SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Thorgerson
Posts: 8526
Joined: 15/04/2015 11:26

#44726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Sta vam je, lakse malo ljudi? Poginuli su, nisu nikoga drugog ubili sta se izivljavate ccc.

Zna li se uopste koliko su vozili. Na onom pravcu ja kad idem 120-130, mozda jos nekoliko ljudi toliko vozi, svi ostali prozuje pored mene. Sto znaci da idu min 160-170km/h. Vi ovdje kako piseze ovi ko da su 300 na sat isli.
mali_balon
Posts: 11358
Joined: 12/09/2012 09:57

#44727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Jbga kad junetu ne utuces muda podivlja tako i ovi junosi na dvije noge....

Zali Boze roditelje......i kao st neko rece hvala Bogu nisu nikog poveli sa sobom
Sociolog
Posts: 4337
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#44728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Jutro ekipa

Ima li ovdje raje od 1988/1992 ,iz Hrasnog?

Jel ovo onaj Asmir iz Mustafe Denisilic ulice, onaj ljepuskasti, nasmijani? 1991/92 godine ?

Sta je ovo momak bio normalan do 28 god. Odjednom poceo se furati na motore i ove autotrke?

Rahmet ti dushi, raja iz Osman Nakasa
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#44729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by liaar »

vjeshalica wrote: 10/04/2021 21:54 kako ga je ovo udario u zadnji dio...
ova raskrsnica je opasna
semafor koji se otvara iz pravca mojmila kasni za ovim odozdo kad je otvoreno ulijevo iz pravca vojnickog
crna tacka je ova raskrsnica treba 700 ociju otvoriti
momak, tj policajac koji leži je moj dobar prijatelj iz djetinjstva. Ukratko, udario ga lik pod dejstvom alkohola, bez važeće vozačke u neregistrovanom autu.

A onesvijestio se momak, u roku od 2 sedmice ostao bez dede i mame...
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#44730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

pyrocool1 wrote: 11/04/2021 23:58 Kad ovako neko strada, uvijek mi je na pameti drug koji zivi u Holandiji. Zalubljenik brzih automobila i motocikala..voli rizik i da zestoko nagazi. Ali..ode covjek na trkacku stazu, plati termin-dan i nema sta ne radi. A kad vozi u regularnom saobracaju i kad ga vidis (diplomirani arhitekta, skroz obicno izgleda) kako vozi, reko bi penzos. Zao mi je poginulih ali uzasno brza voznja je trazenje djavola. Steta mladosti a “sreca” (ako je uopste ima u ovome) da niko sem njih nije stradao.
Al je država omogućila sve uslove i zato ako prekršiš zakon naebu ti se majke.
Prisustvovao sam sceni na putu između dva grada u US kad se pojaviše u špici dva trkača, u masi auta bilo je i policijskih auta, civilnih. Kad se popališe rotacije i za njima. Odjednom zastoj i lagano u koloni, pored njih prolazimo 4 patrolna aita i njih dvojica na onom prostoru između traka na koljenima sa rukama na potiljku i upernenim oružjem u njih. To se tretira ko pokušaj ubistva. Ok. Ima mangupa kojima je ćef sa se šprdaju sa policijom ali kad ih spengaju to im je kraj.
Što se taj prekršaj tretira kao pokušaj ubistva? Pa zato što je država uredila stazu tip-top, platiš 50$ i deri.
Uzeti ovdje auto sa 400kw i može max do 80km/h da vozi.
Pa to je smrt za takvo auto, to je u drugoj brzini eventualno trećoj da voziš. Takvo auto te samo tjera da daš gas. Voziš 80 ko da voziš 30.
Žao mi mladosti bgmi. Tuga da ne može biti veća :sad:
User avatar
Truba
Posts: 81597
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#44731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Ljudi su platili najskuplju cijenu
I nije fer da se pljuje ovdje po njima
Rip rip rip
Naslovnica
Posts: 27842
Joined: 20/03/2013 15:38

#44732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

@costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
daljinski324
Posts: 88
Joined: 25/03/2019 19:16

#44733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by daljinski324 »

Alfonso97 wrote: 12/04/2021 00:48
izvrsni direktor wrote: 11/04/2021 22:19
NediM17 wrote: 11/04/2021 21:30 Bogu hvala pa nisu još koga unesrećili.
Bas tako :thumbup:

A sto neko rece njihovo auto treba ostaviti pokraj puta da sluzi primjer svima sta se desi kad gasas i glumis schumachera, takodje na bilborde postavljat slike slupanih auta kao opomenu.

