Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5621
Joined: 04/08/2020 19:22

#101 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by -Chesterfield- »

Početnička greška policajca. Ako već laže, trebao je slagati da je radnik odbio naredbu da uđe u vozilo. Tada bi mu ruke bile odvezane da upotrijebi sredstva prinude. Ali opet ne šamaranje, nego neki zahvati...

Ne može ovaj policajac biti tek tako suspendovan. Mislim da mora biti osuđen na više od šest mjeseci zatvora da bi izgubio posao? Ali može novčano biti kažnjen ili neka druga sankcija.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#102 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Palmalma »

Kada opali Seki dva-tri samara, jer se pogresno parkirala, imati ce podrsku.
Ovako se pokazao govno, kao i mnogo drugih, koji zloupotrebljava svoju poziciju da bi pokazao silu nad sirotinjom.
Karikaturist
Posts: 3790
Joined: 20/12/2020 10:03

#103 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Karikaturist »

Moze li ga ovaj decko tuziti i hoce li uraditi uopste to?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24784
Joined: 08/09/2005 20:08

#104 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Haris.ba »

-Chesterfield- wrote: 28/01/2022 09:25 Početnička greška policajca. Ako već laže, trebao je slagati da je radnik odbio naredbu da uđe u vozilo. Tada bi mu ruke bile odvezane da upotrijebi sredstva prinude. Ali opet ne šamaranje, nego neki zahvati...

Ne može ovaj policajac biti tek tako suspendovan. Mislim da mora biti osuđen na više od šest mjeseci zatvora da bi izgubio posao? Ali može novčano biti kažnjen ili neka druga sankcija.
Pa da je odbio naredbu da udje u vozilo sto nije uhapsen? Eto, isamaran, stavi mu lisice i u vozilo.

Izdas mu naredbu, odbije, isamaras ga i odes?
Sta ima federalna policija po parkinzima da zavodi red. Da je stvarno bilo nekih problema, zovnes kolegeniz kantonalne da mu pisu kazne.

I vidim neko pita kad policajac smije osamariti nekoga. Kad ga ozivljava, npr.pala osoba u nesvjest ili kad se brani od fizickog napada.
Last edited by Haris.ba on 28/01/2022 09:39, edited 2 times in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32134
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#105 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Bobi »

Treba provjerit jel legalan taj parking :D, da li je radnik prijavljen, fiskalna kasa,..ima toga gomilu :D.100 inspekcija sad navaljat :D.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#106 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Tesla Edison »

Bobi wrote: 28/01/2022 08:54
Tesla Edison wrote: 28/01/2022 08:49 .....
Šta je :lol: ?
A znaš šta sam napisao. Ne vrijedi da me boli glava zbog gluposti.
User avatar
Didier
Posts: 2192
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#107 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Didier »

Iker C wrote: 27/01/2022 16:34 S obzirom da se vodi medijska i sistemska hajka protiv legendarnog komadanta Cegara, otvaram ovu temu kao vid podrske istom. Sve istinske patriote su na strani naseg Zoke.
Dobro trolaš, mora se priznati.

A Zoku nabijem na kurac, kuću bih mu uzeo kao odštetu da meni ovo uradi, stoka lažljiva.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58676
Joined: 03/08/2010 19:04

#108 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by kakavdanakneiskustvu »

-Chesterfield- wrote: 28/01/2022 09:25 Početnička greška policajca. Ako već laže, trebao je slagati da je radnik odbio naredbu da uđe u vozilo. Tada bi mu ruke bile odvezane da upotrijebi sredstva prinude. Ali opet ne šamaranje, nego neki zahvati...

