Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#151 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Iker C »

nednedjelja wrote: 28/01/2022 13:29
Iker C wrote: 27/01/2022 16:34 S obzirom da se vodi medijska i sistemska hajka protiv legendarnog komadanta Cegara, otvaram ovu temu kao vid podrske istom. Sve istinske patriote su na strani naseg Zoke.
Kad tvoje dijete neko bude šamarao iz čistog bijesa ti opet pruži podršku siledžijama.
Ako bude klosar neka ga neko poput Zoke samara.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#152 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

Iker C wrote: 28/01/2022 16:29
nednedjelja wrote: 28/01/2022 13:29
Kad tvoje dijete neko bude šamarao iz čistog bijesa ti opet pruži podršku siledžijama.
Ako bude klosar neka ga neko poput Zoke samara.
klosar ako ga zoka proglasi takvim ili ko?
User avatar
Haris033
Posts: 3829
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#153 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Haris033 »

Podrška za Zoku od stare sarajevske raje! :thumbup:
Pendrek za klošare, papke i kriminalce! :izet:
Bobi
Forum administrator
Posts: 31997
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#154 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Bobi »

ImageImageImage
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37278
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#155 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by bitanga_sa_otesa »

muha_sa wrote: 28/01/2022 13:47

Il je ovo ford taunus
opel kapiten
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#156 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Iker C »

foxlife wrote: 28/01/2022 16:31
Iker C wrote: 28/01/2022 16:29
Ako bude klosar neka ga neko poput Zoke samara.
klosar ako ga zoka proglasi takvim ili ko?
Zoka je stari mangup koji klosara namirise na kilometar.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#157 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by animus »

Bobi wrote: 28/01/2022 17:34 ImageImageImage
Šteta samo sto ga nije malo bolje udario. Sad mu podnijeti i prijavu za neovlasteno snimanje i plus za neovlasten rad i uzurpiranje javne površine.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#158 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Iker C »

@foxlife nadam se da nece biti klosar kojeg ce neko ala Zoka morati prevaspitati. Drago mi je sto ce se ovo zataskati jer su svi na kraju shvatili da je rsdnik parkinga pogrijesio.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#159 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

animus wrote: 28/01/2022 17:58

Šteta samo sto ga nije malo bolje udario. Sad mu podnijeti i prijavu za neovlasteno snimanje i plus za neovlasten rad i uzurpiranje javne površine.
kakvo neovlasteno snimanje na javnoj povrsini?
User avatar
drugtito2011
Posts: 2885
Joined: 01/08/2011 18:45

#160 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by drugtito2011 »

Da Zoran Čegar nije opalio nekoliko vaspitnih ćuški, nego da je upotrijebio drugu vrstu sile zavrnuo mu ruku, bacio ga na asfalt i stavio lisice, da li bi i u tom slučaju bio nasilnik koji je okaljao ugled policije, ili bi bio dobar policajac kao oni iz Austrije? Ili bi možda opet bilo nešto što ne valja jer mu je stavio lisice a mogao ga je lijepo zamoliti da sam ode do prve PU i prijavi se za nedolično ponašanje.

Kako se na snimku vidi, lijepo vaspitani muškarac u žutom prsluku, se prijatno i učtivo obratio policiji te ih zamolio da više ne parkiraju na način kako su to uradili. Da li je muškarac u žutom prsuluku regularno prijavljen radnik, a ako nije onda koga i šta on predstavlja?

A kad vam ovako lijepo vaspitani i učtivi gradjanin nasrne na nekog člana porodice, onda će te svi drugu pjesmu pjevati i zaboraviti na demokratske metode, i opet kukati kako nema policije kad vam najviše treba.