Razumijem da im roditelji pate, ali da su ga dugacije odgojili i da babo nije dao 200KM komisji da sin polozi mozda bi ziv danas bio.

Za mene licno ko god na ovakav nacin se ubije je isti onaj ko je sjeo pijan za volan itd

Hvala Bogu pa se nisu zabili u neku neduznu porodicu i pocnili jos ubistvo.
A ti znas kako su roditelji odgojili dijete i znas da je otac dao 200 KM komisiji? Ne poznajem ni stradale momke ni njihove roditelje, ali mislim da je ovo bas ruzno pisati. Nevezano za ovo, poznajem dosta slucajeva gdje su roditelji dali sve od sebe usmjere dijete na pravi put, ali nisu uspjeli, ode putem droge, kriminala ili sta ja znam cega vec, ima tu mnogo faktora, nazalost.

A sto se polaganja tice, pa mislim da covjek tek kad polozi i pocne sam voziti bira kakav ce vozac biti. Neko moze bez problema poloziti regularno i posteno, bez ikakvih 200 KM i onda poceti divljati i raditi svasta.
Ne pokusavam opravdati ovo, smatram da ljude koji divljaju po cesti treba strogo kaznjavati (ovi su nazalost kaznili sami sebe), ali sad u ovo sve ubacivati i prozivati i roditelje napamet mi je bas neumjesno.
User avatar
zla_kraljica
Posts: 383
Joined: 13/06/2020 23:43

#44734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zla_kraljica »

Sociolog wrote: 12/04/2021 09:40 Jutro ekipa

Ima li ovdje raje od 1988/1992 ,iz Hrasnog?

Jel ovo onaj Asmir iz Mustafe Denisilic ulice, onaj ljepuskasti, nasmijani? 1991/92 godine ?

Sta je ovo momak bio normalan do 28 god. Odjednom poceo se furati na motore i ove autotrke?

Rahmet ti dushi, raja iz Osman Nakasa
Jeste, to je taj momak. Tako sam vidjela u komemtarima na objavi o nesreci.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#44735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Revolucionar ★ »

Dok se ne utvrdi jel bilo divljanje brzom voznjom, suvisno je i komentarisati. Ako jest, tesko se empatisati s takvim slucajevima. Zao je covjeku mladosti, zivota, unesrecenih ali prekoracenje brzine je svjesna odluka, radnja htijenja, glup izbor, i nema se tu sta empatisat. To sto "voli i uziva" u brzoj voznji ga ne amnestira od odgovornosti. Ja ne mogu pravit razliku izmedju onog sto se napije pa se sjebe i zvekne nekog drugog i u maloj brzini, i od ovih adrenalinskih junkieja sto vole brzinu. Svaki dan ih je mase na cesti. Kad i sam dodjes u priliku da te zalozi bruda koji ga voli gasat, a ti ni kriv , ni duzan, samo na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme, ma kakva empatija
u-pet-deka
Posts: 1348
Joined: 11/02/2021 22:46

#44736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by u-pet-deka »

Brzina. Druge nema. Omladina divlja! Bijesna auta. Sve to treba zabraniti. Lada 1200 pa idi 100km/h maks i to je to.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#44737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

Naslovnica wrote: 12/04/2021 11:03 @costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
Da.
Pa u svakoj iole uređenijoj sredini u svijetu to je normalno, sve sa zaštitnim ogradama, tribinama, restoranima. Ljepota.
Pa U Hrvatskoj smo bili na Grobniku. Platili 400kn i gas do daske, iako ni Grobnik nije baš sa sigurnošću na visokom nivou ali potpiši papir, daj pare, ograđen si od "vanjskog" svijeta i opleti. Naravno da i tu ima nekih pravila ali brzina nije ograničena.
Tek tada može i policija imati veća ovlaštenja, furače i rejsere kažnjavati dugogodišnjom zatvorskom kaznom, oduzimanjem vozilice i druge represivne mjere. Ovako ovo dođe ko ograničavanje brzine na magistralnom putu, spusti brzinu sa 60 na 50 postavi radar i ubiri pare. Đeš voziti 50 majčin sine, ljudi idu vozovima 500 na sat on meni ograničava na 50, a ima mjesta npr u Bijeljini u Hasama liimit 30 :shock: . De da ga vidim ko vozi 30
Kae prilagodi vožnju uslovima. Pa de ti državo prilagodi uslove za vožnju majku vam hohštaplersku
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#44738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