Ne može ovaj policajac biti tek tako suspendovan. Mislim da mora biti osuđen na više od šest mjeseci zatvora da bi izgubio posao? Ali može novčano biti kažnjen ili neka druga sankcija.
suspenzija ne znači da je ostao bez posla,nego da neće raditi do okončanja postupka
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#109 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

Bobi wrote: 28/01/2022 09:38 Treba provjerit jel legalan taj parking :D, da li je radnik prijavljen, fiskalna kasa,..ima toga gomilu :D.100 inspekcija sad navaljat :D.
Teška srca kažem da je administrato 100% u pravu.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32134
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#110 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Bobi »

arman1 wrote: 28/01/2022 10:01
Bobi wrote: 28/01/2022 09:38 Treba provjerit jel legalan taj parking :D, da li je radnik prijavljen, fiskalna kasa,..ima toga gomilu :D.100 inspekcija sad navaljat :D.
Teška srca kažem da je administrato 100% u pravu.
Haj ne lickaj se :lol: , Čagar je trebao sve to mirno ignorisati, lijepo dodje u kancelariju i pošalje deset inspektora da prekopaju taj cijeli parking, našli bi nešto garant :D, ima u FUP-u besposlenih 50 % minimum, taman nešto da rade :D.Pa kad si šef samo kažeš šta da se radi, ne bi se oznojio ni sekund :D.
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#111 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

Bobi wrote: 28/01/2022 10:33
arman1 wrote: 28/01/2022 10:01

Teška srca kažem da je administrato 100% u pravu.
Haj ne lickaj se :lol: , Čagar je trebao sve to mirno ignorisati, lijepo dodje u kancelariju i pošalje deset inspektora da prekopaju taj cijeli parking, našli bi nešto garant :D, ima u FUP-u besposlenih 50 % minimum, taman nešto da rade :D.Pa kad si šef samo kažeš šta da se radi, ne bi se oznojio ni sekund :D.
Po infu koji imam lik koji je prevaspitan ima baš debeo dosije. Sveg i svačeg. Mislim da je navukao Zoku , isprovocirao ga a cijelo vrijeme pazio da je Zokinim tijelom zaštičen od kamere koliko može.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#112 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by spinel_ »

arman1 wrote: 28/01/2022 11:03
Bobi wrote: 28/01/2022 10:33

Haj ne lickaj se :lol: , Čagar je trebao sve to mirno ignorisati, lijepo dodje u kancelariju i pošalje deset inspektora da prekopaju taj cijeli parking, našli bi nešto garant :D, ima u FUP-u besposlenih 50 % minimum, taman nešto da rade :D.Pa kad si šef samo kažeš šta da se radi, ne bi se oznojio ni sekund :D.
Po infu koji imam lik koji je prevaspitan ima baš debeo dosije. Sveg i svačeg. Mislim da je navukao Zoku , isprovocirao ga a cijelo vrijeme pazio da je Zokinim tijelom zaštičen od kamere koliko može.
Koliko je placen za provokaciju?
MaD_ProfessoR
Posts: 797
Joined: 16/11/2012 12:00

#113 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by MaD_ProfessoR »

Image


To protect the sheep you gotta catch the wolf, and it takes a wolf to catch a wolf.
:D
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#114 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

namiami wrote: 28/01/2022 11:11 Pa šta i da je isprovociran? Šta služba nalaže u tom slučaju? Da ga šamara, prebija, ili da upozori, izda naredbu i onda uhapsi?
I najveći profesionalac postupi nekad impulsivno.
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#115 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

spinel_ wrote: 28/01/2022 11:23
arman1 wrote: 28/01/2022 11:03
Po infu koji imam lik koji je prevaspitan ima baš debeo dosije. Sveg i svačeg. Mislim da je navukao Zoku , isprovocirao ga a cijelo vrijeme pazio da je Zokinim tijelom zaštičen od kamere koliko može.
Koliko je placen za provokaciju?
To vjerovatno ti znaš. :D
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#116 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Registarska oznaka »

arman1 wrote: 28/01/2022 11:03
Bobi wrote: 28/01/2022 10:33

Haj ne lickaj se :lol: , Čagar je trebao sve to mirno ignorisati, lijepo dodje u kancelariju i pošalje deset inspektora da prekopaju taj cijeli parking, našli bi nešto garant :D, ima u FUP-u besposlenih 50 % minimum, taman nešto da rade :D.Pa kad si šef samo kažeš šta da se radi, ne bi se oznojio ni sekund :D.
Po infu koji imam lik koji je prevaspitan ima baš debeo dosije. Sveg i svačeg. Mislim da je navukao Zoku , isprovocirao ga a cijelo vrijeme pazio da je Zokinim tijelom zaštičen od kamere koliko može.
:lol: :lol: :lol: :lol:

