Rekonstrukcija tramvajske pruge

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
bjjarmbar
Posts: 319
Joined: 22/02/2022 12:49

#10551 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by bjjarmbar »

archi_a wrote: 01/10/2022 11:53 Kakav sudar emocija. Oni bi tjerali ljude sa tema. Jel to ta progresivna trojka, europskih viđenja, otvorena za različita mišljenja, ili dolazi period progona i inkvizicije?!?
Čekajte malo, ili je to mišljenje popularne trojke ili ste par vas pratili pogrešna predavanja pa ih predstavljate na pogrešan način. :lol:
Nemoj zaboravit pokupit kilu kafe sutra kad budes pokazivao uslikan listic :)
archi_a
Posts: 10356
Joined: 11/12/2011 18:11

#10552 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by archi_a »

Vidim znaš kako to ide sa slikanjem. :lol:
Nećete moći slikati, na žalost, kutije će biti okrenute prema posmatračima. Ne znam kako ćeš zaraditi paket.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#10553 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Prpa.ba »

Ljudi, samo realno i objektivno. Svi su za dobre stvari, pajel. Vidite Ministarstvo odbrane BiH kako odlicno radi. Donacije opreme i Bajraktari samo sto nisu stigli :wink: (vec par godina :wink: ). Vidite kako se krpi asfalt. Nemojte biti botovi trojke pa odgovarati na kritike kako su rupe u tramvajskom pojasu kopane bezveze, kako je los CO2 za varenje, kako su sine zahrdjale, kako smo bezveze zaduzeni a budzet milijardu.

Cesir(i) to sve odrade kes lovom iz svog budzeta od 40 miliona KM i samo uz desetke miliona KM kantonalnog novca. Vidite kako moze bez zaduzenja.

Rad'te se, trud'te se. :wink:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#10554 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Prpa.ba »

A sad realno, posto je ovo najpolitizovanija tema na forumu cak i u normalnim okolnostima, moze li moderacija ovo zatvoriti do kraja izborne sutnje, kako je zatvoren i podforum politika. :mrgreen:
User avatar
Ateista
Posts: 46326
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#10555 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Ateista »

Prpa.ba wrote: 01/10/2022 12:45 A sad realno, posto je ovo najpolitizovanija tema na forumu cak i u normalnim okolnostima, moze li moderacija ovo zatvoriti do kraja izborne sutnje, kako je zatvoren i podforum politika. :mrgreen:
Ja sam se zacudio kad sam vidio da je otvorena jutros. :D
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3009
Joined: 25/06/2014 14:16

#10556 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by kakotakonikako »

Prpa.ba wrote: 01/10/2022 12:45 A sad realno, posto je ovo najpolitizovanija tema na forumu cak i u normalnim okolnostima, moze li moderacija ovo zatvoriti do kraja izborne sutnje, kako je zatvoren i podforum politika. :mrgreen:
Realno si napisao da je ovo najpolitizovanija tema na forumu. Svaka cast. :thumbup:

Kada prodju izbori, na zalost , nece biti upisa ni 1-2 strane.

:bih:
Last edited by kakotakonikako on 01/10/2022 12:53, edited 2 times in total.
archi_a
Posts: 10356
Joined: 11/12/2011 18:11

#10557 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by archi_a »

:lol:
Nemam ja problem da ti glasaš za koga god hoćeš. Ja imam problem sa onim što vidim, a vidio sam dosta ružnog govora, uvreda, klošarije, najgoreg kategorisanja određenih imena i kolega forumaša samo zato što ne misle isto kao neki. Žao mi je što ti to ne vidiš i kategorišeš tako, odnosno tolerišeš ih zato što ste na tragu iste opcije. Stari si forumaš, sa dosta solidnih upisa na razne teme, a iskreno, ovim si me iznenadio, razočarao. Generalizacija je loša stvar. Na čast. :thumbup:
User avatar
laserShow
Posts: 4051
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#10558 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by laserShow »

archi_a wrote: 30/09/2022 20:20 Bez imalo skromnosti, za kraj. Rasturio sam pojedince argumentima.
hahaha jarane, rasturio neke likove virtualno, koji su "docekali prugu"? hahaha, pa neki su cekali +30 godina, kako si takve mogao rasturiti, kad su konacno docekali ono osnovno i minimalno?