costacurta wrote: 12/04/2021 13:00
Naslovnica wrote: 12/04/2021 11:03 @costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
Da.
Pa u svakoj iole uređenijoj sredini u svijetu to je normalno, sve sa zaštitnim ogradama, tribinama, restoranima. Ljepota.
Pa U Hrvatskoj smo bili na Grobniku. Platili 400kn i gas do daske, iako ni Grobnik nije baš sa sigurnošću na visokom nivou ali potpiši papir, daj pare, ograđen si od "vanjskog" svijeta i opleti. Naravno da i tu ima nekih pravila ali brzina nije ograničena.
Tek tada može i policija imati veća ovlaštenja, furače i rejsere kažnjavati dugogodišnjom zatvorskom kaznom, oduzimanjem vozilice i druge represivne mjere. Ovako ovo dođe ko ograničavanje brzine na magistralnom putu, spusti brzinu sa 60 na 50 postavi radar i ubiri pare. Đeš voziti 50 majčin sine, ljudi idu vozovima 500 na sat on meni ograničava na 50, a ima mjesta npr u Bijeljini u Hasama liimit 30 :shock: . De da ga vidim ko vozi 30
Kae prilagodi vožnju uslovima. Pa de ti državo prilagodi uslove za vožnju majku vam hohštaplersku
Znači da ja i svi drugi porezni obveznici rejserima finansiramo izgradnju jeboguzluka da oni mogu zadovoljavat svoje potrebe za brzinama, u suprotnom će divljati po ostalim cistama?
mali_balon
Posts: 11358
Joined: 12/09/2012 09:57

#44739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

costacurta wrote: 12/04/2021 13:00
Naslovnica wrote: 12/04/2021 11:03 @costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
Da.
Pa u svakoj iole uređenijoj sredini u svijetu to je normalno, sve sa zaštitnim ogradama, tribinama, restoranima. Ljepota.
Pa U Hrvatskoj smo bili na Grobniku. Platili 400kn i gas do daske, iako ni Grobnik nije baš sa sigurnošću na visokom nivou ali potpiši papir, daj pare, ograđen si od "vanjskog" svijeta i opleti. Naravno da i tu ima nekih pravila ali brzina nije ograničena.
Tek tada može i policija imati veća ovlaštenja, furače i rejsere kažnjavati dugogodišnjom zatvorskom kaznom, oduzimanjem vozilice i druge represivne mjere. Ovako ovo dođe ko ograničavanje brzine na magistralnom putu, spusti brzinu sa 60 na 50 postavi radar i ubiri pare. Đeš voziti 50 majčin sine, ljudi idu vozovima 500 na sat on meni ograničava na 50, a ima mjesta npr u Bijeljini u Hasama liimit 30 :shock: . De da ga vidim ko vozi 30
Kae prilagodi vožnju uslovima. Pa de ti državo prilagodi uslove za vožnju majku vam hohštaplersku
Mogu reprrsivne mjere i bez staze...ucipite se izganjate dozvole i pravite sebi staze i naplacujte ulaz......ako je mogu guzeljat besmislenih 50km na sat mos i ti nisi nista bolji i ppvlasteniji od mene i milon vakih ko mi......
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#44740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Pa nije to njima. To su radna mjesta za one koji bi brinuli o stazi, a jeboguzi placaju tu svoje cejfove.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4358
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#44741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

BadBoy wrote: 12/04/2021 13:45
costacurta wrote: 12/04/2021 13:00
Naslovnica wrote: 12/04/2021 11:03 @costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
Da.
Pa u svakoj iole uređenijoj sredini u svijetu to je normalno, sve sa zaštitnim ogradama, tribinama, restoranima. Ljepota.
Pa U Hrvatskoj smo bili na Grobniku. Platili 400kn i gas do daske, iako ni Grobnik nije baš sa sigurnošću na visokom nivou ali potpiši papir, daj pare, ograđen si od "vanjskog" svijeta i opleti. Naravno da i tu ima nekih pravila ali brzina nije ograničena.
Tek tada može i policija imati veća ovlaštenja, furače i rejsere kažnjavati dugogodišnjom zatvorskom kaznom, oduzimanjem vozilice i druge represivne mjere. Ovako ovo dođe ko ograničavanje brzine na magistralnom putu, spusti brzinu sa 60 na 50 postavi radar i ubiri pare. Đeš voziti 50 majčin sine, ljudi idu vozovima 500 na sat on meni ograničava na 50, a ima mjesta npr u Bijeljini u Hasama liimit 30 :shock: . De da ga vidim ko vozi 30
Kae prilagodi vožnju uslovima. Pa de ti državo prilagodi uslove za vožnju majku vam hohštaplersku
Znači da ja i svi drugi porezni obveznici rejserima finansiramo izgradnju jeboguzluka da oni mogu zadovoljavat svoje potrebe za brzinama, u suprotnom će divljati po ostalim cistama?
Drzava treba finansirati izgradnju trkace staze, jer je to najnormalnija stvar svugdje u svijetu. Trkace staze su mjesta gdje se odrzavaju auto trke. Dakle, sport kao i svaki drugi.