E svasta ovde procitati :run:
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#117 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by spinel_ »

arman1 wrote: 28/01/2022 11:58
spinel_ wrote: 28/01/2022 11:23

Koliko je placen za provokaciju?
To vjerovatno ti znaš. :D
Ne znam, zato tebe pitam.
Ne vidim zasto bi neko (a da nije placen za to) policiju provocirao.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32134
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#118 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by Bobi »

spinel_ wrote: 28/01/2022 12:05
arman1 wrote: 28/01/2022 11:58
To vjerovatno ti znaš. :D
Ne znam, zato tebe pitam.
Ne vidim zasto bi neko (a da nije placen za to) policiju provocirao.
Pa neko ko ima više sati u policijskim stanicama nego u školi :D, meni na prvu bio šok kako lik njima maše galami nešto parking ovo-ono :D, kontam jel normalan, ko normalan onako se policiji obraca?
User avatar
amidzazeher
Posts: 3074
Joined: 14/04/2011 23:41

#119 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by amidzazeher »

Ovo neki svedski forum sta li?
Nasilje ukorjenjeno u drustvu i porodici i sad Zoka najgori jer je ošamario krezubog malog šanera.
Pola vas mršne onog cigana kad vam trazi para ili hoce da opere šajbu na semaforu. E za Zoku su skoro svi takvi, male cige koje traze marku, bio on u uniformi ili bez nje. Gori su mi portali sto trljaju ruke zbog klika i dizu ovo na drugi nivo.
Svi bi neku demokratiju i vladavinu prava al’ kad ga drot zaustavi na cesti ide ona ”moze li cener na kafu”.
Ili postujes zakon uvijek i bilo gdje ili plivaš u govnima i gledaš kako da ti je glava iznad površine da mozes udahnuti. Nema trece.
Cuj neko rece kad vidi da Sebiji pise kaznu onda ce vjerovati Cegaru :lol:
How yes no! Eto po demokratskom zapadu samo takvi hoštapleri leze po zatvorima i placaju kazne a obicna raja zivi ko u loju.
Smanjite malo dozivljaje ljudi, ode zdravlje
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#120 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

amidzazeher wrote: 28/01/2022 12:46 Ovo neki svedski forum sta li?
Nasilje ukorjenjeno u drustvu i porodici i sad Zoka najgori jer je ošamario krezubog malog šanera.
Pola vas mršne onog cigana kad vam trazi para ili hoce da opere šajbu na semaforu. E za Zoku su skoro svi takvi, male cige koje traze marku, bio on u uniformi ili bez nje. Gori su mi portali sto trljaju ruke zbog klika i dizu ovo na drugi nivo.
Svi bi neku demokratiju i vladavinu prava al’ kad ga drot zaustavi na cesti ide ona ”moze li cener na kafu”.
Ili postujes zakon uvijek i bilo gdje ili plivaš u govnima i gledaš kako da ti je glava iznad površine da mozes udahnuti. Nema trece.
Cuj neko rece kad vidi da Sebiji pise kaznu onda ce vjerovati Cegaru :lol:
How yes no! Eto po demokratskom zapadu samo takvi hoštapleri leze po zatvorima i placaju kazne a obicna raja zivi ko u loju.
Smanjite malo dozivljaje ljudi, ode zdravlje
kad ga drot zaustavi i ovaj ponudi cenera na kafu
je li drot prihvati ili odbije tog cenera?
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#121 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by spinel_ »