Evo ti savjet, napravi krug u tramvaju, prvo da te umiri do cvile, a onda da te raspali do carsije. Onda kad dodjes kuci, kakvu hanumu rasturi, a sutra fino na glasovanje :) Biti ce ti lakse, ispraznit ces se, ne virtualno..
User avatar
Ateista
Posts: 46326
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#10559 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Ateista »

archi_a wrote: 01/10/2022 11:53 Kakav sudar emocija. Oni bi tjerali ljude sa tema. Jel to ta progresivna trojka, europskih viđenja, otvorena za različita mišljenja, ili dolazi period progona i inkvizicije?!?
Čekajte malo, ili je to mišljenje popularne trojke ili ste par vas pratili pogrešna predavanja pa ih predstavljate na pogrešan način. :lol:
Imas ti pravo na svoje misljenje kao i svako, ali ljude sa razlogom nervira kad se neko pravi da je obicni neutralni gradjanin a pise sve sta pise. Donekle sam i mogao povjerovati da postoji mogucnost da jesi neutralan, ali kad sam vidio kako hvalis rumenog kriminalca i ubicu koji blokira najvazniji infrastrukturni projekat u sarajevu, sve mi je jasno.
User avatar
laserShow
Posts: 4051
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#10560 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by laserShow »

kakotakonikako wrote: 01/10/2022 12:50 Kada prodju izbori, na zalost , nece biti upisa ni 1-2 strane.
Hoce, ali nece biti gluposti nasi vs vasi, vec ce se pratiti izgradnja, uzivati u dobrim stvarima, kritikovati lose i traziti izmjene. Ovako sada, od stetocina se tesko i moze sta napisati.
archi_a
Posts: 10356
Joined: 11/12/2011 18:11

#10561 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by archi_a »

laserShow wrote: 01/10/2022 12:52
archi_a wrote: 30/09/2022 20:20 Bez imalo skromnosti, za kraj. Rasturio sam pojedince argumentima.
hahaha jarane, rasturio neke likove virtualno, koji su "docekali prugu"? hahaha, pa neki su cekali +30 godina, kako si takve mogao rasturiti, kad su konacno docekali ono osnovno i minimalno?

Evo ti savjet, napravi krug u tramvaju, prvo da te umiri do cvile, a onda da te raspali do carsije. Onda kad dodjes kuci, kakvu hanumu rasturi, a sutra fino na glasovanje :) Biti ce ti lakse, ispraznit ces se, ne virtualno..
Jaraniko, jučer sam se vozio tramvajem, maksuz, nakon obavezne šetnje, i pisao sam o tome. Nemam problem napisati sve najbolje za projekat.
Rasturanje, u prenesenom značenju se i jeste odnosilo na virtualnu argumentovanu prepisku
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3009
Joined: 25/06/2014 14:16

#10562 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by kakotakonikako »

laserShow wrote: 01/10/2022 12:53
kakotakonikako wrote: 01/10/2022 12:50 Kada prodju izbori, na zalost , nece biti upisa ni 1-2 strane.
Hoce, ali nece biti gluposti nasi vs vasi, vec ce se pratiti izgradnja, uzivati u dobrim stvarima, kritikovati lose i traziti izmjene. Ovako sada, od stetocina se tesko i moze sta napisati.
Imas pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da nece biti tako, na zalost.

Jer ovdje je bilo najmanje postova o temi a puno, puno vise da se popljuje neko ko nije njegova politicka opcija. A politicare boli ona stvar za sve osim za njih same. ( Doduse postoje i tu izuzetci koji samo porvrdjuju to pravilo ).

:bih:
archi_a
Posts: 10356
Joined: 11/12/2011 18:11

#10563 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by archi_a »

Ateista wrote: 01/10/2022 12:52
archi_a wrote: 01/10/2022 11:53 Kakav sudar emocija. Oni bi tjerali ljude sa tema. Jel to ta progresivna trojka, europskih viđenja, otvorena za različita mišljenja, ili dolazi period progona i inkvizicije?!?
Čekajte malo, ili je to mišljenje popularne trojke ili ste par vas pratili pogrešna predavanja pa ih predstavljate na pogrešan način. :lol:
Imas ti pravo na svoje misljenje kao i svako, ali ljude sa razlogom nervira kad se neko pravi da je obicni neutralni gradjanin a pise sve sta pise. Donekle sam i mogao povjerovati da postoji mogucnost da jesi neutralan, ali kad sam vidio kako hvalis rumenog kriminalca i ubicu koji blokira najvazniji infrastrukturni projekat u sarajevu, sve mi je jasno.
Nisam za sda i nisam za stranke iz trojke! Otvoreno kažem i šta sad? Naći će se neki virtualni ljigo da me vrijeđa, ismijava a vi ostali ćete to sa odobravanjem ispratiti jer su vam isti pogledi na neku stranku.Nije to normalno i dovoljno govori o ljudima koji to rade, ne o meni.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10455
Joined: 27/04/2021 22:52