No na stazama tesko da bi mogli vidjeti likove poput raznih bruda u BMW-ima. Tu ne mogu biti vidjeni, a nema ni bandera da iskacu po stazi.
Naslovnica
Posts: 27842
Joined: 20/03/2013 15:38

#44742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Ima trkaća staza Grobnik, ima NAVAK, na kraju krajeva, postoje i Zalužani.
Kao da bi postojanje trkaće staze u okolini Sarajeva spriječilo debile da rade to što i danas rade.
Bi, ali u qrtzu.
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#44743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ZonFon »

Zar nije bila u BL neka staza? Ako je to u funkciji zato tamo ne idu?
User avatar
drug_profi
Posts: 50525
Joined: 16/07/2012 16:00

#44744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Na dobroj stazi sa pametnim gazdovanjem moze se ostvariti i profit od samih rejsera, a ako dodas jos i takmicenja, pa mozda grand prix neki međunarodni... Drzava bi trebala ponuditi povoljnu koncesiju na neko zemljiste uz uslov da se tako nesto izgradi. Znam da je bivsa SFRJ htjela praviti F1 stazu negdje kod Hadzica.
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#44745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Ljudi, dajte malo se uozbiljite. Za državu poput BiH, koja je u kurcu, trkača staza za rejsere je jeboguzluk u najgorem slučaju a u najboljem slučaju naučna fantstika u ravni kao da planiramo svemirskim program i slanje ljudi na Mars.

Pa mi ne možemo da kompletiramo najveći, generacijski projekat - Autoput na Koridoru Vc koji bi imao višestruke, ogromne koristi za SVE, a da se gradi neka trkača staza zato što gospoda neće da poštuje propise?

Da smo ultra bogata i razvijena zemlja, onda je to no-brainer.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#44746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

mali_balon wrote: 12/04/2021 13:59
costacurta wrote: 12/04/2021 13:00
Naslovnica wrote: 12/04/2021 11:03 @costacurta
Pretpostavljam da to znači da država treba da izgradi stazu za ovakve likove?!
8-)
Da.
Pa u svakoj iole uređenijoj sredini u svijetu to je normalno, sve sa zaštitnim ogradama, tribinama, restoranima. Ljepota.
Pa U Hrvatskoj smo bili na Grobniku. Platili 400kn i gas do daske, iako ni Grobnik nije baš sa sigurnošću na visokom nivou ali potpiši papir, daj pare, ograđen si od "vanjskog" svijeta i opleti. Naravno da i tu ima nekih pravila ali brzina nije ograničena.
Tek tada može i policija imati veća ovlaštenja, furače i rejsere kažnjavati dugogodišnjom zatvorskom kaznom, oduzimanjem vozilice i druge represivne mjere. Ovako ovo dođe ko ograničavanje brzine na magistralnom putu, spusti brzinu sa 60 na 50 postavi radar i ubiri pare. Đeš voziti 50 majčin sine, ljudi idu vozovima 500 na sat on meni ograničava na 50, a ima mjesta npr u Bijeljini u Hasama liimit 30 :shock: . De da ga vidim ko vozi 30
Kae prilagodi vožnju uslovima. Pa de ti državo prilagodi uslove za vožnju majku vam hohštaplersku
Mogu reprrsivne mjere i bez staze...ucipite se izganjate dozvole i pravite sebi staze i naplacujte ulaz......ako je mogu guzeljat besmislenih 50km na sat mos i ti nisi nista bolji i ppvlasteniji od mene i milon vakih ko mi......
Kad bi ti znao koji su benefiti svega toga, znaš li koje se pare vrte pogotovo neke događaji kad se organizuju, promocije, reklame......... džaba ja to tebi pričam. Nisu sve ove naše "brude" loši likovi, negativci ima tu itekako pozitivnih i dobrih momaka. Zaljublheni u auta, jbga povuče adrenalin, cure...... ne opravdavam, bože sačuvaj, nikad kroz čaršiju nisam divljao niti na autoputu niti kršio ograničenja, ali ćejf je sjesti u sigurnom i slušati zvuk motora, jedan od načina da ih se skloni sa ulice.
Ne kontaš poentu.
Nije samo upitanju izgradnja staza već uopšte govorim o cestovnoj infrastrukturi. Ništa se ne ulaže, govorim za TK, samo se snižavaju ograničenja i naplaćuju kazne. Nemam ništa protiv ali daj mi stvori uslove, plaćam.kroz gorivo, imao sam nekoć po 3 auta registrovana, akcize itd itd a imam qarinu od puta. Jedina ulaganja na TK su u saobraćajne znakove i radare.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65934
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#44747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Black swan wrote: 12/04/2021 11:02 Ljudi su platili najskuplju cijenu
I nije fer da se pljuje ovdje po njima
Rip rip rip
Pa ja ne vidim da se ovdje pljuje po njima. Pljuje se po opasnosti koju su izazivali za druge.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#44748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by yasaq »