Da se vrati milicija, za 3 mjeseca ovaj grad bio kao apoteka.
Johnny_x
Posts: 1357
Joined: 23/10/2010 16:21

#161 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Johnny_x »

Ne treba zaboraviti da je Asim Sarajlic bio ranjen dva puta, ne treba zaboraviti da je i Fadil Novalić bio borac, da je Fikret Hodžić dijete koje je preživilo genocid.
Ratne zasluge ti nedaju pravo da ti kršiš zakon. Pred zakonom trebamo biti svi isti, bez obzira je li se radi o klošaru, narkomanu, profesoru, doktoru, policajcu i slicno.
Ako je Zoran ovo ucinio i to opravdavate, da li je onda sutra uredu da svaki borac istuce nekog ulici zato sto mase rukama?
Hocemo li pravnu drzavu, a sluzbenici te drzave krse propise i zakone.
Uniformisano lice je napalo civila bez potrebe za provodjenjem ikakve sile niti je zavelo to lice da je pocinilo ikakav prekrsaj. Ako neko ne vidi problem u ovome onda vjerujem da takvim ljudima nije problem ni Asim Sarajlic u domu naroda, sa dvije optuznice.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#162 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

Johnny_x wrote: 28/01/2022 18:28 Ne treba zaboraviti da je Asim Sarajlic bio ranjen dva puta, ne treba zaboraviti da je i Fadil Novalić bio borac, da je Fikret Hodžić dijete koje je preživilo genocid.
Ratne zasluge ti nedaju pravo da ti kršiš zakon. Pred zakonom trebamo biti svi isti, bez obzira je li se radi o klošaru, narkomanu, profesoru, doktoru, policajcu i slicno.
Ako je Zoran ovo ucinio i to opravdavate, da li je onda sutra uredu da svaki borac istuce nekog ulici zato sto mase rukama?
Hocemo li pravnu drzavu, a sluzbenici te drzave krse propise i zakone.
Uniformisano lice je napalo civila bez potrebe za provodjenjem ikakve sile niti je zavelo to lice da je pocinilo ikakav prekrsaj. Ako neko ne vidi problem u ovome onda vjerujem da takvim ljudima nije problem ni Asim Sarajlic u domu naroda, sa dvije optuznice.
Koliko je asim dobio glasova na izborima?
Tipujem nekoliko hiljada sto znaci da nekoliko hiljada ljudi odobrava i prizeljkuje to
O cemu pricamo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58437
Joined: 03/08/2010 19:04

#163 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by kakavdanakneiskustvu »

Johnny_x wrote: 28/01/2022 18:28 Ne treba zaboraviti da je Asim Sarajlic bio ranjen dva puta, ne treba zaboraviti da je i Fadil Novalić bio borac, da je Fikret Hodžić dijete koje je preživilo genocid.
Ratne zasluge ti nedaju pravo da ti kršiš zakon. Pred zakonom trebamo biti svi isti, bez obzira je li se radi o klošaru, narkomanu, profesoru, doktoru, policajcu i slicno.
Ako je Zoran ovo ucinio i to opravdavate, da li je onda sutra uredu da svaki borac istuce nekog ulici zato sto mase rukama?
Hocemo li pravnu drzavu, a sluzbenici te drzave krse propise i zakone.
Uniformisano lice je napalo civila bez potrebe za provodjenjem ikakve sile niti je zavelo to lice da je pocinilo ikakav prekrsaj. Ako neko ne vidi problem u ovome onda vjerujem da takvim ljudima nije problem ni Asim Sarajlic u domu naroda, sa dvije optuznice.
:thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#164 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by moonca »

Iker C wrote: 28/01/2022 18:04 nadam se da nece biti klosar kojeg ce neko ala Zoka morati prevaspitati. Drago mi je sto ce se ovo zataskati jer su svi na kraju shvatili da je rsdnik parkinga pogrijesio.
:dada:
Nije prepoznao Sabahudina.. :oops: Image
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3011
Joined: 25/06/2014 14:16

#165 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by kakotakonikako »

foxlife wrote: 28/01/2022 18:37
kakotakonikako wrote: 28/01/2022 18:07

Stvarno, kakvo je ovo pisanje ??????

Vrijedjaj njega , vrijedjaj i Zorana, ali sta ti je njegov sin kriv ?????