#10564 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by tramvajtrojka »

kakotakonikako wrote: 01/10/2022 12:58
laserShow wrote: 01/10/2022 12:53

Hoce, ali nece biti gluposti nasi vs vasi, vec ce se pratiti izgradnja, uzivati u dobrim stvarima, kritikovati lose i traziti izmjene. Ovako sada, od stetocina se tesko i moze sta napisati.
Imas pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da nece biti tako, na zalost.

Jer ovdje je bilo najmanje postova o temi a puno, puno vise da se popljuje neko ko nije njegova politicka opcija. A politicare boli ona stvar za sve osim za njih same. ( Doduse postoje i tu izuzetci koji samo porvrdjuju to pravilo ).

:bih:
a ti na ovoj temi nisi nista konkretno napisao osim onoga svi su isti hahahah daj ba unistili ste temu lazima, spinovanjem , gdke kad se objave slike radova bude jedna stranica komentara a na lazi spinovanja i ponavljanje deset stranica jednih te istih gluposti od strane istih osoba se treba sutiti
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#10565 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by MUNAFIK »

Mozes mislit kakve je niske standarde, kroz svoj period vladavine, SDA postavila kada nam je ova pruga uspjeh.

Proga i reakcije na prigu su najbolji pokazatelj kolko nas je SDA unazadila...

Zato sutra pametno jer NISU SVI ISTI trojka je to jako dobro pokazala.
Last edited by MUNAFIK on 01/10/2022 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3009
Joined: 25/06/2014 14:16

#10566 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by kakotakonikako »

tramvajtrojka wrote: 01/10/2022 13:00
kakotakonikako wrote: 01/10/2022 12:58

Imas pravo na svoje misljenje, ali ja mislim da nece biti tako, na zalost.

Jer ovdje je bilo najmanje postova o temi a puno, puno vise da se popljuje neko ko nije njegova politicka opcija. A politicare boli ona stvar za sve osim za njih same. ( Doduse postoje i tu izuzetci koji samo porvrdjuju to pravilo ).

:bih:
a ti na ovoj temi nisi nista konkretno napisao osim onoga svi su isti hahahah daj ba unistili ste temu lazima, spinovanjem , gdke kad se objave slike radova bude jedna stranica komentara a na lazi spinovanja i ponavljanje deset stranica jednih te istih gluposti od strane istih osoba se treba sutiti
Jesi li to ti mene pratio :lol: :lol: :lol:

Nisi imao pametnija posla. :lol:

:bih:
User avatar
sime_cipol
Posts: 15959
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#10567 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by sime_cipol »

Radnici LOKOM hodaju i lijepe postere Efendica.
10 godina ne moze da uradi spoj na AP.
Opstruise izgradnju Gradskog AP.
Metra JL nije uradio
HIFA u njegovoj opstini izgradila terminal sa milion litara kerozina na 50m od zgrada.
Al osluskuje, svaka mu dala.

Langsam, sto bi Svabo rekao.
User avatar
Ateista
Posts: 46326
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#10568 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Ateista »

archi_a wrote: 01/10/2022 12:59
Ateista wrote: 01/10/2022 12:52

Imas ti pravo na svoje misljenje kao i svako, ali ljude sa razlogom nervira kad se neko pravi da je obicni neutralni gradjanin a pise sve sta pise. Donekle sam i mogao povjerovati da postoji mogucnost da jesi neutralan, ali kad sam vidio kako hvalis rumenog kriminalca i ubicu koji blokira najvazniji infrastrukturni projekat u sarajevu, sve mi je jasno.
Nisam za sda i nisam za stranke iz trojke! Otvoreno kažem i šta sad? Naći će se neki virtualni ljigo da me vrijeđa, ismijava a vi ostali ćete to sa odobravanjem ispratiti jer su vam isti pogledi na neku stranku.Nije to normalno i dovoljno govori o ljudima koji to rade, ne o meni.
Tvoje pravo, nema te ko sta pljuvati, samo hoce da kazem da je zbog toga puno jasnije zasto nesto pises.
NediM17
Posts: 21482
Joined: 05/11/2009 11:49

