo na konceru, a? 8-)
User avatar
Thorgerson
Posts: 8546
Joined: 15/04/2015 11:26

#125 Re: Treba li Sarajevu "Arena"

Post by Thorgerson »

Bas i ja na drugoj temi napisah.
Skenderija je bas u raspadu.

Uzas.

Nevjerovatno da se za 30 gpdina ono nije moglo srediti.

I ne. Ne treba nama arena.

Jer ako nismo u stanju da sredimo ovo sto imamo. I ne govorim o nekom ultra sredjivanju. Govorim o tome da npr prilagodis natpise tribina, ulaza. Da ti nije semafor joa od kad je Bosna prvak bila. Da okolo sredis da ti se ne raspada sve...

I sta, rjesenje je da ulupamo i dobijemo novu dvoranu, pa cemo nju kao paziti..
Post Reply