Kakvih sve (ne)ljudi ima, pomozi Boze .....
Ajde vrati se ponovo na citanje pa opet procitaj dok ne skontas sta pise sa razumjevanjem
I imas obraza da mi repliciras. Svasta. Fuj.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#166 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

kakotakonikako wrote: 28/01/2022 19:54
foxlife wrote: 28/01/2022 18:37

Ajde vrati se ponovo na citanje pa opet procitaj dok ne skontas sta pise sa razumjevanjem
I imas obraza da mi repliciras. Svasta. Fuj.
odgovoran sam za ono sto napisem a ne za ono sto ti shvatis
kad shvatis onda ces i znati zasto sam ti replicirao a do tada opravdavaj cegara

ps. ili je po tvom misljenju trebalo da pustim i da tako ostane da si u pravu jel?? to mozda koga si naucio tako kod mene nece
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#167 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Iker C »

@moonca Ti se ne mjesaj :zzzz:
User avatar
amidzazeher
Posts: 3071
Joined: 14/04/2011 23:41

#168 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by amidzazeher »

namiami wrote: 28/01/2022 12:53
amidzazeher wrote: 28/01/2022 12:46 Svi bi neku demokratiju i vladavinu prava al’ kad ga drot zaustavi na cesti ide ona ”moze li cener na kafu”.
hahahaha i policajac prihvati i onda problem u davaocu mita? Ja logike, boze :D

A po cemu nije logicno? Dokle god postoje oni koji smiju drotu ponuditi cenera dotle ce biti drotova koji ce uzimati. Jer davanjem mita samo podstices i siris tu vrstu kriminala. Ima li tu logike?
Ustvari ne uzimaju svi drotovi ali definitivno svi koji se nadju u situaciji da mogu potplatiti nekoga da bi sebi ”olaksali” to i rade.
Ako ne svi onda veeeelika vecina
Ima li logike kaznjavati prostitutku ili onoga ko je ”kupuje”?
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3011
Joined: 25/06/2014 14:16

#169 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by kakotakonikako »

foxlife wrote: 28/01/2022 20:12
kakotakonikako wrote: 28/01/2022 19:54

I imas obraza da mi repliciras. Svasta. Fuj.
odgovoran sam za ono sto napisem a ne za ono sto ti shvatis
kad shvatis onda ces i znati zasto sam ti replicirao a do tada opravdavaj cegara

ps. ili je po tvom misljenju trebalo da pustim i da tako ostane da si u pravu jel?? to mozda koga si naucio tako kod mene nece
Udaras na dijete, halo ba i jos se pravdas. Udariti na dijete moze samo najveca hinja od covjeka.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#170 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

kakotakonikako wrote: 28/01/2022 21:27
foxlife wrote: 28/01/2022 20:12

odgovoran sam za ono sto napisem a ne za ono sto ti shvatis
kad shvatis onda ces i znati zasto sam ti replicirao a do tada opravdavaj cegara

ps. ili je po tvom misljenju trebalo da pustim i da tako ostane da si u pravu jel?? to mozda koga si naucio tako kod mene nece
Udaras na dijete, halo ba i jos se pravdas. Udariti na dijete moze samo najveca hinja od covjeka.
kakvo dijete? o cemu ti pricas?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#171 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Iker C »

Zoran Cegar je legenda ovog grada. :bih:
User avatar
Haris033
Posts: 3829
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#172 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Haris033 »

Porediti Zoku sa Asimom i sličnim, može samo neko ko nije iz Sa!
Podrška za Zoku! :thumbup:
Pendrekom protiv klošara, narkomana i kriminala! :izet:
User avatar
Haris033
Posts: 3829
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#173 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Haris033 »

Čegar: Krenuo sam uhapsiti Dodika i harmonikaša, nije mi jasno kako Izetbegović dopušta da mu vrijeđa rahmetli oca
BIH18/10/2021 u 17:29 h
Čegar: Mi koji smo branili BiH ne smijemo više ništa reći
OSLOBOĐENJE.
Oslobođenje.
Onda sam shvatio da bih samo ispao budala i da bih vjerovatno ja dobio robije jer oni koji su ovo napravili od Dodika bi ga opet branili, kaže Čegar
Bivši zamjenik komandanta specijalne policije Republike BiH Zoran Čegar tvrdi da je današnji performans sa harmonikom u Predsjedništvu BiH koji je priredio Milorad Dodik najveće poniženje države, ali i njega lično.