#10569 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by NediM17 »

Definitivno staviti zilet zicu i pustiti struju.
Maloprije neka seljancura i dedo koji jedva gamize (konacno sad moze do nane al' sad' ne moze uc' u bolnicu) "pretrcavaju" na Stupu cestu sa tri trake, pa provlacenje ispod ograde preko blata sa tek posijanom travom.
Sto se tice pothodnika i one jedne pokretne stepenice sto su radile do prosle subote vise ne rade.
archi_a
Posts: 10356
Joined: 11/12/2011 18:11

#10570 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by archi_a »

Ateista wrote: 01/10/2022 13:05
archi_a wrote: 01/10/2022 12:59
Nisam za sda i nisam za stranke iz trojke! Otvoreno kažem i šta sad? Naći će se neki virtualni ljigo da me vrijeđa, ismijava a vi ostali ćete to sa odobravanjem ispratiti jer su vam isti pogledi na neku stranku.Nije to normalno i dovoljno govori o ljudima koji to rade, ne o meni.
Tvoje pravo, nema te ko sta pljuvati, samo hoce da kazem da je zbog toga puno jasnije zasto nesto pises.
Pošteno razmišljanje.
A hajde da i u obrnutom smijeru konstatujemo da i vi pišete tako što pišete i da je sad puno jasnije zašto nešto pišete. I sve ok. A ti vrati ako hoćeš prepisku pa ćeš vidjeti da sam uveliko birao riječi da ne bih vrijeđao kojekakve ljigavce koji se kače a domet im je:"ta će on, vid mu glave". Smiješni
BadBoy
Posts: 8046
Joined: 01/11/2005 21:55

#10571 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by BadBoy »

archi_a wrote: 01/10/2022 11:53 Kakav sudar emocija. Oni bi tjerali ljude sa tema. Jel to ta progresivna trojka, europskih viđenja, otvorena za različita mišljenja, ili dolazi period progona i inkvizicije?!?
Čekajte malo, ili je to mišljenje popularne trojke ili ste par vas pratili pogrešna predavanja pa ih predstavljate na pogrešan način. :lol:
Sve tačno, jeste ovo je inkvizicija trojke, ovdje su samo njihovi botovi koji navijaju i subjektivni su. Slobodno budite realni na drugim temama.
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#10572 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Arslan_11 »

Vecina raje ovdje bi "svrsavala", kako volite reci, i na SDA da su pokrenuli ovaj projekat sa obnovom pruge, novih trola i tramvaja. Imali su priliku, ali nisu nista uradili i tu je kraj price.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24381
Joined: 08/09/2005 20:08

#10573 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Haris.ba »

NediM17 wrote: 01/10/2022 13:09 Definitivno staviti zilet zicu i pustiti struju.
Maloprije neka seljancura i dedo koji jedva gamize (konacno sad moze do nane al' sad' ne moze uc' u bolnicu) "pretrcavaju" na Stupu cestu sa tri trake, pa provlacenje ispod ograde preko blata sa tek posijanom travom.
Sto se tice pothodnika i one jedne pokretne stepenice sto su radile do prosle subote vise ne rade.
Treba za pocetak staviti one ograde ko na novoj stanici na Otoci da nema provlacenja.

Ali, staviti i sa kontra strane ceste uz trotoar.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10455
Joined: 27/04/2021 22:52

#10574 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by tramvajtrojka »

Arslan_11 wrote: 01/10/2022 13:21 Vecina raje ovdje bi "svrsavala", kako volite reci, i na SDA da su pokrenuli ovaj projekat sa obnovom pruge, novih trola i tramvaja. Imali su priliku, ali nisu nista uradili i tu je kraj price.
Image
Image

kad kazu svi su isti :lol: :lol: nisu niti ce ikada biti , satra klizi bukvalno po pruzi
User avatar
Ateista
Posts: 46326
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#10575 Re: Rekonstrukcija tramvajske pruge

Post by Ateista »

Arslan_11 wrote: 01/10/2022 13:21 Vecina raje ovdje bi "svrsavala", kako volite reci, i na SDA da su pokrenuli ovaj projekat sa obnovom pruge, novih trola i tramvaja. Imali su priliku, ali nisu nista uradili i tu je kraj price.
:thumbup: Tako je. Mozda ima i neki bot jedne od stranaka trojke, ali mislim da je vecini najvaznije da se radi i tome se raduju.
Post Reply