Bobi wrote: 28/01/2022 12:11
spinel_ wrote: 28/01/2022 12:05

Ne znam, zato tebe pitam.
Ne vidim zasto bi neko (a da nije placen za to) policiju provocirao.
Pa neko ko ima više sati u policijskim stanicama nego u školi :D, meni na prvu bio šok kako lik njima maše galami nešto parking ovo-ono :D, kontam jel normalan, ko normalan onako se policiji obraca?
Dobro mahao je i svasta nesto. Da li mu je psovao, to apsolutno ne vjerujem.
Za psovku je morao bas biti dobro placen.
Znaci ovdje dosta lazi ima od strane Cegara. Jos ona prijetnja u medijima da ga je trebao vise namlatiti. Nemam rijeci.
Kuci nek zenu tuce. Ko je on da na taj nacin sprovodi silu i jos ne bude kaznjen? Nesto se snebiva. Nidje veze.
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#122 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

spinel_ wrote: 28/01/2022 12:05
arman1 wrote: 28/01/2022 11:58
To vjerovatno ti znaš. :D
Ne znam, zato tebe pitam.
Ne vidim zasto bi neko (a da nije placen za to) policiju provocirao.
Možda nije ni plaćen, nego je morao da odradi, možda uslugu ili da se nekom ne zamjeri.
Na sličan način su me jednom navukli i umalo me žestoko zahebali. Srećom tad sam imao dobru samokontrolu. Sa ovim živcima danas nasjeo bih tada ko bekan i možda čitav život žalio. Odrastao sam blizu pravog ološa i šta njima padne na pamet to se ni u holivudu ne bi sjetili.

Nedavno su mi ljudi pričali kako su ih ljudi poslovno povezani s govnetom u vlasti "ubjeđivali" da prodaju neku zemlju. Bilo je tu svakakvih rijeći na koje bi neko teško ostao miran. Dodaj tome da za pojasom imaš utoku i top formi si. Kad sam ih pitao kako niste reagovali? Odgovor jednostavan, ne mogu svaki dan pratiti dijete u školu. A oni imaju vremena, i ljudi spremnih na sve. J... mi se prodaću i zemlju i stan, zatvoriti firmu i odo sestri već sam počeo sređivati papire.

E zbog toga nam trebaju ljudi ko Zoka, da na kraju svi ne odemo vani. Što nije uspio karadžić i boban, uspjeće bakir i asim.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#123 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

daj ba njegova prica je supljak da ne moze veci biti
kao rekao nemoj da ti jebem mater i sta vec
ljudi se biju kad im pomenes mater a on je kao bio fin pa je za to samo udario 3 samara
kako da ne
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#124 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by foxlife »

namiami wrote: 28/01/2022 12:53
amidzazeher wrote: 28/01/2022 12:46 Svi bi neku demokratiju i vladavinu prava al’ kad ga drot zaustavi na cesti ide ona ”moze li cener na kafu”.
hahahaha i policajac prihvati i onda problem u davaocu mita? Ja logike, boze :D

Spominje se vladavina prava, a milicajac samara ljude na ulici, bez da ga je upozorio, izdao naredbu i slično :) Baznia, vječni protektorat jačeg.
ja sam samo jednom cuo da su pisali prijavu nekome za davanje mita
i to kad su uhapsili onih 17 policajaca koji su osumljiceni za primanje mita
valjda nisu smjeli tada pa daj kao da mi pisemo prijavu za to
User avatar
arman1
Posts: 5325
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#125 Re: Podrska legendarnom komadantu Zoranu Cegaru

Post by arman1 »

namiami wrote: 28/01/2022 12:53
amidzazeher wrote: 28/01/2022 12:46 Svi bi neku demokratiju i vladavinu prava al’ kad ga drot zaustavi na cesti ide ona ”moze li cener na kafu”.
hahahaha i policajac prihvati i onda problem u davaocu mita? Ja logike, boze :D

Spominje se vladavina prava, a milicajac samara ljude na ulici, bez da ga je upozorio, izdao naredbu i slično :) Baznia, vječni protektorat jačeg.
Haj se u Austriji unesi drotu u lice, kaže procijenio sam da je agresivan i polomi te ko čkupi.
2x sam im se obratio i bio ljubazan kakav sam i prema našima i ljudi su stroga kultura, ali sam ih vidio i u akciji zavrtanje ruku i bacanje na beton. Nisam išao u sjevernije ali ljudi koji žive tamo kažu da su im drotovi 24 h drotovi kakav si prema njima taku imaš i interakciju.
Toliko buke zbog 3 popravne.
PODRŠKA ZOKI
samo oštro.
Post Reply