Naslovnica wrote: 12/04/2021 14:03 Ima trkaća staza Grobnik, ima NAVAK, na kraju krajeva, postoje i Zalužani.
Kao da bi postojanje trkaće staze u okolini Sarajeva spriječilo debile da rade to što i danas rade.
Bi, ali u qrtzu.
slažem se, onda ne bi bilo: "bruda , kako sam ga pocjepao sinoć kroz Titovu, svi gledali za mnom."

Taj kompleks to je čudo jedno !!!
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#44749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

Naslovnica wrote: 12/04/2021 14:03 Ima trkaća staza Grobnik, ima NAVAK, na kraju krajeva, postoje i Zalužani.
Kao da bi postojanje trkaće staze u okolini Sarajeva spriječilo debile da rade to što i danas rade.
Bi, ali u qrtzu.
Ne bi spriječilo, naravno niko nije to ni rekao, u TX godišnje pogine 3000 ljudi u saobraćajnim nesrećama ali imaju desetine miliona vozila, sa hiljadama km fenomenalno urađenih puteva, frekvencija saobraćaja BOŽE, itd. Šta je benefit? To što bi policiji dalo više prava i zakon uredio da divljanje po putevima i naseljima rezultira drakonskim kaznama, ove kazne danas su smiješne ba. Sirotinji nekoj 100KM je puno ali nekom "brudi" je to smiješno. Kad mu odrediš kaznu dugogodišnja robija uz društveno koristan rad, pod supervizijom psihijatra i uz evidenciju uz tvoj lični dosije koji će biti dostupan isto nešto kao LRC što radi sa kreditima naravno da će se redukovati ovakvi slučajevi. Dokazano u praksi
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#44750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

drug_profi wrote: 12/04/2021 14:04 Na dobroj stazi sa pametnim gazdovanjem moze se ostvariti i profit od samih rejsera, a ako dodas jos i takmicenja, pa mozda grand prix neki međunarodni... Drzava bi trebala ponuditi povoljnu koncesiju na neko zemljiste uz uslov da se tako nesto izgradi. Znam da je bivsa SFRJ htjela praviti F1 stazu negdje kod Hadzica.
:thumbup:

Primjer Dinamo ili trke na Sljemenu. Mamić ovo, Mamić ono. Znate li vi koju korist grad Zagreb ima od utakmice lige prvaka? Od običnog prodavca hamburgera do vlasnika apartmana, cateringa, hotela, trgovinskih lanaca, taksista, kurava i drugih pichki materina. Moram tako prosto jer ne ide drugačije. Ali NEMA NIŠTA BEZ ULAGANJA. Možeš samo hurme očekivati i to ko sadaku.
Azmir Husić hoće stadion Tušanj. Da izgradi, da uloži na neki vremenski period. Aaaaa nee. Ne da Jasmin, veli Tušanj je stadion svih Tuzlaka. Molim?! Pa hrhorina, otpada, vi i, smrdi, sramota me i bruka kad dodje neko na gostovanje. Al kae ima prečih stvari.
Hajd ti jazavcu objasni koliko se može zaraditi od plasmana u neko od takmičenja, pa sponzorstva, TV prava, reklame, pive, sokovi, fan shopovi..........
Jbo te to ba. Koga briga.
Post Reply