- Meni je teško gledati te slike iz Predsjedništva BIH. To je ponižavanje naše borbe, jer ne smijemo zaboraviti da su moji drugovi izgubili život u odbrani te institucije. Nažalost čini se da je danas niko ne brani. Samo laicima nije jasno kuda je ovo nagelo, a odgovorni šute, imam osjećaj da će se oni koji vole BiH i žele njen opstanak opet morati samoorganizovati, izjavio je Čegar.

Kao profesionalc Čegar je javno postavio pitanje kako je harmonikaš ušao u Predsjedništvo i da li su time narušeni protokoli ove institucije. Nije mu jasno da ne reaguju Direkcija za koordinaciju policijskih tijela i SIPA.

- Vjerujte da sam bio spremio opremu da krenem sam da uhapsim i Dodika i harmonikaša. Onda sam shvatio da bih samo ispao budala i da bih vjerovatno ja dobio robije jer oni koji su ovo napravili od Dodika bi ga opet branili, kaže Čegar.

Nije mu jasan predsjednik SDA Bakir Izetbegović čijeg rahmetli oca je Dodik u najavi performansa u Predsjedništvu BiH uvrijedio. Da je riječ o njegovom ocu Čegar tvrdi da zna šta bi učinio, a Dodiku ne bi bilo nimalo ugodno.

- Mi koji smo branili BiH ne smijemo više ništa ni reći, ograničeno nam je kretanje jer oni koji su uništavali BiH i ubijali civile danas imaju svoje optužnice. Ja sam jednom poveo ljude, ovih dana mnogi od njih me zovu i zabrinuto pitaju šta ćemo!? Bojim se da zlatni ljiljani kojima je retroaktivno i nezasluženo dato to priznanje danas ne mogu odgovoriti izazovu, ne mogu to ni ljudi s lažnim diplomama ni oni koji se protive njihovoj provjeri. Mi koji smo nekada srcem i dušom branili BiH nismo bili podobni, a istorija nam se izgleda vraća, kaže Čegar.

Smatra kako oni kojima je stalo do BiH ne smiju ignorisati Dodikove paravojne formacije s kojima se javno hvali, ali i poziva da se provjere informacije da li je ovih dana u Lukavici ljudima dijeljeno oružje. Ko želi mir i stabilnost BiH prema njegovom mišljenju u harmonici koja je zasvirala u Predsjedništvu BiH neće vidjeti ništa simpatično, piše Patria


E, ovakvi poput Zoke ne odgovaraju mafiji na svim nivoima vlasti!
I porediti ovu veličinu sa Asimom... Wtf :-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#174 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by moonca »

Iker C wrote: 28/01/2022 21:11 @moonca Ti se ne mjesaj :zzzz:
@Iker C diskriminacija :zzzz:
User avatar
Ozimician
Posts: 5536
Joined: 05/09/2012 23:21

#175 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Ozimician »

Haris033 wrote: 28/01/2022 21:40 Porediti Zoku sa Asimom i sličnim, može samo neko ko nije iz Sa!
Podrška za Zoku! :thumbup:
Pendrekom protiv klošara, narkomana i kriminala! :izet:
Davno je neko na ovom forumu napisao kako bi u sarajevsku policiju bilo najbolje zaposliti nekoga ''sa sela'' (generalno nekog ko nije iz Sa). Jer je u Sarajevu omladina odrasla ''na pričama'' o nekim cool / zeznutim / jakim / moćnim/ likovima sa asfalta (koji su čak u Sarajevu ušli u urbane legende) i to na njih utiče jako kad se bave tim poslom. Likovima koji nisu iz SA doslovno ništa ne predstavljaju ta imena niti te priče uzimaju za ozbiljno, već odrade svoj posao profesionalno kako im se naredi.
Post Reply